Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: PředchozíPrvní...7677787980818283848586Následující
Aktuální stránka: 85 z 86
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: ivana66 ()
Datum: 19. 06. 2014 11:18

Ahoj ještě něco o mně.je mi 47,výška 170,váha 82, bylo tam i 92. Mám pětiletou dceru ,jsme sami a na fotkach vidím jak nepřirozeně vedle ní vypadám./když mě někdo fotil samotnou,myslela jsem si,že neumí fotit,protože v zrcadle jsem si tak odula nepřipadala/.jím převážně vajíčka a čisté maso.od dětství jsem maso pitvala nesměl tam být kousíček mastný nebo blanka.od čtrnácti jsem začala mít žlučníkov é záchvaty a v sedmnácti mi ho vyoperovali bylo tam 140 kamínků.dostala jsm je na památku.a protože jsem studovala zdravotní šk.byla jsem trochu raritka.když jsme se učily něco na téma žlučníku nezapadala jsem do symptomů.protože jsem bydlela na internatě v areálu nemocnice shodila jsem si pro jídlo po operaci do nem.kuchyňe.převážně těstoviny s tvarohem,zemlovky a tehdy docela drahá šunka.a asi tehdy jsem se začala kynout.protože jsem byla mladáesteticky to šlo dnes vím , že nešpekuji ale otékám,moje sestra má ty špeky na sobě prirostle a já bych mohla tu kůži sundat jako overall.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: ivana66 ()
Datum: 19. 06. 2014 11:42

Ještě jednou já-co u mně funguje.na vyprazdnovani čaj reduktan,sáček denně.a neustále u sebe nosím dýňové semínka z lidlu.chroupu je s tou slupkou a vyloženě na nich ujizdim pokud není možnost si dátněco at.k jídlu.panáka olivového oleje taky musím drží mně v ketoze.a když nejim po devatenáctę tak se hýbe pomalu i váha.dlouho mi trvalo než jsem pochopila,že nejlepší způsob měření jsou kalhoty!!dříve jsem si říkala až zhubnu pět kilo tak je vytáhnu.to bych se nečekala.protože váha u mně jde dolů tak pomalu.jo a kdo máte chytrý t elefon tak používám aplikaci libra.dělá to i křivky dají se vložit komentáře takže vidím jak křivka stoupá

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: ivana66 ()
Datum: 19. 06. 2014 11:49

Ještě jednou já omylem jsem odklikla.křivka stoupá při. Ms a zase klesá po.to pro ty co je kolejí až dvoukilove přírůstky.to je ode mne dnes vše tak ať se nám všem daří.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: Dany ()
Datum: 19. 06. 2014 11:50

Dobré dopoledne všem,

Oliwia - DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI uklon - slova, která jsi napsala v předposledním odstavci, by se měla vytesat do kamene :-) Podepisuji - napsala, jsi to naprosto přesně.

Šmarjá, kočko, jak já jsem ráda, že tohle zase po dlouhé době napsal, někdo jiný, než já... :-) Tohle je přesně to, co se tady už od jara snažím stále vysvětlovat, tedy vždycky nejdřív opatrně, potom rázněji a nakonec "natvrdo", kdy jsem až hnusná a protivná... i sama sobě :-( Karla hovořila o tomtéž. Jak napsala: "Jela jak fretka" :-) :-) :-)

A napíšu to "hubatě", svým stylem: "Vy si jeden den užijete, nacpete se vším možným "dobrým", na co my ostatní si nedovolíme ani pomyslet a tvrdě si to odpíráme... Druhý den máte výčitky, tak to na nás tady, vybalíte a pěkně barvitě nám to vylíčíte a co my s tím? Samozřejmě, máme Vás chlácholit, utěšovat, že to se stává a že to napravíte a bude všechno v pořádku???" Přiznám se, že po roce tady, já už na to fakt, nemám???

Lindo, cverni - to, co napsala Oliwia, si přečtěte 5x dokola, narvěte si to do hlavy a už ani slovo o nějaké zatracené Mozartově kouli, pivu... :-( Prostě nic... A žádné AD sladké náhražky, i ty si musíte "vyrvat" z hlavy :-) :-) :-)

cverni, mamu pošli k Oliwii, neb ta to vychytala úplně přesně od začátku, já dělala hodně přešlapů... :-) :-) :-)

Jinak, mi se stávalo, že když jsem něco udělala špatně, tzn. že jsem třeba jeden den toho i více snědla - víc jak do polosyta (bez čehokoliv nepovoleného), tak váha šla nahoru se zpožděním, třeba až za 24 hodin.

ivano, zdravím, jenom se moc neorientuji ve Tvém příspěvku???

Kočky, musím letět, ozvu se ještě později, no snad???

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: cverni ()
Datum: 19. 06. 2014 14:33

Oliwia ja s pitim problem nemam a nikdy som nemala...vzdy sa pousmejem, ked nejaka celebrita v tv rozprava ako ona vypije 8 poharov vody denne, qby bola krasna...prdlajz...ja vypijem tak 4 litre vody a caje nepocitam grinning smiley 8 poharov je mqlo...Dany po takmer dvoch mesiacoch bola ta gula moj prvy vacsi hriech a z ketozy mq nevyhodil grinning smiley som tmavoruzova. Ale to je asi aj pohybom, pomaha zotrvat v ketoze. Hriech som tu ja osobne pisala preto, aby som to zo seba dostala...ja nepotrebujem ofukovanie, ale aby ma niekto zdrbal, takze tak tongue sticking out smiley a este mimo temu, urobili sa mi na ustach az dva herpesy...nemate nejake iverene receoty? Vypadam ako po nevydarenej plastike pier...
Ivka vitaj, dufam, ze sa ti bude darit, len vydrz, podla mna na to ides celkom dobre.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: Oliwia11 ()
Datum: 19. 06. 2014 14:52

Cverni - Můj odzkoušený recept na opar na rtech je Tea Tree olej - účinnější a levnější než drahé mastičky. :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: lukasova ()
Datum: 19. 06. 2014 14:59

Na opary prý pomáhá aminokyselina lysin.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: ivana66 ()
Datum: 19. 06. 2014 17:42

Ahoj ,to co jsem psala,bylashrnuti za léta.nahlížím zde minimálně 7let.jinak momentálně jsem v první fázi.vajíčka a maso.mám těch 82kg.měla bych mít 69,ale bude mi stačit i 75kg.za sebe jsem zjistila,že moje tělo tuky potřebuje.co se ale týká chuti tak je to naopak pro čokoladu bych rozbila výlohu.salám,klobasu,kůži,bůček,zabíjačkové lahůdky jsem v životě nedala do pusy.a to jsme měli doma dvě prasata a krávu.ani to mléko mi chuťově nešlo.takže tato dieta mi vyhovuje protože s ní vypadám líp cítím se líp ale,aspoň že mi chutnnaji vajíčka jo a sladidla.vím nejsou nic moc,ale úplně bez nich to pro mne bude až tak desátá fáze.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: Dany ()
Datum: 19. 06. 2014 20:36

cverni, tak to jsem klidná... jedna kulička po 2 měsících, tak to je téměř - značka ideál :-) :-) :-) To se hřešením nazývat nedá... :-)
Jinak, ta voda je taky super - to množství, u nás je to důležité, protože u nás se tuky, kterých se tělo zbavuje, odplavuje močí... do pryč...
A díky Bohu, s opary nemám žádnou zkušenost...

Oliwia, ještě jsem zapomněla, jak jsi psala o těch skvrnách (dřív a teď ne), tak ILoveAtkins vloni tvrdila, že se jí zlepšila pleť (to jsem já, nedokázala posoudit), ale shodly jsme se, že se nám všechny oděrky, říznutí a u mne popáleniny (od trouby, jsem nemehlo), velmi rychle hojí :-) Opravdu u mne ty popáleniny mají nyní, až závratnou rychlost hojení (od dětství šlo u mne všechno až extrémně pomalu, což vždycky u mne lékaři, až podrobně zkoumali, zda to není příznak diabetu). Takže si troufnu tvrdit, že toto Tvoje osobní zjištění, jenom potvrzuje naše loňské poznatky... zapadá do skládačky. :-) Super :-)

ivano, kočko, prosím, kvůli mi, zkus psát aspoň trošku s interpunkcí. Já nikdy nevím, kde končí věta a myšlenka a musím to číst několikrát, abych pochopila, co jsi chtěla říct... Díky :-) Jinak můžeš vždycky svůj příspěvek upravit (opravit), i když, už jsi ho odeslala.
Jinak, drž se :-)



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Dany (19. 06. 2014 20:37).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: ivana66 ()
Datum: 20. 06. 2014 09:37

Ahoj,Dany ..dík za radu,zkusím to zdokonalit,píšu na mobilu a už dvakrát se mi to smazalo,tak se bojím do toho šťourat.
Dnes váha 81 kg.:-)

Ještě k jídelníčku;jako sladkost mi chutná želatina.Naliji do ní šlehačku a přidám sladidlo,skořici nebo kávovou příchuť na pečení a nechám ztuhnout v ledničce.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil ivana66 (20. 06. 2014 09:51).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: Dany ()
Datum: 20. 06. 2014 10:07

Dobré ráno,

ivano, díky, takto je to super :-) Kočko, Ty jsi sladkomilná, což je dost nevýhoda, zkus si v hlavě nastavit, že sladké neexistuje! Hubnutí Ti potom půjde líp. Holky to tady už dřív vysvětlovaly, že sladké v hlavě spouští cosi... (produkci inzulínu? - víš, já jsem blb a nedokážu to vysvětlit).
Prima, že klesáš, drž se :-)

Jinak, já se furt docela trápím, mrcha ráno ukázala 58,5 kg.. Takže jdu dnes udělat kuřecí prsa s pórkem a rukolu s ředkvičkama a majonézou. Stále ve mě hlodá, jestli si konečně, po 2 letech, nedat malý kornout točené zmrzliny? Nemám odvahu, určitě bych vylítla z ketózy, tak mi to nestojí za to... Tak to ještě vyržím, až mrcha, snad někdy ráno bude milostivá a ukáže 57 kg... :-)

Kočky, krásný den všem... držte se, plánujte a počítejte... fakt to stojí za to :-) :-) :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: svobge ()
Datum: 20. 06. 2014 10:13

Včera jsem ještě psala příspěvek ale jak koukám - není tu ??

No dnešek klasika - váha 62,2 - za 17 dnů tedy úbytek 0..

Snídaně byla omelata z 2 vejce a 4plátky angliké, salátový okurek asi 10 plátků, svačina 30g sýru a 4 kolečka čabajky. K obědu guláš...( jen maso se šťávou) a salátová okurka, svačina zase tak 30g.sýru (zbytek) a 6-7 koleček uheráku. Večeři dám asi tuňáka, lžičku majonezy a 2-3 lupeny ledového salátu..snad bude zítra váha lépe. Piji dost tak 3l denně.Ráno zelený nebo mátový čaj, rozpustné magnezium 1 tableta a pak už jen vodu s citronem..
Protože váha se nehla, nepřidávám ani sacharidy..už budu 3 týden ostrý start smiling smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: Dany ()
Datum: 20. 06. 2014 10:35

Lindo, příspěvky se ztrácejí, pokud klikneme na enter (taky se nám to stávalo).
Jinak, vydrž, AD funguje... Buď je to zadržovaná voda, nebo ty Tvoje zatracené dortíky ze svadby minulý týden nebo pivo??? Vezmi centimetr a změř se, určitě někde něco ubylo :-) Jinak si myslím, že jídelníček máš super, řekla bych až optimální? :-) :-) :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: lukasova ()
Datum: 20. 06. 2014 10:51

Děvčata, uvažovaly jste někdy, že bychom se mohly sejít? :-) Ráda bych vás poznala.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: Dany ()
Datum: 20. 06. 2014 11:05

lukášová, to je prima nápad - beru :-) Možná by přijela i ILoveAtkins, naše výzkumná hlavička :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: Oliwia11 ()
Datum: 20. 06. 2014 11:31

Ahoj děvčata,

tak dnes ráno párek, k obědu dělám zapečené plněné papriky s anglickou a vejci, na večeři si dám rybí pomazánku. :-)

Svobge - určitě se ti váha pohne, když nebudeš hřešit, ale vlastně začínáš od začátku, myslím, že jsi psala, že jsi měla nektarinky a krabičku cukroví, tak se drž a to půjde :-)

ivana66 - super váha - půjde to dolů, zkus raději bez sladkostí, i když povolených, ze začátku bys to mohla zvládnout, nech si to na pozdější dobu, kdy už nebudeš moci vydržet :-)

Dany - moc na tebe myslím a držím pěsti, ať už máš 57 kg - vydrž. :-) 2 roky už je dlouhá doba, chápu, že by sis tu točenou zmrzku dala , (myslím si, že ve chvíli, kdy by jsi ji dojedla, byla by si na sebe hodně naštvaná) tak to asi nestojí za vyhození z ketózy (co takhle si raději udělat tvaroh se šlehačkou a dát to zamrazit?) Nějak jsem nepostřehla na jakou váhu se chceš dostat, nebo už se jen tak zhruba udržuješ? Ještě jsi mě posledně nahlodala s tím jogurtem, taky mám jogurty ráda, už jsi to zkusila? Ještě jsem tě chtěla poprosit o ten recept na ten řecký jogurt, já jsem si je hrozně zamilovala od té doby, co jsme je kdysi jedli v Řecku. Já jsem jogurt ještě neměla, tak nevím, co by to se mnou udělalo. :-)

No já zatím žádné náhrážky sladkého nevymýšlím, sladidlo nepoužívám žádné (ale je fakt, že já dietu držím krátce, teprve od února). Říkám si, když začnu, i když s povolenými sladidly, tak mě ta chuť dostane a nebudu moci přestat - tak raději nezačínám :-)

lukasova - taky se mi ten nápad líbí, ale myslím, že jsme hodně rozprostřené po republice, no ale snad není ta naše Česká zem tak velká :-)

Děvčata držte se a piště

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: svobge ()
Datum: 20. 06. 2014 11:33

Dany - s entrem to tak asi bude, jsem zvyklá z FCB. když si píši s dětma...

děkuji za schválení jídelníčku - schválně jsem to vypsala tak do podrobna.
Dortíky nebyly, bylo 6 malinkatých svatebních koláčku ( to není omluva), psala jsem schválně, že jsem snědla víc abych to viděla jak hnusně to zní a vypadá, když to člověk vysloví..pivo bvylo nealko a jedno ale ví, že mě to rozhodilo - musím si to prostě vyzkoušet..ale vína bylo víc a 3 dny po sobě..takže dobře mi tak. Jsem na sebe ale moc pyšná - žádná mouka, žádné pečivo, ni kostička brambory ani zrnko rýže....nic ( jen ty koláčky). A to doma vařím pro 4 lidi. Vymýšlím pro ně jídla, aby mě nelákala..ale teď chtějí jahodové knedlíky..ani si nečichnu..dám si dobrou omeletku..

Měřit se raději nebudu, na kalhotách vidím nic moc. Ale měřila jsem se na počátku - dám si tak 14 dní. Na váhu se každé ráno těším - trošku sebemrskačství -,, tak huso - to máš za to a nezapomeň se nacpat rohlíkama..,, no a to jsem měla sraz spolužáků a odolala jsem naprosto všemu!!
Také jsem si říkala, jestli moc necvičím - sobota a pondělí je to vyčepávající - trampolíny a kolo-středa kalanetika piánko-to mě moc baví..

Ještě moc nerozumím tomu, že někdo má stravu poměrně chudou na tuky a stejně hubne, někdo zase pije olivový olej..Říkala jsem si, když je strava chudší na tuky tak se zpracovávají moje vlastní tuky, jestli když jich přes den sním moc tak nehubnu a moje tělo zpracovává tuky co jsem snědla..

S tím setkání mě to napadlo taky ale asi jsme každá z jiného kraje..kdyby to jen trošku šlo - moc ráda se přidám..

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: Dany ()
Datum: 20. 06. 2014 13:09

.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Dany (09. 05. 2015 11:44).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: Dany ()
Datum: 20. 06. 2014 17:24

.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Dany (09. 05. 2015 11:44).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: lukasova ()
Datum: 20. 06. 2014 19:15

Tak mi napište, kde bydlíte a pak se domluvíme někde uprostřed :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: PředchozíPrvní...7677787980818283848586Následující
Aktuální stránka: 85 z 86


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.