Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
prosim ty kalorie!!!
Autor: Yavrucek ()
Datum: 10. 02. 2005 11:29

Ahoj,posilala jsem dotaz ohledne tech kalorii,ale dastala jsem jen jednu neuspokujici odpoved.5000KJ se mi zda malo,kdyz denne spalim jen sportem 400-600kcal.
ma nekdo pro me povzbuzujici odpoved?
Diky

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: prosim ty kalorie!!!
Autor: sony ()
Datum: 10. 02. 2005 11:44

Zeptej se na Hubnutí II., tam jsou na teorie o hubnutí hotové expertky.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: prosim ty kalorie!!!
Autor: Yavrucek ()
Datum: 10. 02. 2005 14:32

tak uz tam supandim.
Diky

Nastavení: OdpovědětCitovat
pomoc
Autor: Zara ()
Datum: 20. 02. 2005 10:56

ahoj..muzete mi poradit co je to hubnuti II?jsem tady poprvy a tezko se orientuju..dikyYavrucek napsal:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: prosim ty kalorie!!!
Autor: Petra ()
Datum: 22. 02. 2005 07:48

Zaro - klikni na Seznam diskuznich for (je dole pod vsemi prispevky) a tam si vyber jake forum chces, napr. Hubnuti II.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: prosim ty kalorie!!!
Autor: Jana. ()
Datum: 12. 03. 2005 21:36

Zkus také www.fitlinie.cz dá se tam zdarma stáhnout demo prográmek na počítání kalorií,cvičební program atd... Je super , už mám plnou verzi (od konce ledna) a dole 4 kila díky tomu, že si zapíši vše co sním,spočítá mi to kalorie a já tak nepřeženu denní energetický příjem :-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: prosim ty kalorie!!!
Autor: Lucie Burešová ()
Datum: 02. 04. 2005 10:41

Znám způsob jak odstranit nepotřebný tuk a mít přitom krásně hladkou pokožku bez různých strií a vysících míst. Jedná se opřípravky od firmy *********. Používám některé z těchto výrobků už měsíc a jsem velice zpokojená s výsledkami.Má to veliký plus - nemusí se při tom držet drastické diety. Můžete se podívat na stránky www.*********.cz

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: prosim ty kalorie!!!
Datum: 12. 04. 2005 17:10

ahojky já nedržim žádné drastické diety. ale používám používám dvakrát denně koktel a ke stravě jako doplněk používám bylinky. Ne jen že ubýrám na váze, ale mám i více energie

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: prosim ty kalorie!!!
Autor: Bohumil ()
Datum: 30. 04. 2005 21:33

Je to 5000 kJ už jsem to tu jednou psal. Moje doktorka tvrdí, že s 6000 bych hubnul tak pomalu, že by mě to nebavilo. Měla pravdu. Od velikonoc hubnu s 5000 a jde to ...6kilo joooo.

Nastavení: OdpovědětCitovat


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.