Zkušební :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Zde si můžete vyzkoušet funkce našeho fora 
Strany: Předchozí123456789
Aktuální stránka: 9 z 9
Re: Webikovi
Autor: pavluša ()
Datum: 21. 12. 2006 11:45

Milý webiku, hledala jsem hledala nějakého vánočního smajlíka a než jsem ho našla, tak jsem zjistila, že nemůžu být ani bez těchto. Zkusíš nám je přidat???
Prosím, prosím mrk
smajlík ve vaně: [www.nactileti.net]
smajlík ve vánici : [www.nactileti.net]
amorek : [www.nactileti.net]
smajlík Santa: [animace.org]
silvestrovský: [www.moje-rodina.cz]
myjící nádobí: [membres.lycos.fr]

Jsem asi otravná, ale pro jistotu to posílám i sem.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Autor: hatta ()
Datum: 23. 12. 2006 12:53

Milý Webíku. Dcera se zde zaregistrovala pod jménem miskapav a nejde jí přihlásit se do diskuze. Píše jí to, že má špatné jméno či heslo, ale přitom do chatu jí to na to samé jméno a heslo pustí. Jak je to možné? podotýkám, že chce na hubnutí II., což není žádná zaheslovaná diskuze. Předem děkuji za pomoc. hatta

Autor: webik ()
Datum: 23. 12. 2006 14:17

Miskapav - neni registrovana teda alespon ja jsem ji nenasel, at se zaregistruje znovu. Jinak prihlaseni sem a na chat je ruzne.

Autor: miskapav ()
Datum: 23. 12. 2006 22:08

Ahoj Webíku...moc děkuji za tvou radu...Nešlo mi se přihlásit na diskuzi,protože jsem se nejspíš zaregistrovala pouze na chatu...Ještě jednou ti moc děkuji za tvou pomoc...ahoj miskapav

Autor: pavluša ()
Datum: 24. 12. 2006 00:26

Webiku, díky za smajlíky, jsi zlatíčko.
Přeji krásné vánoce.

Autor: miskapav ()
Datum: 24. 12. 2006 09:46

Webíku, prosím o radu či pomoc. Jsem hatta, včera se sem přihlásila dcera... miskapav... od té píšu a od té doby je zde stále přihlášená ona a já se sem nemůžu přihlásit. I když kliknu na odhlásit, pořád je tam ona. Teprve když za ní napíšu a něco pošlu, tak se mi objeví okno, kde se můžu přihlásit já, ale pokud stránky zavřu a zase otevřu, je tam opět miskapav a já mám smůlu. Poradíš mi? Přeji hezké vánoce.

Datum: 24. 12. 2006 11:51

Hatta a miskapav - pokud jste dve na jednom PC tak pro prepnuti musite po sobe vymazat Cookies - menu Nastoje - Moznosti internetu - Smazat soubory Cookies

Autor: hatta ()
Datum: 24. 12. 2006 14:09

Webíku super a děkuji. Přejem hezké vánoce hatta a miskapav.

Autor: marinka ()
Datum: 15. 07. 2008 13:55

Milý webíku,

píši do témát Hubnutí II a píši pod jménem Marinka.Prosím, mohl bys mi dát do profilu místo mailiku, který tam teď je, marinka34@yahoo.com tak, aby jej všichni viděli? Teď to po mně chce nějaký kód, který jsem asi dostala, ale uričitě už dávno ztratila.

To, že píšu opravdu já si můžeš ověřit jednoduše tak, že mi pošleš cokoliv na stávající ivedený mail.

Díky moc :-)

Márinka

Datum: 17. 07. 2008 07:31

doplneno

Strany: Předchozí123456789
Aktuální stránka: 9 z 9

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR

-----------REKLAMA-------------
This forum powered by Phorum.