Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2
Re: konečně jsem zhubla
Autor: _alca ()
Datum: 09. 06. 2007 13:49

Precetla jsem si a vytiskla prispevek od Ely o SBD diete,ktera me zaujala.I kdyz mam vsechno slozitejsi, protoze ziji na jizni polokouly.
Dieta je rozdelena na faze.Presne mi ale neni jasne, jak dlouho kterou fazi drzet.Jasne se pise pouze o I.fazi, ktera je 14 dni.Co ale ta druha? Mohu prosim dostat radu?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Autor: zdendule ()
Datum: 28. 06. 2007 12:08

Ahoj,
i já bych se chtěla pochlubit úspěchem s Lindaxou. Zhubla jsem od ledna o 12 kg, bez diety, cvičení a v těch nejproblémovějších partiích.
Před začatkem užívání jsem byla v pořádku, dnes mám po 7. měsících rozhozená játra. Bude trvat dost dlouho než se dostanu zpět do normálu. Proto vás prosím, zvažte hubnutí pomocí prášků, náplastí či jiných hloupostí. Nebo choďte aspoň 1X za 3 měsíce na krev. Pokud berete antikoncepci platí to dvojnásob. Já ji naštěstí neberu, ale mohla jsem skončit mnohem hůř. Káždá jsme úplně jiná a proto co jedné neublíží, druhou může i zabít. Raději budu tlustá a zdravá než hubenější a nemocná! A pokud máte nasazeného brouka v hlavě od mužskýho tak oni taky nejsou dokonalí!!! Hodně štěstí!!!

Datum: 19. 04. 2008 21:13

To je blbost tyhle ceny, co uvádíš. V lékarně stojí Lindaxa 15 (to je ten silnější prášek, pak je ještě desítka) 30 ks cca 370,- Kč a 90 ks cca 1050,- Kč.

lindaxa
Autor: peta27 ()
Datum: 04. 12. 2008 16:19

ahojky uz 2mesic beru lindaxu a od 16.10.2008 jsem shodila do dneska 7kg.endokrinolozka mi rikala ze pozvollny ubytek je dobry,ahoj

Re: lindaxa 15
Autor: imagen ()
Datum: 20. 02. 2009 08:17

Pro ty co chtějí užívat léky na hubnutí. Ne všem to pomůže a nemusí to zabrat stejně, užívám Lindaxu 15 a nic moc, při tom navštěvuji fitprogram s úpravou jídelníčku a cvičení, nejenže vůbec nehubnu, je mi pořád zle a mám děsný hlad. Můžu říct, že vstávat hladová, pracovat hladová a usínat hladová je děs, jím jen to co mám a nic navíc. Dříve jsem jedla méně a hlady jsem opravdu netrpěla. Nyní jím stejné porce jako dřív, ale pravidelně a co užívám Lindaxu tak mám pořád i třeba půl hodiny po jídle křeče od hladu. Nezměnila jsem ani složení jídelníčku, už dříve jsem jedla dietně. Jdu k doktorovi opět za týden, nevím co mi na to řekne. Kila jsem nabrala po hormonální léčbě když jsem neměla menstruaci a po dalších hormonech před těhotenstvím a při něm. Ne na každou obezitu platí stejná pravidla a stejné léky. Nikdy dříve jsem netrpěla nadváhou a ani nikdo z rodiny.

Autor: madona ()
Datum: 25. 02. 2009 13:26

imagen - zkus se podívat na stránky Atkinsova dieta. Tamje spoustu návodů a komentářů k hubnutí podle Atkinse, což je celoživotní program omezeného příjmu sacharidů k trvalému snížení hmotnosti.Hezký den.

Autor: Iff ()
Datum: 02. 07. 2009 10:56

Ahoj holky,
Tak jsem si dnesk vzala první tabletku Lindaxu 10, včera jsem si řekla že je zkusím a dnes ráno jsem je měla, takže dostupnost léku je naprosto bez problému. Zašla jsem k obvoďačce a ta mi je bez průtahů napsala. Třicet tablet mě vyšlo na 316Kč v lékárně. Jsem opravdu obézní (170výška,100váha), držím poctivě dietu a třikrát týdně chodím plavat, takže se ráda podělím o další zkušenosti s tímto lékem. Všem Vám držím pěsti. S pozdravem Ivona.

Strany: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR

-----------REKLAMA-------------
This forum powered by Phorum.