Lékař odpovídá :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Zodpovíme vaše dotazy 
Jak zhubnout v obvodu žeber ?
Autor: JirkaN11 ()
Datum: 10. 08. 2009 10:44

Dobrý den. Přestal jsem posilovat protože jsem měl problém s tím, že pravý bok hrudníku (žebra) se mi zvětšoval více než levý. Bylo to asi tím, že jsem pravák a pravou rukou jsem se víc snažil (když jsem už nemohl na levou ruku v bench-pressu, pravou rukou jsem to vždycky dotáhl). Běhám teď každý den asi hodinu a snažím se nějak tu pravou stranu boku (žeber, hrudníku) ´´vyběhat´´, abych měl zase obě strany stejné. Je to možné ? Nebo budu hubnout na obou sranách stejně a výsledek bude nulový ? Děkuji za rady.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak zhubnout v obvodu žeber ?
Autor: lukasova ()
Datum: 10. 08. 2009 20:50

Ta asymetrie bude nejspíš opravdu způsobena nerovnoměrným zatížením svalového aparátu. Jakmile přestanete posilovat, zanedlouho zvětšené svaly "povolí". Pokud chcete v posilování pokračovat, zaměřte se spíš na tu slabší stranu, aby se optický dojem vyrovnal.

Nastavení: OdpovědětCitovat


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.