Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
Atkinsonova dieta IX.
Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: 1234567891011...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 1 z 51
Atkinsonova dieta IX.
Autor: lukasova ()
Datum: 22. 06. 2014 18:34

Nové téma, aby se vám to dlouho nenačítalo :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Oliwia11 ()
Datum: 22. 06. 2014 20:42

AHoj děvčata,

lukasova - já jsem z Hlučína - je to mezi Ostravou a Opavou. Jinak díky za nové téma, krásně se o nás staráš :-)

O víkendu jsme s manželem skočili podívat se do lesa, ale jen tak kousek u nás v sobotu odpoledne, protože má manžel hotovost, ať je v dosahu. Nasbírali jsme pár praváků a babky - tak jsme si je dali na másle - mňam. Už se těším na chatu, jsou tam super lesy - tak čekám velký úlovek :-)

Danny - moc díky za recept na jogurt, (jsi zlato) včera jsem ho začala dělat v poledne a ještě dnes večer není zcela tuhý ale čekám :-) už jsem nevydržela a lžičku zkusila, určitě bude výborný!

Dnes jsem měla na snídani je pár plátků anglické, na oběd jsem dělala filety s troškou šlehačky a nastrouhanou kedlubnou - taky mňamka, večer jsem měla nastrouhané vejce a salám s majonézou.

Hezký večer - napíšu zítra

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 22. 06. 2014 21:32

Holky,mj poslední příspěvek jsem nacpala ještě pod VIII , nevšimla jsem si, že už máme zase nový chlívek. Tak se na něj ještě mrkněte- hlavně Dany!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: ivana66 ()
Datum: 23. 06. 2014 09:14

Ahoj,tak váha v sobotu už 80,5.
V neděli jsem byla pozvána na jídlo.nechtěla jsem moc vysvětlovat a byla jsem ráda,žeznámá zvolila takový italský samoobslužný bar.Myslela jsem,že to nějak uhraji.
Tak jsem nandala masové koule v rajčatové omáčce a k tomu ze salátového baru fazolové lusky no a naběračku kukuřice a pár plátků červené řepy.
Dnes ráno váha 82,5

Dvě kila za jeden oběd.je teda pravda,že jsem se dnes taky hodně vyprázdnila.Tak uvidím zítra jak co mi váha ukáže.zatím se nehroutim,ale nebýt tady té diskuse,už bych brečela .

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: lukasova ()
Datum: 23. 06. 2014 09:16

Ivano66 - nebreč, je to dlouhý boj smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: svobge ()
Datum: 23. 06. 2014 10:11

já jsem ale popleta - taky jsem se nacpala do VIII - Karlo - platíš pivo - teda diapivo..smiling smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: svobge ()
Datum: 23. 06. 2014 10:24

jo aten jogurt vypadá fakt božsky - taky si ho udělám ale nějakej měsíc to bude asi trvat..
o víkendu jsem si dala kysanku, osolila, česnek a kopr a máčela v tom salátovou okurku - recept některé z vás - lahoda..

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: svobge ()
Datum: 23. 06. 2014 10:46

a jsem šikula . po svačině jsem měla ,,hlad,, a šla jsem si přikrojit kolečko čabajky, ale pak jsem si řekla ne - ode dneška přísný režim - vydržím do oběda..a jde to - hlad přešel..

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: cverni ()
Datum: 23. 06. 2014 13:37

Zdravim...pozeram, ze nie som jedina, komu sa cez vikend zle dodrziava :O my sme boli na vinnom fextivale a priznavam, ze som nedegustovala len suche vinka tongue sticking out smiley stravu som vsak mala vzorovu, drzala som sa a ziadne tycinky ani kolaciky som nejedla. Co ma vsak tesi, prehupla som sa pod 55kg...cakala som, ze ma to vinko a klobaska o tretej v noci (z degustacie sme isli neskoro) vratia na 56...a ja som naopak schudla grinning smiley zeby vino pomohlo?
dnes: rano vaji ka, obed ladovy salat so slaninou a bryndzou, vecer klobaska domaca a mozno biely smotanovy jogurt. Vseho vsudy 14g cukru.
Ivano66 nenechaj sa odradit, viac bojuj, ono to pojde winking smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Dany ()
Datum: 23. 06. 2014 14:27


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: svobge ()
Datum: 23. 06. 2014 14:44

Dany, děkuji za emaily...
ani já nevím, co se děje nebo spíš neděje. I na tom kole jsem dala jen lehkou colu, tak jsem se držela. Jahody bylo málo ( kupovala jsem je na Moravaku, viděla jsi ty ceny?Tak bohatá nejsem) a byly děsně málo sladké..
přes víkend ani hlt vína natož pivo...
Je mi to divné už jen proto že dříve-těsně před AD, jsem ,, jela dělenou stravu,, a více než maso to bylo tofu, rýže, těstoviny..je to změna pro tělo, čekala jsem odezvu. Ale nehroutím se...

Koupila jsem si knihu život bez pšenice ( dost zajímavé). Mám doma ž i pšeničné otruby na později, chystám se na proteiny a kokosový olej. Vynechám asi čabajku a sýry dám obden..snad více masa..

zatím jsem v klidu a nezoufám..kdyby tak člověk věděl, co dělá špatně...

snad bude zítra váha milostrdnější..

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: svobge ()
Datum: 23. 06. 2014 15:09

Spolubojovnice - nevíte náhodou někdo jak je to se sacharidy u ovocných piv ( tam je to špatné asi) ale teď je reklama na nějaké nealkoholický Birel se zazvorem?. Chuť na to nemám ale ať neudělám chybu - v přestávce na kle nemám vždy chuť na lehkou colu... a tohle jsem nikde nenašla..

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Oliwia11 ()
Datum: 23. 06. 2014 15:19

Ahoj děvčata,

má váha dnes je 85,6 kg - no myslela jsem, že už budu mít 85 rovných, ale alespoň něco, nevadí to půjde. :-)

Karli - jsi moc statečná a věřím, že je to těžké, ale snažíš se a to je dobře :-) Jestli to ještě nemáš zcela zhojené - o to to je složitější, ale fakt před tebou smekám. Drž se a nepolevuj!!! :-) Jsi můj velký vzor - co je proti tomu hubnutí, když ty se musíš učit vše od začátku! Já se nevzdám a ty se taky nevzdávej, pomalu a jistě :-)

Danny - ten jogurt se k řeckému fakt nedá přirovnat, tak mě ani nepokouší, bude ho mít mamka na svačiny, přidám jí tam marmeládu :-) Jinak váha super - tak mám radost s tebou :-)

Dnes na snídani: pomazánka, na oběd jsem měla lososa, dala jsem za něj kupu peněz a abych pravdu řekla, tak mě moc neoslovil. Snědla jsem asi čtvrt plátku (a nechala jsem ho pro manžela), k tomu jsem měla kousek vařeného květáku. Lososa jsem jedla snad poprvé v životě. Na candáta - mého favorita, prostě nemá :-) Ještě ho mám kousek v mražáku, tak si možná na večeři spravím chuť :-)

Prošla jsem svoji skříň a zjistila jsem, že ji mám sice plnou, ale žádná halenka už není použitelná - všechno velké (mimo té co jsem dostala od švagrové) a tak jsem si koupila aspoň 2 trička, ať mám v čem chodit. :-)

Děvčata držte se, nevzdávejte se a půjde nám to - uvidíte :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: cverni ()
Datum: 23. 06. 2014 17:19

Svobge: skus kaloricke tabulky.cz je tam v5borna databaza potravin a mozes si tam pocitat sacharidy za cely den. Ten birell je brutalny, 21g sacharidov na 500ml :/

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Dany ()
Datum: 24. 06. 2014 07:49

Dobré ráno,

cverni, super úbytek, gratuluji :-) :-) :-) Už jsem to kdysi psala, že jsme měly s holkama poznatek, že po vínu, váha klesá... Drž se, je to krása, že váha jde dolů :-)
A bezva je, poctivě počítáš SCh. 14 g za den je fajn. Přestože je povoleno až do 20, já tvrdím, že čím míň, tím líp :-) :-) :-)

A musím se usmívat, jak jsi Lindě zkazila radost s tím pivem. Hele kočko, jak jsi do receptů dala recept na housku s hermelínem, vypadá to moc dobře, jenom - na ten hermelín dáš slaninu a na tu už nic? Nebo ještě těsto?

Oliwia, krásný úbytek, paráda :-) Do "výročí" začátku máš ještě 10 dnů, takže ještě tak min. 0,5 kg bude fuč :-) :-) :-) Fakt, gratulace veliká :-)
Kočko, hýčkej si své tělo a každý den ho "chval" a děkuj mu, že tak krásně spolupracuje a stabilně klesáš... Vím, že Ty to určitě děláš :-) :-) :-) Ono se to nezdá, ale je to důležité pro psychiku a vyrovnanost :-) :-) :-)

Jinak, musím drahou tetu dostihnout, a zjistím co s tím jogurtem, je špatně... Nevěřím, že toto, co nám z toho vylezlo, by mohlo tak uspokojovat její chuťové buňky (ona má úplně stejné chutě jako já???)
Jinak, já snad candáta nikdy nejedla??? A losos je (podle mne) nejlepší dělaný v páře - filet, máslo, bylinky a zabalit do alobalu a šoupnout do trouby. Všechny vůně zůstanou uzavřeny a maso se potom už jenom rozpadá.

Jinak, jak já Ti rozumím s tím oblečením... :-) Na jednu stranu je to obrovská radost, že hubneme, ale to, že oblíbené tičko, vlaje na nás jak záclona??? Tomu se nechce ani věřit, co? :-) :-) :-)

Lindo, já si plánovala, že na trhu koupím jahody a udělám si je se šlehačkou... no potom jsem to zavrhla, jsem si řekla, že by mi to asi ani nechutnalo :-( Ale plánuji si ty borůvky, až budou...

A možná opravdu vynech ty uzeniny atd. Já jsem si zvykla dělat vývar (hovězí kosti), šoupnu do toho krůtí maso, a to potom sním s domácí majonézou a křenem (maso se rozpadá a je to lahoda). Vývar z kuřete moc ráda nemám. Slepice jsou drahé a kvalita nic moc. Určitě bude lepší zaměřit se na maso a ryby a vynechat uzeniny a i ty sýry.

Jinak tedy, mrcha dnes ráno zase 59 kg. Tak to zkusím ještě v poledne. Jinak mi to nedalo a vzala jsem metr do ruky. Je to nějaké divné??? Prsa a pas - stejná míra. Špičaté břicho - 1 cm (to mne těší nejvíc) a boky + 1 cm, stehna stejná??? Jakoby se ta postava formovala do nějaké normální podoby???

Kočky, hezký den Vám přeji :-)



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Dany (24. 06. 2014 08:01).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: svobge ()
Datum: 24. 06. 2014 11:34


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: svobge ()
Datum: 24. 06. 2014 15:03

Ještě jsem zapomněla napsat, jaké jsem trdlo.. minulý týden jsem byla překvapena a nazlobena, že stále nejsem v ketóze, jen po sportu..četla jsem jak tu má někdo fialovou..no, já ráno vždy načůraa-namočila-šla si vypít kávua dát cigaretku a pak jsem jukla na papírek a šedivá..no a někdy v neděli jsem se v koupelne zdržela a jukla na papírek dřív a ejhle - byla jsem v kotóze - začalo mi vrtat a tak jsem papírek opět zanořila, šla si vypit kávu...a papírek opět šedivý. Takže když tam necháte papírek delší dobu tak to funguje asi opačně..

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: lukasova ()
Datum: 24. 06. 2014 15:06

To se musí namočit a hned během pár vteřin odečítat, dobíhá tam ještě chemická reakce, takže výsledky po delší době mohou být zkreslené :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: cverni ()
Datum: 24. 06. 2014 20:45

Dany ja som na tej vahe od radostiskoro poskocila grinning smiley pri beznej diete bolo takmer nemozne mi nieco schudnut a teraz...citim sa super. Dnes sme mali velku slqvnost, sestra mala promocie a bol samozrejme slavnostny obed, ktory som sice mala specialne upraveny bez prilohy...avsak dala som si dezert. Sice ovocny...ale predsa. S tym som vsak tento mesiac pocitala takze si to nejdem vycitat, sestra mi promuje len raz za zivot.
Dany v tom recepte je vrch misky odokryty,bez cesticka, ja si vsak myslim, ze kazdy nech si recepty upravy podla chuti. Experimentovat treba, aby nas strava neomrzela winking smiley
Oliwia ja sa tesim, ze mas v skrini velke veci grinning smiley ako nakupna maniacka Ti zavidim buducoi velky nakup. Mne predbezne bude stacit, ak sa zmestim do rifli, ktore som nosila pred svadbou...
Svobge ja na kalorickych frcim asi tri roky, daju sa tam do ulozenych jidel nahodit vlastne ecepty a z nich davat do jedalnicka len pomerna cast, co sa hodi, ked robis jedlo na viac porcii, fakt uzitocna funkcia.
Dievcata Dany nam napisala jednu mudru vec (no dobre...napisala ich viac, ale tato je aktualna) hyckajte svoje tela...a podla mna by sme to mali brat doslova, kremimovat, masirovat...hyckat, aby sme sa z nich tesili, ked uz aj chudneme.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: lukasova ()
Datum: 25. 06. 2014 08:31

Hm, nakupování - včera jsem neprozřetelně pronikla do H+M, jako že se jdu podívat. Já nevím, asi nakupovat neumím, či co nene Mě tam všechno připadalo jako hadry, nejen kvalita, ale i barvy. Tak jsem to prošla a znechuceně odešla.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: 1234567891011...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 1 z 51


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.