Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
funguje to!
Autor: Michaela ()
Datum: 12. 10. 2004 23:13

Ahoj vsichni, pripadá mi hrozný po mesici Atkinse zhubnout 3 kg. Ja mam po 10 dnech dole 5 kg a to je nejlepsi motivace. Kilojouly nepocitam, sacharidy od oka do 20 g, hlad nemam vubec, ale urcite jsem energ. prijem snizila. Chut na sladke mam, ale neni to tak hrozny (drive jsem snedla 3 tatranky denně, sladila jsem čaj i kafe atd.). Necvicim, ale kazdy den chci zacit.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: funguje to!
Autor: Tereza ()
Datum: 27. 10. 2004 21:36

ahoj a na jakym principu tahle dieta funguje???? dik za odpoved

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: funguje to!
Autor: Ela ()
Datum: 29. 10. 2004 18:50

No, Michaelo, tak to ale honem cvičit začni, protože po 10 dnech jsi chudší o spoustu vody, část svalů a trochu tuku. A to je otázka, nevím, jestli sis před zahájením Atkinse zjistila procento tuku v těle, abys měla kontrolu, co ten váhový úbytek vlastně představuje. Zhubnout 3 kg za měsíc není hrozný, ale rozumný, což se o 5 kilech za 10 dní říct rozhodně nedá, ale jak říkám, ono to není skutečné zhubnutí, tuku opravdu moc zmizet nemohlo.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: funguje to!
Autor: Hana ()
Datum: 10. 11. 2004 13:03

Jen menší rada:
Držela jsem Atkinsonovu dietu skoro 2 měsíce.Zhubla jsem 4 kg a byla jsem spokojená.Dieta mi vyhovovala.Ne tak mému tělu,protože jsem dostala pásový opar a doktorka řekla,že je to ztrátou imunity po této dietě.Takže mi naordinovala všechny vitamíny skupiny B a normální jídlo.
V hrůze z oparu jsem jedla a brala vitamíny.Výsledek se dostavil : přibrala jsem 3 kg zpět za 14 dní.
Ale na druhou stranu ten pásák byl šílený a měla jsem štěstí,že mi zmizel bez následků.
Takže při této ditetě nezapomínejte na hodně vitamínu skupiny. B.


Hana

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: funguje to!
Autor: Lucka ()
Datum: 17. 11. 2004 22:29

V čem spočívá tato dieta? Prosím napište. Dík

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: funguje to!
Autor: iva ()
Datum: 04. 12. 2004 09:58

dieta spočívá v jezení masai tučného v jakékoli podobě,naprostého vyloučení sacharidů, tj. pečiva,příloh,ovoce a zpočátku i zeleniny. Je to strašně fádní strava, dochází u ní k obrovskému odvodnění organismu, snížení imunity a po přechodu na rozumnější stravu okamžitě přibereš.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: funguje to!
Autor: matty ()
Datum: 10. 02. 2005 09:56

vážená Michalelo, uvědomuješ si že 5 kg za deset dní bude minimálně 4kg ve svalech a vodě !!!!
při Atkinsonu se spaluje podkožní tuk tudíž ti mizí objem v pase a na váze to zas tak vidět není

Nastavení: OdpovědětCitovat


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.