Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: Předchozí1234567891011Následující
Aktuální stránka: 10 z 11
Re: Musíme se snažit víc, kila sama nezmizí nene
Autor: Beky ()
Datum: 24. 09. 2010 10:54

Hezký den všem:-).
Dovolenkujícím přeju krásnou dovolenou!
Paní doktorko, to jste mě pobavila, doma mám od mámy jednu takovou hooodně přerostlou cuketu:-), medvědi nehrozí, tak jí rozstrouhám do nádivky.
Nemáte některá z Vás inspiraci na nějaké dietní květákové jídlo, v akci jsem koupila dvě ohromné palice a smažit jsem je odmítla, snad zapéct. Kouknu se na ještě na internet.
Je mi dnes nějak divně, nic do mě není jak říkala babička, trochu se motám, prostě jsem nějaká chcíplá, tak už se těším domů.
Jídelníček dnes za moc nestojí.
S - káva + sýrový šáteček
Sv - jablko
O - celozrnná bageta s Ramou
Sv -ještě nevím
Ve - nějaký ten květák
Takhle to dopadá, když si nestačím ráno nic koupit, nebo přinést z domova a lovím z pracovních zásob.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Autor: Ela ()
Datum: 24. 09. 2010 11:16

No oni jsou všichni dneska chcíplí, jak tak kolem sebe vidím, já bych taky ze všeho nejradši zalezla na gauč a usnula s hubou na knížce (dneska jsem na ní v noci spala zase...naštěstí tahle je brožovaná a tudíž celkem měkká...nene), ale jest mi býti v práci a pracovati... Dobře mi tak, měla jsem být chytřejší a stát se rentiérkou.smajl120

Autor: marinka ()
Datum: 24. 09. 2010 11:31

Tlusťoušku, Ty a fluktuant. To se fakt směju. Ty jsi fluktuant z absolutního donucení :-). Jinak ohledně mé firmičky, tak to jde fajn. Sice mám sem tam splíny, že nebudou zakázky, ale zavčasu se vždy nějaká objeví. Holt nade mnou Někdo drží ochrannou ruku :-).

Co se váhy týče, tak je jak stabilní, tak katastrofální. Jsem zvědavá, zda se mi podaří můj závazek jedno kilo za měsíc. Tedy směrem dolů smích. Zatím to moc nevypadá.

Maruško, já zeleninu nejím a tudíž ani doma žádnou nemám. Takže bych byla sežrána a dobře mi tak. Pěkný článek.

Datum: 24. 09. 2010 11:36

No, myslím že by medvěda dokázala vyvést z míry i dobře mířená rána vepřovou kýtou...:-D A ještě by si odnesl svačinu.smích

Autor: lukasova ()
Datum: 24. 09. 2010 11:45

A co takhle štangle salámu? smích

Datum: 24. 09. 2010 12:00

Taky dobrý, zde se jako vhodný druh jeví salám turistický, oproti užší vysočině udělá v případě návštěvy medvěda přece jenom lepší službu...

Autor: tlustousek ()
Datum: 24. 09. 2010 14:19

Dobrý den všem kvet

smích ...vy jste dneska samá sranda.

RV 69 - něco se začíná dít... :-)

Víkend bude náročný, protože budeme na chaloupce a tam já vlčím nejvíc.No, uvidíme, uvidíme.

S tím kinem mě mrzí, že jsem Vás tak odradila, to jsem nechtěla. Jen hezky běžte podpořit českou kinematografii.

Dnešní menu:
sn. chléb s ramou a plátek sýra
svačina žádná - nebyl čas
oběd opět vše v polovičních porcích : bez polévky, vepřová roláda, bramborová kaše
sv. štrůdl, bílý jogurt
sv2: zeleninový salát + chleb se sýrem
več. nevím,nákup na chalupu má na starost muž, tak se nechám překvapit :-)

Všem Vám přeji krásný víkend a ohlásím se v pondělí, neb nemám dovču.

Autor: hatta ()
Datum: 24. 09. 2010 14:46

Ahoj Berušky, tak jsem to včera zvládla. Naštěstí jsem tam měla kolegu, který už tam jednou byl, tak mě toho dost vysvětlil a naučil. Bylo to celkem dobré a uteklo to.

Autor: Tamara A. ()
Datum: 24. 09. 2010 14:53

Hezké odpoledne, hubenky kvet
Ranní váha 98,0 kg, tak snad se hýbe správným směrem :-)
Dneska jsem se probudila s parádní rýmou, tak jsem si dopoledne zařídila vše, co jsem potřebovala a teď si lehnu do postele s knížkou. Elo, pokusím se i něco přečíst smích
A večer příjedou rodiče, přespí u mě, nechají mi tu hafana a odfrčí na prodloužený víkend. Takže se těším na večer pochvala
Tlusťoušku, užij si víkend na chaloupce a váha se hýbe tím správným směrem JO
Beky, zkus květák upářit a posypat kari, mi to moc chutná, květáková chuť a kari se hezky dopňují. A nebo plačinkové těsto, do toho kousky květáku a udělat placičky.
Vikoo, 2 kg do vánoc zvládneš v pohodě :-)
Tlusťoušku, vůbec si nevyčítej, že jsi nás odradila od filmů. Já obecně nové české filmy nemusím, s vyjímkou Žen v pokušení. My nakonec asi vyrazíme na to nové Karate Kid smích
Tak mě napadá, neměla by také rodit teď někdy Mya?

Datum: 24. 09. 2010 16:00

Ahoj Tamarko, Mya to má mít až po Sandi myslím.

Nové místo má jednu chybu,... nemá internet smích takže toho mám dost na dočítání (ani TV, ani radio,.... zatím...). Naštěstí tam budu jen asi 3 x za měsíc a jinak budu na starém místě a tam je vše.

Předevčírem jsem poprvé dělala bábovku z celozrnné mouky (zdravou bábovku) smích a musím říct, že byla výborná. Dneska ráno jsem přišla z práce a už nebyl ani kousek,...

Do toho kina jsme taky chtěli jít s holkou,... a myslím že to prubnem,...a uvidíme

Datum: 24. 09. 2010 16:08

Koukám, že dobří holubi se se vracejí smích to je dobře Jarko vitej Tlustousek se tu taky zase zabydlel, hned je tu veseleji,.... né že by tu bylo smutno nene

A Danka už si válí šunky na břehu moře. To budou chlapy slintat, jaké tu máme pěkné baby.

Autor: lukasova ()
Datum: 24. 09. 2010 16:20

Hatto - včera jsem na tebe pořád myslela, aby všechno proběhlo OK a vida, povedlo se :-)

Známá dělá ten květák taky s palačinkovým těstem, muškátovým květem a trochou kypřícího prášku - vše nalít na plech (slabší vrstva cca 2 cm) a nechat zapéct. Ještě jsem to nezkoušela, ale vypadá to dobře. Prý se po tom doma práší...

Datum: 24. 09. 2010 16:57

Maruško, díky za podporu tobě i ostatním, pomohlo to JO

Datum: 26. 09. 2010 16:41

Ahoj, dopoledne jsem spala po práci, odpol. jsem byla na hoďce squashe a za chvíli jdu do kina a na večeři s Míšou. Jdem na Román pro muže, tak uvidíme,...

Datum: 27. 09. 2010 07:58

Dobré ráno všem kvet

RV 69
O víkendu jsem jedla hodně a ještě k tomu nezdravé věci, tudíž se nemohu pochválit, myslím, že váha mi to spočítá zítra, pozítří. Měla bych to vyrovnat rozvážným jídelníčkem - pohyb - to bude horší, prší, doma cvičit mě nebaví. Jo.jo, výmluvy,musím něco vymyslet...

Hatto,
jsem zvědavá na Tvůj názor na kino, třeba jsem jen byla v nepříznivém rozpoložení...

Maruško,
nějak tu teď tápu, ale třebas dobrý recepr na květák (brokolici) měla Mya a bylo to na těchto stránkách v "Receptech"

Datum: 27. 09. 2010 08:01

Tak to bude asi tady, s tím bešamelem :

[forum.zhubneme.eu]

Autor: Marjanka ()
Datum: 27. 09. 2010 08:53

Ahoj
RV 87.4
ale to bude tím, že jsem víkend proseděla u rádia Blaník, se třemi telefony, nene a snažila se - marně - vyhrát si komplet 13 CD Petra Nováka. Se mnou hubla celá rodina, protože jsem jim snad ani neuvařila. ... vlastně ano, dva dny jedli kulajdu a čočku s vařeným vajíčkem... víc se mezi písničkama nedalo stihnout ...smích.

Datum: 27. 09. 2010 08:57

Měli by být rádi, jak hezky zdravě jedli...:-D

Datum: 27. 09. 2010 09:08

Ahoj holky. Váha 80 kg.

Film se mi líbyl, ač to nebyla komedie, tak jsem se u toho i zasmála. Viděla jsem lepší, ale i podstatně horší. Já jsem šla z kina spokojená.

Nějak mě zlobí PC, tak kdybych se neozvala, tak je to tím. V sobotu jdu do práce s kolegou, co tomu rozumí, tak mu ho asi vezmu na podívání.

Datum: 27. 09. 2010 09:30

Elo,
děkuju, to je přesně ono a je to moce dobré.

Marjánko,
na chaloupce nám nehraje nic jiného než Blaník a tak jsem včera užívala Novákovy písničky mezi zvukem vrtačky, pilky, zatloukání hřebíků a řezáním dlažby (autorem byl můj muž)

Hatto,
jsem ráda, že jsi na mne nedala mrk

Tamaro,
rýmu a kašel mám právě za sebou, to je k vzteku, takhle brzo začít ještě "před sezonou", říkám si, jak to překonat ještě do jara? Brrr. Brzo se uzdrav.

Strany: Předchozí1234567891011Následující
Aktuální stránka: 10 z 11

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR

-----------REKLAMA-------------
This forum powered by Phorum.