Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
REdita
Autor: bereniqa ()
Datum: 24. 03. 2005 22:52

Dobry vecer, dovolila jsem si zalozit nove tema "nizkokaloricka strava". U nas se prodava pod nazvem Redita.
Uz jsem sama se sebe nestastna. Vlastne nastvana. Jsem slabotasad smiley Vim jen, ze mam nadvahu a tak bych chtela tuhle moznost zkusit. Nesnasim pocitani kalorii, a jednostranou dietu take nemohu (zkousela jsem delenou a dokonce Atkinsna). Tady u te Redity, je vlastne denni prijem uz spocitany a pokud k tomu dennimu programu nesnim pul prasete, tak se to snad povede. Nemate s Reditou nektera z vas prosim nejake zkusenosti?Moc dekuji za odpoved ...sama se v tom svem hubnuti uz moc nevyznam.smiling smiley))

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: REdita
Autor: Lucka ()
Datum: 11. 04. 2005 12:03

Ahoj bereniko já používám přípravky na hubnutí a můžu říct, že jsem plně spokojena. Nemsim,držet žádné drastické diety, ale přitom hubnu. Používam proteinový program na hubnutí a výsledky jsou opravdu znát. Jestli chceš vědět víc napiš na můj mail:*********@seznam.cz

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: REdita
Autor: lipa ()
Datum: 11. 04. 2005 17:54

Cus bereniko jsem Pavel a můzu z vlastní zkušenosti říci že kalorie a jejich počítání je k ničemu.Naučil sem se při jedné akci pořádané jednou nemocnicí v Praze ze jíst se dá cokoliv a hlavně kolik,pouze jsem to doplnil o přípravky z bylinek a je to super.Hlavně to chce se k tomu trochu hejbat.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: REdita
Autor: rike ()
Datum: 11. 04. 2005 21:06

-mohu doporučit, podívej se na WWW.**********/oli bereniqa napsal:

> Dobry vecer, dovolila jsem si zalozit nove tema "nizkokaloricka
> strava". U nas se prodava pod nazvem Redita.
> Uz jsem sama se sebe nestastna. Vlastne nastvana. Jsem
> slabotasad smiley Vim jen, ze mam nadvahu a tak bych chtela tuhle
> moznost zkusit. Nesnasim pocitani kalorii, a jednostranou dietu
> take nemohu (zkousela jsem delenou a dokonce Atkinsna). Tady u
> te Redity, je vlastne denni prijem uz spocitany a pokud k tomu
> dennimu programu nesnim pul prasete, tak se to snad povede.
> Nemate s Reditou nektera z vas prosim nejake zkusenosti?Moc
> dekuji za odpoved ...sama se v tom svem hubnuti uz moc
> nevyznam.smiling smiley))

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: REdita
Autor: bereniqa ()
Datum: 12. 04. 2005 15:26

Ahoj vsem, tak zkousim druhe baleni Redity a na kila jsem nezhubla ani deko, ale na cm asi 2-3cm pres zadek a v pase. Ale porad jsem jak koloseum...no, aspon, ze je uz jaro, cloveku je hned lepe na dusi..Ovsem pokud se nevejdu do letnich satu, tak se pekne rozcilim a ze to teda umimsmiling smiley)))).zatim ahoj

Nastavení: OdpovědětCitovat


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.