Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: Předchozí123456789Následující
Aktuální stránka: 4 z 9
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: lukasova ()
Datum: 23. 08. 2016 14:15

Určitě, nepřátel se nelekejme, na množství nehleďme!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Veverka ()
Datum: 23. 08. 2016 18:48

Já si přižírám hlavně v pracovním procesu. Když je v práci velký fofr a jsem tam dlouho, mám tendenci se odměňovat i něčím na zub, když se večer složím do křesla s knihou nebo k televizi. Ony sice oříšky jsou zdravé, ale ne deset deka v deset večer grinning smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Ela ()
Datum: 24. 08. 2016 09:52

No není to ideální.:-D Co místo toho třeba dát do misky trochu ovoce, pár lžic bílého jogurtu a jen několik oříšků nasekat a nasypat na to. Míň kalorií, bílkoviny na noc neškodí a přidáš vlákninu.

Se žravostí po příchodu domů bojuju taky pořád, a je celkem jedno co jím a jestli jím během dne míň nebo víc... Spíš to bude v hlavě, jako že - konečně doma, konečně klid...a copak bych si tak dala, když je ta pohoda...smích Takže něco si dát prostě MUSÍM, jinak nemá dušička klid. Ale určitě se dá vymyslet něco zdravého, jako třeba taková miska s ovocem, jogurtem, semínky, oříšky... Nebou kousek sýra a zeleninu... Ale hlavně - dřepnout si chvíli na zadek a v klidu si to vychutnat, dát si kafe, něco si chvíli přečíst, prostě zklidnit hormón.:-) Jak do toho začnu lítat po bytě a něco dělat, spráskám mezitím dvakrát tolik, z toho pocitu že toho musím tolik stihnout a přitom mám hlad a...vůbec. Nebýt té cca. hodiny po příchodu domů, kdy jsem schopna zhltnout tolik co jsem snědla od rána do odpoledne,dařilo by se mi kočírovat stravu mnohem líp.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: MARTINA ()
Datum: 24. 08. 2016 10:02

ahoj ženy, na konci měsíce opravdu podám hlášení. zdravím byla jsem lehce mimo

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Honzina ()
Datum: 24. 08. 2016 10:32

Ahojky vespolek,
hlásím se po dovolené. Napsala jsem dlouhý report, pak si ho omylem smazala, takže znovu.

Byli jsme s cyklopartou opět ve Slovinsku - tentokrát Julské Alpy. Nádhera. Cyklostezka Alpe Adria v koridoru zrušených horských železnic neměla chybu. Na 40 km přes 20 tunelů, kopce vlídné, směrem do nitra Itálie s kopce, krásné výhledy, staré železniční stavby, nádražíčka předělaná na útulné kavárničky...
Ale byly i pěší výstupy, prudké sjezdy i stoupání...

Stravování polopenze, ryby, maso, kopce zeleniny, skoro bez příloh, zato zmrzlinka, kávička se šlehačkou...
Manžel tam nechal přes tři kila. V rámci zákona o zachování hmotnosti v rodině na mne byla váha hnusná. Ale jsem po pohybu vodnatá - uvidíme s odstupem.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Honzina (30. 08. 2016 13:59).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Ela ()
Datum: 24. 08. 2016 10:49

Honzino, to muselo být krásný. Já byla na dovolené taky v horách, v Itálii u jezera Ledro, a byla to velká nádhera. Málo lidí, krásná příroda, průzračná voda, no ráj... Nějak čím dál míň toužím po narvaných plážích u moře.:-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: MARTINA ()
Datum: 24. 08. 2016 11:31

Honzino nemáš je doufám ty, ty jeho kila myslím

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Honzina ()
Datum: 24. 08. 2016 11:40

Martino, to víš, že mám.
Jak funguje hormonální jóga?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Dadula ()
Datum: 29. 08. 2016 08:16

Tak už se u mě projevuje dlouhá doba vzornosti - začla jsem to flákat a váha stagnuje NE No od středy mám dovču, tak se tím nebudu stresovat a po dovolené se do toho zase pustím. Zase se zaregistruju na STOBu a uvidíme, jestli to bude fungovat.
Do hada hlásím teda sobotní váhu, sice to není až na konci měsíce, ale přijedem až 12. září a ta váha určitě nebude nic moc, takže 67,4kg.
Jedeme do Španěl a všude píšou, že tam vařej hodně ryby a mořské plody, tak uvidíme, tohle já můžu ve velkém. K tomu zeleninu, tak by to nemuselo být tak devastující na váhu yawning smileytazníček:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: lukasova ()
Datum: 29. 08. 2016 08:20

A kam jedete?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Ela ()
Datum: 29. 08. 2016 08:42

Dadulo, určitě si váhu udržíš, neboj.:-) Užívej si jinak než jídlem. Radši si tam kup něco hezkého MALÉHO na sebe místo nezdravých dobrot.mrk

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Dadula ()
Datum: 30. 08. 2016 09:51

Maruško, jedeme na Malorku - městečko Paguera - sice se už těším na 12 dní volna, ale zároveň mám obavy, abych nebyla zklamaná. Nemám moc ráda obří rekreační komplexy, máme s mužem raději malá městečka, malý penzionek někde bokem rušných ulic, no uvidíme, snad jsem vybrala dobře. Mě se moc líbilo na Rhodosu - bydleli jsme v penzionku asi 10 minut chůze od starého centra, takže každý večer procházka do starých uliček, paráda. Fajn to bylo i v Bulharsku v Sozopolu - je tam taky moc pěkná stará čtvrť, kam jsme chodili denně na procházky. A navíc ta láce smích
Elo - já vždycky dobře začnu, ale špatně skončím smích Prvních pár dní se snažím držet předsevzetí, že teda opravdu budu jíst s mírou, ale vydrží mi to tak 2-3 dny. Pak začnu přidávat a dopadne to, jak to dopadne nene Ze začátku totiž ochutnávám neznámé jídlo a pak k tomu neznámému začnu přidávat i to, co mi chutnalo nene stylem - jo tohle bylo dobrý, tohle taky a copak je tohleto a neštěstí je hotovo. Naštěstí se za 10 dní zase ani prakticky nedá přibrat 10 kg, takže přijedu nacucaná vodou jako houba a zbude z toho max. 1-2 kg a to zase budu muset sundat, no.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Ela ()
Datum: 30. 08. 2016 10:21

No jasně. Dovolená není každý měsíc, máš celý rok na vyzmizíkování následků. :-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Ela ()
Datum: 31. 08. 2016 08:00

Tak jsem ráno zkusmo skákla na váhu a zase posun směrem dolů, normální pracovní režim je prostě lepší, pokud jde o výsledky, než rozlítané léto, grilovačky, dovolené, výlety a tak.:-) Navíc už se trochu ochladilo a zbavila jsem se částečně zadržené vody... Ještě nějaký ten pravidelný pohyb, až se ochladí.mrk Chůze s hůlkami, posilování...nějak to střídat.

Takže do hada 76,9 kg.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: lukasova ()
Datum: 31. 08. 2016 08:29

Elo, dobrý JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: MARTINA ()
Datum: 31. 08. 2016 17:00

tak já zítra, dnes jsem se zhrozila tohle tam fakt nebylo. tak zítra se nabonzuji
elo super
Honzino, hormonální joga super, ted byla chvilku pauza a zase začneme v půlce září, no chtělo by to věnovat se více ještě doma.
Pravda, že hormony prý stále fungují říkal pan doktor a je mi přes 50

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: MARTINA ()
Datum: 01. 09. 2016 07:28

tak jak jsem slíbila, bylo to fakt už lepší - jdu se prásknout dnes 99,6

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Veverka ()
Datum: 02. 09. 2016 12:05

Za mne do HADA - 67,9 kg. Pozice "dobyté" na dovolené, kdy jsem atakovala 67, jsem neudržela sad smiley (a jsem ráda, že jsem se nepropracovala na 68 - moc fakt nechybělo)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Datum: 02. 09. 2016 13:19

Ahoj šikulky, hlásím DO HADA 80,9Kg
PK

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Peggy ()
Datum: 05. 09. 2016 12:43

Zdravím po víkendu, odvážila jsem se po delší době na váhu a je tam 81,9. Nic nového ani převratného :-). Elo JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí123456789Následující
Aktuální stránka: 4 z 9


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.