Rady - tipy :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Rady a tipy, pust apd. 
Zhubnu???
Autor: Janys ()
Datum: 04. 05. 2003 20:14

Obědnala jsem si přípravek s názvem reduxxx nezná ho nekdo a nemůže mi o tom podat podrobnější informace?Děkuji vam!!!J.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu???
Autor: Gloor ()
Datum: 13. 05. 2003 19:35

Reknu ti to takhle. Myslis, ze kdyz si koupis nejaky pripravek tak ti zaridi to, ze budes mit super postavu? No tak na to rovnou zapomen. Tyto vyrobky jsou pouze DOPLNKY ke strave. Pokud se budes stravovat nezdrave a pohybu budes mit take malo, tak se vysledek proste nedostavi. Zazraky se nedeji.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu???
Autor: Ela ()
Datum: 22. 05. 2003 14:43

No, asi tak. Žádný sebelepší potravinový doplněk či tabletka apod. nezařídí, aby tvůj energetický příjem byl o potřebné množství kilojoulů nižší. A to je to JEDINÉ, co funguje - míň přijmout, víc vydat. Můžou pomoci, ale velice omezeně. Tento přípravek konkrétně neznám, ale zkoušela jsem dřív řadu jiných a výsledek - nulový. Raději si nakup kvalitní potraviny a zaplať si pernamentku do fitka. To totiž funguje naopak velice spolehlivě.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu???
Autor: Eva ()
Datum: 26. 09. 2003 20:23

Uľívam Reduxxx jeľ 4 měsíce a mam dole 9 kg.Jedině Reduxxx mi pomohl,nic jiného.Je to fakt dobrý.Uľívám po snídani 1 tbl a po obědě 1tbl.Nemám pocit chuti ani hladu.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu???
Autor: Reklama ()
Datum: 29. 09. 2003 11:40

Kdo nevěří, ať tam běží. Nejsi náhodou distributorka ?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu???
Autor: iva ()
Datum: 02. 10. 2003 19:42

Tento přípravek jsem užívala a vůbec jsem nezhubla.
Jsou to samé reklami.
Nenechte se zlákat jako já .

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu???
Autor: Hanka ()
Datum: 04. 10. 2003 13:16

To je skutečně pouze reklama.......Koukněte co o Reduxxu píší lidi na www.zhubnu.cz a jaký názor na tyto přípravky má prof.Doleček. Zdravím všechny, a pišme si více zkušeností s těmito přípravky, jinak.....však my zasvěcené už víme své.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu???
Autor: Milan ()
Datum: 23. 07. 2004 08:26

Tak jsem zavítal na tyto stránky a je to pro mne velice zajímavé a poučné.Dokáľu si představit jak vám je a setkávám se s lidmi ,kteří mají stejné problémy jako vy, denně.Já sám s kilogramy navíc nemám potíľe spíąe naopak.Dost mi jich chybělo a tak jsem hledal co s tím.Díky internetu jsem naąel.Stejně tak jako vy jsem měl strach ľe naletím.Řekl jsem si no boľe maximálně stratím pár korun,ale co kdyľ to funguje.A opravdu to funguje.Funguje to na přibrání, ale hlavně na úbytek váhy a objemu.Byl jsem s tím tak spokojený,ľe jsem neváhal a začal distribuovat tyto doplňky stravy.Nechci,aby jste si mysleli,ľe dělám nějakou reklamu,ale jsem tu proto,ľe mohu nabídnout cosi co opravdu funguje a je to i se stálým servisem,takľe potom budete moci na tomto foru hovořit o tom o kolik jsem ąel,nebo ąla dolů.Jiľ dnes mám hodně spokojených lidí,kteří dali svá kila dolu a to bez jojo efektu.Nyní si pouze udrľují svou váhu a neomezují se v jídle.Je krásné, kdyľ si spočítáte kolik kalorií do sebe dostanete jídlem,ale uľ si nedokáľete spočítat kolik přesně v ten daný den vydáte energie.Zcela jistě se stane,ľe do sebe dodáte méně neľ vydáte a pak je tu jeden z počátků vaąich nesnází.Vaąe tělo se začně bránit a začne ukládat energii ve formě tuků a tím se zásobuje na horąí časy.Dokonale zblbnete vaąe tělo a to potom samo neví co s tím natoľ vy samy.Ono si zpomalí metabolizmus.Naąe tělo je totiľ velice inteligentní.Mám ľeny které za měsíc hubnou 3-7 kilogramů a v pase mezi 5 a 9 centimetry.Neomezují se v jídle nemají pocit hladu a jsou velice spokojené.Jsou ve svěľí kondici a cítí se dobře.Nestalo se mi jeątě, ľe by to nefungovalo.Jistě naąe těla jsou rozdílná.U někoho to funguje pomaleji a u někoho rychleji,ale funguje to a to je hlavní.Nechci nikomu nic vnucovat, ale cítil jsem potřebu zareagovat na vaąe skeptické připomínky a třeba vám i podat pomocnou ruku.Na kaľdém z nás záleľí jestli se té ruky chytne,nebo nad ní mávne.Záměrně zde nebudu nechávat ľádný kontakt,protoľe jsem nepsal tento příspěvek pro to,abych prodal,ale abych vám otevřel oči.Jestli jsem vás tím pohorąil pak se omlouvám.Vrátím se sem za pár dní a opět si přečtu vaąe forum,které je pro mne velice zajímavé a poučné.Dle vaąich ohlasů tu potom třeba nechám i kontakt.
S přáním,aby vám to vyąlo a zbavily jste se vaąich potíľí Vás zdraví Milan.

PS:Viděl jsem paní která díky těmto doplňkům zhubla o neuvěřitelných 120kg a jediné co pro to musela udělat je to, ľe doopravdy chtěla.Jestli při tom i někdy sportovala je vedlejąí,je důleľité ľe má silnou vůli zhubnout a to se jí opravdu povedlo.Vľdy» to nedělá pro manľela nebo někoho jiného,ale proto,aby se cítila ona skvěle a sebejistě.

Nastavení: OdpovědětCitovat


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.