Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
Vánoce jsou za rohem, kila navíc musí ven
Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: 1234567891011...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 1 z 17
Vánoce jsou za rohem, kila navíc musí ven :-)
Autor: hatta ()
Datum: 01. 11. 2010 09:42

JAko od nás ven,...vezmeme je do lesa a tam je necháme smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Vánoce jsou za rohem, kila navíc musí ven :-)
Autor: hatta ()
Datum: 01. 11. 2010 09:43

Dobré ráno Berušky.

Hlásím 81 kg. Žádná sláva, ale o víkendu jsem našla mozek a připravila se na to, že se dnes 1.11. zase do toho dám, tak jen uvidíme, jak dlouho mi tam ten mozek vydrží. Ale teď už mám celkem klid, nervy z nové práce jsou pryč, ani nic neplánuju až za 14 dní víkend pro ženy s Maruškou ve Slaném,.....
Tento týden mám 1x zumbu a 2x squash a jidlo se pokusím uhlídat, uvidíme,...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Vánoce jsou za rohem, kila navíc musí ven :-)
Autor: Dadula ()
Datum: 01. 11. 2010 10:15

Ahoj Hubenky kvet
Hlásím se po víkendové nacpávačce - mozek rovněž někam zalez a tak jsem neměla tentokrát ani odvahu stoupnout na váhu. Hlášení podám až příští týden. Musím se trochu srovnat do latě nene
Dočetla jsem radostnou novinu kvet
Sandi moc gratuluju, užívej si nejkrásnějších chvil v životě. Až bude malá velká, budeš mít na co vzpomínat. :silvestr: srdce kvet

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Vánoce jsou za rohem, kila navíc musí ven :-)
Autor: vikaa ()
Datum: 01. 11. 2010 10:18

Ahoj holky kvet
Já jsem opravdu ztratila mozek a sním na co přijdu. Ale už jsem si řekla dost a ode dneška vyrážím do boje.
Váha: 63 kg (hrůza:-()
No snad se mi podaří nechat kila někde v tom lese:-)))) A třeba tam najdu i ten ztracený mozek?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Vánoce jsou za rohem, kila navíc musí ven :-)
Autor: Ela ()
Datum: 01. 11. 2010 10:21

No mám-li soudit dle našich "úspěchů" (vyjímky prominou), bude to tentokrát skutečně zima tisíciletí.smích Zasádelňujeme jak o život.:-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Vánoce jsou za rohem, kila navíc musí ven :-)
Autor: Pallando ()
Datum: 01. 11. 2010 10:54

Tak první týden po sacharidových vlnách přinesl zvýšení váhy, ale je pravda, že mě v pátek přepadla žravka, takže se to dalo čekat (+ navíc ta váha z minulého pondělka se mi zdála fakt podezřele nízká). Mám pocit, že se mi nějak rozhasil cyklus, takže je možné, že je tam i nějaká zadržená voda.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Vánoce jsou za rohem, kila navíc musí ven :-)
Autor: marinka ()
Datum: 01. 11. 2010 11:13

Ahoj děvčátka,

Elo moc jsem se smála. Snažím se zasádelňování odolávat, ale nic moc.
Moc bych Vám přála, aby se Vám všem dařilo - a některým se i daří. Ale když napíšete třeba Vikoo nebo Peggy nebo Honzino nebo Elo, že to není zas až taková paráda, tak si alespoň nepřipadám, ako úplný ztracenec. Takže i za to Vám děkuji.
Má váha stagnuje a jsem tomu věru ráda. Závazek 1 kilo za měsíc se zatím naplňovat nedaří :-(.
Pohyb - leda do práce na kole tak dvakrát, třikrát za týden.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Vánoce jsou za rohem, kila navíc musí ven :-)
Autor: Peggy ()
Datum: 01. 11. 2010 14:36

I mně se v říjnu "dařilo", podařilo se mi opět pokořit 80, a to směrem nahoru zed
Hlásím do hada 80,6, ale četnost i kvalita úletů byla tak silná, že to zase není tak hrozný.
Momentálně se mnou mozek docela spolupracuje (asi tak 5 dní :-D), přestala jsem to žhavit v tom smyslu, jak píše Ela a Honzina. Snažím se a když se něco ne úplně zadaří, nehroutím se a říkám si, hlavně že se necpu a je mi lépe než dřív. Psychicky i fyzicky. Přidala jsem pohyb, ubrala jídla a zapisuju si orientačně množství kcal, složení je přibližně v pořádku. Tak uvidím.
Maruško, tak to je nadějné, že takto cvičí i 70leté babči JO Uvědomila jsem si, že moje letitá nadváha mi dala i něco pozitivního, jsem v docela dobré kondici smích a jelikož nehrozí, že bych se nadváhy nějak brzy nebo natrvalo zbavila, asi si tu kondici udržím. (Snažím se myslet pozitivně, no mrk) "winking smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Vánoce jsou za rohem, kila navíc musí ven :-)
Autor: JarkaP ()
Datum: 01. 11. 2010 15:18

No popravdě řečeno, ta dneší váha se mi sice líbila, ale bohužel to není standart a moc nevěřím, že se to tam udrží, protože si skáče svým neuvěřitelným a neskutečným způsobem nahoru a dolů jak se jí zachce.
Takže - spíš to vypadá na tu zimu tisíciletí.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Vánoce jsou za rohem, kila navíc musí ven :-)
Autor: Marjanka ()
Datum: 01. 11. 2010 15:18

Ahojky kvet
Po návratu z dovolené nestíhám, tak jen do hada 87.2 kg banan

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Vánoce jsou za rohem, kila navíc musí ven :-)
Autor: Ela ()
Datum: 01. 11. 2010 15:23

Šmarjá, vážení... No tak já se teda zvážím, až přijdu večer domů (tehdy totiž vážívám nejmíň, kdepak ráno! :-D), ale předem říkám, že to bude pohled veskrze neradostný...cert To je jasný. Snažím se sice pár dní o neužírání mezi jídly a jakýs takýs režim, byť nekontrolovaný výpočty, ale bůhví co to zatím nebude.nene Budu ráda, když budu ještě pořád pod 80-kou, poslední týdny to je jen tak tak...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Vánoce jsou za rohem, kila navíc musí ven :-)
Autor: Danka ()
Datum: 01. 11. 2010 15:31

Peggy - máš o 20 dkg méně než minulý měsíc, takže udržuješ JO

Elo - je to zajímavé, ale já taky mám po příchodu z práce méně než ráno - a to v práci vypiju tak 3 litry čaje a jím. Hm, zajímavý úkaz.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Vánoce jsou za rohem, kila navíc musí ven :-)
Autor: Danka ()
Datum: 01. 11. 2010 15:33

Pallando - jsem přesvědčená, že příští týden nás zase ohromíš nějakým skvělým úbytkem JO. A s tím plaváním jsi borec, no, vlastně s veškerou tvou sportovní aktivitou :-). Jsem hrozně zvědavá na fotky, to musí být úžasná změna JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Vánoce jsou za rohem, kila navíc musí ven :-)
Datum: 01. 11. 2010 16:35

Ahoj šikulky, byla jsem na tyden u nasich v Bratislave, takze kaloricky dvojnasobny prijem odhaduji, ale zase jsem vic nachodila. Zapomela jsem se zvazit do hady, mam fernet,tak se mi moc nechce.Ale pokud nezapomenu zvazim se zitra rano, at toho hada neflakam. A Sandi moc moc gratuluji k holcicce.
PK

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Vánoce jsou za rohem, kila navíc musí ven :-)
Autor: Tamara A. ()
Datum: 01. 11. 2010 20:36

Hezký večer, hubenky kvet
Ranní váha 99,1 kg.

Dnešní jídelníček pribor2
SN (5:30 hod) - 2 ks celozrnných suchárků, cottage, rajčátka
SV1 (7:30 hod) - kousek listového slaného koláče (od kolegyně)
SV2 (10:00 hod - Activia nápoj, banán
OB (12:00 hod) - malá slepičí polévka, pářený pangacius s pářenou cuketou, zeleninový salát
SV1 (14:30 hod) - jablko, kukuřičný chlebík
SV2 (16:30 hod) - plátek šunky, kousek eidamu, ředkvičky
VE (20:00 hod) - řecký salát

Dnes uvádím u jídel i hodiny, vypadá to na hodně "chodů", ale dnes jsem vstávala brzy a po cvičení jsem večeřela až po 20. hodině.

Dnešní pohyb:
- ranní sestava power jogy
- cvičení power plate posilovani
- chůze 9500 kroků :chuze:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Vánoce jsou za rohem, kila navíc musí ven :-)
Autor: Tamara A. ()
Datum: 01. 11. 2010 20:45

Dnes to jídelně celkem šlo, měla jsem dlouhý den, tak jsem si to musela nějak rozložit pribor2 Dnes poprvé jsem ochutnala šunku s 90% masa, byla moc chutná.
Opět jsem šla na cvičení power plate, dnes tam byla jiná instruktorka a bylo to ještě lepší než v sobotu. Cestou tam i zpět jsem šla pěšky :chuze:, dnes bylo krásně teplo.
Hattuško, moc pěkné témátko PC
Elo, to teda, zima bude tuhá smích



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Tamara A. (01. 11. 2010 21:29).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Vánoce jsou za rohem, kila navíc musí ven :-)
Autor: hatta ()
Datum: 01. 11. 2010 21:35

Já mám za sebou Zumbu a jídelně jsem dnešek ustála na 1,
Doufám, že zítra to bude stejné.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Vánoce jsou za rohem, kila navíc musí ven :-)
Autor: Peggy ()
Datum: 01. 11. 2010 21:44


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Vánoce jsou za rohem, kila navíc musí ven :-)
Autor: Pallando ()
Datum: 01. 11. 2010 22:16

Tamaro, já si teď kupuju skoro jenom takovou vysokoprocentní šunku (cca 95% obsahu masa), a je to docela zhouba, protože ta "obyčejná" už mi tak nechutná. Sním ji, to ano, ale vždycky při tom myslím na to, že ta "moje" je mnohem lepší. Bacha na to, je návyková :-D (a leze do peněz, i když myslím někde v Lídlu mají moc dobrou a za velice slušnou cenu).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Vánoce jsou za rohem, kila navíc musí ven :-)
Autor: Pallando ()
Datum: 01. 11. 2010 22:19

Peggy: no jo, ono to přejídání je normální závislost, co si budeme povídat. Ale na rozdíl od alkoholiků nebo narkomanů je bohužel jídlo "droga", kterou člověk k životu potřebuje. Ale holce fandím, ať se jí to povede. A myslím, že tak mladou holku by měla rodina víc podpořit, ona to zjevně sama nezvládá...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: 1234567891011...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 1 z 17


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.