Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2
Re: Jídelníčky
Autor: Komár ()
Datum: 29. 08. 2005 15:02

Já se mám báječně, děkuji. :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jídelníčky
Autor: Vlasta ()
Datum: 30. 08. 2005 09:19

Komáre, ty jsi Osvoboditel, jsem ráda, že jsi se ozval. Tvoje články sice něco do sebe mají, ale i když jsem věřící, nesouhlasím úplně se vším. Příroda je trochu jiná.......a Bůh to myslí také trochu jinak, jenom my lidé jsme si to takhle napsali k obrazu svému....

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jídelníčky
Autor: Mishush ()
Datum: 07. 04. 2014 22:44

Děkuji za zveřejněné jídeláky, vyhledávám si je na internetu a tisknu, abych měla nějakou inspirační zásobu a musím říct, že už jich mám celkem pěknou kopu grinning smiley Mám dojem, že se z toho stala v mém případě jakási závislost. Nejvíc jídeláků jsem našla na stránkách fitness televize a tam to vlastně celý začalo. Teď už jen hledám další a další a třídím si je dle svého vlastního systému smiling smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jídelníčky
Datum: 30. 08. 2016 12:13

Já si myslím, že takový jídelníček nemusí vyhovovat každému. Také jsem se řídila podle časopisů, ale moc to nezabíralo. Nakonec jsem náhodou narazila na jídelníček na míru za příznivou cenu, tak jsem vyzkoušela.. po roce mám zdravou váhu a mnohem víc energie, takže jsem dokonce začala i cvičit.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil lukasova (30. 08. 2016 12:21).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.