Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: PředchozíPrvní...2324252627282930313233Následující
Aktuální stránka: 31 z 33
Re: Atkinsonova dieta
Autor: kudlanka ()
Datum: 23. 06. 2010 09:30

Moc díky, ani nevíte, jak to pomáhá! Už si všímá i okolí a je to sakra dobrej pocit! Holky a co vajíčka? Já jím vajíčka docela dost na různé způsoby! a taky každý den bílý jogurt. A párky jím taky různé! no z kuřecího masa už se mi protáčí panenky to je fakt!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta
Autor: Valentýna ()
Datum: 23. 06. 2010 09:46

Vajíčka můžeš, já si dělala doma míchaná na másle a dala jsem si do nich trošku nivy a byla to dobrota na to, že je jinak nemusím. V práci jsem si je tak udělala v mikrovlnce a byl to humus. Tak zas o víkendu doma k snídani.

Jo není nad pocit když ti někdo řekne že jsi zhubla. Na to já si musím ještě 20kg počkat. Protože na mně nějakých 10 kg nahoru a dolu nikdo nepozná :-(. Ten bílý jogurt musí mít ale sacharidy ne?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta
Autor: Káka ()
Datum: 23. 06. 2010 11:30

Kavenka, děvče moje, tak já to teda zkusím - jen maso, maso a zase maso.Ty sýry si hlídám, ale bez nich v poho vydržím. Papírkama si ketozu neměřím, protože, ehm, jaksi, dva dny po té,co jsem s dietkou začala přišly mé dny, takže nezměřím vůbec nic. ;-) Ale myslím si, že v ketoze nejsem,tak nějak intuitivně. Jo a taky jsem zkoušela ráno na lačno lžíci olivového oleje. No to jsem myslela, že se pobliju. Do salátku jer výborný, ale takhle samostatně, brrrrrr. Tak já si jdu dát obídek - husí stehýnko, snad ho zvládnu zbaštit. :-))

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta
Autor: Akinom ()
Datum: 23. 06. 2010 12:40

Děvčata, po včerejšku mám další půl kila dole. Je zajímavé, že mně vymizely chutě na sladké. A to jsem dříve klidně snědla 3 čokolády najednou. Je to super ! Snad nejvíc mi chybí chleba, protože my si doma pečeme v domácí pekárně vlastní a ten je fantastický. Ale my vydržíme ! Ještě musím sundat 3,7 kg, abych měla 50, mou vysněnou váhu do plavek.Do synovy promoce snad ještě něco shodím, abych se vešla do kostýmu a na fotkách trochu vypadala.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta
Autor: Monička ()
Datum: 23. 06. 2010 13:22

Ahojte bojovnicky! Tak opat sa hlasim. Trochu som sa odmlcala, lebo som nemala o com pisat. Vaha sa mi vobec nehybe, a to sa snazim jest podla Atkinsa. Neviem, ci musim len vydrzat, ci co. Par krat som vsetko porusila jedenim sladkosti, takze som zacinala odznova. Stale jem vela zeleneho salatu a ten mi pomaha mat pravidelnu stolicu.
Zeny pozor na slahacku. Ja z nej priberam, aj ked teoreticky patri jedlam povolenych pri Atkinsovi. Nahradte ju mliekom do kavy znacky napr. Kapucin...
Posledne dni sa naozaj snazim nic neporusit. Ketonove papieriky mam stale slabo ruzove, co znamena , ze som v ketoze. Snad musim uz len vydrzat a aj vaha sa pohne nadol.
Kavenka, ty sa ako mas? Co mas noveho? Ako ide zivot?
Ja mam novinku, odchadzam do Ameriky buduci vikend. Velmi sa uz tesim! Tiez tam vyskusam koktaily , ktore su urcene pri Atkinsovej diete (s vysokym obsahom proteinov, nizkymi cukrami), tak vam budem hlasit, ze ako na mna posobia.
Len tak zhrniem - ja bez salatu nemozem byt, lebo mam hned zapchu, preto ho papam 2-3 krat denne, plus maso, alebo rybacia konzerva. Vajicka uz pomenej, lebo mi nejdu na chut. Dost si davam aj oriesky a to je mozno moja chyba. Dnes som si v Tescu kupila cele ugrilovane kura, tak mam zasoby na den-dva.

Prajem vsetkym peknu stredu!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta
Autor: Kavenka ()
Datum: 23. 06. 2010 15:19

Monička a čo budeš robiť v Amerike ?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta
Autor: Kavenka ()
Datum: 23. 06. 2010 15:29

Akinom, keby som ja mala 50 kg !
Ty dokážeš dať dole aj tých 3,7 kg, len VYDRŽ !


Káka, musí ti to vyjsť. Tie kilá sa ti musia pohnúť !
Ja som si aj počas "svojich" dni kontrolovala, či som v ketóze.
Ak si v ketóze, tak sa ti aj v tom období zafarbí papierik na peknú fialovú farbu.


Monička, nevyjedávaj tie oriešky smiling smiley !!!



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Kavenka (23. 06. 2010 15:31).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta
Autor: Kavenka ()
Datum: 23. 06. 2010 15:45

Mám veľkú chuť na zmrzlinu.

Aká by vyhovovala našej diéte, neviete ?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta
Autor: Valentýna ()
Datum: 23. 06. 2010 16:00

Na zmrzlinu rychle zapoměň, můžeš maximálně oblíznout maso z mrazáku!!!!!!!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta
Autor: Monička ()
Datum: 23. 06. 2010 19:45

Kavenka, idem do Ameriky pracovat. Bude to super, tesim sa. Ja poznam jeden recept na "cokoladu" . Rozpustite tuk, do toho vmiesajte kakao, vanilkovy extrakt a umele sladidlo. Nalejte to na alobal, aby sa to pekne rozlialo na taku tenku placku a dajte zmrazit. Ked to stvrdne, tak si to mozete odlamovat. Ako prava Coko. dobru chut! Kavenka, citala som na www.atkins.com, ze tym ktorym sa nehybe vaha pomaha, ked zvysia prijem kalorii. Este papas trochu sladkeho? Jahody, alebo tak?

Akinom, aj ja by som chcela mat 50kg. Teraz mam tak 54...a vaha nie a nie ist dolu.

Valentyna, ty si ma dobre rozosmiala. smiling smiley)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta
Autor: lukasova ()
Datum: 24. 06. 2010 08:06

Měření na poslední chvílí

V pondělí 28.6. bude probíhat ve Finclubu v Krakovské 10, Praha 1 měření na přístroji In Body (měření složení těla - tuly, svaly, voda atd.). Ještě jsou volné termíny 10 - 18 hod. - v případ zájmu volejte obratem 602 972 830. Cena: členové 350,-, ostatní 500,-

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta
Autor: Valentýna ()
Datum: 24. 06. 2010 08:34

Tak holky dnes mám 1. týden diety za sebou a jásám 4 kila dole - huráááá!!!!!

A ještě něco, včera jsem si byla pro testovací papírky KETHOPHAN, objednali mi je v lékárně, tak doma hned na záchod a barva byla ta nejtmavší fialováááááá, tmavší už na stupnici nebyla. Já měla takovou radost a tak mě to nakoplo, že ještě 2. týden jedu do 0,2g.

Tak se taky držte, jde to!!!!!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta
Autor: Monička ()
Datum: 24. 06. 2010 09:19

Valentyna, gratulujem!!! Si sikovna, ze ti to tak ide. Len tak dalej! 4 kg je super vela. Ja som sa dnes rano vazila, tak mi ukazalo 54,1 kg. To je dost na to, ze som zvykla vazit tak o dve kila menej. Nie je to tragedia, ale citim to na obleceni a to ma otravuje. V slabej ketoze som stale, aj rano, aj vecer.

Biely jogurt ma dost vela sacharidov. Neviem, ci nie 6 g na 100g. Treba s nim opatrne.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta
Autor: Valentýna ()
Datum: 24. 06. 2010 09:30

Moničko děkuju, já mít 54 kg tak je mě půlka, holky co bych za to dala!
Ta čokoláda sice není špatný nápad, ale pozor 3g kakaa = 1,31g sacharidů.
Moničko kde v Americe budeš v jakém městě. Doufám, že nebudeš dělat u Mc Donaldů:-).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta
Autor: Káka ()
Datum: 24. 06. 2010 09:32

Kavenka, Kavenka, Kavenka!!!!!!
Jupíííííí. Dnes ráno se to konečně pohnulo!!!Od úterka necelé 2kg dole, váha ukazuje 78,3. :-D Jsem nadšená. Taky jsem si koupila testovací papírky a v ketoze jsem jak blááázen - úplně nejtmavší fialová. Húúúúú. Tak konečně nějaké výsledky. Nemůžu říct, že bych se nějak výrazně trápila, ale tady u nás na jihu Moravy zrají třešně, jahody, hmmmm a ty já miluju, takže si je odříkám, ale za ty kila dolů to stojí. Tak snad to ještě za 3 týdny o něco srazím (potom dovolená ?:-( )Kavenka, moc díky za podporu, jsi zlatíčko.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta
Autor: Kavenka ()
Datum: 24. 06. 2010 10:49

Ako si ma len potešila, Káka ! smiling smileysmiling smileysmiling smiley

Výborne ! SUPER ! smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Jahody trošička môžeš a aj čerešne.
11 ks čerešní má približne 10 g sacharidov.
100g jahôd má asi 8,8 g sacharidov.

Ani nevieš, aký veľký úsmev mám na tvári, že sa ti to podarilo.

Si šikovná a trpezlivá.
Len tak ďalej !!!!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta
Autor: Kavenka ()
Datum: 24. 06. 2010 10:53

VALENTÝNKA, to je krásny úbytok váhy.
G r a t u l u j e m !

Ale trošička zmrzlinky, by si mi mohla povoliť smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Ja viem, žiadna zrzlina.

Bud budem štíhla, alebo budem jesť zrzlinu a budem tučná.
Mám na výber.
A momentálne si vyberám, že budem štíhla.

Teraz vážim 65 kg. Ešte takých 5 kg dať dole.
Ide to ťažko, ale hlavne, že ide.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta
Autor: Kavenka ()
Datum: 24. 06. 2010 10:58

Monička neupracuj sa v Amerike !
A ako dlho tam budeš ?
Koľko máš rokov (ak nechceš, nemusíš napísať ).
Si asi mladá. A váhu máš super. Mať tak tvojich 54 kg.

Ja mám 47 rokov.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta
Autor: kudlanka ()
Datum: 24. 06. 2010 19:37

Ahojky holky! Tak Valentýno moc blahopřeji, to je paráda! Já opět zůstala na stejné váze. To se pořád něco slaví! No a s jídlem nemám problémy, ale dala jsem si šampus, hm, to je určitě sacharidů! Tak se nedivím!
Ale od zítřka začínám opět znovu! Tak vydržme! s tím příjmem kalorií to bude pravda, ten den, kdy jsem to už vzdávala, jsem jedla hodně, ale jen maso a stejně druhý den váha ukázala o kilčo méně! takže něco na tom bude! zatím pááá. Valentýno napiš, jak pokračuješ??

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta
Autor: Monička ()
Datum: 24. 06. 2010 20:58

Ahojte baby, jaj, dnes som bola v super tmavej ketoze, ked na mna prisli chute a dala som si smotanu v prasku do kavy, ktora obsahuje laktozu a hop - som z ketozy von. Ja som nenapravitelna! Vaha dnes vecer 54,7 kg. Velmi sa na seba hnevam. Nic moc. Moja vaha sa mi vobec nepaci. Kiez by to bolo 52,7 kg. No co uz. Zbavit sa tychto par kil je takmer nemozne...Mne sa vsetky tuky ukladaju na stehnach, no a ked som takato pribrata, tak su mi vsetky nohavice uzke... Kavenka, mam 27 rokov a do Ameriky idem na min.pol roka. Ty mas celkom dobru vahu na to , ze mas 47! Tych 5 kil zhodis uvidis. Len vytrvaj! V "Mekaci" robit nebudem. Skor v hoteli, budem aj vela cestovat a vela sportovat. Budem sa snazit jest podla Atkinsa. Kavenka, nedavaj si ten nanuk! Skus radsej ovocie.
Kakao ma tolko sacharidov? Fiha...Tak cim by sme si ho mohli nahradit? Chyba mi cokolada. A ked vidim reklamu na nakuk Magnum gold, tak slintam ako zavislak...
Ja pracujem v kniznici, a kedze je uz koniec semestra, vela studentov tam nechodi. Nemam tam co robit, no a z nudy chcem len jest a jest a jest.

Kudlanka, co ste oslavovali?

Zeny, myslite, ze zakys sa moze pit? Viem, ze male mnozstvo žinčice z ketozy nevyhadzuje.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: PředchozíPrvní...2324252627282930313233Následující
Aktuální stránka: 31 z 33


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.