Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: PředchozíPrvní...3233343536373839404142
Aktuální stránka: 42 z 42
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: mojemona ()
Datum: 13. 01. 2012 07:55

A ještě:

Pifule: mě olivy nechutnají, tak je nejím, ale pokud mají nulu sach. tak v tom problém nevidim.
Martino74 olivový olej má taky 0sach. a já ho používám tak, že ráno nalačno vypiju malého panáka. Dělám to tak každý den. Je to hnus, ale už i na to sem si nějak zvykla :-) Piju se zatajeným dechem a pak rychle zapíjím teplým mátovým čajem :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Autor: lukasova ()
Datum: 13. 01. 2012 08:27

Pokračujte prosím v diskusi v Atkinsonova dita V.

Autor: mojemona ()
Datum: 13. 01. 2012 09:09

lukasova - kde to najdu

Autor: Aggilla ()
Datum: 26. 01. 2012 19:15

Ahojky holky,jsem tu nová,uplně mě uchvátila vaše diskuze...potřebuju zhubnout,jdu do toho.Jen ještě někde musím vyčíst jídelníčky...Gábina

Autor: Zuzka123 ()
Datum: 26. 01. 2012 19:52

Aggila - prejdi do sekcie Atkinsonova dieta V. Tu už diskusia skončila.

Autor: trikk ()
Datum: 26. 01. 2012 20:58

Pani Dr. Lukasova, preco to tak rychlo menit, tie diskusie...?

Autor: lukasova ()
Datum: 27. 01. 2012 08:48

Protože když je příspěvků mnoho, některým lidem se diskuse hůř načítá. Jde o zrychlení.

Autor: svobge ()
Datum: 06. 06. 2014 13:38

Ahoj holky,ženy,dívky, spolubojovnice.
Funguje ještě tohle fórum nebo jsem dorazila pozdě? Ještě než se rozepíši tak se mi prosím někdo ozvěte...

Autor: Evita ()
Datum: 28. 09. 2014 18:34

Ahoj všichni, před 14 dny jsem učinila rázné rozhodnutí a s váhou 85kg-165cm jsem najela na AD. Podrobně vše nastudovala na netu i tomhle foru.Asi po 4 dnech se dostavila ketoza. Od te doby je papírek skoro nezbarvený. Dietu dorzuji striktně, k vejcím, slanině nebo šunce, rybě přikusuji čínské zelí. Za 14 dni mam dole s bídou 2kg. Jsem hodně slabá, točí se mi hlava, ale ketéza nikde a kila dolu taky nejdou, jak jsem si představovala...Dodávám, že denně chodím rychlou chuzí 4km, jednou jsem byla ii behat. Co může být špatně? Díky všem smiling smiley

Strany: PředchozíPrvní...3233343536373839404142
Aktuální stránka: 42 z 42

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

-----------REKLAMA-------------
This forum powered by Phorum.