Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2
Režim doktora Delabose
Autor: Lihou ()
Datum: 02. 08. 2007 18:18

tak po vsech tech nejruznejsich a nekdy i dost nebezpečnych dietkach jsem konecne zakotvila.
Dieta je z Francie a fakt funguje, ac se tomu nechce moc verit. Clovek ma obcas pocit, ze ji vic nez normalne.
Zkladnim principem je, ze kazda potravina je dobra jen se musi jist ve spravny cas a samozrejme v odpovidajicim mnozstvi.
Ve zkratce to vypada asi tak ze k snidani jite syr s chlebem, k obedu maso a skroboviny, k svacine ovoce a rostline tuky (napr. orisky) a k veceri ryby a zeleninu.
Mnozstvi pak zalezi na vasi vyšce a šířce zapesti (pro stanoveni mohutnosti kostry) .
Nekdo ma zajem? Chcete vedet vic? ozvete sesmiling smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Režim doktora Delabose
Autor: domenica ()
Datum: 02. 08. 2007 23:31

otaznicek



Příspěvek upraven (04. 08. 2007 22:06)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Režim Starter doktora Delabose
Autor: Lihou ()
Datum: 03. 08. 2007 19:16

tak jsem trosku prelozila knihu a napsala zaklad..
rezim starter je na nastartovani hubnuti.. dale se pokracuje v tom samem stylu jen mnozstvi jsou vetsi.. neni to totiz pak dieta ale spis styl stravovani.. a musim rict ze fungujesmiling smiley

takze hmotnost syra v g = vase vyska - 100
hmotnost masa = vase vyska
hmotnost chleba = polovina co syra
a pocet lzic (1 vrchovata lzice = 1/4 cinske misky o obsahu 25 cl)
1 lzice - 150cm a min
2 lzice - 160cm
3 lzice - 170cm
4 lzice - 180cm
5 lzic - 190 cm

prvni tri jidla.. tzn. snidane ,obed svacina jsou neoddiskutovatelne.. veceri si dejte pokud mate jeste vecer hlad.. ja osobne dost casto nevecerim.
zakladni pravidlo , pokud mate hlad dejte si vic masa ale nikdy vic skrobovin nebo zeleniny..
svacina by mela nasledovat v okamziku kdy dostanene znovu hlad.. nejdrive ctyri hodiny po obede a tak pozde jak si prejete.. takze obcas fakt nebudete veceret, v zadnem pripade se nenutte pokud nemate hlad.
pijte hodne vody , caj nebo kavu ale pokud mozno nesladte a to se tyka i umelych sladidel.
a jak vypozorujete nejsou nikde mlecny vyrobky.. laktosa je falesny kamarad a Delabos ji nema rad (v syru uz se nevyskytuje)

No a dobra zprava , pri tehle diete mate narok na jednoho zolika tydne.. (obed ci vecere) kdy si muzete dat cokoliv a jakkoliv vcetna predkrmu a zakusku a alkoholu,s uvedomenim, ze to trosku zpomali vase hubnuti..

taky nezapominejte brat ten vitaminovy komplex.. budete spalovat spoustu tuku a tim uvolnovat vitaminy co jsou v nich ulozeny tak abyste nemeli nedostatek.
Sacek protejnu pred svacinou pak predchazi aby si telo sahlo do svalu takze taky v zadnem pripade nevynechavat!
No a nezapomente varit.. veskere omacky a dresinky si muzete dat pokud neprekrocite limit dve polevkove lzice

No a za mesic se tak da zhubnout az 8 kilo a bez hladusmiling smiley

Tak hodne zdaru a at se vem dari! smiling smiley



Režim STARTER
.. na čtyři týdny, v žádném případě neprodlužovat a neopakovat dříve než po min. dvou měsících.

1.týden

Snídaně – sýr, olivový olej, chleba, + vitaminový komplex (centrum apod.)

přiklad osoba merici 160 cm

- 30 g chleba + lžíce olivového oleje
- 60 g sýra nebo 1 vejce a 60 g salámu (jakýkoliv)

K piti čaj, káva, voda – bez cukru, medu nebo sladidel

Oběd – maso, sacharidy
- 160 g bílého masa (králičí, drůbeži, telecí) nebo 60 g sýra a 160 g ryby
- 2 lžíce ryze (125 ml (polovina čínský misky na 25cl)) nebo 2 lžíce zeleniny + 10 g
masa navíc


Svačina - pro vsechny osoby ruzne vysoke vzdy stejna
- Těsně před svačinou sníst sáček přibližně 30g proteinů ( v lékárně)

- 30 g hořké čokolády (s jakoukoliv příchutí či oříškama za podmínky , ze má nejméně 50%
kakaa)
- pul litru 100% ovocného džusu

Večeře – maso, zelenina
- 160 g ryby
- 2 lžíce zeleniny (zeli,salát, špenát, brokolice)

2.týden -----------------------------------------------------------------------------------

Snídaně – sýr, olivový olej, chleba, + vitaminový komplex (centrum apod.)
- 30 g chleba + lžíce olivového oleje
- 60 g sýra nebo 1 vejce a 60 g salámu (jakýkoliv)


Oběd – maso, sacharidy
- 160 g červeného masa (jehněčí, ovčí,hovězí,kachní,pštrosí,vysoká, divočák, bizon)
nebo 60 g sýra a 160 g ryby
- 2 lžíce těstovin (125 ml (polovina čínský misky na 25cl)) nebo 2 lžíce zeleniny + 10 g
masa navíc


Svačina
- Těsně před svačinou sníst sáček přibližně 30g proteinů ( v lékárně)

- Pul misky neslaných jader , klidně v cukru (ořechy, mandle, lískáče, kežu, pekan, pistácie,
arašídy)
- pul misky vařeného ovoce (veškeré kompoty, pečena jablka apod.)

Večeře – maso, zelenina
- 160 g ryby
- 2 lžíce zeleniny (chřest, pórek a houby)

3.týden ---------------------------------------------------------------------------------

Snídaně – sýr, olivový olej, chleba, + vitaminový komplex (centrum apod.)
- 30 g chleba + lžíce olivového oleje
- 60 g sýra nebo 1 vejce a 60 g salámu (jakýkoliv)

K piti čaj, káva, voda – bez cukru, medu nebo sladidel

Oběd – maso, sacharidy
- 160 g vnitřnosti (játra, jazyk, srdce, ledviny, býčí žlázy, jelito, jitrnice)
nebo 60 g sýra a 160 g ryby
- 2 brambor – na másle, kase, hranolky, na pare, pečené.. (125 ml (polovina čínský misky
na 25cl)) nebo 2 lžíce zeleniny + 10 g masa navíc

Svačina
- Těsně před svačinou sníst sáček přibližně 30g proteinů ( v lékárně)

- dvě lžíce olivového oleje
- půlka misky sušeného ovoce (meruňky, rozinky, fíky, datle, švestky, exoticky ovoce..)

Večeře – maso, zelenina
- 160 g ryby
- 2 lžíce zeleniny (rajče,paprika,lilek, okurka, tykev, artyčok)

4.týden ---------------------------------------------------------------------------

Snídaně – sýr, olivový olej, chleba, + vitaminový komplex (centrum apod.)

mamka (163cm)
- 30 g chleba + lžíce olivového oleje
- 60 g sýra nebo 1 vejce a 60 g salámu (jakýkoliv)

Oběd – maso, škroboviny

- 160 g vepřového
nebo 60 g sýra a 160 g ryby
- 2 lžíce - hrášek, fazolky,fazole, čočka, boby, cizrna apod.
(125 ml (polovina čínský misky na 25cl)) nebo 2 lžíce zeleniny + 10 g masa navíc

Svačina
- Těsně před svačinou sníst sáček přibližně 30g proteinů ( v lékárně)

- půlka avokáda nebo půl misky karamelizovaných oříšků nebo 30 g čokolády nebo 30 g
arašídu v nugátu
- miska čerstvého ovoce (kromě banánu)

Večeře – maso, zelenina
- 160 g ryby
- 2 lžíce zeleniny (ředkvičky,tuřín, mrkev, celer, topinambur)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Režim doktora Delabose
Autor: domenica ()
Datum: 06. 08. 2007 08:08

Lihou
ta tvá super dietka z Francie se mi nějak nezdá. Kromě toho, po tvém prvním příspěvku jsem měla pocit (úplně jsem se ho nezbavila), jestli ty náhodou, s informacemi od dietě nebo s vitamínovými doplňky nebo s pytlíkem bílkoviny :-D, náhodou neobchoduješ ... (ale třeba mě rychle vyvedeš z omylu a já se předem omlouvám).
Takže k dietě:
- První odrazující věc je informace o tom, že se dá zhubnout až 8 kilo měsíčně NE. No to těžko. Někdo s velkou nadváhou sice se zahájením jakéhokoli redukčního režimu hubne rychle, ale z největší části to je voda. I tak je 8 kilo přehnané a pro tělo by to nebylo dobré. MMCH, aby se zhublo 8 kilo tuku za měsíc, a to při hubnutí jde, musel by se každý den vytvořit deficit 8.000 kJ a to si dost dobře neumím představit mrk
Dál se mi nezdá
dieta, která předepisuje vitamínový komplex a sáček proteinu NE
dieta, která předepisuje/nabízí zvolit mezi potravinami jako např. salám, 100% ovoc. džus, kachní maso, ořechy v cukru/karamelu .... NE nejde přece o to zhubnout za každou cenu ale jde hlavně o zdraví. Těmhle věcem by se měl člověk snažit spíš vyhýbat anebo si je dát jen občas (jako zatěžovák/"žolík"winking smiley


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Režim doktora Delabose
Autor: Lihou ()
Datum: 06. 08. 2007 15:32

Ahojsmiling smiley
tak s vitaminama ani protejnama neobchodujismiling smiley Bydlim ve Francii a tak mam jeho knizku z prvni ruky. Je to director IREN (institut de recherche européen sur la nutrition) coz je v prekladu evropsky institut vyzkumu o stravovani.. nebo tak nejak. No ten rezim starter je fakt na AŽ 8 kilo, ja za prvni tyden shodila kilo a pul.. podle vahy ve vode a tuku. Vazim se podruhy zitra tak ti reknu, ale pozoruju ubytek na brise, takze myslim, ze tam zas bude nejaky kilco dole.

Doktor Delabos vysvetluje, ze kazda potravina je dobra, ale musi je jist ve spravnou dobu a samozrejme ne v ledajakym mnozstvi.
Pro vysvetleni napr. Snidane ma byt mastna, coz znamena syr, maslo nebo vajicka a uzeniny..a samozrejme pomale cukry(chleba) .. to proto ze si v tuhle dobu telo bere energii na tvorbu bunecnych sten (coz provadi v noci) navic telo si rano taky vytvari cholesterol (priblizne jen 20% je z potravin) Pokud snis veci bohate na cholesterol rano telo ho bude mit dostatek a nebude uz dal vyrabet.. ovsem poku budes jist syr k veceri, pridas veskery cholesterol na zaklad co uz telo rano vytvorilo. A pak mas problemsmiling smiley
Obed je na to abys ukoncila praci co telo zacalo rano, takze mas jist proteiny, ale soucasne i škroboviny (vzdy vic proteinu)
Svacina je od toho aby telo rychle doplnilo cukry , je od toho aby pomohla od unavy a stresu ze dne.. takze je to jediny cas kdy mas povolene rychle cukry, plus rostlinne tuky (orisky, cokolada).
Rostlinne jsou od toho aby jsi zastavila nadchazejici hlad a predesla tak prejidani pri veceri, ovoce a jejich produkty pak jako odbouravac stresu a unavy.
vecer bys pak nemela jist tucne, protoze to uspava rustovy hormon.. takze mas jist ryby jejiz proteiny jsou velmi rychle traveny (nebo mensi mnozstvi bileho masa) a zeleninu.

Chapu, ze to muze vypadat divne, ale kdybyste cetli jeho knihu, tak by vam to taky pripadalo tak logicky jako me.. Ale prelozit doslovne celou knihu si fakt netroufamsmiling smiley

No a co se tyce tech vitaminu.
Protoze je u rezimu Starter mozny opravdu rapidni ubytek a nedelal ho zadny blbec je domysleny az do konce.
Vitaminy rano se berou z duvodu velkeho odbouravani tuku. Vetsina vitaminu je v nich rozpustena a ulozena, pokud budes prilis rychle ztracet tuk telo tim bude vyplavovat i vitaminy a tak neni nic zvlastniho, ze bys je mela prubezne kvuli vlastni bezpecnosti doplnovat.
Proteiny pred svacinou jsou pak kvuli tomu aby telo na konci dne kdy uz nebude kde brat moc energie spotrebovalo kvalitni proteiny misto toho aby si sahlo do vlastnich svalu. Predchazi se tak klasickym pripadum , kdy telo pali vlastni svaly misto tuku... coz uz jsme vsichni zazili ne?

Nejake dalsi nejasnosti? Rada vysvetlimsmiling smiley



Příspěvek upraven (06. 08. 2007 15:47)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Režim doktora Delabose
Autor: Lihou ()
Datum: 06. 08. 2007 15:40

jo a 8 kilo ze mesic je opravdu pro telo zahul.. proto Delabos pise v zadnem pripade neprodluzovat na vic nez 4 tydny a neopakovat driv nez za nejmin dva mesice po skonceni prvni..

Pokud mi posles sirku zapesti (s presnosti na mm) a vysku muzu ti zpocitat tvuj normalni jidelnicek.. tak jak bys mela jist po tech ctyrech tydnech.. toho se bez problemu muzes drzet cely zivot a taky zhubnessmiling smiley
Kamos tak ji a uz zhubl tri kila.. myslim ze za mesic.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Režim doktora Delabose
Autor: domenica ()
Datum: 06. 08. 2007 16:24

Lihou
no, ja jsem s váhou už v pohodě a jen se snažím udržovat :-)
Takže nabídku spočítání jídelníčku s díky odmítám. Ale i kdybych měla hubnutí před sebou, tenhle režim by ve mě důvěru asi nevzbudil :-).

.... to já jen musela napsat pár poznámek k zamyšlení pro ty, které by mohla ohromit informace typu "až 8 kilo za měsíc". No a arašídy v karamelu nebo býčí koule, jelito, každý den maso ... to bych se fakt neodvážila někomu doporučovat v rámci redukční a hlavně v rámci jakékoli diety. Včera jsem se dívala jsem se na nějaké stránky toho doktora Delabose a je vidět, že se o tom teď docela "mluví".
Je taky fakt, že si člověk může sestavit jídelníček sám z nabídnutých potravin, a prostě si třeba býčí koule nedávat :-D S některými jeho jednotlivými názory a teoriemi ale souhlasím ... Tu základní myšlenku velmi sdílím - že není vyloženě špatných potravin (když vyjmu smažená jídla na přepáleném tuku, různé levné kakaové polevy plné nebezepčných nasycených tuků apod) a že žáleží na množství a načasování JO



Příspěvek upraven (06. 08. 2007 20:20)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Režim doktora Delabose
Autor: Lihou ()
Datum: 06. 08. 2007 17:04

No ja mam s vahou spoustu problemu uz asi 6 let.. na vysku 164 vazim 70 kilo a obcas to slo i na 73 a kdyz se podivam na mamku (90) mam uplne stejnou postavu a stejny dispozice.. taky jsem vyzkousela uplne vsechno, od ruznych diet az po delenou stravu.. ta treba funguje jenze zakazuje vsechny jidla co miluju.. lososa s ryzi a hraskem, bramborova omeleta s vejci a pod. takze jsem u ni dlouho nevydrzela. No a tenhle system mi prijde nejvic podobnej tomu co jim.. s tim rozdilem, ze ted uz nejim ovoce rano, ale k svacine, syr nejim po veceri (jak maji francouzi ve zvyku) ale k snidani.. samozrejme v normalni fazy je pak spousta zeleniny a tak.. jako priloha, nebo si muzes dal totalne ovocnou veceri a podobne.. a dva zoliky tydne presne vystaci na to dat si palacinky k veceri nebo bramborakysmiling smiley
Takze si myslim, ze u toho vydrzim a konecne se mi to podari..
Je fakt, ze masa je tu dost, ale s prehledem i spousta zeleniny a ovoce.. minimalne dostatek..ve Francie se hlasa 5 kusu ovoce nebo zeleniny denne a to presne odpovida Starteru a je jeste vic v normalnim jidle.. takze je to fakt vyvazeny..
No a zitra se zvazim a uvidim co se za ty dva tydny spalilo.. smiling smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Režim doktora Delabose
Autor: domenica ()
Datum: 06. 08. 2007 20:31

Lihou
s dalšími informacemi se mi ten režim zdá být o něco rozumnější :-) než na začátku a hlavně bude záležet na tom, jak kdo s tím bude pracovat. Mě by určitě hodně vadila absence mléčných výrobků (nahrazená pytlíčkem proteinů :-() . Tobě nechybí?
Jinak ti držím palce a bude fajn, když budeš podávat zprávy.


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Režim doktora Delabose
Autor: Lihou ()
Datum: 06. 08. 2007 20:39

No jogurty trosku chybi, Delabos nema rad laktozu.. mlecny produkty ma vyhrazeny vyhradne pro deti.. v nasledujicim stravovani jsou pak pro naprosty zavislaky povoleny jednou tydne rano k snidani.. a to hned ctyri myslim.. jen se pokusim zjistit kam by zaradil sojovy jogurty, ty taky nejsou spatny a laktoza uz tam neni..
Jinak pokud by to clovek trosku zvolnil asi by si mel dat jogurt k svacine.
No ale co se tyce kalcia tak problem neni .. se vsim tim syrem co mas snistsmiling smiley

a ten sacek proteinu je jen v tom starteru.. to ze jis mensi porce nez bys mela tak abys mela tech proteinu dostatek..

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Režim doktora Delabose
Autor: domenica ()
Datum: 06. 08. 2007 20:53

no na proteiny klade hodně velký důraz, to je vidět a díky tomu by neměla jít dolu, nebo mininálně svalová hmota JO. Když si vezmu jeden z těch dní tak kolem 30g proteinů ze 170g masa, dalších kolem 30g proteinů ze 170g ryby, dalších 30g proteinů z pytlíčku, pak něco v sýru ze snídaně, něco v některé zelenině .... bude to poměrně hodně přes 100g bílkovin na den.
Pro zajímavost, já hubla při příjmu kolem 6.500 kJ (90g proteinů) a udržuji teď s příjmem kolem 8.200 kJ (105-120g proteinů). Takže vyšší příjem proteinů je mi sympatický :-), jen ty zdroje jsou jiné. U mě ze sýrů, jogurtů, tvarohu a bílků, občas kousek masa (kolem 100 - 150 g) mrk


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Režim doktora Delabose
Autor: Lihou ()
Datum: 08. 08. 2007 16:46

Tak vcera jsem se vazila po druhem tydnu.. - 0,5 kilo.. a podle vahy a procen tuku jsem spocitala, ze jsem prisla o 550g tuku, takze super. Svaly zustaly a spek se spalilsmiling smiley

Dneska jsem si koupila zas jeste jednu knizku od Delabose.. Hubnuti pro krasu ta kde chcete.. tak se do toho jdu ponorit.. Melo by to udajne pomoct zhubnout v partiich kde potrebujete a nezhubnout nebo dokonce i pridat kde se vam zas nedostava. No jsem na to zvedava co se zas o potravinach dozvim.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Režim doktora Delabose
Autor: Peggy ()
Datum: 09. 08. 2007 13:52

Lihou,
gratuluju ke ztrátě kg JO - dietu Delabose jsem si se zájmem přečetla a zaujalo mě, jak zdůvodňuje složení jednotlivých jídel, to zní logicky. Chci se zeptat, zda tam není zdůvodněno i relativně malé množství zeleniny (2x denně dvě lžíce???), absence ovoce a jeho náhrada za džus (sušené ovoce, nebo vařené ovoce), což není považováno vzhledem ke glykemickému indexu za vhodnější pro redukci než celé ovoce.
Jinak jíst sladké povinně odpoledne je možná chytré a předejde se (možná) tomu večernímu uzobávání otaznicek

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Režim doktora Delabose
Autor: Peggy ()
Datum: 09. 08. 2007 13:59

Jestli budeš mít čas a chuť, přelož prosím ještě příklad normálního nikoliv startovacího stravování (třeba pro osobu se zápěstím 16.5 cm v obvodu a výškou 170cm, to jsem já mrk). Díky za inspiraci.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Režim doktora Delabose
Autor: Lihou ()
Datum: 09. 08. 2007 16:16

Ahojky,
tak absence zeleniny se mozna zda, ale opak je pravdousmiling smiley
2 lzice znamena ve skutecnosti polovina cinsky misky o objemu 25cl a to neni zas tak malo. Navic v normalnim jidelnicku ma vetsina lidi minimalne tu misku plnou a skoro to samy co se tyce ovoce k svacine. V tom starteru mas vsechno tak trosku predepsany, pak dal si uz muzes samozrejme vybrat jestli si das kompot nebo cerstvy nebo dokonce marmeladu!! No kazdymu podle chuti, povolene to je.
Sirka zapesti je vlastne potreba jen k vypoctu idealni vahy a mer. Jidelnicek je vzdy sestavovan hlavne podle vysky a aktivity.
Tak vzhledem k tomu ze aktivitu neznam, napisu sem normalni jidelnicek pro aktivni osobu s vyskou 170 cm.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Režim doktora Delabose
Autor: Lihou ()
Datum: 09. 08. 2007 16:44

normalni dlouhodoby jidelnicek pro aktivni osobu merici 170cm

snidane:
100g syra nebo 100g uzenin a 2 vejce
70g chleba
20g masla

obed:
230g cerveneho masa nebo
280g bileho masa nebo
250g uzenin nebo
3-4 vejce
nebo 280 g ryby

zarovnana miska skrobovin o objemu 33 cl (ryze,hranolky, brambory, testoviny, cocka a podobne)

k tomu si samozrejme muzete dat zeleninovou prilohu, ale opravdu jen jako prilohu. V zadnem pripade se nesmi priblizit mnozstvim ke skrobovinam ani by nemela byt jejich nahrada!

Svacina
rostline tuky -
30g horke cokolady nebo
pul misky oliv nebo
pul misky ruznych neslanych orisku nebo
1 avocado nebo
velka polevkova lzice arasidoveho masla smiling smiley
nebo taky 2 lzice olivoveho nebo orechoveho oleje

+

Ovoce a jejich produkty
plna miska cerstveho ovoce(krome bananu) nebo
pulka misky suseneho ovoce nebo
dve pecena jablka v cukru, medu nebo javorovem sirupu nebo
pul litru 100% dzusu nebo
pulka misky marmelady plus pul misky kompotu nebo
2-3 kopecky ovocneho sorbetu

banan je vyhrazeny pred velkym fyzickym vykonem.. trenink, fitko a pod.

vecere:

ryby a morske produkty - bez omezeni (primerene mnozstvi je 270g) nebo
130 g bileho masa (nikdy ne vic)
zarovnana miska zeleniny o objemu 25cl

mini zolik sladke vecere:

k svacine jen rostlinne tuky k veceri pak:
2 misky cerstveho ovoce nebo
pulka misky suseneho ovoce nebo
dve pecena jablka v cukru, medu nebo javorovem sirupu nebo
pul litru 100% dzusu nebo
pulka misky marmelady nebo
pul misky kompotu nebo
2-3 kopecky ovocneho sorbetu


Mate celkem dovoleny dva zoliky tydne kdy si muzete dat cokoliv a s cimkoliv.. vcetne predkrmu, zakusku a alkoholu.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Režim doktora Delabose
Autor: Lihou ()
Datum: 09. 08. 2007 16:48

no jinak sladke se ji prave aby se rychle doplnil chybejici cukr a opravdu predeslo tomu zobani. Ja obedvam az nekdy kolem treti hodiny, takze si po sedme dam svacinu a uz nevecerim.. proste nemam hlad.. Navic si clovek fakt pochutnava a vylozene se tesi. Dat si pul misky mandli v cukru a k tomu pul misky merunkovyho kompotu a k tomu jeste hubnout.. no to je proste rajsmiling smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Režim doktora Delabose
Autor: Peggy ()
Datum: 10. 08. 2007 09:48

Lihou,
moc děkuji za překlad, určitě v tom systému najdu alespoň inspiraci jako večerní zobal Chut (sladkou odpolední svačinu jsem si včera s chutí dala a večer jsem zvládla přece jen o dost lépe (alespoň nebyly sladkosti, bylo pár vlašských ořechů v rámci louskání) a trochu vína proti stresu z tvrdých skořápek smích
Držím ti palce a piš jak se ti daří hubnout a jak na tom jsi s tímto systémem psychicky i fyzicky. (Já bych asi dlouhodobě nezvládla absenci mléka a hlavně jogurtů.)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Režim doktora Delabose
Autor: Lihou ()
Datum: 10. 08. 2007 17:07

No tak vzhledem k tomu, ze jis syr kazdy den tak ti to ani neprijde. Navic ja bydlim ve Francii a na vyber tu mam asi z 375 ruznych syru, plus jejich podruhy, takze fakt nemam problem.
No a Delabos pise, ze pro totalni zavilce jogurtu si muzes jednou tydne, v den kdy mas klid a vstavas pozdeji nez obvykle (treba nedele), dat az ctyri jogurty k snidani. Ovsem mas pry ocekavat celkem brzky nastup hladu, a proto se to nedoporucuje pokud mas nejaky fyzicky vykon nebo obed dalekosmiling smiley

'Jinak psychycky zvladam v pohode. Dokonce jsem jeste ani nevyuzila ten zolik, ono nejak nemam potrebu. K obedu jsem si dala pekne smazena jatyrka s osmazenyma bramburkama, pak me ceka pul misky suseneho ovoce (namicham si vzdycky, rozinky, svestky, merunky a datle) no a vecer si udelam kureci prso na ananasu se zelenejma fazolkama.
Ted jen cekam, jestli v utery, kdy se vazim po tretim tydnu, bude zase ubyteksmiling smiley No snad jo.
Kamos ji podle normalniho jidelnicku (zadnej starter) a uz zhubl pet kilo.. za mesic! takze fakt pohodasmiling smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Režim doktora Delabose
Autor: Lihou ()
Datum: 16. 08. 2007 14:02

Tak hlasim pokrok po dalsim tydnu. Vaha se tentokrat pohla jen minimalne - 100g ale rozdily byly znat v centimetrech. -1 kolem stehen a lytek. Hodne zajimavy, protoze obvykle jsou to partie kde ztracim az naposled.
Takze pokracuji vesele dal a utesuji se , ze kdyz kamos zhubl 5,5 kilo za pet tydnu tak ja urcite taky jeste neco sundamsmiling smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.