Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: Předchozí123456789Následující
Aktuální stránka: 8 z 9
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Peggy ()
Datum: 07. 11. 2016 12:55

Elo, neboj, já už toho úděsného věku dosáhla, chodím do práce, hlídám vnoučata, chodím nordic walking i po horách a dá se říct, že jsem čím dál spokojenější. Celý život jsem totiž něco "musela" a teď dělám sice víceméně totéž smích, ale dobrovolně a hlavně nemusím!!! V tom vidím velkou svobodu. Ještě kdyby se dařilo s tou váhou, ale ta je mým problémem co pamatuju...
Danko JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Veverka ()
Datum: 07. 11. 2016 18:38

Veverka leze zpoza buku - teda spíš zpod hromady spisů... grinning smiley. V práci je to masakr - setrvale nestíhám. Takže ani nečtu, natož abych psala.
Nicméně abych se úplně neztratila, tak do hada na říjen mi můžete doplnit 69,2 kg, teď na listopad 68,7 kg (aneb motám se ve spirále sad smiley ).

Ele gratuluju k vnoučkovi, Dadule k nastávajícímu třetím babičkovství a Pr. Katce ke zlepšení zdr. stavu (což jsou novinky, které jsem se dočetla na poslední stránce) a možná zas někdy rozhrábnu hromady papírů a vylezu smiling smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Ela ()
Datum: 08. 11. 2016 07:49

Peggy, dobrá, budu tedy věřit že na tom budu stejně dobře jako ty. Je to individuální, něco geny, něco jak člověk žije... Mám kamarádku které je 63 a pořád naplno pracuje a fyzicky zvládá víc než leckteří čtyřicátníci, ale to je hodně dáno od přírody, no. Já nevím jak moc ovlivní moje stáří fakt, že se od 40 potýkám s cukrovkou a teprve letos úspěšně, díky nové dr. a změně léčby. No snad mi ty předchozí roky nenadělaly v těle moc velkou paseku. Budu optimista.mrk

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Dadula ()
Datum: 09. 11. 2016 14:00

Elo - to bude dobrý, člověk tomu musí věřit JO Snažit se užívat si v životě to dobré a nestresovat se tím, co nemůžu změnit kvet Pozitivní myšlení dělá divy. Já se teď několik let plácala pořád na stejné nebo spíš na mírně rostoucí váze a když tak o tom přemýšlím, tak u mě taky zafungovalo zklidnění, smíření se s tím, co nemůžu ovlivnit, pak radostná zpráva, že bude další vnoučátko a najednou to začalo fungovat a váha šla dolů. Zaměř se na činnosti, které ti dělají radost a důchodový věk přijde, ani se nenaděješ - spíš moc rychle :-D a neboj, hlídání si užiješ i jako pracující babička. Taky jsem hlídala občas až moc, že už jsem brblala, že mě mladí zneužívají. Ono takové víkendové hlídání, kdy se brouček budí o půl páte ráno je taky fajn :-D smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Ela ()
Datum: 09. 11. 2016 15:00

Hele, já si ještě nedávno říkala že to ať se na mě nezloběj, ale jelikož si v létě nemůžu vzít víc než týden dovolený v kuse, tak až jednou bude vnouče, tak já si přece potřebuju aspoň ten týden odpočinout a nemůžou mi nacpat dítě na hlídání... Chacháááá, teď je dítě tady, nejraději bych ho ohlodala láskou a už se vidím, jak si ho vezmu na dovolenou a jak chodíme na houby a koupaliště a tak...smích Jak se to všechno změní, sotva se člověk poprvé podívá na ten malý zázrak.:-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: lukasova ()
Datum: 09. 11. 2016 15:10

...ohlodala láskou záchvat To si budu pamatovat :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Peggy ()
Datum: 09. 11. 2016 20:16

Elo, tak to je zpráva dne kvet, konečně někdo přišel na správnou léčbu. A zdá se, že Ti to svědčí i jinak - váha Ti jde krásně dolů.

Co se týká poškození nemocí, buď též optimistka (to je kolikrát stejně důležité jako léčba), já jsem do 50 let měla tolik zdravotních problémů, že mi lékařka doporučila sepsat závěť - bylo mi tehdy asi 48. To mě po mnoha léčbách donutilo zásadně změnit život - hlavně začít cvičit a přestat jíst ty největší nesmysly. A taky se srovnat psychicky... No a od té doby jsem v pořádku, doufám, že to ještě pár let vydrží - takže vydrž ještě pár let smích a bude to dobrý.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Ela ()
Datum: 10. 11. 2016 09:50

Jasan, optimismus je nejlepší medicína.mrk

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Dadula ()
Datum: 10. 11. 2016 14:53

Elo - já měla první vnouče v 45 letech, takže se mi ještě moc nechtěla trávit dovolenou jeho hlídáním :-D, s třetím to už je jiná smích je mi o 11 let víc mladí bydlí za humny a tak se už těším, jak bude chodit vnouček k babičce jen přes plot JO - "pomáhat" na zahradě smích
Vnoučata jsou fajn - pomazlit, pohrát a pak šup s nima zpět rodičům smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Ela ()
Datum: 16. 11. 2016 09:17

Alik (160).............................................................................................................(8/16)...78,0...---...---
Dadula (166)....(1/15).75,2---(1/16) 77,8...76,8...76,3...76,9...74,1...72,1...69,6...67,5...67,4...67,2...68,5
Danka (168)............(1/15).56,2---(1/16) 58,2...---...58,2...58,6...57,6...57,7...58,4...---...---...---...57,5
Ela (160)..........(1/15).81,0---(1/16) 81,8...82,3...83,0...83,2...81,7...82,5...80,7...80,0...76,9...77,2...75,0
Honzina (168)....(1/15).90,5---(1/16) 100....99,2...97,5...97,0...98,5...97,5...98,0...94,5...---...96,0...---
JarkaP........................(1/15).76,5---(1/16)---...---...---...---...---...---...---...--- 71,5...---...---...---
Martina (176)..........(3/15) 96,0---(1/16)---...---...---...---...---...---...---...---...---...99,6...98,1...---
Pallando...............................(1/16) 118,9...112,1...---...104,2...---...---...---...---...---...---...---...---
Peggy.(170)..........(1/15). 83,4---(1/16) ---...83,0...80,0...79,1...80,2...81,7...---...---...81,9...82,4...---
PrKatka (162)....(1/15). 77,2---(1/16) 79,0...---...79,7...81,7...80,8...80,9...79,8...81,0...80,9...80,9...80,9
Rendy .......................................(1/16) 77,0...75,6...---...74,5...---...---...---...---...---...---...---...---
Veverka............(1/15) 66,1---(1/16) 67,2...68,0...68,2...67,9...68,4...68,0...68,7...67,2...67,9...69,2...68,7

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: lukasova ()
Datum: 16. 11. 2016 09:33

žený dobrý JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Veverka ()
Datum: 16. 11. 2016 22:44

Maruško, jak u koho grinning smiley. u mne nic moc cert

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Ela ()
Datum: 21. 11. 2016 07:59

Veverko, na druhou stranu v našem věku je kumšt nepřibírat, a ty máš dlouhodobě stabilní váhu, co by za to mnohé středněvěké dámy daly.mrk

No a já musím zase přitvrdit, protože chladné počasí vytasilo drápky - jako každoročně, a mé chutě vzaly směr který není dobrý. Takže ano, změnu stravy to chce, ale určitě ne tím že budu šmátrat po tom, co jíst nemám. Musím se víc zaměřit na teplé jídlo, zahřívající potraviny a tak. Holt studený salát potěšení v zimě nepřinese, to je marné...:-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Dadula ()
Datum: 21. 11. 2016 08:17

Elo - zjišťuji, že to mám taky tak. Na studené jídlo vyloženě nemám chuť a musím se k němu dost přemlouvat - to platí i o jogurtu k snídani. Mnohem větší chuť mám na obilninovou kaši. Musím se vzpamatovat a to rychle, nebo bude půlroční úsilí během jednoho měsíce úplně v háji :vztek: zed

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Ela ()
Datum: 21. 11. 2016 13:51

Tak tak...dolů to jde jak psovi pastva a toho úsilí ! Ale nahoru, to stačí jediný měsíc. Já nevím jak tohle koresponduje se zákonem o zachování hmoty, ale moje hmota daleko rychleji přibývá než ubývá... Čili je mi to nějaký podezřelý.smích A nerada bych opět opakovala cyklus letní hubnutí/zimní přibírání, kdy když se jaro s jarem sejde, jsem na tom nemlich jako před rokem... Áááá jedeme znova, léto hubnutí, zima přibírání... Já chápu že to je fyziologické a od přírody, nicméně pochop, moje blbé tělo, že si můžu jídlo opatřit pomalu 24 hodin denně 7 dní v týdnu a dělat si tukové zásoby SKUTEČNĚ nepotřebuju !zed

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: lukasova ()
Datum: 21. 11. 2016 15:18

Je to podezřelý! Ani nevím jak, ale mám kilo nahoře nene A přitom v září to vypadalo tak nadějně...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Dadula ()
Datum: 28. 11. 2016 08:52

Ahoj všichni kvet je tu nějak mrtvo ocicka doufám, že nejsou všichni zalezlí v křoví a že všichni tak usilovně hubnou, že nemají čas sem přispívat smích
Taky nějak nemám náladu :brek: Tatínek si před 14 dny zlomil krček a dělali mu umělý kloub. Bohužel už nemá myšlení zcela v pořádku a tak ho místo do rehabilitačního oddělení převezli do LDN - je tam 10 dní a je totálně rozhozenej psychicky. Jak i během dne podřimuje, tak se mu zdají ošklivé sny a on pak neví, jestli je to pravda, nebo se mu to zdálo, no děs. Navíc je od nás hrozně daleko na pravidelné dojíždění, takže my se tam dostaneme jen o víkendu. No snad ho dnes převezou do jiné LDN k nám blíž - sestra bydlí kousek od léčebny, tak tam za ním bude moct každý den po cestě z práce zajít a mamka se tam dostane autobusem, tak snad to bude lepší.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: lukasova ()
Datum: 28. 11. 2016 09:13

Dadulo, držím JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Ela ()
Datum: 28. 11. 2016 09:52

Dadulo, to je smutný. Ale když se mu to dobře zhojí, bude zase lépe.mrk

No a stran hubnutí - no na prd, že jo, naopak váha trochu stoupla, protože mi to zdravé jídlo v tomhle chladném a temném období nějak nejede...tak občas pozřu co bych neměla.nene A taky nemám vůbec čas si to zdravé připravovat.zed Musím se nějak umravnit a líp si zorganizovat čas.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Veverka ()
Datum: 28. 11. 2016 12:36

Já jsem sice v křoví, ale snažím se tam nezvlčit - píšu si jídlo na www.kaloricketabulky.cz a snažím se 2x týdně stihnout aspoň 45 minut v Expresce. Zapisování do KT odhalilo, že kaloricky jím úměrně výdeji, ovšem složení stojí za houby - moc tuku nene v podstatě denně - holt záliba ve vepřovém rilletes, oříšcích a dobrých (= většinou tučných) sýrech je znát.
Nicméně dneska jsem zas po nějaké době viděla na váze 67, což je trochu motivační smiling smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí123456789Následující
Aktuální stránka: 8 z 9


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.