Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: 123Následující
Aktuální stránka: 1 z 3
Zhubnu
Autor: Maca ()
Datum: 10. 01. 2005 19:57

To jsem si řekla, když jsem po Novém roce stoupla na váhu. Při výšce 160 cm mám 65 kg, to pro někoho není až zas tak moc, ale já jsem z toho úplně vedle. Můj život se asi od ostatních dost liší. Vstávám každý den ve třičtvrtě na pět a kromě středy a soboty se do postele dostanu okolo jedné ráno.(to proto, že mám dvě zaměstnání). TeĎ jsem se dostala do situace,že si nevím rady co mám do té pusy strčit abych dále nepřibírala. Dokonce jsem si zavedla sešit do kterého si píšu co všechno sním, ale mám pocit , že si mé tělo ukládá vše co sním na horší časy. Např: ráno káva, pomeranč nebo jablko, v 10,30 na oběd (v práci), tzv. rychlé nudle nebo jogrt, čaj, atd. Naposledy jím asi v 18, 00. Kdo poradí jak na to???



Příspěvek upraven (11. 01. 2005 11:18)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu
Autor: Zdena ()
Datum: 11. 01. 2005 09:34

Milá Maco, kloid chceš návod ,tak jak to děláš zachvíly budeš na dně přečti si článek na weside alda.*********.cz "deník přechodně tlusté ženy" moc poučné. Zdena

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu
Autor: Monča ()
Datum: 11. 01. 2005 12:07

Ani tam nechoďte, je to hnusná reklama na nějakej harbelajf nebo co. Chtějí jenom vydělávat peníze, nic zázračného za tím není, jenom byznys.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu
Autor: iva ()
Datum: 11. 01. 2005 12:56

podívej se tady na phoru-hubnuti II. Holky buď jen zdravě a málo jí, tzv. JZD a nebo jako já, drží SBD - Dieta ze South Beach Dr.Arthur Agatson.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu
Autor: Roman ()
Datum: 15. 01. 2005 17:34

ahojky,jmenuji se Pavlína a d?íve jsem m?la stejný problém jako máš Ty.na svou výšku jsem m?la 10 kilo nadváhy a i když svou profesí-zdravotní sestra,jsem si myslela,že vím o t?lí?ku tém?? vše a že si budu um?t pomoci,nikdy se tak nestalo.Ta spousta diet,které jsem držela m?la spíše opa?ný efekt a já i když n?co málo shodila,návrat t?ch kil byl vždy stejný.V dnešní dob? mám o 12 kilo mén? a tuto váhu si držím už p?es dva roky a cítím se skv?le,nejen po stánce fyzické,ale i hlavn? po psychické.Stouplo mi sebev?domí a pocit,že vypadám dob?e Ti snad jako žen? vysv?tlovat nemusím.
Nelekej se jmena Roman v registraci,je m?j kolega,který se mnou spolupracuje práv? v této oblasti.Budu se t?šit.P?eji Ti p?kný den.

Upraveno, nedovolená reklama.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu
Autor: sony ()
Datum: 15. 01. 2005 17:37

To je zase nějaká zašifrovaná reklama na hubnutí nebo co?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Prášky
Autor: HK ()
Datum: 22. 02. 2005 12:39

Ahoj všichni! Jsem tu poprvé, tak se rozkoukávám :-) Abych popsala své zkušenosti s "podpůrnými prostředky" při hubnutí: Vyzkoušela jsem Xenical. Zhubla jsem 6 kg za týden, ale nemohla jsem se vzdálit od záchodu a když jsem ho vysadila, jeho účinky přetrvávaly dál, bylo mi zle a pořád jsem běhala na záchod :-) Kamarád bral ******. Ze 120 kg zhubnul na 83, ale podepsala se na něm spousta vedlejších účinků, často se mu točila hlava, bylo mu zle, nespal a byl bez nálady, spíš protiva. Teď jsem uvažovala nad Meridií. Ale jediný recept, který se mi na hubnutí osvědčil, je jíst po min. 2 ale max. třech hodinách a po 14. hod. nejíst tuky, sacharidy a přílohy. Takhle jsem zhubla 14 kg. Pak jsem se ale přestala hlídat a šlo to rychle zpátky :-(

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu
Autor: Evulik ()
Datum: 26. 02. 2005 17:17

No jo, to znám, člověk se prostě nesmí přestat hlídat, jinak je to katastrofa. Já také držela stále nějaké diety - ano zhubla jsem, ale potom také rychle všechno nabrala a co je horší vždycky o nějaké to kilo na víc a ze svých 65 kg pred 20 lety jsem dosáhla letos v lednu 100 kg (měřím 172 cm). Trvalo mi dlouho, než jsem si uvědomila, že je třeba nejenom zhubnout, ale i si váhu hlídat. Bohužel patřím k těm nevyvoleným a vždy jsem záviděla svým koleginím, které se doslova a do písmene cpou od rána do večera a prokládají to čokoládou a váží stále stejně a vypadají skvěle. Pak jsem ale pochopila, že existují i jiní lidé, kteří se musí hlídat celý život aby vypadali k světu a odměnou jim je štíhlá postava. Změnila jsem radikálně přístup k životnímu stylu a dala se na běh na dlouhou trať. Vše začíná u psychiky a pak přechází teprve k fyzickému tělu. Je třeba se napřed rozhodnout co vlastně chci a co mě to bude stát a pak začít bojovat.... a už nikdy to nevzdát!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu
Autor: Vlasta ()
Datum: 01. 03. 2005 09:04

Ahojky, já mám za sebou braní Xenikalu, ******* i *******. Všechno je to o ničem. Souhlasím s Evikem, že musíme si nejprve uvědomit v hlavě, co vlastně chceme a pak do toho jít s tím, že změníme životosprávu na pěkně dlouhou dobu.
Pokud je člověk více obézní, je to vždy závislost na nějakém jídle, které dominuje nad ostatními. Někdy jsou to sacharidy, někdy bílkoviny ve větším množství, někdy tuky.....
Je rozdíl, když někdo chce zhubnout do 5 kg, nebo do35 kg.
Pokud je nadváha vyšší, nikdy se to neobejde bez radikální úpravy jídelníčku.
Také každý člověk je jiný. Někomu vyhovuje makrobiotika, někomu vegetariánství, někomu výživa podle krevních skupin....
Řada z nás, by mohla přednášet s našimi znalostmi na univerzitě Vysoké školy hubnutí :-)))), ale všem nám tady většinou chybí vůle a opravdu chtít.
Jenže když je člověk závislák, třeba jako já na sacharidech, nepomůže ani vůle, ani moc chtít, chce to změnu jídelníčku¨
bez sacharidů. Nemohu si tedy dát ani kousek černého pečiva třebas i se sýrem, který snižuji BMI, je to jako cigareta. Stačí trochu a jsem v tom zase a sním toho hromadu. Ach jo. A každý den začínám s novým ránem znovu a znovu........
Ode dneška se pokouším jíst bez sacharidů, max. do 30%. Do 20 to nezvládnu. Nemohu být bez zeleniny, jogurtu, zakys. podmáslí a zrní na snídani.
Snad se mi to tentokrát podaří.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu
Autor: Vlasta ()
Datum: 01. 03. 2005 09:11

Nevím, proč se *******, ani ****** neobjevil v textu.:-((((

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu
Autor: webik ()
Datum: 01. 03. 2005 09:19

Protoze se tyto prostredky na tomto serveru nezobrazuji. Nejsou zdrave a vetsinou je tu nekdo komercne nabizi k prodeji.



_______________
...: webik :...
www.zhubneme.cz

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu
Autor: Evulik ()
Datum: 01. 03. 2005 18:12

Já vím, je to těžké přeprat to své horší stravovací já - ale jde to. Já také nemám ještě nic vyhraného, ale teď jsem si to prostě všechno v mozku uspořádala a vím, že to jak budu vypadat až zhubnu je silnější než moje chuť k jídlu. Vím, že zkončil život nekonečného se přejídání a začal život plný pohybu a konzumace toho zdravého co nám příroda nabízí - mám hned více energie a optimismu. Od 1. ledna mám dolů 10,5 kg a opravdu to jde a ani nemám pocit hladu (jen ta chuť se stále objevuje), ale stačí si říct - velikost oblečení 50, nebo 44 a hned vím co chci.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu
Autor: Zuzana ()
Datum: 02. 03. 2005 09:10

Ja uz se skoro stydim psat do hlavni diskuse, protoze ob dva mesice slibuju, ze zacnu opet hubnout. Mam za sebou radikalni zhubnuti nejezenim po obede na 52 kg a nyni dve joja behem roku. Vazim ted vic, nez kdy jindy (skoro 70 kg). Dnes jsem se rozhodla, ze zase zkusim omezit vecerni prezirani. Takze budu normalne snidat, obedvat a svacit. Vecer maximalne jogurt, ale ty nemam rada, takze asi spis jen caj a nic. Jakmile bude tepleji, tak budu vecer chodit ven se psem, ted v tom mrazu si spis sednu ke kamnum. Taky bych rada zacala mirne posilovat (aspon bricho a ruce). Tak slibum konec, chce to akci. Do tabulky i do slibu jsem se zapsala. A tobe Maco drzim palce, at to taky jde.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu
Autor: Ela ()
Datum: 02. 03. 2005 09:37

Zuzano a proč by ses styděla, proboha. Já měla v listopadu 68 kilo a teď mám 75, tak pro mě ta zima dopadla ! Jakživ jsem takhle přes zimu nepřibrala. Ale prostě to musí zase zpátky dolů a hotovo, samo to na mě nenaskákalo, přižrala jsem si to já osobně, vlastními silami. nene
Udělala jsem si z jednoho seriálu o hubnutí takový výtah s příklady jídelníčků v hodnotě 5200 kJ a přehledy tipů na snídaně, svačinky, obědy a večeře, pošlu ti to mailem, pro inspiraci. mrk
Tak to zase zhubneme, ne ? :-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu
Autor: Slavka ()
Datum: 02. 03. 2005 14:03

Elo, můžu být zachtivá a taky tě poprosit. Jsem na tom stejně...
Díky Sl.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu
Autor: Ela ()
Datum: 02. 03. 2005 14:13

Slávko, posláno. :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu
Autor: Slavka ()
Datum: 02. 03. 2005 14:17

Elo, to byl fofr. Děkuji moc a držím Ti palce. Už se nám konečně těch 69,9 musí podařit a pak si dáme stejně další závazek, ne? Já už si život bez hubnutí neumím představit.
Sl

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu
Autor: Ela ()
Datum: 02. 03. 2005 14:24

Jo, je to opravdu prima koníček ... Ale už bych ho konečně ráda provozovala na teoretické úrovni, kupříkladu dobrou radou druhým, osobní demonstrace už mě zase tak moc nebaví. :-D
Jo, poslala jsem ti k tomu ještě doplněk. :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu
Autor: tatranka ()
Datum: 02. 03. 2005 18:20

Elo,
můžu taky poprosit o zaslání? někdo z dobrý ch duší mi už sice něco podobného posílal, ale po totálním kleku PC jsem o hodně podstatných informací přišla...
Ach jo, ten leden a únor jsou fakt nejkritičtěší měsíce, ale my se nedáme!



---

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Zhubnu
Autor: Maca ()
Datum: 02. 03. 2005 20:24

Tenhle Přispěvek jsem vlastně posílala již v tom lednu a teď se objevil znova. Získala jsem za tu dobu tady spoustu rad a odpory. To mě dohání taky k většim aktivitám a od toho led do dneška se mě podařilo sundat necelé čtyři kila. Občas 61,5, někdy dokonce i 61. Mým toužebným snem je dostat se pod tu šedesátku. No zaděláno mám slušně, tak snad se to podaří. Teď už váha druhý týden stagnuje, ale já ji udolám.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: 123Následující
Aktuální stránka: 1 z 3


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.