Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: Předchozí123456789
Aktuální stránka: 9 z 9
Re: 2019 - znovu a lépe
Autor: lukasova ()
Datum: 28. 08. 2019 16:01

smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Autor: hatta ()
Datum: 27. 10. 2019 12:07

Ahoj holky. TAk jsem chtěla napsat, že jsem tu dlouho nebyla, ale koukám, že je tu nějak mrtvo,...všechny už hubené a spokojené,...to je fajn.
Já jsem o dovolené zase nabrala, samozřejmě, jako vždy,...na nepěkných 94kg,...ale kamarádka mě na začátku září uvrtala do běhání,... že prý to zkusíme,... ani jedna jsme nikdy neběhali,... začalo to 1 minutou a 5 min. chůze,... a už u té 1 minuty jsem umírala,... ale takhle pomalu jsem se učila běhat a hlavně dýchat u toho a dneska dávám v pohodě 5km,... JÁ,... totální neběžkyně,... a i si to užívám,... pozitivní je, že mě to vytáhlo každý den ven,... a pomalu mi mizí kg. TAkže za 2 měsíce jsem zpátky na 90kg a to jsem byla v říjnu 14 dní v Karlových varech, kde jsem neběhala,...jen chodila a tančila,... ale i jedla a pila,...
Jinak co nového? V před 10 dny jsme pochovali s přítelem psa a cca 7 dní už máme nové štěně. A když se na něj byla podívat holka s vnoučkem, tak mi oznámila, že čekají druhé vnouče,... takže samá pozitiva a jistoty. TAk Maruško, snad aspoň ty si počteš :-)
Hezký den všem :-)

Datum: 27. 10. 2019 12:17

Super zprávy. Asi budu muset taky začít běhat...smích nějak se to nabaluje a vůbec se mi to nelíbí NE

Autor: hatta ()
Datum: 27. 10. 2019 13:11

To věřím,...trvalo mi to měsíc,...než jsem se pomalu rozběhala,.... a běhám pomalu, protože to se nejlépe spaluje,....byla jsem sama překvapená,... že prostě běhám,...i když ten první měsíc byl dost krutý :-),...ale když jsem viděla mizící kg, tak jsem vytrvala,... a i kolegyňka mě hecovala a já jí,... :-D

Autor: MARTINA ()
Datum: 11. 11. 2019 06:43

Hatto, super, Já jsem ve stádiu, že mi kila vyskočila snad naposledy takto před 20 lety. Hrozný hrozný. Na běh jsem těžku, ale snažím se docela ćhodit, ale jede to nahoru...........normálně si říkám co se děje.
No musí se něco stát a jít to dolů. zdravím

Datum: 22. 01. 2020 08:11

holky vy tu už nejste?

Datum: 22. 01. 2020 08:48

Já jo :-)

Autor: peza ()
Datum: 08. 02. 2020 08:57

dobrý den, mohla by se prosím znovu zprovoznit tabulka? pouzivala jsem ji asi patnact let, tak bych si aspoň udělala printscreeny smiling smiley
Děkuji a přeji pěkný den!
P.

Datum: 08. 02. 2020 09:34

Aha, nedávno byly nějaké problémy se serverem, ani nevím, že přestala fungovat. Zkusíme to obnovit :-)

Datum: 08. 02. 2020 23:16

to je skvělé! moc děkuji smiling smiley

Datum: 09. 02. 2020 16:58

Tak ta tabulka funguje, ale jen na zhubneme.cz. Pokud jste ji měla uloženou na doméně zhubneme.eu, tak ta dnes přestává fungovat. Tak stačí si jen přepsat tu uloženou na .cz

Datum: 11. 02. 2020 15:16

lukasova napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak ta tabulka funguje, ale jen na zhubneme.cz.
> Pokud jste ji měla uloženou na doméně
> zhubneme.eu, tak ta dnes přestává fungovat. Tak
> stačí si jen přepsat tu uloženou na .cz

To je super, moc děkuju! a ať se vám daří smiling smiley

Datum: 11. 02. 2020 19:16

Vám taky :-)

Datum: 07. 04. 2020 12:50

tady už jsou hubený všechny
holky zdravím

Datum: 07. 04. 2020 16:22

Asi jo smích

Strany: Předchozí123456789
Aktuální stránka: 9 z 9

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR

-----------REKLAMA-------------
This forum powered by Phorum.