Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: Předchozí123456789Následující
Aktuální stránka: 6 z 9
Re: Teplý letní vzduch rozpustí nám tuk
Autor: Dadula ()
Datum: 16. 09. 2016 07:47

No Maruško, občas je to fajn kouknout se na staré fotky, ale záleží na tom, v jaké fázi hubnutí dotyčná osoba byla, že :-D Jestli se zrovna dařilo, nebo naopak. Podle toho pak vypadá i dojem ze staré fotky smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Autor: lukasova ()
Datum: 16. 09. 2016 08:26

Ty jsi vypadala dobře JO

Datum: 19. 09. 2016 08:02

No jo Maruško, však jsem v té době vážila krásných 65kg a bylo mi taky o 8 roků míň smích Nejvíc jsem si roky uvědomila o dovolené - první týden v září byl ve znamení ročníků 55+ smích V hotelu i na pláži jsme měli suverénní převahu - dítka školou povinná už seděla ve školních lavicích, sem tam se vyskytovalo pár mladých s malým dítkem, nebo pár mladých ve věku vysokoškolském, ale drtivá většina jak jsem řekla. A bylo to moc fajn, neb byl v noci klid, žádné bujaré večírky, němečtí staříci a stařenky se chovali ohleduplně :-D no pohoda kvet

Autor: Ela ()
Datum: 23. 09. 2016 12:32

Tak jak to jde... Já od začátku září stojím na váze, +- půlkilo.smajl120 No nevadí, tělo se asi přenastavuje.mrk Nestíhám pořád přidat ještě pohyb, což by přece jenom chtělo, strava je hlavní, ale pohyb je taky ku prospěchu věci. Musím se na to zaměřit. Na stravu už jsem si zvykla, vyhovuje mi to, před týdnem jsem si řekla - tak a dneska si dám něco "zakázaného". Tak jsem si vzala krajíc čerstvého chleba, pak ke kafi cosi sladkého, a upřímně - nepochutnala jsem si, jak jsem myslela že se budu rozplývat nad tou dobrotou, tak nic, a ještě mi bylo těžko. Ne, nestálo to za to.mrk

Datum: 23. 09. 2016 18:48

Teď jsem ke kafi zblajzla 3 cukrářský piškoty nene, protože jsem na ně chuť měla...Tak takhle by to soudruzi nešlo.

Datum: 26. 09. 2016 07:52

No já jsem dělala o víkendu štrůdl - koupila jsem si těsto (se značkou české kvality) a myslela jsem, že to hodím do koše :vztek: V životě se mi to těsto tak netrhalo a nelepilo. Zřejmě inovovali recepturu nene A když se nám s dcerou konečně podařilo jakž takž uplácat šišku a přenést to nějak ve dvou na plech, tak se to rozpadlo ještě při pečení na plechu ocicka Nestalo se vám v poslední době něco podobného? Tohle těsto kupuji fakt spoustu let a nikdy se mi tahle hrůza nestala. No chutnalo to jako štrůdl, ale nevypadalo to jako štrůdl smích Ještě že jsem to těsto měla jen jedno, kdybych to měla plácat ze dvou, tak mě u toho trefí šlak.
Jinak váha je na mě hodná, chvíli tam bylo 66,9, ale nakonec tam skočilo 67,00 a to se zase nijak extra nesnažím a dokonce jsem i minulý týden vypustila pohyb.

Datum: 26. 09. 2016 08:01

Já poslední dobou listové těsto nekupuju, protože obsahuje palmový olej. [stoppalmovemuoleji.cz]

Datum: 27. 09. 2016 07:25

Dnes máme zase po víc jak třech měsících prázdnin angličtinu :-D to bude masakr nene O dovolené jsem místo angličtiny trénovala němčinu smích Na Mallorce si jeden připadal jako v Sudetech - samí Němci, sem tam Čech smích

Datum: 27. 09. 2016 13:41

Copak starý Němci ještě jdou... Ale německá omladina, to je za trest.

Datum: 29. 09. 2016 07:50

Zdravím po svátečním volnu kvet Já jsem svátek oslavila prací - potřebuju nasázet nové jahody a pořád jsem čekala, že trochu zaprší, abych mohla zrýt a připravit záhon. No nezapršelo, tak jsem se nakonec pustila do toho suchého. Je to u nás naprosto katastrofální. Vylamovala jsem rýčem suché balvany hlíny, vůbec nevím, co si s tím počnu - všechno suchý do hloubky. Kytky jsem už odevzdala svému osudu - uschly, trávník - vypálený, suchý, pořádně u nás nezapršelo už ani nepamatuju kdy - snad někdy v první půli srpna. Za sucha to ani nerozmlátím. Už jsme se domlouvali s mužem, že posbíráme po domě hadice a zkusíme natáhnout vodu ze studny - naštěstí máme na zalévání vlastní starou studnu na zahradě.

Datum: 29. 09. 2016 07:55

No je to hrozný. Bodejť by byly houby.nene Krom toho jednoho propršeného víkendu někdy začátkem měsíce ani ťuk.

Váha mrcha pořád stojí, tento měsíc se to nehlo. No naštěstí ještě mám rezervy...je prostor pro přitvrzení. mrk

Datum: 29. 09. 2016 08:29

Náhodou, my sice máme taky sucho, ale včera jsem našla mezi malinama houbu (občas tam zaleju). Vypadalo to sice jako žampion, ale ze spodu byl bílý, tak skončil v lese. Na váhu radši nelezu...

Datum: 30. 09. 2016 07:13

Tak do hada 77,2 kg.
Tento měsíc stagnace. Ale třeba to tak má být, aby se váha usídlila níž natrvalo. Však ono se to zase pohne.mrk

Datum: 30. 09. 2016 07:17

No Maruško, to my našli při nedělní procházce kolem lesa krásnýho křemenáka cca 20cm - je to zastíněná polní cesta a v mokřině, takže tam měl asi dobré podmínky. Už jsme ho snědli kvet Jinak samozřejmě nikde nic, sucho jak na Sahaře. Včera jsem prolévala zahrádku vodou ze studny, tak jsem zvědavá, kolik vody tam bude.

Datum: 30. 09. 2016 08:11

Cca 10cm nene, pod tím šutr...V neděli už slibujou trochu vody.

Datum: 03. 10. 2016 08:46

Tak máme nový měsíc a opět hlášení do hada :-D
Já hlásím setrvalý stav 67,2kg - no už to bylo minulý týden lepší, ale tohle taky beru.

Autor: Honzina ()
Datum: 04. 10. 2016 11:25

No mně se to zase zhouplo nesprávným směrem - 96 kg.

Ne že bych se nesnažila. Sebekaučink mi ukazuje zelené semaforky, ale váha si toho nějak nevšímá. Musím to nějak pořešit.

Měli jsme týden dovču - cyklistikování po Šumavě a zejména po bavorské straně. Paráda. Nádherné počasí, lepší být snad ani nemohlo. Denní průměr 50 km - rozhodně ne po rovině.
Vynikající domácí kuchyně - o přílohy jsem se poctivě dělila s mužem, o moučníky nikoli winking smiley
Už jste jedli pralinkové knedlíky?

[npsumava.fotopointy.cz]

Upraveno 1krát. Naposledy upravil Honzina (04. 10. 2016 11:28).

Datum: 04. 10. 2016 12:19

Ty jo, to zní dobře, pralinkový knedlíky...:-D Počasí bylo až do víkendu nádherný.mrk

Autor: MARTINA ()
Datum: 05. 10. 2016 07:11

tak já taky do hada 98,1
zdravím Vás hubeňourky

Datum: 07. 10. 2016 13:16

Elo, tak jsem teď zkoušela ty batátovo-zelné placky s cuketou a škvarky. Jsou dobré, jen to chce trochu vychytat chuť (asi bych tam přidala třeba trochu kmínu nebo chili) a pečení. Novou troubu nemám ještě tolik vyzkoušenou, takže nejdřív se to jen sušilo a pak po přidání turba se mi to skoro připálilo. Ale jinak jedlé to je určitě JO
Největší práci dalo nastrouhat batát nene. Měla jsem velký na dvě dávky, příště určitě zapojím robota JO

Strany: Předchozí123456789Následující
Aktuální stránka: 6 z 9

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR

-----------REKLAMA-------------
This forum powered by Phorum.