Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Taktika !!!
Autor: Andrea ()
Datum: 13. 10. 2004 21:53

Ahojky,
tak jsem se rozhodla, že udělám všechno pro to, abych dala dolů svá kila!
Začala jsem 4.10. tím, že jsem zavedla systém: snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře (do 17:00 hod.). Potom jsem už jedla jen ovoce (např. hroznové víno-je moc dobré a zasytí!!!). Tak např. SNÍDANĚ: jogurt Vitalinea a do toho Fitness lupínky, SVAČINA: banán, OBĚD: filé a brambor (menší porcička!), SVAČINA: jogurtík Vitalinea, VEČEŘE: nějaké ovoce. Vážila jsem se v sobotu a mám o 3kg méně!!!!! Držím to dál, tak uvidím, jak to bude fungovat. Jím normální jídla, akorát se vyhýbám kalorickým jídlům a sladkostem. Uvídíme! :O)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Taktika !!!
Autor: Ela ()
Datum: 18. 10. 2004 21:42

Andreo - ovoce večer nejez, ukládá se do tuků, když už nevečeříš, tak raději zeleninu. A jinak - moc pěkné výsledky, jen tak dál. JO

Autor: Dr. Osvoboditel ()
Datum: 01. 11. 2004 10:09

Chyba.

> Ahojky,
> tak jsem se rozhodla, že udělám všechno pro to, abych dala dolů
> svá kila!
Stačí jedinné, vzdát se jazýčku...

> Začala jsem 4.10. tím, že jsem zavedla systém: snídaně,
> svačina, oběd, svačina, večeře (do 17:00 hod.).
Chyba. Jez jenom když ti zakručí. Ráno ovoce, k obědu třeba brambory a večer se najez třeba masa. žádné svačiny, vždy po jídle už nejez tak 4 hodiny, aby se nenarušil průběh trávení.

> Potom jsem už
> jedla jen ovoce (např. hroznové víno-je moc dobré a zasytí!!!).
Ovoce jenom dopoledne a samotný!!! Odpoledne už ne, jedinné že bys nic jinýho doma neměla.

> Tak např. SNÍDANĚ: jogurt Vitalinea a do toho Fitness lupínky,
Fůj!!! Mlíko vůbej nejez, žádné zvíře v dospělosti mlíko nejí, akorát člověk. Zahleňuje celý trávící systém. A ty fitness je taky sajrajt, v pohodě si vystačíš s celozrnnou moukou, nebo vločkama (ale né dopoledne, to jenom ovoce). Jojo, reklama funguje, bohužel...

> SVAČINA: banán
Když bude tvoje snídaně jedno japko, proč ne.

> OBĚD: filé a brambor (menší porcička!),
Opět chyba!!! Dej si buď samotné brambory nebo samotné file, a klidně i větší porcičku.

> SVAČINA: jogurtík Vitalinea,
Nesvačit. Neboj hlad nebude až zas tak veliký, ani po samotných bramborách. Jogurty nebrat, ach jo...

> VEČEŘE: nějaké ovoce.
Večer se klidně najez, ale jen jednu věc se zeleninou.

> Vážila jsem
> se v sobotu a mám o 3kg méně!!!!! Držím to dál, tak uvidím, jak
> to bude fungovat. Jím normální jídla, akorát se vyhýbám
> kalorickým jídlům a sladkostem. Uvídíme! :O)
Je to hrozný si něco odříkávat, to dlouho nevydrží. Zkus to poopravit, úbytky budou poctivé a tělo nebude chátrat.

Autor: Jindra ()
Datum: 04. 11. 2004 13:27

... co je japko ???? :-D

Autor: Vani ()
Datum: 04. 11. 2004 15:21

Jindro - :-D
No to je hustý - dáš si japko a k tomu kus chlepa. :-D :-D

Autor: Dr. Osvoboditel ()
Datum: 05. 11. 2004 07:47

To jsem napsal schálně, ale "hustý" bych fakt nenapsal. :-) Cožejeto hustýho?

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR

-----------REKLAMA-------------
This forum powered by Phorum.