Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: 1234567891011...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 1 z 42
Atkinsonova dieta IV.
Autor: lukasova ()
Datum: 20. 05. 2011 11:12

Prosím pokračujte zde :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: dahava007 ()
Datum: 20. 05. 2011 12:21

...čau na nové stránce. Jen jsem chtěla napsat, že "naše" fórum je nejvzornější, protože máme nejvíce příspěvků ;-)
Holky, celkem by mě zajímal celkový váhový úbytek všech...jakože by každá z nás nahlásila za jakou dobu a kolik zhubla.
Miluji hodnoty průměrných hodnot, jdete do toho?
kvet banan

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: Akinom ()
Datum: 20. 05. 2011 13:37

Dášo , jasně jdeme do toho. Já jsem od středy na AD a mám zatím kilo dole. Je to asi úbytek vody, protože jsem snědla v úterý hodně sacharidů a v ketóze zatím nejsem. Za jak dlouho po držení AD jste v ketóze vy ? Děvčata, pište !!!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: Alja ()
Datum: 20. 05. 2011 18:39

Ahoj děvčátka, teď jsem přilítla těsně před bouřkou, a už jsem nestačila sundat prádlo ze zahrady, které tam viselo od rána! No, tak se podruhé vypralo...
Holčiny, děkuji za podporu. Nic jsem nevzdala! jedu dál podle AD. Mám spíš vzek na sebe, že jsem se tak sprasila, teď mám tak asi přibližně dole to, co jsem nakynula kvůli té zlomenině. A ještě mi zbývá to, co jsem na sebe navrstvila během těch několika let! že já si nedávala pozor! Už si budu- jakmile zhubnu všechno, už nikdy nedopustím, abych byla zase jako bečka.
Kudlanko, gratuluju kke ketóze a děkuji za reiki a před Valentýnou smekám. páni! Takovej skok v oblečení! myslím v číslování! To jsi úplně jiná ženská, viď!
akinom- a ty si furt říkej: nepočítám kalorie, nepočítám tuky,nepočítám kalorie, nepočítám tuky.... Počítají se JENOM SACHARIDY!!!!!!!!
lilly vítám zpět, už jsem měla obavy, že to vzadal úplně. A kdepak máme Trikk? už se někjak dlouho neozvala? Jestlipak nehřeší, holka jedna.
Dneska jsem byla se zásobama doma na tom docela špatně, tak jsem vyjedla, co jsem tu měla- zbytek lovečáku, kus hermelínu, kus sejra, , kousek slaniny, a teď jsem si udělala míchaná vajíčka. Pak si dám ještě máslovou čokoládu.
páni, tady je buřina! a kroupy!!
Holčiny, tak krásnej besacharidověj víkend a ozvěte se zase!!!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: dahava007 ()
Datum: 20. 05. 2011 19:38

Ahoj holky, ještě i já se pochlubím - udělala jsem si takovou mňaminu k pozdějšímu obědu, ještě teď se olizuju až za ušima. Kuřecí nugetky jsem naložila do 2 rozšlehaných vajec a dobře okořenila (kari, koření na pečené kuře, koření na steaky a muškátový květ), Osmažila jsem to zprudka z obou stran a hotové podlila 2 polévkovými lžícemi 40% šlehačky. Kdyby k tomu byla příloha, tak by to bylo tak pro 4 lidi... mně to tak chutnalo, že jsem to snědla sama. A jako dezert Ricotta s klasikou (kakao,káva, skořice,umělé sladidlo), trocha šlehačky a polité dia malinovým sirupem. Hodně vychlazené a zase táááák moc dobré. Škoda, že nemůžu dát nikomu ochutnat.
Papa a hezký AD víkend.
PS. U nás je hezké počasí

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: Monička ()
Datum: 21. 05. 2011 15:07

No ja odpadnem, ze uz mame dalsiu stranku na diskusiu...waw. Zeny, ja vyzieram bezcukrovu cokoladu kazdy den aj vyse 100g a pribrala som 3 kilo! oh oh oh, neslychane. Dnes s tym sialenstvom uz koncim.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: dahava007 ()
Datum: 22. 05. 2011 15:48

Ahoj, jen v rychlosti dotaz pro Moničku-jaká je to bezsacharidová čokoláda? I Dia-čokoláda má spoustu sacharidů, jak jsem viděla.
Tak co, holky, jste o víkendu hodné? ;-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: Alja ()
Datum: 22. 05. 2011 21:50

Ahoj holčiny, tak jak bylo o víkendu?
Já tedy nijak nezhřešila, jídlo klasickej atkinson. Dneska dcera dělala svíčkovou, tak jsem si vyžrala maso, tu omáčku jsem jen lehce oblízla ( to, co bylo na mase)., Knedlíky jsem ignorovala a ani mě nijak nelákaly. Udělala jsem si odpoledne tu mňamku podle Dáši- jen jsem neměla mascarpone ani Riccotu, ale použila jsem lučinu, taky to jde, Nevýhoda ale je. že je trochu slaná- ale nakonec jsem to těma příchutěma přehlušila. Sladidlo, trochu šlehajdy, kakaa, skořice a zalité sirupem bez cukru, pěkně rozmíchané- fakt mŇamka na mňamky.Jo, a taky jsem měla párek- takový ten silný. přidala jsem si špetku hořčice.. V sobotu jsem si udělala pomazánku- opět z lučiny, do toho nakrájenej salám a trochu česneku. mazala jsem to na silnější kolečka turistickjého salámu.
Tak holky, krásnej začátek pracovního týdne a pište!!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: Akinom ()
Datum: 23. 05. 2011 07:43

Ahoj děvčata po krásném víkendu !
Tak jak jste se měla ? Já báječně, po oba dny jsem byla na výletě, v nohou mám pěkných pár kilometrů. S jídlem jsem byla vzorná, odolala jsem i vynikajícímu chlebu z domácí pekárny a čokoládovému dortu. Krize přijde zítra, to je ten můj sedmý den AD.
Jaký máte dnes jídelníček ? Aljo, Dášo, Valentýno a další, pište, ať mám inspiraci !

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Datum: 23. 05. 2011 09:51

Ahojte baby,

dahava: moje čísla sú také, že som na AD od cca polky apríla a mám dolu šieste kilo...zo 71 na 65, včera som už zlomila magickú hranicu 65 a už sa je to tesne pod ňou...Ale je pravda, že tým našim autovýletom som to trochu pokazila, a keby som tie štyri dni nehrešila pečivom, je to určite lepšie.
Včera obed pečená bravčová panenka špikovaná slaninkou so smotanovou šampiňónovou omáčkou a večer číra zeleninová polievka, teda tri taniere smiling smiley
Dnes na obed šalát a večer pečené kuracie stehno....
A vy čo ste mali dobré cez víkend?

Podobne ako Akinom, mám za sebou tiež perný športový víkend, v piatok, sobotu aj nedeľu nefalšovanú hodinu vkuse na korčuliach..

PA, L

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: Alja ()
Datum: 23. 05. 2011 17:44

Ahoj dámy, kdepak jste všechny?
Akinom, tobě gratuluju, žes vydržela a držím palce, abys zítra , na tvůj pověstný sedmý den, nezhřešila. Vydrž!
A Lilly gratuluju- 6 kg za 5 neděl je bááááječnééé!!!
Moničko- snad to nebude s těma kilama tak zlé. Za takovou krátkou dobu přece nemůžeš nabrat 3 kg tuku!
Dneska mě honila mlsná na sladké, Už jsem měla dvě balení lučiny s kakaem a sirupem. K večeři budu dělat špenát + volská oka + brambory, tak si dám , samozřejmě bez těch brambor.
A na zítra jsem si koupila kousek celeru a udělám si celerovou pomazánku. Celer nastrouhám do mé oblíbené lučiny. a to je vlastně celé. A namažu si to střídavě- na kolečka salámu a na kolečka salátové okurky. Už se na to docela těším. Ale dneska dělám pro vnoučata ten špenát, tak se celerová pomazánka odkládá.
Tak se holčičky mějte a pište!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: lukasova ()
Datum: 23. 05. 2011 20:46

Dahava007 - nová témata zakládáme, protože když je příspěvků moc, tak se některým diskutujícím fórum pomalu načítá :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: Akinom ()
Datum: 24. 05. 2011 06:46

Ahoj děvčata, kde jste všechna ? Kudlanko, Dášo, Valentýno, Moničko , Lilly a ostaní, že nepíšete ?
Já mám dnes, Aljo, jak jsi správně napsala , svůj kritický den. Pokud se nepřejím, budu mít vyhráno. Navíc mám dost nervy se synem, včera si udělal úraz a má ortézu. Má zkouškové období a do školy se dostane jen když ho někdo odveze. Je to vše velmi komplikované.
Pište, prosím, jídelníčky a taky váhové úbytky. Je to inspirující.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: Zuzka123 ()
Datum: 24. 05. 2011 08:12

Ahojte dievčence, gratulujem chudnúcim a veľa trpezlivosti želám stagnujúcim.

Ja stále na váhe stojím - viem, že jem veľa zeleniny a sem-tam ovocie. Víkend bol plný návštev. Návštevy "museli" držať dietu s nami. :-D Takže mohli jesť len mäso, ryby, syry, šalát a popíjali sme suché biele vínko.

Na raňajky vajcia so šunkou, reďkvičky, paprika, paradajky, na obed sme mali grilované ryby so šalátom, večer klobásku, šunku, syry, parenice, víno. Počas dňa som chrumkala čerstvé májové čerešne. Keď som ich doniesla do práce, tak sa ma pýtali, či ich pestujem v skleníku, lebo v záhrade nám iba kvitnú :-)

Čo som si a svojej váhe všimla, tak mi ubudol podiel tuku a zvýšil sa mi podiel aktívnej hmoty. Veľa pracujem a záhrade, burina rastie a rastie....

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Datum: 24. 05. 2011 10:11

Pekné ránko dievčatá,

milá Alja, pripomenula si mi, že špenát s volským okom, to je počas AD moje najčastejšie jedlo smiling smiley lebo toho sa môžem najesť fakt veľa a super to zasýti... len na cesnaku a masle rozpustím mrazený špenát a nakoniec pridám lyžicu - dve smotany... a pri volskom oku rozpustím trochu syru....
A chcela by som sa ešte opýtať na tú celerovú pomazánku. Celer sa najkôr predvarí alebo ho nastrúhaš do lučiny surový? Môže to byť vynikajúce.... skúsim to zavinúť do plátkového syra, mňam....

Akinom, držím palce v kritickom dni...keď už nič iné, skús veľmi veľa piť a poriadne!! sa najesť niečoho dovoleného....najefektívnejšie zasýtenie je mäso...

Zuzka, pozor na tie tie májovky (čerešne) sú sladké ako čert.
Ja sa snažím ovociu zatiaľ striktne vyhnúť. Ale mám často na niečo šťavnaté a sladké chuť. Zhrešila som minulý týždeň kúskami čerstvého ananásu, ale už sa držím. Väčšinou mi pomôže, keď sa najem cherry paradajok...

Čo dnes varíte? Niečo rýchle na večeru....?

Pa, L

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: Akinom ()
Datum: 24. 05. 2011 10:38

Ahoj Lilly, díky moc za podporu, budu jí potřebovat.Zatím jsem měla 1/4 grilovaného kuřete a jde to. Krize přijde odpoledne. Nejvíc mi chybí ochucené jogurty, nevím, čím to nahradit. Nemáte nějaký tip ?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Datum: 24. 05. 2011 10:52

Skús nájsť biely jogurt s čo najmenšou hodnotou sacharidov, buď grécky alebo iný smotanový, našla som aj také, čo majú 3g sacharidov/100g. Takže v kelímku 150 g to nie je až taká tragédia a do toho si miešam rozustené maslo s kakaom a sladidlom - ešte teplé...je to fajn....

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: Valentýna ()
Datum: 24. 05. 2011 11:46

Ahojky,
Akinom já si dávám do kysané smetany light sirup a je to stejné jako jogurt:-).
Zkusím tam dát i tu čokoládu od Lilly.
Včera jsem si ušlehala decku šlehačky s troškou inst. kávy a sladidlem, to byla taky dobrota.
Dnes zatím hermelín, zakysaná smetana s česnekem a ještě sním tuňáka i když ta smetana mě docela zacpala. Na večer mám kuřecí klobásu.
Dahava do té tvé dobroty dáváš všechno /kakao, káva, skořice/ najednou?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: Akinom ()
Datum: 24. 05. 2011 13:49

Valentýno a Lilly, díky za tipy. Valentýno, jaký light sirup používáš ? Myslím jakou značku a kde jde koupit, ještě jsem se s tím nesetkala.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: Valentýna ()
Datum: 24. 05. 2011 14:46

Akinom na pití mi chutná broskvový z Kauflandu a do smetany jahodový nebo malinový. Koupíš snad všude - Tesco, Globus ap. Zkoukni etiketu - 0 scharidů:-).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: 1234567891011...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 1 z 42


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.