Hubnutí :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Uzavrené téma - lze pouze císt. Psát mužete do HUBNUTÍ II. 
SBD
Autor: juj ()
Datum: 19. 09. 2007 11:27

Dobrý den, omlouvám se, že si tu jako absolutní cizák zaládám nové témátko, psala jsem něco na forum dieta a Dadula ( děkuju za odpověď ) mi poradila přijít semka. Pročítala jsem si všechny možné informace o SBD a chtěla jsem Vás poprosit o psaní Vašich zkušeností. Já jsem to už jednou zkoušela, ale onemocněla jsem a vůbec jsem to bez sacharidů nemohla vydržet :-). V pondělí jsem začla znovu na 139,5 kg při 181 cm ( děs běs ) a dnes ve středu ráno mám 136,6 kg :-) Vím, že to nic moc neznamená, ale mám najednou víc energie, lepší náladu a příjemný pocit, že se vyfukujusmiling smiley Vím, že už asi nikdy nebudu mít 60 kg, jako v dobách své největší štíhlosti, ale já jsem skromná a pro začátek by mi stačilo i 99 kg. Prostě spousta práce, ale co jsem si stresem, nudou, smutkem a nespokojeností vyjedla, to mám:-(. Pokud máte chuť se podělit o své zkušenosti, napište. Bylo by to fajn. Čtu vás všechny už dlouho, ale pořád jsem nějak neměla dost vůle a sebevědomí něco se sebou udělat a styděla jsem se sem napsat. Mějte se krásně a hezký sden.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: SBD
Autor: Danka ()
Datum: 19. 09. 2007 12:58

juj - Dadula myslela Hubnutí II. - tady je mrtvo - tak si zkopíruj příspěvek vedle a přidej se k nám kvet

Nastavení: OdpovědětCitovat


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.