Zkušební :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Zde si můžete vyzkoušet funkce našeho fora 
Přesun diskuzního fora
Autor: webik ()
Datum: 26. 09. 2020 10:42

Jistě víte, že došlo k napadení našeho původního webhostingu hackerem, který poškodil spoustu souborů a dat.
Rozhodl jsem tedy o přesun našeho serveru na jiný webhosting. Dva dny se ale snažím obnovit forum z původních dat ale bohužel se mi to nedaří, ty data jsou "nakousnutá" a na foru vyskakují chyby.
Tedy nyní je forum ve stavu k 5/2020. Omlouvám se ale opravdu není v mých možnostech to opravit.
Toto forum je cca 15 let staré a je problém ho udržovat. Proto bych navrhoval instalaci noveho systému, který bude rychlý a bezpečný.

Zatím to snad pojede, ale do budoucna to musíme vyřešit.

webik

Nastavení: OdpovědětCitovat


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.