Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: Předchozí123Následující
Aktuální stránka: 2 z 3
Ela
Autor: Zuzana ()
Datum: 03. 03. 2005 08:19

Elo,
diky za podporu. Vcera jsem to jeste uplne vecer neustala, sezrala jsem housku s maslem a 2 kolecka olomouckych, trochu fazoli (3 lzice) a kousek hermelinu se 2ma deckama bileho vina. Ale obvykle to byly 2 housky, takze uspechsmiling smiley). Dneska to jeste zlepsim. Mam v praci podporu jedne kolegyne, ktera taky dost pribrala, tak se tu navzajem trochu buzerujeme. Diky za mail.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu
Autor: Ela ()
Datum: 03. 03. 2005 11:01

Nejvhodnějším se jeví ukládat se ke spánku asi tak v pět odpoledne, to by bylo naprosto nejlepší řešení, co ? :-D No nedá se svítit, prostě se večer musíme zlepšit. :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu
Autor: Maca ()
Datum: 03. 03. 2005 18:20

Poradíš co dělat, když je to úplně obráceně a spíš v průměru 4,5 -5 hodin denně? Jak se obelstít?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu
Autor: balbi ()
Datum: 03. 03. 2005 20:06

Zuzano, není to tím, že jsi nás opustila? Byly jsme na tom skoro stejně - já teda už taky nemám těch 52, ale mně to nedělalo dobře. Tělo chtělo o kilo víc. Tak ho má i s návdavkem cca 1 - 1,5 kila.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu
Autor: Ela ()
Datum: 03. 03. 2005 23:00

Maco - já mnohdy spím taky jen tak 5-5,5 hodiny, ačkoliv mám zaměstnání pouze jedno, ale abych stihla všechno - domácnost i svoje zájmy, natahuju dny až přes půlnoc a pak jsem ráno jak praštěná. A tělo to dohání zřejmě žrádlem. A kolikrát si říkám, půjdu spát "brzo", aspoň v jedenáct, půl dvanáctý ... a stejně najednou koukám a je po půlnoci. nene

Balbi - já vás neopustila a stejně jsem si přižrala pěkných pár gramů ... Asi mám opovážlivou povahu a nedbajíc dozoru, konzumuji tatranky a polomáčené... Proč taky ne, nikdo mě neviděl, leda bysme provozovaly videokonference a tak daleko ještě nejsme ! :-D


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Prášky
Autor: Katur ()
Datum: 09. 03. 2005 16:15

Ahojky, já jsem tu taky dnes poprvé a jen mi to náhodou vyběhlo, když jsem hledala nějakou dietu na netu. S Xenicalem mám také své zkušenosti, ale není to tak strašný. V podstatě bych řekla, že hlavní princip je v tom, že jakmile sníš něco jen trochu tučného, tak pa nestíháš dobíhat na záchod. Ale když si toto uvědomíš, tak se toho jídla dobrovolně vyvaruješ už jen kvůli tomuto efektu a začneš jíst zdravě. Ovšem ale za tučný obnos za prášky. Jednodušší je, když si to uvědomíš a pak k tomu ty prášky už nepotřebuješ. Znám lidi, co Xenicalem zhubli hodně a dokonce si to i udrželi, já sama jsem zhubla na principu "bacha co jíš, jinak nestíháš záchod" asi 10 kg, ale je to vše v hlavě. Pak jsem přibrala 15kg. Mám totiž problém, léčím jídlem jakékoliv stresy a nálady a jsem trochu i gurmán, takže kuře na vodě se mi hnusí.
Prostě celý život mám zaměřený na to, jak zhubnout, ale nedaří se. Mám nepravidelnou a stresově náročnou práci, při které hodně sedím a chodím hodně pozdě domů, málo spím a to se nedá žádný rytmus a pravidelnost nastolit. Už jsem zkoušela i ****, ale musím říct, že mi nevyhovoval typ cvičení. Vůbec bych neřekla, že hubená cvičitelka věděla, že cvičí v takovém kurzu. Po cvičení mne bolely klouby, protože jsme dost poskakovaly. I jako laik jsem okamžitě pochopila, že tímto způsobem spíše k trvalé invaliditě. A pak ty stresy, kdy nás začali vážit, prostě jsem utekla a můj komplex se ještě prohloubil. Motám se v bludném kruhu, kdy mám motivaci a dokážu se na delší dobu i ovládnout, ale pak stačí jedno vykolejení a stres a jsem zase zpět.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu
Autor: Maca ()
Datum: 09. 03. 2005 20:50

Katur - přestup si k nám na forum hubneme II. Je nás tam víc a najdeš tam inspiraci i pro sebe

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu
Datum: 11. 03. 2005 20:54

Přeji Vám dámy pěkný den, narazil jsem na tento web úplně náhodou, ale nakonec jsem si se zájmem prostudoval všechny Vaše příspěvky. Nechci dělat chytrého, ale rád bych Vás upozornil na to, že i shazování nadváhy je vysoce individuální záležitost a to co funguje na jednoho nemusí úplně stejně fungovat na druhého z důvodu jedinečnosti každého živého organismu (další je vliv dědičnosti atd.). Stejně tak bych nemluvil o dietách, ale spíše o vhodném stravovacím plánu. Každý takový stravovací plán včetně modifikací diety Dr. Atkinsona musí být kombinován s tělesnou aktivitou ve formě anaerobního a aerobního charakteru a podporován potravinovými doplňky. Jinak je to na nic. Jednostrané diety a absence nebo nesprávný pohyb mohou způsobit organismu kolikrát v konečném důsledku větší problémy, než laxní přístup k životu. Dejte si prosím pozor na nepodložené pokusy a nezahrávejte si s metabolismem. Důsledkem může být zvětšování tukových buněk a změna kompozice těla nežádoucím způsobem. Je vědecky dokázáno a podloženo studiemi, že změna kompozice, vztah tukové tkáně versus svalovina se po nedokonalých nebo jednostranných dietách mění zcela zásadním způsobem v procentuální nárůst tuků. Na váze sice uvidíte o několik kilogramů méně, ale tuky budou plíživě nahrazovat úbytek svaloviny. Protože je tuk lehčí než svalová tkáň, na váze to zpočátku nepoznáte......

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu
Autor: Lucie Burešová ()
Datum: 02. 04. 2005 10:55

Mám dotaz ty už jsi ten ********* vyzkoušela? Já to jim teď a jsem tim přímo unesena jaké to má výsledky.Dokonce jedna pani co to papá se mnou zhubla za týden až 3,5 kg a nenabere to spět. Je to v principu založenym na správnym přísunu bílkovin, které pomáhají spalovat tuky a tím dodávat do těla potřebnou energi. Já vím co řikám, protože už s tím dělám pár měsíců a znám obrovkou spoustu lidí, kterim to uplně změnilo život. Jsou tím tak nadšení, že se jim zvedlo i sebevědomí, které jim předtím chybělo.
Kdybych to sama nezkusila tak bych toto asi jen stěží napsala, ale nevěř ničemu co na vlastní kůži nevyzkoušíš.Tím tě nechci do ničeho nutit, ale jen uvědomit nad tím, že jestli chceš být doopravdy štíhlounká můžeš vyzkoušet i to co je pro jiné"tahání peněz z lidí"

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu
Autor: JANASTA ()
Datum: 08. 04. 2005 01:26

Jím všechno a k tomu používám olejíček na lepší trávení tuků. Mám za 4 měsíce 15 kg dole. Je to super pocit, když ženy zírají a muži odbivují! :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu
Autor: lipa ()
Datum: 11. 04. 2005 17:40

Milá Maco jmenuji se Pavel a pokud chceš dát kila dolů tak to dokážeš.Já sám jsem hubl několikrát a vždy jsem opět přibral a to jěště více nežli jsem dal dolů.Nyní jsem si upravil jídelníček a k tomu si dávám jako doplněk stravy bylinky za 14dní mám 5 kilo dole.Je to super cítím se lépe .Zatím ahoj

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu
Autor: rike ()
Datum: 11. 04. 2005 21:31

Já používám také bylinky. Dala jsem jen 2 kilečka dolů a jsem šťastna, protože si neumím odepřít , žádné sladkosti. Chci další 2 kilečka dát dolů. Nyní si lépe upravím jídelníček a sladkosti jen někdy. Tak mi držte palce!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu
Autor: swibi ()
Datum: 14. 04. 2005 15:32

lidi prosimm pomozte jak mam do cervna zhubnout 10kg??plosim kdyztak mi napiste mail prosimm odmena nemineMaca napsal:

> To jsem si řekla, když jsem po Novém roce stoupla na váhu. Při
> výšce 160 cm mám 65 kg, to pro někoho není až zas tak moc, ale
> já jsem z toho úplně vedle. Můj život se asi od ostatních dost
> liší. Vstávám každý den ve třičtvrtě na pět a kromě středy a
> soboty se do postele dostanu okolo jedné ráno.(to proto, že mám
> dvě zaměstnání). TeĎ jsem se dostala do situace,že si nevím
> rady co mám do té pusy strčit abych dále nepřibírala. Dokonce
> jsem si zavedla sešit do kterého si píšu co všechno sním, ale
> mám pocit , že si mé tělo ukládá vše co sním na horší časy.
> Např: ráno káva, pomeranč nebo jablko, v 10,30 na oběd (v
> práci), tzv. rychlé nudle nebo jogrt, čaj, atd. Naposledy jím
> asi v 18, 00. Kdo poradí jak na to???
>

>
> Příspěvek upraven (11. 01. 2005 11:18)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu
Autor: Sisa ()
Datum: 18. 04. 2005 10:57

Prosim, jsem tady poprvé a chci taky zhubnout poradte mi o jaké bylinky se jedná já piju čistící čaje a zatím nic moc a kdyby jste mě naznačili o jakou úpravu jídelníčku se jedná byla bych moc ráda.Nechci bejt tlustokožec.DĚKUJU MOC.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu
Autor: lukasova ()
Datum: 19. 04. 2005 12:45

Pokud neupravíte jídelníček a nezačnete se rozumně hýbat, pak Vám žádné bylinky nepomůžou. A pokud ano, tak ne trvale.

Zapojte se do rubriky HUBNUTÍ II., tam probíhá aktuální diskuse o zdravém hubnutí.



______________________
.: ZHUBNEME :.
Zdravě ke štíhlé linii
______________________

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu
Autor: radana ()
Datum: 29. 04. 2005 00:34

ahoj holky,
mam taky v planu, vylepsit svou postavu, muzem zkusit spolu to tvarovani postavy.mam stovky klientek, co sem naucila zhubnout a drzet postavu.
sem z brna, ale vzdalenost neni problem. otazka je kolik chcete zhubnout a jestli to chcete udrzet. ozvete se, jakmila budete mit chut ke zmene na *********@seznam.cz

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu
Autor: Mirka ()
Datum: 29. 04. 2005 11:13

Radana dela reklamu na herbalajf, takže kecá, tak bacha na to...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu
Autor: radana ()
Datum: 03. 05. 2005 22:53

ahoj mirko,
to je úžasné jak si bystrá smiling smiley jak to víš co mi pomohlo? tys to taky jedla? mě je jedno jestli se chcete trápit dietama nebo dělenou stravou? já jsem toho vyzkoušela dost a už nemám chuť mít jo-jo efekty!
Kolik si Mirko zhubla? Já sem před 6 lety zhubla 12 kg, protože mě jeden skvělý distributor naučil jíst. A i kdybych tu někomu řekla jen vlastní zkušenost s hubnutím, tak z toho nemám Mirečko ani korunu.
Nevím proč si tak škodolibá, nebo se snad něčeho bojíš? Každý tu má přece právo poradit jinému, jak se mu to podařilo.
Měj se moc hezky!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Prášky
Autor: vlado ()
Datum: 11. 05. 2005 16:05

prosil by som o radu ako zhodiť 50 kg za 12 mesiacov. skúšal som všetky možné diety a nič nepomáha. bol by som vďačný aj za info kde a za akých podmienok je možná,ako jedna z posledných možností, bandáž žalúdka. ďakujem.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Prášky
Autor: Macka ()
Datum: 11. 05. 2005 22:30

Čau Vlado,

mrkni se do fóra hubnutí II, kde je spousta ženských, které společně drží SBD. Musím říct, že mě super naladili a že ta dieta má asi docela racionální jádro. Já jsem to vyzkoušela jeden den, pak jsem se ale rozhodla, že nechci držet dietu celý život a že to udělám jinak. Měj se a když budeš mít chuť, ozvi se na můj mail.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí123Následující
Aktuální stránka: 2 z 3


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.