Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: Předchozí1234567891011...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 4 z 42
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: Alja ()
Datum: 31. 05. 2011 17:59

Děvčata, jsem z toho vedra úplně oddělaná. Dnes cítím únavu DĚSNOU! ale třeba je to jen následek toho nedělního pochodu- přece jen jsem odvykla, ta zlomená noha mě vyřadila z provozu na dost dlouho!)
Začnu hned na Akinom. Proboha, proč náš výčitky z lovečáku? Ten nemá sacharidy... Takže si dej klidně celou štangli! A bez vyčítek!
A Dášo veliké blahopřání ke ketóze! Doufám, že máš pro nás pozitivní zprávy!
Mně už nějak doma docházejí zásoby nehříšných potravin, zítra si musím něco nakoupit ( ale leze to do peněz, co!). Dneska jsem neměla žádné "pořádné" jídlo, jen tak furt něco.. kousek eidamu, pár plátků šunky, kousek lovečáku,, trochu ricotty sse sirupem a protože mě stejně pořád honila mlsná, tak jsem sežrala celý kelímek zakysané smetany s kakaem. A v lednici už mám jenom vajíčka, tak si k večeří asi udělám míchaná. Jo, ještě tam mám bílý jogurt, ten mám na zítra- jmenuje se CHOCEŃSKÝ SMETANOVÝ- A MÁ JEN 2,8 G SACH. /100 G!!!!!!
Zítra nastane ten de D- a zvážím se.
Anci, já na nadýmání taky strašně trpím- od dětství, jsem imrvere nafouklá, byla jsem kvůli tomu i na všelijakých vyšetření a nezjistilo se NIC!! Ale je fakt, že při AD je to nafouknutí minimální, takže to nadýmání způsobují jasně sacharidy.
Lilly, jaké tabletky jsi měla na mysli proti tomu nadýmání, Nevíš, jak se jmenují? ( to až zase začnu jíst sacharidy...)
Teď piju instatní kafe se šlehou a jsem ráda, že jsem už doma. A žene se nějaká bouřka, tak snad trochu obživnu!
A kdepak máme Valentýnu a Kudlanku? A co Trikk? A Kávěnka- ta už se neukázala mooc dlouho? jestlipak nás holky aspoň čtou?
děvčátka, mějte se, papa

Nastavení: OdpovědětCitovat
Autor: dahava007 ()
Datum: 31. 05. 2011 19:55

Asi jsem se zbláznila.
Stále si zpívám-červenou už nechci mít a bílá se mi protiví, s tou černou jsem to přehnala a ta zelená je šílená ... jen růžová to může být. Holky jsem PINK skoro LILA... jupí. Váhu si jdu koupit v pátek
Aljuško, milá, tak ať zítra všechny nepukneme závistí, až uvidíme Alju hubenou ... Přeji ti to, ani nevíš jak.
Akinom, sakra.. jako malý děco furt dokola- měla jsi sníst toho lovečáku rovnou kilo ... nula je zkrátka nula a nic s tím nenaděláš. Kdybych já snědla 15 dkg lovečáku, tak umřu v zápětí hlady! Já, osobně salámy nejím vůbec. Nezasytí mě to... tak valím maso na různé způsoby - vařené, pečené, dušené, grilované a škvarky obalované ve vajíčku mleté atd... a až bude na váze 78, začnu pomalinku přidávat sachouše.
Holky, mějte se hezky vaše
Pink Lady Dáša

Upraveno 1krát. Naposledy upravil dahava007 (31. 05. 2011 19:59).

Autor: Monička ()
Datum: 01. 06. 2011 06:07

Anci, ty si pribrala LEN 2kg? To si dobra! To je nic! To zhodis hned fturanu. smiling smiley Neboj. Na nafuknutie pomahaju tabletky na nafuknutie - maju ich v lekarni, bez sa opytat. Ja som ich tiez brala raz. Niektorych ludi nafukuje z mliecnych veci ako jogurt napr. Nejes prilis vela syrov a jogurtov? Inak, neviem si predstavit z coho ineho ta moze nafukovat. Este tiez zelenina nafukuje - mna hlavne ladovy salat...Skus pouvazovat, co by to mohlo byt. Niektore salamy maju muku - z muky ta tiez moze nafukovat - vela ludi ma problem s travenim psenice a inych zrn a ani o tom nevedia (kvazi polovicna celiakia) - len ich nafukuje...To, ci mas s tym problem sa zistuje na gastroenterologii. Zoberu ti krv a zistuju pomer dvoch latok, uz som zabudla ich mena...Celiakia je vtedy, ak je jedna z tych latok prilis vysoka...
Podla mna ti vsak nafukovanie ustupi po par dnoch. Neboj. smiling smiley

Lily, teba som tu dlho nevidela! Vies co, ja mam strasny problem s miesanim: zacnem slanym, skoncim sladkym. Je to hrozne so mnou - pribera sa z toho a tiez z toho nafukuje.

Akinom, to teraz vazime skoro rovnako. NEboj sa, bud trpezliva a disciplinovana a zvysne kila pojdu dole.

Dahava, aku vahu si ides kupit? Digitalnu alebo analogovu? Podla mna je digitalna lepsia, lebo ta ti ukaze aj tie najmensie ubytky ;-) Mas aj nejaku znacku?? Ja som mala jednu vahu, ktora mi skakala dve kila hore dolu behom 10 min. ...

Upraveno 1krát. Naposledy upravil Monička (01. 06. 2011 06:10).

Datum: 01. 06. 2011 07:17

Dobré ráno,
včera kongres. Pořadatelé mi dali bufetové stoly přímo do místnosti, kde jsem byla 4 hodiny!!! Ačkoliv jsem měla to jídlo přímo před nosem, ani jsem se ničeho nedotkla, a si i proto jsem stále PINK.Kila nevím,dnes si budu oblíkat džíny,které jsem měla naposledy na sobě před 14 dny, tak uvidím.
Hořím zvědavostí na Alju. Doufám, že brzy napíše
Monička-kupuji si tuto váhu [www.eva.cz]. Je slevněná z 1290,- na 490,- a protože bydlím kousek vedle internetového obchodu, tak jsem udělala internetovou objednávku a vyzvednu si ji osobně. Takže zítra ráno bude první "oficiální" vážení.
PA a krásný den všem
Dáša

Autor: Zuzka123 ()
Datum: 01. 06. 2011 08:27

Krásny deň dievčatá,

tak ja som tomu včera dala! Ráno som bola behať so psami, na raňajky som si dala hamandeggs z 3 vajec a 1 kolieska šunky, káva so šľahačkou, na obed zapekané kuracie prsia s tatarkou a žltou paprikou a ďalšiu kávu. Po obede som šla do práce a nevzala som si jedlo, večer sme šli s mužom do sauny. Domov sme prišli o 22h, ja som bola už taká hladná ako vlk a tak som zládovala piate cez deviate - tatranku, tresku, sušené slivky, čerstvé marhule a na koniec 3 plátky tirolskej slaniny!!! Ráno som vstala s nesmiernymi výčitkami, nadávala som si, aká som nemožná. Tako som sa s malou dušičkou postavila na váhu a nechcela som veriť vlastným očiam - mala som o pol kila menej!!!! Chodila som som nahá po byte ako bez duše a nechcela som tomu veriť, musela som sa opäť postaviť na váhu a bolo tam naozaj 73,7 kg!!!! :hura:
Takú váhu som ešte nikdy nemala za posledných 5 rokov! Tuk mi klesol na 24,3% a podiel aktívnej hmoty stúpol na 63,1%!!! No chápete to????

Autor: Alja ()
Datum: 01. 06. 2011 09:23

Hezký den holčiny,
tak moje váha přesně o 7 kg méně než na začátku diety, takže co týden, to kilo. ( držím od 17.4.)
Původně jsem měla 72,8. Dnes 65,6. Předpokládám, že toto snížení je opravdu tuk, a nikoliv již voda, jako zpočátku. Paráda, jsem spokojená. Ale chci mít 57, takže ještě 8 kg. I když ta šedesátka by byla taky dobrá.
Dnes snídaně míchaná vejce na špeku, sebou do práce maďarská klobása,dál zatím nevím,. Už musím utíkat, mám zpoždění, zdržela jsem se čekáním na váhu, naši mladí jí mají v ložnici a nějak nebyli schopni vstát dřív....
Mějte se, držte se, a zase napíšu, pa

Datum: 01. 06. 2011 12:14

Ahojte dámy,

Alja gratulujem! si perfektná! Práve zisťujem, že si mala o kilo vyššiu štartovaciu váhu a teraz máš cca o kilo viac ako ja smiling smiley takže máme rovnaké tempo chudnutia smiling smiley tiež som dala dolu siedme kilo... a tiež chcem 57 smiling smiley
Inak, tie protinadúvacie tabletky sú napríklad Espumisan...a skoro všetky sú voľnopredajné. Pamätám si aj také dosť účinné kvapky, ale to napíšem, až keď si spomeniem, ako sa volali smiling smiley

Zuzka123, mne sa po diétnom prešľape vždy váha zastaví, resp. zmení až pár dní neskôr, na druhý, tretí deň... Pol kila - kilo dole má na svedomí určite aj sauna - úbytok vody. Tak dúfam, že Ťa obíde také zlé prekvapko na váhe ako mňa smiling smiley

Inak, včera som objavila Ameriku smiling smiley že môžem jesť tofu...našla som natural Tofu od Alfabio, kt. má len 1g sach./100 g, takže som hneď vyrábala nátierku.... Strúhaná mrva, stráhané tofu, lyžica tatárskej, cesnak a cibuľka....je to mňam.
Máte nejaké recepty s tofu? Dajte.....

Akinom, hlavu hore, musíš veľa jesť, len vtedy človek neurobí diétnu cravinu, keď je sýty.... Žiadne výčitky z povoleného jedla!

Baby, držte sa...pa, L.

Autor: Akinom ()
Datum: 01. 06. 2011 14:05

Ahoj děvčata! Díky všem za pozitivní reakci na mou včera depresivní náladu. Dnes je vše OK, je to už 15. den, co jsem na AD a nepřejedla se. Takhle dlouho jsem to ještě nevydržela. Negativní na tom je, že už 8. den stojím na stejné váze. Vůbec to nejde dolů. Když tak čtu, jak hubnete kilo týdně, tak jen tiše závidím.
Aljo, velká gratulace ke shozeným kilečkům, uvidíš, že svého cíle dosáhneš.
Já jsem už z toho zoufalá, že kila nejdou dolů. Aspoň půl kila za týden, kdyby bylo.

Datum: 01. 06. 2011 21:56

Akinom, ale POZITIVNÍ je, že jsi vydržela ;-)

Autor: Lia ()
Datum: 01. 06. 2011 23:19

Dobrý den dámy,
nechcete se mrknout na facebook, máme tam stránku, kde je poměrně dost důležitých informacií k AD? Rádi vás tam uvítáme. :-)
Chtěla bych, aby konečně padly ty nablblé předsudky, které vůči téhleté dietě pořád existují...

[www.facebook.com]

Hezký den
Lia

Datum: 02. 06. 2011 03:41

Caute dievcata
Zuzka, to ja mam tiez, ked strasne vyhladnem, potom ladujem vsetko mozne, piate cez deviate. Pamatam si raz, ze som bola strasne hladna a vystavena z ucenia, tak som to nevydrzala a doslova som zozrala celu tatranku, potom cokoladu, potom som si urobila sendvic s masom a zapila som to citronovou vodou. Dodalo mi to tolko energie, ze som sa citila ako na baterkach. Asi hodinu po tejto hostine som isla cvicit s mojou skupinkou do posilky - skakala som ako nic! haha

Mas fakt stastie, ze ti vaha ukazala o pol kila menej dnes! Klobuk dolu.

Dnes tu bolo skoro 40 C a ja som cely den stravila v aute cestovanim. Strasne ma rozbolela hlava a driemala som kvoli tomu celu cestu. Mali sme zapnute AC (Air Conditioning) na plne pecky, tak len to ma zachranilo. Tu v USA by clovek bez klimy asi zomrel. Dnes opat mali tornado, ktore zabilo niekolko ludi - tentokrat sa to stalo v Mesecusec (sorry, ani za otca neviem, ako sa to pise) na severovychode usa. Aj my sa teraz blizime k silnym burkovym oblakom, tak snad cestou nestretneme tornado. To by nebolo dobre...

Moje stravovanie je priserne, som von z ketozy, len sama slahacka a cernice. Asi mi uz zasibava, ked mi ine nechuti. Mam podozrenie, ze mi to robi antikoncepcia - citim sa byt uplne rozhadzana: naladovo a potom aj chutovo. Asi by som ju mala vymenit.

Idem si idem dat zavazok, ze vydrzim a prve tri krizove dni budem na 0g sach.Drzte mi palce prosim!

Lily, ja o tofu vela neviem, ale viem, ze Alfabio vyraba fakt fajne sojove veci! Mnam, mnam. Vsak posurfuj po internete a urcite najdes kopu receptov. Ja som zvykla robievat toto: cibula, cesnak, paprika, brokolica, osolit okorenit, osmazit na panvici (alebo vo Wok-u), pridat paradajkovy pretlak, potom tofu. Povarit a je to.

Alja, si skvela! 7 kg, to je 14 libier a to je uz cislo!

Dahava, paci sa mi ta vaha. Dufam, ze s nou budes spokojna a nezabudni nam napisat, ako ti fungovala na prvy krat!

Datum: 02. 06. 2011 03:44

Lia napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobrý den dámy,
> nechcete se mrknout na facebook, máme tam
> stránku, kde je poměrně dost důležitých
> informacií k AD? Rádi vás tam uvítáme. :-)
> Chtěla bych, aby konečně padly ty nablblé
> předsudky, které vůči téhleté dietě pořád
> existují...
>
> [www.facebook.com]
> 0392431&ap=1
>
> Hezký den
> Lia

Lia, idem sa tam hned pozriet. smiling smiley

Datum: 02. 06. 2011 06:44

Dobré ráno, Moničko hledám stránku,ale NIC... můžeš dát slovo, které mám zadat do "hledání" ? Díky

Datum: 02. 06. 2011 09:08

Ahoj dahava007 - ak si zaregistrovaná na facebooku, tak by to nemal byť pre teba problém, dostať sa na tú stránku. Jej výhodou je, že všetky základné informácie sú pekne po kope a nemusíš sa prelúskavať cez príspevky. Okrem povolených a zakázaných jedál sú tam uverejnené aj jedálničky, ktoré pomohli ľuďom schudnúť.

Ja som zistila, že jedávam veľmi málo tukov a musím obmedziť množstvo zeleniny. Neraz jediný tuk je šľahačka v káve, inak chudá šunka, kuracie prsia, hovädzie stehno či divina - čiže všetko chudé mäso. Občas lyžica olivového oleja v šaláte, no väčšinou som chrúmala kaleráb, mrkvu, redkvičky, uhorky či paradajky len tak.

Dnešná váha ukázala o 200 g menej!!! banan Som veľmi rada, že sa to pohlo smerom dole.

Včerajší jedálniček - ráno treska v majonéze 45% mäsa z rýb, káva so šľahačkou, obed kuracia pečienka na cibulke, káva so šľahačkou, olovrant hermelín, večer sušená šunka prosiutto crudo a ryby v paradajkách - ryby mne a omáčka psom.
Dnes ráno - klasika hamandeggs. Ostatné jedlá ešte neviem.

Alja - gratulujem k úspešnému zhodeniu tuku!

Monička - nestalo sa mi už dlho, aby som takto vyhladovala, no od obeda som nejedla 10 hodín. Doobeda som robila na záhrade a neskoro som sa zbadala, že mi treba ísť do práce. Našťastie som mala kuracie prsia od druhého dňa, tie som zjedla na obed, no nestihla som si pripraviť jedlo do práce. Manžel mal v aute len dobošku a tá mi akurát rozkolísala cukor a to som už mala taký vlčí hlad, že by som zjedla aj klince :-D

Akinom - nevzdávaj sa!!! Držím palce, určite sa to pohne. Skús sa ísť prebehnúť, rozbúchať srdce a zapotiť sa - rozhýbeš metabolizmus!

Autor: anci1984 ()
Datum: 02. 06. 2011 10:56

Ahoj dievčatá,

baby potrebujem súrnu pomoc, môžem pri AD melon vodový a ak áno, viete mi povedať koľko sacharidov obsahuje? ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

Datum: 02. 06. 2011 11:07

Červený melón má 5 g cukru na 100g. Mala by si si ho odvážiť, koľko zješ, lebo je zradný.....nemá konca.

Autor: trikk ()
Datum: 02. 06. 2011 12:45

ahojte,
stale si vas citam, len nestiham pisat, blahozelam k zhodenym kg (aj dkg :-D)
Ja minus 11 kg ;-) ale musim znova pritvrdit, zase som polavila
Dnes som si spravila mlete maso na bolonskej omacke, cez vikend nas caka grilovacka a party na chate, tak dufam, ze sa podari odolat vsetkym sacharidovym nastraham a budem tlacit iba maso, maso, nic len maso ;-)
Drzte sa! Myslim na vas...

Datum: 02. 06. 2011 13:56

Ahojte baby,

vitam Trikk, uz som si myslela, ze to vzdala... smiling smiley a to zacala omnoho skor ako ja a isla mi prispevkami prikladom ...
Minus 11 kg je pecka, uplne sa zrolujem....GRATULUJEM!!!

Zuzka, cerveny melon si skus zatial odopriet, je sladky jak das, iba ak uz si vo faze, ze postupne pridavas ovocie....Vies, melonu urcite nezjes len 100g, lebo je tazky od vody, takze aj bezny kusook melonu je dost cukrovy.. Myslim ze je to jedno z tych ovoci, ktore sa majou pridavat az medzi poslednymi.. Ale je ho okolo vsade vela, dozrieva a je to laaakaveeeeeeeee smiling smiley...................

Monicka, Tvoje prispevky su ako citat zabavny cestopissmiling smiley je to super... Drzim palce v nula-sacharidovom zavazku... Inak tie schudnute kila ked sa prepocitaju na libry, to znie perfektnesmiling smiley, ze?

Dnes na obed cuketove placky a vecer idem plnit a zapiect baklazan...

Pa, L

Datum: 02. 06. 2011 14:08

LillyOnDiet - To nie ja chcem jest melón, ale anci1984 - pýtala sa na množstvo sacharidov.

Trik - gratulujem k zhodeným kilám!!!!! Tiež som sa bála, že si to vzdala, keď si sa tak dlho neozvala.

Lil na facebooku rozpísala, ktoré chyby robíme pri dodržiavaní diety podľa AD:

[www.facebook.com]

Autor: Lenka ()
Datum: 02. 06. 2011 14:25

Nakoukla jsem a můžu Vám poradit, že kolik bílkovin, sacharidů, tuků obsajují různé potraviny - najdete na internetu na adrese flora.cz pod e-kalkulačkou.
Grilované masíčko bych si také dala, ale není špatný ani grilovaný Hermelín nebo cukety či jiná zeleninka.

Strany: Předchozí1234567891011...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 4 z 42

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR

-----------REKLAMA-------------
This forum powered by Phorum.