Doktorka :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Pro nove uzivatelky z Doktorky 
Strany: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2
Re: Holky, kde jste??????
Autor: Madla01 ()
Datum: 13. 07. 2010 13:48

Ahojky Martino, to jsi hodná, že si pamatuješ.
Tak pořád nevím, kde je ten "Zabuk", nebo-li privat pro zbloudilé duše.
Koupila jsemn si přes Aukro kalhoty, dnes přišly a jsou mi VELKÉ. Bylo by to hezké, kdybych zhubla, ale spíš jsem to blbě změřila :-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Holky, kde jste??????
Autor: momo25 ()
Datum: 09. 01. 2012 18:57

AHOJTE
skúšala niektorá z vás už Tukožrútsku diétu? ak áno, aké máte skúsenosti? podarilo sa vám schudnúť a aj nepribrať?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Holky, kde jste??????
Autor: Jane ()
Datum: 10. 01. 2012 07:21

Ahoj momo25, tukožroutská polévka je spíš na pročištění, příp. na rychlé zhubnutí=odvodnění třeba před plesem, na ty tři dny. Pak musíš jíst disciplinovaně, ale stejně se něco vrátí, protože v tomto případě je to spíš voda, co sníží váhu. Pokud jíš normálně, přibereš zpět určitě všechno. Já jsem zkoušela.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Holky, kde jste??????
Autor: MARTINA ()
Datum: 10. 01. 2012 08:00

Momo25 tjak píše Jane, spíš to brát takto, ale že bys výrazně zhubla asi ne a hlavně je to k nevydržení. My se tady s holkama - některé - snažíme změnou životního stylu.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.