Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
Atkinsonova dieta X.
Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: PředchozíPrvní...3738394041424344454647Následující
Aktuální stránka: 43 z 47
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 16. 02. 2016 05:52

Krásný den love

Teda Helenko - nemáš to lehké zed Vydrž - kéž by se to brzy zlepšilo ... Je nějaké špatné období - dcera se opět osypala atopickým ekzemem :-( (doktoři neví - stres? , hormony? , - i vlasy jí vypadávají - je z toho nešťastná a já s ní ...) Zase bude ze stravy odbourávat všechno možné, co by mohlo škodit ....

Já pořád stejně váha se nehejbe (ani nahoru zaplatˇ pánbůh ) - ale plácám se v tom teda fest .... Zatím kafe s kokos. olejem - a pak klasika - saláty a okurky s rybou - nebo nějakým masem na nudičky .... už by se to teda hnout mohlo smích
Konečně jdu taky ke kadeřnici, - co mi ta moje umřela - nikde jsem nebyla - a mám to přerostlé do půli zad, jsem jako čarodějnice záchvat Manžel ovšem už hulákal - "a jenom konečky, joooo ??" grinning smiley grinning smiley No nevím Andel1

Pusu kočkám a Zrzečkovi pusinka1 - jedem holky dál JO Už se těším - až napíšu něco pozitivního hop hop hop

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: svobge ()
Datum: 20. 02. 2016 13:24

Ahojky hubňulky nehubňulky..kvet kvet
Veruš, jsem na tom jako ty..snažím se snažím ale včera jsem to nedala nene tedy jsem to přehnala..přes den Ok ale večer..poctivě zavináče..nejdřív jsem řešila jestli jeden nebo oba..záchvat takže oba pak šunková klobása přítel ji měl schovanou..smích pak pár višní v čokoládě, polomáčené sušenky s mlékem..no dnes už zase hodná záchvat ráno troška jáhlové kaše, oběd hlívaguláš ( chutná jako dršťková), na sváču upeču mufínek z tvarohu a večer chystám hemenex hop hop snažím se dodržovat 2-3 hodiny bez jídla, ať trávím. hop hop hop
měli jsme jet na hory ale přítel omarodil tak jsme doma..mně sice taky není OK ale ženy to prostě dávají..do práce musím, vařit, prát, uklízet a cvičit hop hop
I moje dcera je dost nemocná-ucho, už jí to 3x píchali a stále to není dobré..je těhotná tak odolávala antibiotikům a lékům ale už to nedává tak musela nasadit..
:vaha1: klasika..jednou nahoru, jednou dolu..
tak se držme pusinka1

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 20. 02. 2016 17:11

Ahooooj kvet

Jejda, jejda - ty nemoci to všude kosí :-( Škoda těch hor - aspoň bys sis na chvilku odfoukla i od práce prsa No jo - chlapi jsou slabší kusy záchvat
Dcerku lituju - má se těšit na mimi a být v pohodě, a tohle je teda zrovna docela hnusná bolest - znám nene Tak ať je brzy OK JO

Já - konečně trochu ostříhaná, a váha - hurááááá se konečńě pohla směrem dolů - zatím 2,5 kg hop hop Ale jsem na sebe tentokrát fakt přísná - dokonce jsem dva dny držela skoro hladovku - třikrát denně jen trochu do pusy krůtí šunku nebo kousek masa ..... A pak zase klasika kafe a čaj, oběd maso dnes kačena a trocha zelí, večer polníček a tuňák, během dne ještě dvě kávy s minimem smetany... To bych se na to podívala smích

Tak se holky držte, držím nám pěsti Andel1

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 21. 02. 2016 12:04

Já jsem taky nějak nalomená, kolem mě choroby neustále, takže je div, že jsem ještě nelehla. Ale včera a dnes jsem spala do 10, což se mi už teď většinou nestává a je to známka, že se něco děje. Tak snad to bude dobrý JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 22. 02. 2016 05:15

To se teda držíš Maruško JO - při setkávání s tolika lidmi prsa Tak jen ať to vydrží hop

Je úplněk - tak jdu opět do toho - doufám, že vydržím banan Zatím jen ráno černá káva ve tři záchvat - a tedˇpo páté půl litra zeleného čaje .... Už chci vidět číslo pod 70 kg :vaha1:

Krásný a slunečný začátek týdne všem kvet

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 22. 02. 2016 08:21

Věrko, dík za připomenutí, úplňky nějak vždycky zazdím. Večer jdu cvičit, zatím hlásila jen jedna nepřítomnost, tak snad mi holky dorazí :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 22. 02. 2016 10:33

Jooooo jo - cvičení - to je to co mi chybí, ale to po vycházkách se psy už nějak nezvládám smích Přeji Ti bohatou účast JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 22. 02. 2016 15:08

Je to fajn, každou chvíli se mi hlásí někdo nový JO

No a kolegyně po třech týdnech přecházení choroby lehla, takže budu tento týden v práci od rána do večera...Ale příští týden mám jarní prázdniny, tak jedu s maminkou do Poděbrad JO (snad tam nemají taky nějaký arzén v poděbradce smích)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 22. 02. 2016 15:23

No teda - ten arzen - to je teda síla - jsem jen oči kulila ocicka

Krásně si, Maruško, užij prázdnin - hlavně klid a pohodu love

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: aldona ()
Datum: 25. 02. 2016 11:06

Dobry den .Prosim o radu chci začat dietu ale nevim ako na to .Prosim o rady .Dekuji

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 26. 02. 2016 04:37


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: svobge ()
Datum: 27. 02. 2016 12:40

Ahojky kvet kvet
a vítám, snad tu s náma bude aldonu Andel1 poadila bych ale já nejsem zrovna vzorňák a ujsou tu erudovanější děvčata. Ono stačí kouknout na net a pod Atkinsonova dieta je toho spousty. Alespoň základy a z čeho budeš na rozpacích, napiš, rády poradíme. Většinou jsou to nějaké drobnosti. Prostě jen maso, vejce,žádné přílohy, pečivo, ovoce a z počátku ani ta zeleninka. 3 dny minimálně, pak se dostaneš do ketozy-doba kdy tělo nemá sacharidy tak zpacovává tvoje tuky aby mělo energii.V lékárně si můžeš koupit papírky na ketozu.hop hop hop
Tak dcera už naštěstí dobrá ale ucho ještě zalehlé, hlavně už nebolí..
Maruško, tak ať nelehneš a Poděbrady si řádně užiješ banan
Já dnes dršťková polévka a špagety se špenátovám pestem na večeři brokolicové mufíny.Snažím se jídelníček měnit, někdy je to prý brzda v hubnutí, když se jí stále to stejné záchvat
No Věrko-blahopřeji...šikula...držím palce ať jdeš pod tu 70 tku. I když co jsem koukala na tvoje fotky na FCB tak jsi štíhlá..jen to udržet, krásné dlouhé nožky..no a bříško v našem věku shodit asi už moc nejde.nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 28. 02. 2016 06:15

Krásnou neděli kvet

Zima jak v Rusku grinning smiley grinning smiley Ten vítr byl včera hodně nepříjemný :vanice: No, ale je únor - tak co bychom chtěly, že ?

Linduš - fotky klamou záchvat Sice mě to štve - nechci rychle hubout, ale fakt to jde pomalu ..... zed No - pojedu si dál po svém a uvidíme. Včera jsem vdechla kus 85% Lindt (asi ta zima za to může smích ) bum tak musím 3 dny zase zpřísnit prsa To je dobře, že dcerka už je na tom líp JO - chřipky pořád řádí, tak ať se jí to nevrátí Andel1

Dnes peču kuře - takže kluk obě prsa, a my s manželem po stehýnku ... Taky mám zase domácí kobásky - večeře je jasná Chut Jen ty dvě kávy s tr. smetánky se mi nedaří odbourat - je to takové moje uklidnění (dávám si i kokos. Bio olej)

Mějte se fajn holky a jedeme (každá tak nějak po svém) dál - držím pěsti hop

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 28. 02. 2016 10:45

Věrko, chřipky řádí, proto dnes nikam nejedu a zítra klušu do práce smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 28. 02. 2016 18:36

A jejda Maruško :-( Tak to je mi líto - mohla sis odfrknout JO Dcera má z Prahy dojet na Motocyklovou výstavu do Brna - a taky to chytla .... Jestli mi to sem znovu zavleče - tak potěš :-( - chytáme to pořád nějak dokola ......

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 28. 02. 2016 19:16

Nic, posílila jsem organismus procházkou a dortíkem, takže to zítra dám JO smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 29. 02. 2016 04:27

No teď jsem viděla Ivetu Simonovou křtít knihu M. Drobného - tak to teda obdiv JO - za tři roky 90 a vypadá úžasně prsa Od zítřka studená sprcha a cvičení smích



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Věra Hankocyová (29. 02. 2016 04:30).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: svobge ()
Datum: 13. 03. 2016 19:15

Ahoj holky,kvet kvet

koukám, že nás tu opravdu moc není nene
já jsem tedy taky pěkný lajdák, kouknu sem, chci něco napsat a když to neudělám hned tak mi pak do toho něco vleze..smích
Jinak stále bojuji, dokonce jsem koupila novou váhu ale ukazuje stejně jako stará mrška záchvat ale fakt je, že teď byla sposta rodinných oslav ale ono i když nejsou, nevydržím být dlouho hodná..stále mě honí Chut a vždy to zvorám zed
Aldona taky nikde..
Věrko, žetla jsem na fcb, že pejsek už lépe..tak hurá ale starostí máš okolo něj stále dost..hop hop
jídelníček moc nemění, ráno chleby se sýrem nebo šunkou, pak ovoce, oběd s troškou přílohy, svačina jogurt nebo knakebrot, večer klasika tuňáček, občas sardinky..chci přidat více hovězího masa, kvůli bílkovinám, tak Věrko, kdyby jsi někde viděla levné hovězí maso, dej vědět..budu hlodat..i když ty moje zuby záchvat
Maruško, co dortík, zabral? Že bych to skusila taky..prsa

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 13. 03. 2016 20:21


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 14. 03. 2016 08:49

Holky ahoooj kvet

No ani se nemůžu chlubit - cpala jsem se čokoládou, i když 85% :-( :-( Byl to nápor s naším hafákem - málem nám ho 15letý dědoušek stafík přežil... Nechali jsme ho operovat - krvácel ze sleziny do břicha - nádor velikosti vejce, takže vzali ledvinu, přišili žaludek - a ve středu jdeme na tahání stehů a dozvíme se histologii.... Už je lepší, ale počůrává se trošku - tak snad se to upraví - hodně po prášcích pije .... Ach jo - nevím, kdy bude u nás klid - asi až budu v penálu grinning smiley grinning smiley hop
S váhou se pořád motám kolem 70tky - už jsem byla i pod - ale pak ten stres atd. - no prostě je to na hlavu smích Ale musím se do toho opřít - léto se blíží JO
Ráno snídám ten Fit bílkovinový chlebík - 2 pl. s máslem a šunka a káva s šleh. - oběd - něco trošku zakousnu od masa nebo křemešník - zase káva, a večer trochu salátu s tuňákem .... Momentálně o levném hovězím nevím, Linduš - taky bych potřebovala banan Musím už tak yvlítnout na daně (je jich tu kupka od našich) - pak Přehledy soc. a zdrav. a nakonec se už musím mrknout na tu novou DPH - ach jooooo - já to tak nesnáším !!! vrrrrrrrrrrrrr zed
Tak se mějte krásně, jdu psovi převlíct triko (aby si nekousdal stehy), čistit, desinfikovat atd. - hotová zdravotní setřička záchvat

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: PředchozíPrvní...3738394041424344454647Následující
Aktuální stránka: 43 z 47


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.