Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
atkinsonova dieta - uzavreno
Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: 1234567891011...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 1 z 25
atkinsonova dieta - uzavreno
Autor: simona1975 ()
Datum: 01. 12. 2004 08:30

vcera som mala na ranajky 3 vajicky zo sunkou,k tomu ovci syr,ca.5g
na obed väcsiu stvrtku kurata,zase trochu syra,salat.Bola som plna,a nemala som uz do vecera skoro vobec hlad.Medzi tym som si robila bezkofeinovu kavu,a luskala arasidy.Myslela som,ze tak dnes som naozaj vela jedla.Ale moja vaha na druhy den ukazovala o 500g menej!!!Bola som stastnaaa.Este co chcem napisat,ze asi po 3 tyzdnoch atkinsa,zacinaju moje krce.Atkins popisuje,ze tym,ze viac vylucujeme,a vela pijeme,sa vylucuje magnezium a kalcium.A preto tie krce.Zasla som si na nemecke forum,a doporucuje aj tieto mineraly k vitaminom.Ale nie magnezium a kalcium naraz.Napriklad Ca rano,Mg vecer.Mam lahke krce v lytkach a stehnach.Neboli to,ale je to zvlastny pocit.Iny zase pisu,ze treba este viacej pit.Ja neviem,myslim,ze tento sposob stravovania je aj viac mocopudny,pretoze mam väcsi smäd ako inokedy.Takze treba asi viac pit.Niekto popisuje,ze vypije okolo5-6 litrov.Ale zalezi aj na velkosti cloveka.Ja som pila tak 3litre denne.Pokusim sa ist na 4 litre.Takze nezabudat na vitaminy a mineraly.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil webik (26. 04. 2009 19:25).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: nova atkinsonova dieta
Autor: Macek ()
Datum: 01. 12. 2004 09:07

pište, pište, i já bych chtěla hubnout, ale nějak se mi nedaří, dělám někde chyby, asi tím, že jím jogurty. Jinak fakt nevím.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: nova atkinsonova dieta
Autor: Monika ()
Datum: 01. 12. 2004 10:18

Tak já mám dneska k snídani čaj, 125g Geramondu a 125g papriky, na oběd a na večeři jsem si vzala 100g čínského zelí, nakrájela na nudličky a poleju to krevetkami s mojonézou. Takový prostě krevetový salát. No uvidíme.
Taky jsem si koupila bezkofejnovou kávu. Holky, jakou používáte smetanu do kafča ?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: nova atkinsonova dieta
Autor: simona1975 ()
Datum: 01. 12. 2004 11:40

Macek,naozaj,jogurty musis tento krat vynechat.Maju vela uhlohydratov.Monika,pozor na majonezu,urob si ju sama doma.Kupena ma
vela cukru.Pouzivam sladku smotanu.Nepozeraj na tuky.Smotany si das do kavy ovela menej ako mlieko.Ale ked nemam smotanu(v praci)tak si dam plnotucne mlieko.Kocky,konecne som z 78,9 na 77 kg,a treti tyzden atkins.U mna to ide pomalsie,ale ide.Mam energiu na cvicenie,az na tie krce v lytkach,mam sa super.Nikdy som nemala tak krasne pevne nechty,ako teraz.Jedine,co som zredukovala,su vajicka,Jem ich len uz na ranajky(2kusy).Po 2ch tyzdnoch som si dala urobit krvny rozbor,a cholesterin bol vysoky.Zjedla som za cely den aj 5ks vajec,pretoze ma to super zasytilo.Aj ked vysoky som mala ajten dobry cholesterol,takze to nebolo az take zle.Dala som do jedalnicka viac orechov,a na salat si davam vela olivoveho oleja.Kupila som si aj lososovy olej tobolky.Ale idem dalej.Obcas si do salatu dam aj psenicne otruby,nech mam vlakniny.No nejak to to telo musime tym zdravym zasobit,aj bez kalorii.Este raz podotykam.Nehladovat,nebat sa ryb,mäsa,olivoveho oleja,orechov.Na dressing len citron,nie ocot..nijaky.Je tam cukor.Casto pouzivam kyslu smotanu,do toho cesnak,trochu citronu.Je to suuper na salat.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: nova atkinsonova dieta
Autor: Petra* ()
Datum: 01. 12. 2004 18:19

Ahoj, opet sa hlasim...
no kupila som si bezkofeinovu kavu, docela to jde ale nie je to aj tak ono. Nabuduce skusim neco od Nescafe, to bude urcite jeste lepsi. Jinak ma chytaju hrozne chute na sladke v dobe studia. Je to celkem desny... nezabiraj ani orisky.
Chcela som sa spytat na tu smotanu, kolko ma zakysana sacharidov? Ta mi chutna i samotna.. je to lepsi, nez jakykoliv jogurt! yawning smiley)
Tak do rychleho zhubnuti.. yawning smiley)
P.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: nova atkinsonova dieta
Autor: Jane ()
Datum: 02. 12. 2004 09:57

Ahoj holky,
zdravím vás a přeji hodně úspěchů. Já už jsem Atkinse zkoušela s nevalným úspěchem. Teď o něm uvažuji znovu (mám velikou nadváhu). Četla jsem, že někoho vyhazuje z ketózy káva. Jaké máte zkušenosti?
SIMONO - proto piješ bezkofeiovou?

PETRO - toto mám v tabulkách:

smetana 33% - (šlehačka) - 3,31
smetana 6% tuku (do kávy) - 4,5
smetana konzumní (12% tuku) - 4,2
smetana pochoutková (16% tuku) - 4
smetana šlehačka light - 8
smetana zakysaná 11% - 4,2
smetana zakysaná 15% - 4,5

zatím Jane


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: nova atkinsonova dieta
Autor: simona1975 ()
Datum: 02. 12. 2004 10:22

Preto pijem bezkofeinovu,lebo kofeinova drazdi pankreas,a zvysuje hladinu inzulinu v krvi.A ked sa zvysi inzulin,tuky sa ukladaju.Uz som o tom pisala.Lebo tuky sa ukladaju prave zasluhou inzulinu.Cely atkins je zalozeny prave na tomto pravidle.Ziadne sacharidy,ziadny inzulin-ziadne ukladanie tukov.A ak telo nema sacharidy,musi si ich vyrobit s tukov.Takze kava len bezkofeinova.Petra,vyskusaj od nescafe,tu pijem aj ja,Je velmi dobra.Smotanu hocijaku,aku chcete.myslim,ze clovek jej tolko nezje,ako jogurtu.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: nova atkinsonova dieta
Autor: Jane ()
Datum: 02. 12. 2004 10:45

SIMONO - kofein zvyšuje hladinu inzulínu? I v malém množství?
Jinak já jsem v obraze, co ano a co ne celkem přesně, ale jsem kafař a dr. Atkins píše, že se může max. 6 šálků kávy, do čehož se bohatě vejdu.


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: nova atkinsonova dieta
Autor: Monika ()
Datum: 09. 12. 2004 14:52

Tak co holky, jak se daří ? Nějak nám to tady umřelo, co?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: nova atkinsonova dieta
Autor: Petra* ()
Datum: 14. 12. 2004 10:52

Ahojda... tak ja sa priznam, ze kvuli stresum som polevila. Pribrala som zas 3kg, ale chripka to zas posunula o 2kg dolu. Od vcera som zas vzorna, ale nevim nevim, jak to dopadne na vanoce. A co vy holky?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: nova atkinsonova dieta
Autor: Monika ()
Datum: 14. 12. 2004 11:00

Já se přiznám, já to nevydržela celou dobu, tak střídavě. Byly návštěvy a večeře u rodičů, no nic moc. Přiznám se.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Ahoj...
Autor: Monča ()
Datum: 14. 12. 2004 14:03

Ahoj Moni, přečetla jsem si popis Tvé situace z listopadu...moc jsem se nasmála, protože jsi prakticky psala o mě, rozdíl je jen ve věku a já nemám děti... Jmenuji se stejně, měřím 182 cm a váha ráno ukázala otřesných 81.5 kg, bude mi za dva týdny 27... Já se tak hrozně snažím zhubnout, ale pořád je to +- 5 kilo. Přítel je taky sportovec, nesnese na sobě gram špeku a tak maká a maká a vypadá úžasně...Ano, tihle typci mají v sobě notnou dávku sobectví a to je fakt jiné téma, kdyby to notně nevyvažoval jinak skvělými vlastnostmi...nakoplo mě to, když mě představil jako "kamarádku" (teď už si to nedovolí) a já si vedle něho přišla jak starší, tlustá a ošklivá ségra a ty věčné noční filosofické debaty o tom, jak nepřekonatelná bytost bych byla, kdyby... A tak já týden makám, snažím se, nejím a o víkendu brečím a cpu se...chci se cítit v první řadě já dobře a sebevědomě a drahý aby měl tedy nejen chytrou a milou, ale i krásnou Moničku:-). Byla bych ráda, kdyby ses ozvala, myslím bychot to dopodrobna rozebraly a určitě nám to pomůže. ZA MONIČKY KRÁSNĚJŠÍ, hm? Měj se...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: nova atkinsonova dieta
Autor: Ela ()
Datum: 14. 12. 2004 18:25

Mončo - je fajn, že ses do toho pořádně obula, když vytrváš, určitě to dokážeš. JO
Ale - mezi námi - mě představovat svalovec jako kamarádku, tak ne že by to nakoplo mě, ale já bych nakopla jeho. :-D


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: nova atkinsonova dieta
Autor: Monča ()
Datum: 15. 12. 2004 10:36

Elo, to máš naprostou pravdu...jenže já bych pouze se "svalovcem" nikdy nebyla, sportem se pouze udržuje fit, říká, že tím vlastně relaxuje aby se nezbláznil z množství práce (což já nepochopím, protože pro mne je fitko nekonečná hodina a půl dřiny a utrpení :-) ). Ta "kamarádka" byl první a poslední vážný problém...to jsme si vyřvali :-) . V životě to funguje trošku jinak než by mělo, má kamarádka je skvělá bytost s ryzím charakterem, jenže má 120 kilo, manžel se jednoho dne sebral a odešel a ona teď rozebíra proč jí vždy říkal,že mu to nevadí, že ji má i tak rád atd...ne že bych omlouvala toho chlapa, ale mít doma ufňukanou kuličku taky asi není super. Takže myslím,že bychom se měly snažit,abychom vypadaly :-), ale v prvé řadě pro sebe!!!!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: nova atkinsonova dieta
Autor: Hanka ()
Datum: 15. 12. 2004 13:28

Překvapuje mě, že Simona v 1. příspěvku píše, že se nemá jíst Ca a Mg spolu, např. ing. Janča to právě tak doporučuje (v poměru 2:1 - tak je to např. v Dolomitu nbo Dologranu). Tak teď nevím, čí jsem :-(


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: nova atkinsonova dieta
Autor: Monika ()
Datum: 15. 12. 2004 16:40

Já si myslím, ž esi to každý musí na sobě odzkoušet, co mu vyhovuje.
A jaké máte holky váhové úbytky ?

Nastavení: OdpovědětCitovat
...
Autor: Monča ()
Datum: 16. 12. 2004 13:10

3 kilča za týden, v potu a námaze:-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: nova atkinsonova dieta
Autor: Monika ()
Datum: 18. 12. 2004 14:22

No Mončo,
jsi dobrá, já se v tom nějak patlám. Je mi po téhle dietě nějak špatně. Bolí mě hlava, pálí v krku a bolí žaludek. Docela mě to mrzí, no oc se dá dělat. Tak se alespoň snažím omezovat sacharidy co nejvíc to jde, ale do těch 20g se nevejdu.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: nova atkinsonova dieta
Autor: simona1975 ()
Datum: 19. 12. 2004 17:56

Po dlhom case
Hlasim sa,a som rada,ze ste sa na to dali.Ja kocky,zial nemam dobre spravy,asi po mesiaci som dostala anginu.Bolo mi na nic,nepomahali ani stavy s citrona.Potom som zrazu dostala hlad,dala som si vsetko mozne co atkinson povoluje,a stale som chcela nieco jest.Pochopila som,ze musim nieco zmenit.V ten den som si potom dala cokoladu,pizzu a co ja viem co.A konecne ma chtic presiel.Presla som znova na Montignaca,a to uz druhy tyzden.Ide to super.Neprejedam sa,sladkosti som sa ani od toho dna nedotkla.Pokupila som si rozne knihy od neho.Atkins mi velmi pomohol,lebo montignac je podobny,ale on dovoluje aj celozrnny 100% chlieb,aj ovocie.Ale samozrejme ze oddelene.Takze rano prve co si dam,je ovocie,alebo vytlacenu stavu.Po pol hodine si dam bud samoupeceny chlieb z tvarohom,alebo od atkinsa vajicka,sunku syr,zeleninu.Takze striedam jedla sacharidove,a bielkovinove.Naozaj atkins mi v tomto pomohol,ze sa dokazem aj bez chleba zasytit.V podstate delena strava.A zistila som,ze ak to clovek je v spravnom pomere(teda napr dve jedla bielkovinne,a dve sacharidove),tak sa tiez neprejeda,vydrzim pravidelne 4-5 hodin jest,a vsetko to sladke sa ani nedotknem.Vyhovuje mi to lepsie,ako atkins,pretoze nemam krce,som tak isto vitalna,nemam smäd.Proste telo mi ukazalo,ze toto neni moja cesta.Mam dojem,ze chlapy znasaju atkinsa ovela lepsie,ako my zeny.A hlavne ludia s velkou nadvahou chudnu rychle.Ale ja chudnem s montignacom rovnako,ako s atkinsonom.Dufam ze som vas neznechutila,aj tak zelam vsetko dobre,a hlavne nevzdavat sa,pocuvat na svoje telo.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: nova atkinsonova dieta
Autor: Sarume ()
Datum: 13. 01. 2005 10:00


Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: 1234567891011...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 1 z 25


Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.