Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
Atkinsonova dieta X.
Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: PředchozíPrvní...3738394041424344454647Následující
Aktuální stránka: 46 z 47
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: aldona ()
Datum: 11. 04. 2016 12:36

a mam upytanie a vitaminy mozna brat v 1 fazie

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 11. 04. 2016 14:11

Aldona - já beru vitaminy pořád - draslík s hořčíkem, CeTeBe, Chlorellu a Kelp (jod)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: aldona ()
Datum: 11. 04. 2016 15:00

dekuji a prajem hesky den

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: aldona ()
Datum: 11. 04. 2016 19:05

ahoj

Muzete mi,prosim,nekkdo poslat jídelníček na první fazy???

dekuji

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 12. 04. 2016 05:01


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 13. 04. 2016 10:44

Ahoj holky kvet

Dnes mám fofry hop - tak jen v rychlosti - od půl února 7 kg dole (73 kg, nyní 66) - čekala jsem právě až tři dny po návratu z půstu, kdy už celkem jím hodně zeleniny.. Tak doufám, že udržím - pomalu k zelenině přidávám vejce a maso. Káva už bez smetany - jen černá s troškou skořice Chut Doufám, že do léta to na těch 62 - 64kg nějak dotáhnu prsa
Dnes : - ráno vejce na měkko , v poledně květák s brokolicí, večer mrkvovo- celerové nudličky na oliv. oleji a česneku... Zítra přidám tuňáka a krůtí maso bum - Mějte se fajn - a jedeme dáááál love

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 13. 04. 2016 11:25

Věro, to je bomba JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hanina ()
Datum: 13. 04. 2016 13:53

Verko hustyyyyy chci takyyyy
Dam to taky :-).
Aldona ano ten jidelak se tu da najit.
Zacatek se muze zdat drsny. Sacharidy max 20g denne.
Ale fakt to funguje.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 13. 04. 2016 16:12

Ooooo - díky dámy, díky ! Snad to teď půjde líp :-) Tohle stravování ale nikdy neopustím - to je moje TOPka celý život :-) Ovšem asketa ze mě nikdy nebude záchvat

Hanina - to víš, že to dááááš JO Ale na začátek zkus jen tři dny, já zkoušela po dnu, pak tři a pak 7. Jednadvacítku nikdy nedám smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hanina ()
Datum: 15. 04. 2016 14:45

Znate Penam fit den vecerni chlebik ?
Maji v Bile a je super
Vysoky obsah bilkovin a min sacharidu
Kdo ma chut na mekky chleb je to presne ono
:-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: svobge ()
Datum: 17. 04. 2016 11:16

Ahoj holky..kvet kvet
a vítám Aldonu vitej dnes krásně se sluníčkem, to hned hubne lépe, když si uvědomíme, že půjdou dolů bundy..:plac1:
Věrko, klobouk dolů uklon jsi dobrá, vydrž..sluníčko pomůže pusinka1
Jó, na horách nádhera ale co jsme se vrátili tak to jídlo nějak nedávám..docela jsem se spustila strel
Fit chlebík jím také, je moc dobrý, prokládám jej žitným chlebem lispvaným. Ten už tak dobrý není ale je to změna.Snažím se teď tu stravu zpestřit, takže různě kombinuji.
Takže hlavu vzhůru, oči ke sluníčku ať jsme zdravé krásné a snad i hubené :kral:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 21. 04. 2016 09:15

Krásný den holky love

Mrvím se s kontrolním hlášením DPH - mě to tááááák štveeee zed strel

Já se spustila taky, a kila nahoru jen letěla (narozky - čokoláda atd.) :plac1: - tak můžu zase nasadit nějaký ten půstík záchvat Že já budu na stará kolena mlsná, to mě nikdy nenapadlo :-(

Fit chlebík snídám - už jsem tu o něm psala, dva plátky ráno - s máslem nemá chybu JO

Zítra je úplněk - tak už dnes žádné přejídání a zítra jen čajíčky smích Tak snad něco napravím hop hop

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hanina ()
Datum: 22. 04. 2016 17:12

Ahojky kde jste kdo :-)
Minuly vikend jsem hresila neb mi
to hostitele neodpustili.
V ketoze uz jsem zpet jen to kilco
se tento tyden netrhlo :-(
Mejte krasny vikend i kdyz zase vyhrozuji chladem.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: svobge ()
Datum: 23. 04. 2016 09:47

Ahoj holky,kvet
Sice hrozili chladem ale zatím je docela pěkně, čerství vzdoušek.
Věrko, dobrý nápad s tím eidamem? do vývaru. Tuňáka jsem večer vyměnila za Knor a do misky eidam na kostičky. Lahoda Chut, zasytí to, zahřeje hop hop
|Jinak jsem si koupila novou :vaha1: a váží hůř než stará. Na staré mám 58kg a na nové 64, tak babo raď.Asi seněkde objednám na to celkové vážení, kde je i podíl tuků a svalů.
Začala jsem běhat rotoped a prokládám to tabatou..už nikam nechodím.Posilka stojí peníze, zvládám to i doma.
Tak holky, držme se smích kvet

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 24. 04. 2016 05:18

Ahoooj kvet

Jsem tu taky, i když nehubnoucí záchvat S tou váhou to mám přesně tak - u doktora prý manžel vážil o 5 kilo méně, tak bych to měla asi odečítat smích
Dnes v noci mě začalo bolet v krku, zalehlé uši - tak snad aspoň nebude chuť na jídlo ... Vůbec jsem nějaká unavenější, asi z toho, jak musím často chodit s Britem po operaci ven - tak nějak nic nestíhám.
Závidím běh Linduš - já kvůli kloubům nemůžu, a to jsem běhala závodně. Inu sportem k trvalé invaliditě grinning smiley grinning smiley
Mějte hezkou neděli a držme se JO prsa

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hekute ()
Datum: 26. 04. 2016 11:06

Ahoj holky...tak já v rekonvalescenci po zápalu plic, ale na zahrádku chodím- zvolna, včera tu hustě sněžilo / v Bruntále /..
Mudr mi měřil tlak- a tak vám nevím- pokýval hlavou a sdělil mi , že mám tlak 140/50
Taky jsem se se zádama objednala / krční páteř/ na rehabilitace- začnou mi od 3.května..
Váha šla dolů, ale nic moc...
Dnes si dělám kuřecí prsa s bílou ředkví, na zítra si koupím mleté vepř.maso a udělám si čevapčičí... Přidávám si ale ke všemu zeleninu/ červená řepa, hlávk.salát, zelí , rajčata apod /:-) Vypustila jsem úplně přílohy- / rýže, brambory, těstovin - NE / - ani pečivo - žádné
Tak přeji hezké dny, už by mohlo být víc teplokvet
Ahojte pusinka1

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 26. 04. 2016 11:17

140/50 je dost divná hodnota. Chtělo by to změřit znova, jestli neměl zamrzlý přístroj :smich.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hanina ()
Datum: 27. 04. 2016 19:33

Ahooooj
taky mi vaha stavkuje.
A fuj ta zima.
V tomhle pocasi se mi behat nechce.
Chci prijemne jaro prosiiiiim
:-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: svobge ()
Datum: 01. 05. 2016 12:01

Ahojda kvet
no pravda, běhat se mi taky nechce ale jakmile se začnu vymlouvat, tak výmluvu najdu vždy. Včera jsem začala kolo, tak na poprve 70 km a mám dost ještě teď. hop hop
no s jídlem to mám všelijaké..nejsem již 100% Ad. Ráno lupínky nebo musli s jogurtem, sváča žitný lisovaný chléb s ovčím nebo nějakým plátkovým sýrem, oběd maso a z přílohy brambor nebo rýže, odpolko jogurt nebo si vařím doma pudink, večer tuňák, zavináč nebo teď hodně vývat s sýrem. Dopoledne i ovoce. Já pár těch sacharidů musím, nedávala bych sport. rotoped
no a taky mám pocit, že se mi mění postava..nějak mohutním celá..váha stejná ale tělo roste.
A zvážit se půjdu na poštu nebo na nádraží, musím kouknout :vaha1:
Občas hřeším čokoládou 90% ale i chlebíček, škvarky, tlačenka. Vařím občas i dle Toma Břicháče smích
Heli, ten tlak je fakt divný, nejsi mimozemšťánek?
Tak dívky a ženy..dnes 1. máj-lásky čas tak hurá pod třešeň a líbat se..pusinka1

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: Tess ()
Datum: 01. 05. 2016 14:13


Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: PředchozíPrvní...3738394041424344454647Následující
Aktuální stránka: 46 z 47


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.