Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: PředchozíPrvní...1112131415161718192021Následující
Aktuální stránka: 16 z 21
Re: Na sv. Václava, kila každá rozdává :vaha1:
Autor: Tamara A. ()
Datum: 21. 10. 2010 21:33

Hezký večer, hubenky kvet
Ráno jsem se nestihla zvážit.
Dnešní jídelníček pribor2
SN - celozrnný toast, cottage, rajče
SV - banán, activia nápoj
OB - zelná polévka, těstoviny s vepřovým masem, zeleninový salát
SV - banán, kukuřičný chlebík
VE - polovina porce pečených žeber, půl krajíčku chleba (v hospůdce s bývalými kolegy)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Datum: 21. 10. 2010 21:44

Dnes jsem byla na beer s bývalými kolegy. Tak jsem si dala s kolegyňkou na půl porci peečených žeber, bylo to vynikající. Od kolegů mě potěšilo, že mi říkali, že vypadám moc dobře, tak nějak pohodově a spokojeně hop Asi mi ta nová práce opravdu vyhovuje.
S tím cottage jste mě navnadili. Zítra si ho také koupím pribor2
Sandi, Ty nás teda napínáš kvet
Danko, 2 kg dáš v pohodě dolů JO
Tlusťoušku, uvidíš, že to půjde banan

Autor: Dadula ()
Datum: 22. 10. 2010 07:23

Dnes mám oslavu té mé padesátky s kolegama a ještě se nám k tomu nacpalo vedení radnice a pořádá rozlučkovou besídku - stávající vedení končí - buď nekandidovali, nebo se nedostali. Tak to bude taková tryzna za odcházejícími politiky smích
Doufám, že se budu chovat mravně. K obědu mám domluvená grilovaná kuřata, já si dám bez ničeho, jen s papričkou, pak máme ke kafi zákuseček - vidím to na větrníka smích toho já nejradši. Pak si odskočíme na pohřební besídku :-D a od 3 hodin máme zamluvený na 2 hodiny bowling. To se zase nasmějem. Já jsem totiž úplný dřevo a suveréně kraluju poslední příčce.

Autor: Ela ()
Datum: 22. 10. 2010 07:37

No aspoň spálíš větrníka...mrk
Já jsem si přinesla taky do práce "zákuseček", večer jsem ještě spáchala ty ovesné placičky, dala jsem do nich sekané oříšky, rozinky a sluneč.semínka. Před nimi jsem ovšem vrazila do trouby bábovku pro famílii, abych ji nemusela péct dneska večer, protože dneska mám v úmyslu zkusit takový ten lehčí pitňák, když je ten úplněk (nastane v noci na sobotu), a nechci se týrat...a taky bych mohla podlehnout a pokazit si to.:-D
Kdysi tady Iva psala, že vypije dopoledne 1 l ředěného 100% džusu a ve druhé polovině dne čistý zeleninový vývar. Tož to prubnu, ale v té trochu snadnější verzi - od oběda jednoho dne do oběda druhého dne. Takže dnes naposledy oběd, pak do večera teplý zeleninový vývar a v sobotu do oběda ředěný ananasový džus. Nic neslibuju, ale zkusím to.:-D

Autor: Sandi ()
Datum: 22. 10. 2010 09:02

Elo, říkáš úplněk v noci na sobotu, tj dneska v noci? Hmm, že by na mě zabral úplněk, když zatím nic jiného....říkala tchýně, že za úplňku se rodí hodně dětí.

Upraveno 1krát. Naposledy upravil Sandi (22. 10. 2010 09:04).

Autor: Danka ()
Datum: 22. 10. 2010 09:06

Ahoj kvet,

tak já nevim, co dělám špatně, váha se už 3.den drží na 57,8 kg. Takže je vyšší o 0,4 kg od minulého pátku. A to jsem tento týden měla příjem kolem 5500 kj. Včera jsem dala opět 50 minut na orbitreku. No, nic, musím vydržet. Zkusím to svést na blížící se úplněk. A hlavně musím být vzorná přes víkend. A to bude tedy boj. V sobotu tchýně na návštěvě (určitě přiveze nějakou buchtu) a v neděli oslava narozenin. No, bude to zajímavý.

Marinko - chápu :-) a závidím :-)

Tamaro - uvidíš, že ti půjde teď i to hubnutí - psychická pohoda je důležitá JO

Dadulo - jó, větrník je taky můj favorit mezi zákusky

Elo - tak držím palce, ale ty to dáš JO

Včerejší pribor2
S: ovesná kaše, kafe s ml.
Sv: červená paprika, 2 menší mrkve
O: 120g kuřecí prsa, 100g fazolky, 100g čínská omáčka uncle bens (jen 188kj/100g), celozrnné těstoviny (35g suché)
Sv: ovofit, kafe s ml.
Sv2: špaldový racio (5g) + 25g milko svačinka
V: 350g ratatouille (koupila jsem v konzervě, není na tom energetická hodnota, ale je to samá zelenina) + 70g kuřecích prsíček, 70g lámankový chléb, 50g olomoucké, 10g perla tip, 16g šunka krůtí

Datum: 22. 10. 2010 09:18

Sandi, úplněk nastane ráno ve 3.36 hod., teda aspoň to tady píšou :
[www.prozeny.cz]
Teď jenom jde o to, jestli o tom to tvoje miminko ví...smích

Datum: 22. 10. 2010 09:44

Tohle vyzkouším, to nemusí chutnat špatně. No tu slaninu asi teda vynechám, že...smích

Kuřecí terina
Kuřecí prsa umelte, přidejte vajíčko, sůl a utřete v misce. Vmíchejte na kostičky nakrájenou libovější slaninu a nadrobno posekaná kuřecí játra. Vyloupané pistáciové oříšky nakrájejte jen nahrubo, přidejte kousíčky sušených rajčat a promíchejte s masovou směsí. Ochuťte bílým pepřem a nasekanými zelenými bylinkami, vlijte do formy na srnčí hřbet a postavte do většího pekáče naplněného vodou. V troubě nechte táhnout dvě hodiny při mírné teplotě - nevařte! Nechte vychladnout a podávejte s pečivem.

Autor: Honzina ()
Datum: 22. 10. 2010 10:03

Ahojky vespolek,

nakukuji se zpoza buku.
Mám na vás jednu prosbu: známý naší dcery - studentík - shání data na semestrální práci, máte-li chuť pomoci, vyplňte dotazník na
[duveryhodnost-e-shopu-v-porovnani-s-kamennymi-prodejnami.vyplnto.cz]
Nezabere to ani minutu a nejsou to žádná důvěrná data. Navíc anonymně.
Díky

Mám fofr, ale ozvu se. S váhou jsem na tom po všech dovolenkách katastrofálně, potřebuji podporu. Nenohu najít ztracenou morálku.

Autor: Olina ()
Datum: 22. 10. 2010 11:46

Ahoj kvet

Do hrocha 54.3kg

včerejší:

sn: bulka, perla, bí kafe
sv: bí jogurt+mák+med
ob: zapečená kuřecí prsíčka se sýrem, br. kaše, ledový salát
sv: bí jogurt+tvaroh+med, tvarohový koláč
ve: tuňákový salát, rhombig bageta, cherry rajčata
+ 2dcl bí vína

Celkem 6040kj

Danko, mě vloni trvalo 14dní než se váha hnula a to jsem byla fakt hodně moc vzorná. Už jsem kolikrát vzteky ani neviděla. Potom ze mě během dvou dnů spadly. skoro 2kg. Mušíš vydržať smiling smiley

Větrníčky já taky ráda, tak si to Dadulo pěkně užij oslava

Elo, dej vědět, jak Ti to půjde. Dřívávějc jsem takové věci taky provozovala, teď už se mi do toho nějak nechce, ale kdo ví co mě zase popadne, že grinning smiley

Autor: Peggy ()
Datum: 22. 10. 2010 13:42

Holky, díky za recepty.
Já přidám jeden recept odněkud z internetu, který se hodí do terénu, na výlety a pro nouzi nejvyšší, protože to má výborné složení, vysokou trvanlivost a chuť přijatelnou. tedy do terénu se hodí ten výrobek, recept možno zanechat doma.

Přenosné proteinové kostky :-)

Na 1 plech - na pečící papír:
balík ovesných vloček (400g)
3 netučné tvarohy (nebo hrudkovité) = 750 g
100g ořechů nebo mandlí nasekaných
100 g rozinek nebo brusinek
možno přisladit cukrenem (ano, mají ho i v Hyperalbertu)

Rukama vypracovat tuhé těsto, roztlačit ho na plech (rozválet to asi nejde a kdyby se to ředilo, nebylo by to tak trvanlivé). Upéct. Ještě teplé rozkrájet a část třeba zmrazit. V ledničce vydrží víc než 14 dní, při pokojové teplotě asi týden. Vozím to všude tam, kde je problém mít (nebo sníst a nebudit pozornost) normální jídlo.

Upraveno 1krát. Naposledy upravil Peggy (22. 10. 2010 13:43).

Datum: 22. 10. 2010 14:04

Tak jsem to ještě hodila do Flory a má to následující složení:
Na celé množství, což je 1350 g to je 13075 kJ, 3113 kcal. B=214g, S=347g, T=95g. Kaloricky je to asi jako chleba, tj. kolem 1000 kJ, 230 kcal.

Datum: 22. 10. 2010 14:15

A to vypadá taky zajímavě ! To výhledově taky zkusím udělat.mrk

Datum: 22. 10. 2010 14:23

Taky si to opíšu a někdy zkusím. Mě to tedy vyšlo téměř o 1000kj méně, asi záleží jaký tvaroh se použije nebo už v tom je cukren? Ten nevím kolik má kj. A po upečení to bude mít jinou váhu, takže na 100g to vyjde trochu jinak.

Datum: 22. 10. 2010 16:44

Cukren jsem do toho nepočítala a ani ještě nedávala. Jenže ho příště dám, bude to poživatelnější. Tvaroh jsem počítala bez tuku.
Olino, tobě to vyšlo o 1000 kJ méně na celou dávku? Tak to je lepší možnost než naopak. Já jsem to počítala na Floře a moc zkušeností s ní nemám, takže doufám, že jsi blíže pravdy mrk Po upečení to asi bude o něco lehčí, ale myslím, že nijak výrazně.

Honzino, piš, až bude čas. Jsi můj člověk, ztráta morálky = moje věrná průvodkyně. Ale ty hubnout umíš, přišel mi tento týden z Contours časopis a tam jsem tvé úspěchy i proměnu sledovala JO Tak to snad s tebou nebude tak hrozné otaznicek

Autor: marinka ()
Datum: 22. 10. 2010 17:15

Peggy, největší spřízněná duše jsem tady asi já :-). Já už své problémy ani "úspěchy" nepíši, protože bych šikulky demotivovala a mně by to nepomohlo.

Danko,nevím, zda je to k závidění. Ty jsi zase zvyklá se hlídat, což je pro mne španělská vesnice. A s věkem se situace opravdu nijak dramaticky nezlepšuje :-(.

Datum: 23. 10. 2010 07:05

Hezké sobotní ráno hubenky kvet
Ranní váha 98.6 kg, takže pomalu to klesá.
Včera jsem se sem nedostala, nějak mě zlobil internet PC
Včera jsem využila možnosti v práci skončit už ve 13 hod, což máme v pátek povoleno a odpravovaných hodin mám dost.
Tak jsem si udělala příjemné odpoledne, nejprve jsem šla na nákupy, pak do fitka posilovani , po kterém jsem si dala i páru a vířivku, potom jsem doma trošku poklidila, šla na solárko a volit. A večer jsem si dala vínko pochvala a koukala na film. Musím říct, že tak pohodové odpoledne v pracovním týdnu jsem už dlouho nezažila :vevane:
Nakukovala jsem na vás i v rychlosti v práci, pořád si nejsem jistá, jak moc tam kontrolují prohlížené stránky otaznicek. Tak jsem si také zakoupila cottage (nejvíce mi chutná Meggle pažitkový), přidala česnek, jemně nakrájenou cibulku, pepř a chilli a nandala jsem ho na celozrnný toustový chleba. To byla dobrota pribor2
Dnes ráno jsem se probudila nějak brzy, už mám za sebou lehkou snídani a na 8. hodinu se chystám do fitka posilovani

Datum: 24. 10. 2010 18:50

Hezký večer, hubenky kvet
Ranní váha 98,8 kg.
Koukám, že si tu píšu sama se sebou PC Víkend byl pohodový, dnes ráno opět posilovna posilovani, pak pára a vířivka :vevane: a odpoledne procházka 13000 kroků :chuze:

Autor: JarkaP ()
Datum: 24. 10. 2010 19:09

Ahoj kvet
RV 68,2 - holky díky - pocit sounáležitosti s vámi mne drží - a ono to pomaličku jde
Víkend pohodový hezoučký - moc krátký.
Tak už vylezte :-)
Tamaro - pára - vířivka - trošičku závidím :-) zní to nádherně
pohyb - jen více chůze - dlouhatánské procházky s pejskem

Datum: 24. 10. 2010 22:06

Ahoj kvet

Jarko, přes vídend sem píše jen Tamara a někdy Hatta, jinak je tu většinou mrtvo.

Peggy, jo, jo, na celou dávku.

V pátek jsem si upekla ovesné placičky, podle Ely. Naštěstí jen z malé dávky, protože jsem je téměř všechny snědla.

Jinak víkend jsem tentokrát zvládla téměř na jedničku, zítra napíšu jídelníčky. Pohyb byl také - orbitrek + nějaká ta chůze, takže jsem se sebou spokojená. Dnes jsem si udělala takový odpočinkový den, jen jsem dopoledne uvařila a pak už jsem byla na procházce, chvíli jsem cvičila, udělala jsem si masku a nehty, dala si trochu vínka a koukala na staré filmy. Nakonec nemusím přece každý den pracovat smiling smiley

Strany: PředchozíPrvní...1112131415161718192021Následující
Aktuální stránka: 16 z 21

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR

-----------REKLAMA-------------
This forum powered by Phorum.