Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2
Re: Režim doktora Delabose
Autor: Lihou ()
Datum: 22. 08. 2007 17:22

Tak dalsi tyden pryc a zase dalsi gramy dole.. pomalu ale jiste se priblizuju pomyslny hranici 68 kilo, kterou jsem poradne neprekrocila uz pres tri roky.. tak si rikam, ze az se prolomi tak to pujde samo. Kazdopadne pozitivni je i to, ze jim, nemam hlad a jeste si pochutnavam, tak proc by to clovek hned vzdaval i kdyz je ve fazi stagnace, ze?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Datum: 29. 08. 2007 17:57

Tak zas po dalsim tydnu.. hranice 68 kil konecne pokorena a to hned o pul kila. Takze vcerejsi vaha 67,5. Jako bonus -3cm v pase pres Karla.A to si bajecne pochutnavam. Tak doufam, ze to tak vydrzismiling smiley

Datum: 05. 09. 2007 16:42

Dalsi tyden pryc a vaha stejna. 67,5

Ale spokojenost, bastim si jak kral a nepribiram.
Nehubnuti pricitam pritelovym narozkam a silenymu cokoladovymu dortu co jsem si dala ve ctvrtek a v soboru.. Takze se neni cemu divit.. bylo to preci jen porce pro slona .. chichi. A kdyby byl pohyb taky by to asi slo lip, takze se nemam cemu divit ze?

Tak pokracuji a uvidime zas za tyden (ted bych mozna pridala i nejaky to padlovani )

Datum: 18. 10. 2007 15:25

Tak se po mesici hlasim zpet doma. Opet najizdim na jidelnicek z pocatecnich 70 kilo v utery.
Tentokrat jsem se dostala do psychickeho stavu, ze zaradim konecne i padlovani a kazdy patek bazen.. tak to by bylo aby to ted uz vazne neslo dolu. I kdyz musim rict, ze zmena stravovani mi jedine prospela a to i bez pohybu. Takze hura do toho a pul je hotovosmiling smiley

Datum: 25. 10. 2007 15:41

tak prvni tyden pryc a dole zas par gramu. Momentalni vaha 69,35 a to je jeste navic fernetova.. Tak uz se tesim na pristi tyden

Autor: Lenka ()
Datum: 08. 11. 2007 10:40

Zdravím a mám dotaz. Jak ses dostala z těch zhubnutých 67,5 kg zpět na 70 kg? Jela si stále podle Delabose nebo ne? Jenom pro zajímavost, jestli režim nefungoval nebo si ho porušila. Díky.

Datum: 01. 12. 2007 17:31

Byla jsem mesic v Cine a tam se Delabos teda vazne drzet nedal.. (syr tam nesezenes a bilkoviny jako takovy nic moc)

Kamarad co podle nej ji od kvetna uz ma dole 10 kilo a to ho nedodrzuje 100%.. spis se drzi zakladnich pravidel a hlida si mnozstvi.

Autor: hankapoko ()
Datum: 04. 03. 2008 14:31

Měla bych zájem o bližší informace o této dietě doktora Delabose,nikdy jsem nic takového neslyšela,díky

Autor: Drapalova ()
Datum: 29. 05. 2011 11:11

Zdravím! Toto téma mě moc zajímá-vyzkoušela jsem dietu jen týden a je to paráda. Dala by se sehnat i knížka v češtině?

Strany: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR

-----------REKLAMA-------------
This forum powered by Phorum.