Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne
Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: 123456Následující
Aktuální stránka: 1 z 6
Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: hatta ()
Datum: 13. 01. 2011 15:50

Tak mi nějak připadá, že toto téma zde na fóru začíná být dost aktuální.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: hatta ()
Datum: 13. 01. 2011 15:52

TAk tu máte nové témátko, v novém roce a doufám, že s novým elánem,.... zatím to moc nevypadá, jen samé naříkání a stesky nene takhle by to nešlo. smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: Tamara A. ()
Datum: 13. 01. 2011 21:00


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: MARTINA ()
Datum: 14. 01. 2011 07:22

Tamaro to si počtu a určitě to dám i tchýni často ji o tobě povídám. Jak stárne, tak ji to zajímá. Mám pocit, že nás snad budeš muset navštívit a popovídat si s ní o tom.
Hezký den.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: Dadula ()
Datum: 14. 01. 2011 07:28

Ahoj všichni kvet
Pomněnko - to hodinové cvičení předcvižuji u nás v tělocvičně, takže jít musím, i kdyby se mi nechtělo :-D
Hatto - tak jsem také obarvila dceři prádlo - dosoušela jsem po bytě prádlo a její pižamové kalhoty jsem hodila přes židli a ta mrcha židle přes ně udělala bordó pruh - na světle fialové kalhoty nene Kdo by to do ní řek nene
Kluk má asi jen nějakou virózu, neb včera už měl trocu zvýšenou teplotu jen ráno JO
Včerejší pohyb - hoďka pilates
včerejší pribor2
s - plátek celozrnného chleba, 3 plátky šunky, 3 plátky sýra 20%, pomeranč
sv - ajurvédské kafe se syrovátkou, paprika
o - pečené maso, špenát, brambor, kafe se syrovátkou
sv - jogurt, svazek ředviček
ve - koktejl jako předevčírem

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: Danka ()
Datum: 14. 01. 2011 08:20

Ahoj kvet,

to je hnusný počasí :vztek:, leje jak z konve nene v půlce ledna.

Tamaro - díky za odkaz, už se těším na počteníčko :kniha:

Dadulo - pěkný jídelníček JO

Olino - ty se srovnáš!!!!

Váha :vaha1: ráno 57,1 kg. Tak to o víkendu nezazdít a příští pátek pod 57 kg.

Jídelníček zase skoro stejný jako včera, nemá cenu vypisovat.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Datum: 14. 01. 2011 08:46

takze 11.1.jsem mela na nove vaz 87,3 a dnes rano 86,7.
A to jsem jeste nezacala cvicit(krome jednoho pingpongu) ani jist zdraveji ani pit min piva. Tak premyslim,zda ta vaha funguje dobre. Asi se ted parkrat zvazim rano ve stejnou dobu a budu si to psat.
PK

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: Pomněnka ()
Datum: 14. 01. 2011 08:47

Ahojky!
Včera:
sn.: activia bílá+klíčky
sv.: káva s ml., jablko
o.: šišky s mákem
sv.: káva s ml., mandarinka
v.: vejce natvrdo, kousek lososa, zeleninový salát
caro s ml., malé pivo

Pohyb: 13555 kroků

Hezký den všem!!!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: Ela ()
Datum: 14. 01. 2011 09:02

Pražská katko, to bude OK, půl kila sem, půl tam, to je normální, sníš něco slanějšího a jde to nahoru a další den zase dolů.mrk

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: vikaa ()
Datum: 14. 01. 2011 10:29

Ahoj holky kvet

Takže váha ráno: 63,0 (ještě půl kila a budu na té předvánoční,a pak to rozjedu!!!!!!)
Chystám se v únoru někam na dovolenou, tak abych mohla oblíct plavky.
Pražská Katko: taky si myslím, že váha je v pořádku. Asi je přesnější než ta tvoje minulá.
Hatto, Danko: Doufám, že to s tím prádlem není nakažlivé :-)
Tamaro: taky už se těším, až si počtu.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: Ela ()
Datum: 14. 01. 2011 10:36


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: Tamara A. ()
Datum: 14. 01. 2011 18:12

Hezký páteční podvečer, hubenky kvet
Dnešní jídelníček pribor2
SN1 - kiwi
SN2 - celozrnný chléb, ricotta, plátek šunky
SV - mandarinky
OB - bramboračka, kuskus se sušenými rajčaty, pářená cuketa, zeleninový salát
SV - zeleninový salát
VE - tofu, zeleninový salát

Dnešní pohyb: procházka :chuze:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: Tamara A. ()
Datum: 14. 01. 2011 18:15

Dadulo, super jídelníček pribor2
Pražská Katko, takový rozdíl může být způsobený čímkoli, jak píší holky, třeba zadržená voda. Kašli na to :pohlad:
Vikoo, hezky se držíš JO

Konečně pátek, dnes v noci se přesouváme letiště a čeká nás víkend v Římě :chuze:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: Honzina ()
Datum: 15. 01. 2011 22:20

Ahojky vespolek,
:vaha1: 85,5

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: hatta ()
Datum: 17. 01. 2011 07:50

Dobré ráno berušky.

Váha 78 kg

Včera jsem si zahrála skvělý squash, byla jsem mokrá jako myš JO

Dnes nic nemám, tak přemýšlím, že bych oprášila orbitrek.

Holka byla v sobotu poprvé na snowboardu. Zaplatila jsem jí 1 den výuky, aby se to naučila, než pojede na hory a je z toho nadšená. Sice jí bolí celé tělo, ale je spokojená.
Dneska jsem jí dělala svačinu do školy, celozrnný chleba, lučina, krůtí šunka a listy ledového salátu, k tomu jsem jí dala sladkou roládu a Míša se ptá,... a co zeleninka,... říkám, ta už se tam nevejde... Míša... tak vyndej tu roládu a dej tam malý rajčátka,... Tak to má vypadat smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: Ela ()
Datum: 17. 01. 2011 09:06

Oko mi padlo na jeden zdravý recept a tak jsem to zkusila - a nebylo to vůbec špatné, tak zde je :

Tofu placičky s hořčicovou omáčkou
-----------------------------------
Na placky : 1 tofu, 2 menší mrkve, 1 cibule, 5 lžic špaldové celozrn.mouky, 2 lžíce maizeny, 3 stroužky česneku, 1 lžíce majoránky, sůl, pepř
Na omáčku : 1 lžíce biohořčice, 3 lžíce šťávy z citronu, 2 lžíce bio palmového oleje
- tofu rozdrolíme v rukou, přidáme nahrubo nastrouhané mrkve, najemno nasekanou cibuli, špaldovou mouku, maizenu, utřený česnek, majoránku, sůl a pepř
- vypracujeme tužší těsto a utvořené placičky smažíme na oleji
- placičky namáčíme v omáčce, kterou připravíme smícháním hořčice, citronu a oleje


Já jsem teda tu omáčku nedělala, chutnaly výborně i samotné.mrk
Lze přidat do té směsi na placky i strouhaný sýr, ale takto je to čistě rostlinný pokrm, tak proč tam cpát živočišné tuky...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: Adé_la ()
Datum: 17. 01. 2011 09:36

Dobré ráno dámy,

páteční váha 73,5kg, tj. přírůstek 5,5kg od začátku těhotenství, byl to konec 23.týdne. Hm, čekala jsem to tak o dvě kila horší, vzhledem k neumírněným vánocům, takže celkem spokojenost, ale hádám, že to teprve přijde :-)

Včera jsem si v koupelně všimla, že se mi nějak příliš zakulacuje můj dvanáctiletý syn, málo pohybu, poslední dobou pozoruju, že hodně jí.. Tak se zamýšlím, čím ho začít lépe krmit. Dneska je to hrozně těžké, když si děti na každém rohu můžou a koupí něco dobrého.. sladké tyčinky, picičky a tak..

Napadá vás nějaké dobré a zdravé (ideálně masové) jídlo pro chlapce ve vývinu, co mu bude chutnat?A taky, jak ho decentně, aby se neurazil, motivovat ke snaze něco s tím udělat, chjo...

Díky za každou dobrou radu :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: hatta ()
Datum: 17. 01. 2011 10:09

Adélo, je to těžké, holce jednou sestřička řekla, že je na ní vidět, že jí chutná a holka mi pak řekla, že přestane jíst,.... a přitom nebyla nijak tlustá, byla trošku oplácaná,... ale tlustá v žádném případě. Každopádně jsem jí nejedení rozmluvila a začala jí dělat zeleninové saláty k jídlu. Buď jako večeři velký salát se šunkou, sýrem, kuřecíma kouskama nebo krevetama,... a nebo normální jídlo a k tomu salát... okurkový, rajčatový, šopský,... ona naštěstí je hodně salátová,.... Nicméně pak se dala sama na taekwondo + puberta a najednou se vytáhla a dnes je z ní krásná štíhlice.
Jinak z masa to libové, žádný bůček,... kuřecí, ryby, hovězí, i vepřové libové,... a hurá s ním ven na procházky myska Kliky banan rotoped :chuze: :squash:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: Ela ()
Datum: 17. 01. 2011 10:26

Adélo, je to citlivý věk, člověk musí opatrně.mrk Praktické rady (krom těch obecně platných) nemám... My jsme do synových cca. 13 let marně přemýšleli, z čeho je to dítě živo, div jsme ho na kolenou neprosili, aby se najedl, z jídelny mi volaly zbytečně agilní pracovnice, že jim vrací skoro celý jídlo atd. ... Tak tam s tím v 5.třídě seknul a já od té doby vařila jak vzteklá, aby měl doma vždy oběd. Až v pubertě začal konečně normálně jíst...no, normálně...tím myslím, že např. z obvyklých 1-2 plátků houskových knedlíků snědl 4-5 (a tohle je jeho maximum i dnes, kdy mu je 24). Bože, co ten se mě s tím jídlem natrápil, zmetek...:-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Štěpáne, Štěpáne, zbodnu co mě napadne :-)
Autor: Pomněnka ()
Datum: 17. 01. 2011 11:16

Ahoj vespolek!
Adélko, já bych to v synových 12 letech neřešila. Nejspíš je ještě před růstovým výšvihem, je možné, že se do 2 let vytáhne a bude jako lunt. Jen bych pohlídala, aby se na každém rohu necpal hamburgery a pod., ale i to je dnes těžké.
A máš super těhotenský přírůstek!!!

Já víkend jídelně velmi nemravný, jak už to tak u mě bývá... 5 dní vzorňák a 2 dny žranice. Víkendy bych zrušila!

Hezký den všem!!!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: 123456Následující
Aktuální stránka: 1 z 6


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.