Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
konečně jsem zhubla
Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2
konečně jsem zhubla
Autor: Maky ()
Datum: 27. 03. 2006 21:07

Ahojte všichni .Na tyhle stránky jsem přišla náhodou a jsem z nich nadšená.Musím Vám všem napsat jak se mi podařilo zhubnout.5 roků jsem se snažila ,chodila cvičit kupovala různé blbosti a utratila fůru peněz.Před 45 dny jsem zašla k doktorce a ta když jsem se jí svěřila mi napsala tablety LINDAXA. První týden se nedělo nic,ale druhý jsem najednou zhubla 2kg.Ted jsem zhodila už 10kg.Opravdu sním poloviční porce a tak nějak to hubne samo.Chci se dostat na váhu 60kg.Všichni kolem jsou z toho nadšení.Už ty tablety užívajítři mé tři kamarádky.Jde o to ,že člověk ztratí chuť a za celý den nemám chuť na sladké .Všem to vřele doporučuji vyzkoušet.



Maky

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: konečně jsem zhubla
Autor: monoera ()
Datum: 31. 03. 2006 22:41

No, taky je beru čtvrtým týdnem a taky konečně hubnu... samozdřejmě cvičím a jím pravidelně a střídmě, ale i přezto jsem mívala strašný hlad a prostě jsem se docpala třeba chlebem, no ted nemusím.... Za měsíc jsem zhubla nevím kolik kiloo... protože nemám vý´áhu doma a kamarádka u které jsem se vážila je nemocná ale opticky jsem zhubla...... V lednu jsem měla 84 kilo a na konci února 82... jak jsem ji začala brát tak jsem mohla mít tak 81 kilo... no teď ale nevím... fakt ale napíšu to hned jak budu vědět

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: konečně jsem zhubla
Autor: monoera ()
Datum: 03. 04. 2006 17:04

Maky??

za jak dlouho jsi shodila těch 10 kilo?? já teď 4 za měsíc.... mám 77,2 kg (1.4. večer)



Hodn? zdaru, Monika....

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: konečně jsem zhubla
Autor: Maky ()
Datum: 05. 04. 2006 22:27

Ahoj.Zhubla jsem asi za 48dní.Vím zdá se ,že hubnu moc rychle,ale já to tak nějak zvládám.Od té doby co jsem psala příspěvek jsem zhubla další 2kg.Chodím na konzultace k doktorce a ta mě hlídá a sleduje musím se jí každých 25 dní ukázat.Zatím je spokojená a já taky.Přátelé mi říkají,že to snad ani není možné,že jsem to opravdu já.Jím tak 5krát za den ,ale tím ,že mám zcvrklý žaludek toho moc nesním-a o tom to asi je.Těším se až budu mít tak 59kg.Pak přestanu Lindaxu užívat,ale jsem přesvědčena,že mi ta váha zůstane .Jenom se nesmím cpát.Doporučuj vřele všem vyzkoušet.ahoj Maky



Maky

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: konečně jsem zhubla
Autor: lenkal123 ()
Datum: 17. 04. 2006 16:51

Ahoj Maky,
¨
ještě jeden dotaz ohledně zázračných prášků, o kterých jsi psala - jaký je na ně doplatek? Jsou pouze na recept? A na jak dlouho kůra je? Moc děkuji LenkaMaky napsal:

>

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: konečně jsem zhubla
Autor: monoera ()
Datum: 18. 04. 2006 09:48

lenko1123

-na lindaxu je doplatek na 30 tablet 650 kč na tu "10 , a 699 na tu "15 ... těch 10 a 15 to jsou něco jako velikosti či co... nic víc nic míň...

kvet



Hodn? zdaru, Monika....

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: konečně jsem zhubla
Autor: monoera ()
Datum: 19. 04. 2006 09:25


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: konečně jsem zhubla
Autor: Deny ()
Datum: 15. 05. 2006 21:35

Ahojky. Chci začít taky brát lindaxu. Dřív jsem brala ****** a docela mi vyhovoval, žádný vedlejší účinky, hubla jsem prostě byl prima. Tak se tě chci zeptat na pár informací ohledně Lindaxi. Děkuji za opověd ahoj Deny

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: konečně jsem zhubla
Autor: Alenka ()
Datum: 20. 06. 2006 23:18


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: lindaxa super!
Autor: Janca ()
Datum: 03. 07. 2006 21:55


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: konečně jsem zhubla
Autor: sindyy ()
Datum: 04. 07. 2006 06:45

Ahojky děvčata, gratuluji všem úspěšně hubnoucím! Ten lék je na předpis? A předepíše ho obvodní lékař? Můžete mi napsat jaké má složení?Děkuji a přeji jen tak dálk se shazováním kileček.

Nastavení: OdpovědětCitovat
odpověď
Autor: Janca ()
Datum: 08. 07. 2006 16:47

ahoj sindy,to nevím, jestli ti to předepíše obvoďák, ale může ti dát doporučení k internistovi, který ti je podle své ůvahy může předepsat.podle toho,zda ho OPRAVDU potřebuješ. Přeji ti, aby ti to vyšlo, já se cítím jako nový člověk:-)měj se hezkyMaky napsal:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: konečně jsem zhubla
Autor: miri ()
Datum: 13. 07. 2006 12:16

Také jsem ráda, že jsem objevila tyto stránky, posledních 5 let bojuji s nadváhou a nic na mě neplatí, chvíli vydržím, ale mám hrozný hlad, přepadne mě doslova žravost, dopolodne v práci to jde, ale doma, když musím připravovat jídlo rodině je to hrůza, vždy do sebe něco hodím a pak mám výčitky. Zajímalo by mne, jak se dostanu k léku Lindaxa, jak se dá sehnat, protože obvodní lékař mi jej asi nepředepíše, tak nevím, prosím radu a děkuji. Přeji hezké dny

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: konečně jsem zhubla
Autor: Janca ()
Datum: 16. 07. 2006 20:59

miry,precti si muj vzkaz,ten co je nad tvym vzkazam:-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: konečně jsem zhubla
Autor: Martik ()
Datum: 17. 07. 2006 16:13

Já jsem byla na preventivní kontrole u obvodní lékařky a zmínila se jí o tom, že jsem začala cvičit a dodržovat lepší životosprávu, abych zhubla. Moje váha dosáhla totiž 78 kg. Touto změnou jsem zhubla 2 kg za 3 týdny a má obvodní lékařka mi nabídla Lindaxu 10mg, aby se mi to dařilo lépe. Mám v úmyslu mít 65 kg. Po 3 dnech Lindaxy spolu s mým režimem jsem sundala další kilo. Já dodržuji to, že ráno snídám normální jídlo, ale střídmě, svačina ovoce, oběd normální, ale nic smaženého, spíše jídla s rýží, těstovinami apod. Odpoledne svačinka - klidně si místo ní dám i zmrzlinu :-) a večer dodržuji dělenou stravu. Tzn. jogurtový nápoj nebo zelenina s masem, zelenina se sýrem, vše bez příloh (prostě kvalitní bílkoviny + zelenina). Ovoce už večer nejím, maximálně meloun. K tomu cvičím každý druhý den pilates a 2-3x týdně hraju hodinu tenis. Až jsem se zalekla, že jsem za 3 týdny zhubla 3 kg. Uvidím, jak to půjde dál. Rozhodně vám ale Lindaxu napíše obvodní lékař.Maky napsal:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: konečně jsem zhubla
Autor: katerine ()
Datum: 23. 07. 2006 16:46

ahoj
úzkostlivě žádám o radu, jak zhubnout 15 kg za 6 tádnů,....měřím 170 cm a vážím 70 kg,....je to děs,.....

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: konečně jsem zhubla
Autor: katerine ()
Datum: 23. 07. 2006 16:48

ahojky, nevíte někdo jak mohu zhubnout 15 kg za 6 týdnů? je to pro mne ohromně důležité,...moc prosím

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: konečně jsem zhubla
Autor: pingo ()
Datum: 24. 07. 2006 11:10

ahojte..jsem tu poprvé..dneska jsem začala brát lindaxu a chci se zeptat jestli jste některá měli ty příznaky co se píšou..chtěla bych zhubnout,ale né moc rychle,protože to se mi ty kila vrátí nazpátek..díky

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: konečně jsem zhubla
Autor: triatri ()
Datum: 13. 05. 2007 20:05

Milá Maky,
strašně moc ti gratuluji k úsěchu v hubnutí a dost ti to závidím.Já bych teď chtěla začít užívat *******.Je to prý obdobné jako Lindaxa.Nemáš s tím zkušenosti?A uak rychle ti šla váha dolů a co jsi přitom baštila?Předem moc,moc děkuji za odpověď.Papa triatri.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: konečně jsem zhubla
Autor: digina ()
Datum: 14. 05. 2007 11:36

Potřebovala bych také nějaké to kilčo zhubnout. Ale Lindaxa je na mě dost drahá. Nemáte vyzkoušeno něco jiného ? Samozřejmě méně jíst a cvičit.Maky napsal:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.