Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
Webikovi
Zkušební :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Zde si můžete vyzkoušet funkce našeho fora 
Strany: Předchozí123456789
Aktuální stránka: 9 z 9
Re: Webikovi
Autor: pavluša ()
Datum: 21. 12. 2006 11:45


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi
Autor: hatta ()
Datum: 23. 12. 2006 12:53

Milý Webíku. Dcera se zde zaregistrovala pod jménem miskapav a nejde jí přihlásit se do diskuze. Píše jí to, že má špatné jméno či heslo, ale přitom do chatu jí to na to samé jméno a heslo pustí. Jak je to možné? podotýkám, že chce na hubnutí II., což není žádná zaheslovaná diskuze. Předem děkuji za pomoc. hatta

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi
Autor: webik ()
Datum: 23. 12. 2006 14:17

Miskapav - neni registrovana teda alespon ja jsem ji nenasel, at se zaregistruje znovu. Jinak prihlaseni sem a na chat je ruzne.



_______________
...: webik :...
www.zhubneme.cz

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi
Autor: miskapav ()
Datum: 23. 12. 2006 22:08

Ahoj Webíku...moc děkuji za tvou radu...Nešlo mi se přihlásit na diskuzi,protože jsem se nejspíš zaregistrovala pouze na chatu...Ještě jednou ti moc děkuji za tvou pomoc...ahoj miskapav


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi
Autor: pavluša ()
Datum: 24. 12. 2006 00:26

Webiku, díky za smajlíky, jsi zlatíčko.
Přeji krásné vánoce.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi
Autor: miskapav ()
Datum: 24. 12. 2006 09:46

Webíku, prosím o radu či pomoc. Jsem hatta, včera se sem přihlásila dcera... miskapav... od té píšu a od té doby je zde stále přihlášená ona a já se sem nemůžu přihlásit. I když kliknu na odhlásit, pořád je tam ona. Teprve když za ní napíšu a něco pošlu, tak se mi objeví okno, kde se můžu přihlásit já, ale pokud stránky zavřu a zase otevřu, je tam opět miskapav a já mám smůlu. Poradíš mi? Přeji hezké vánoce.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi
Autor: webik ()
Datum: 24. 12. 2006 11:51

Hatta a miskapav - pokud jste dve na jednom PC tak pro prepnuti musite po sobe vymazat Cookies - menu Nastoje - Moznosti internetu - Smazat soubory Cookies



_______________
...: webik :...
www.zhubneme.cz

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi
Autor: hatta ()
Datum: 24. 12. 2006 14:09

Webíku super a děkuji. Přejem hezké vánoce hatta a miskapav.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi
Autor: marinka ()
Datum: 15. 07. 2008 13:55


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi
Autor: webik ()
Datum: 17. 07. 2008 07:31

doplneno

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí123456789
Aktuální stránka: 9 z 9


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.