Zkušební :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Zde si můžete vyzkoušet funkce našeho fora 
sos
Autor: Hellen ()
Datum: 14. 07. 2006 06:39

Dobrý den, pěkně prosím, vůbec netuším, jak jsem to udělala, ale můj včerejší příspěvek na PrivatD je tam 2x. Původně se mi nechtěl odeslat, tak jsem to neřešila a PC vypla, byla jsem už na odchodu...no a dnes se nestačím divit. Prosím prosím, můžete mi jeden smáznout? Vím, vím, u mě je to vždy probém mezi klávesnicí a židlí :-D
Děkuji :-) Hell.



Kun

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: sos
Autor: webik ()
Datum: 14. 07. 2006 08:42

smazano :-)



_______________
...: webik :...
www.zhubneme.cz

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: sos
Autor: Hellen ()
Datum: 14. 07. 2006 11:45

Děkuji moc!!JO
Máte u mě už druhou koblihu! :-D



Kun

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: sos
Autor: webik ()
Datum: 14. 07. 2006 13:39

koblihy nemuzu, ty mam zakazane od doktorky :-)))



_______________
...: webik :...
www.zhubneme.cz

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: sos
Autor: Adélka ()
Datum: 13. 08. 2006 23:27

Webiku, taky bych prosila o pomoc! V privátku mám dnešní příspěvek dokonce 4x!! Nešlo mi to taky odeslat, pořád mě to nechtělo přihlásit.. Takjsemto stále zkoušela, až jsem tam ten můj příspěvek našla, tak hned 4x! Můžete mi to 3x smazat?? Děkuji moc předem. Áda

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: sos
Autor: webik ()
Datum: 14. 08. 2006 08:13

smazano



_______________
...: webik :...
www.zhubneme.cz

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: sos
Autor: Adélka ()
Datum: 14. 08. 2006 20:10

Děkuji moc, Webiku,posílám Ti pusinka1 Áda

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: sos
Autor: Adélka ()
Datum: 16. 08. 2006 22:40

Webiku, zas mám v privátku příspěvek 5x! Prosím o smázání těch 4. Zas mi to dělalo to, že při odesílání příspěvku bylo po mě požadováno přihlášení. Ale já přihlášená byla, jinak bych se do privátku ani nedostala. Děkuji zas moc předem! Áda

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: sos
Autor: webik ()
Datum: 17. 08. 2006 06:59

smazano .-)

mozna to muze byt tim, ze mas pomale pripojeni a stisknes nekolikrat za sebou odeslat - pak je text vlozen nekolikrat.



_______________
...: webik :...
www.zhubneme.cz

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: sos
Autor: Adélka ()
Datum: 17. 08. 2006 22:06

Moc děkuji Webiku.
Ale proč vždy, když dám odeslat mi naskočí tabulka k přihlášení?
A ten můj text tam není? Zdraví Áda kvet: kvet
Teď jsem zas psala a bez problému se odeslalo- naskočí tam pak seznam s témátkama.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: sos
Autor: webik ()
Datum: 18. 08. 2006 07:56

muze to byt spravou souboru Cookies - muzes mit nastavene vysoke zabezpeceni, nebo nejaky antispyware program, nebo blokovani

v PC je toho moc :-)))

Pokud se ti po odeslani objevi tabulka na prihlaseni, podivej se nejdrive, zda se prispevek jiz neulozil.

Zkus vymazat vsechny soubory Cookies a vsechny docasne soubory v IE.

Menu : Nastroje - Moznosti Internetu - Obecne :

- Vymazat soubory Cookies
- Odstranit soubory....
- Vymazat historii

snad to pomuze



_______________
...: webik :...
www.zhubneme.cz

Nastavení: OdpovědětCitovat


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.