Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: 1234567891011Následující
Aktuální stránka: 1 z 11
Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Dadula ()
Datum: 03. 03. 2017 07:33

Chtělo to něco údernějšího :-D smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: lukasova ()
Datum: 03. 03. 2017 07:42

Každý, jak si to pojme JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Ela ()
Datum: 03. 03. 2017 09:25

Myslíš jo ? No tak jo, sněženky to jistí. :-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Ela ()
Datum: 03. 03. 2017 09:30

Konečně jsem si dokázala urvat od huby pečivo a přílohy, zařadit víc zeleniny, mléčné výrobky zatím ponechám, nemám pocit že by mi dělaly problémy, když už zatoužím po pečivu "s něčím", tak si kupuju v DM křehké pohankové plátky a něco si na to plácnu.:-) Pooomalu se snad srovnávám do latě, včera bylo pozdě... Jaro na krku a pupek pod ním.nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Honzina ()
Datum: 03. 03. 2017 13:37

Zase jsem to zkusila se semaforky.
Celkem to jde, jen vyvstal můj stále se opakující problém: moc tuků, málo bílkovin. Ani nevím, kde se ty tuky berou... teda vím, ale... jsou především z oříšků a semínek. Ale také z vajíček - to semaforky hned dělají bububu. S mléčnými výrobky to nechci nepřehánět - otestovala jsem si, že mi nedělají právě nejlépe. Stejně tak se nechci nadlimitně cpát masem. Mám bílkovin 15-20%, což nepovažuje zas za tak málo. Tak uvidím. Nebudu se tím stresovat. Ještě to tak.
Musím si koupit nějaké slušně vypadající boty, do kterých by se mi vešly ortopedické vložky, abych mohla oprášit :chuze: cestou domů z práce.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Ela ()
Datum: 03. 03. 2017 14:47

Já kupuju boty Rieker, v těch se dá i chodit.:-) A i ty vložky do nich jdou.mrk

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Dadula ()
Datum: 06. 03. 2017 08:42

Jo boty Rieker taky kupuju - doporučil mi je ortoped (mám ploché nohy a bortí se mi klenba), ono se dá vybrat ale i u Daichmana, ale člověk musí zabrousit do zdravotní obuvi - normálně bych tam nešla, ale protože jsem měla ve všem nohy jako ve svěráku, zašla jsem i tam a kupodivu jsem koupila moc pěkné a hlavně opravdu pohodlné boty - nízké kozačky. Prodavačka (jedna z posledních, co se vyznají v sortimentu), mi vysvětlila, že se boty dělají nejen na různou délku, ale i na různou šířku - značí se písmenem. Většina bot je úzká, ale pohodlné boty jsou v G a H šířce. Je to napsané v tom číselném kódu boty někde uvnitř.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: lukasova ()
Datum: 06. 03. 2017 09:04

U Deichmana jsem si před pár lety koupila "zdravotní" lodičky s páskem. Nosím je na akce, kdy v nich musím vydržet celý den a výborné. Ale chce to fakt vybírat. Mám heslo, že na botách a zubech se nesmí šetřit :-), resp. neslevovat z kvality JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Datum: 08. 03. 2017 09:56

Tak hlásím, že po dvou týdnech se mi povedlo konečně včera vydržet šlapat na orbitreku 30 minut. Nevím proč, ale vždy už od třetí minuty ze mne leje pot jak v sauně. Ale mám radost, že jsem to vydržela. Teď budu ten čas chvilku udržovat a pak po troškách začnu přidávat, protože tuk se prý začíná hubnout až po 30minutách aerobního cvičení. A koncem března jdu na prodloužený víkend na lyže, tak aspoň budu mít posílené trošku nohy. Zdravím z prosluněné Prahy (hlásili déšť, ale zatím je hezky=dobrá nálada).
PK

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: lukasova ()
Datum: 08. 03. 2017 10:16

Super JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Ela ()
Datum: 08. 03. 2017 14:08

Prazska katko, jsi dooobráááá...mrk Při lyžování pak určitě tenhle trénink oceníš.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Dadula ()
Datum: 17. 03. 2017 08:00

Teda včera jsme s manželem byli užít si relaxace v termálních lázních v Laa v Rakousku - dostali jsme celodenní vstupenky k vánocům kvet No paráda, voda 34 - 36 stupňů teplá, masážní trysky, docela málo lidí a navíc venku nádherně. Co by mohl člověk chtít víc - ležíte si na hladině v teplé vodě, užíváte si sluníčka - bazény jsou venku - teploměr ukazoval 20 stupňů ocicka No a v mezičase knížka - prostě paráda. JO Zdálo se mi to od nás daleko, ale byli jsme tam za 2 hodiny. Kdyby byla z Brna hotová dálnice a od nás rychlostka v lepším stavu, tak je tam člověk fakt za chvíli. Je to termální pramen, člověk se koupe v minerálce :-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: lukasova ()
Datum: 17. 03. 2017 08:31

JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Ela ()
Datum: 17. 03. 2017 11:06

No jó, to musela být paráda...:-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Honzina ()
Datum: 20. 03. 2017 11:18

Tiše závidím...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Dadula ()
Datum: 20. 03. 2017 12:39

Jestli jste si náhodou nevšimly, je jaro - povídali dnes ráno v rádiu hop :hura: kvet

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: lukasova ()
Datum: 20. 03. 2017 12:52

Jasněéé JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Ela ()
Datum: 21. 03. 2017 07:11

Zaplaťpánbu.:-) Hlavně kdyby si laskavě všimlo mé zimní sádlo a táhlo někam do pryč...cert Ať dělám co dělám, neomylně se vždy vrátím tam kde jsem byla. To tělo to má opravdu nastavené.zed

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: Dadula ()
Datum: 24. 03. 2017 10:41

Viděla jsem vtipné přirovnání - "Chtělo by to přezout zimní pneumatiky na jarní" smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Už kvetou sněženky, budou z nás hubenky
Autor: lukasova ()
Datum: 24. 03. 2017 10:45

smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: 1234567891011Následující
Aktuální stránka: 1 z 11


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.