Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
FUNGUJE!
Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
FUNGUJE!
Autor: Andrea ()
Datum: 03. 10. 2004 13:05

Po operaci jsem nabrala 40 kg. Hrůza! Před tím jsem měla 59 kg. Zašla jsem do lékárny se poradit, že potřebuji zhubnout. Tam mi doporučili tabletky GUARETA SUPER SLIM a já jsem zhubla 19 kg asi za 6 měsíců. Můžu všem jen doporučit! Nemáte chuť na sladké ani na jakékoliv jídlo a musíte se nutit do jídla, což je příjemné yawning smiley)
Zhubla jsem těch 19 kg, ale bohužel potom se to zaseklo a už jsem nedostala dolů ani kg. Jsem moc ráda, že alespoň těch 19 kg je dole a úplně nejlepší na tom je, že u toho není JO-JO efekt!! Bude to rok a nepřibrala jsem ani kg. Jím teď normálně, akorát, že se vyhýbám kalorickým jídlům a netloustnu.
Teď mám problém jak dostanu zbývající kila dolů, když už na mě GUARETA nezabírá. Máte nějaké osvědčené diety????
Předem díky za rady! Budu Vám držet palce, ať se Vám podaří zhubnout! :O)
Čauky Andrea

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: FUNGUJE!
Autor: wiki ()
Datum: 12. 10. 2004 09:45

to je skvělý, určitě to vyzkoušim. Jak v tvym případě pokračovat dál? poradila bych ti *********, za jeho pomoci jsem zhubla 10 kg, ale ten už pro změnu nezabírá na mě...ale zkus ho, je fakt v pohodě, hlavně se po něm člověk i cejtí líp (fyzicky)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: FUNGUJE!
Autor: Andrea ()
Datum: 13. 10. 2004 21:15

Ahojky,
prosím tě, jak se jmenuje ten přípravek? Zobrazily se tam pouze hvězdičky.
Budu Ti moc vděčná, když mi ten název napíšeš. Díky moc. Určitě vyzkoušej tu Guaretu, protože je fakt skvělá!!! Uvidíš sama už po dvou dnech!! Když tak mi můžeš napsat na můj email!!! Díky Andrea :O)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: FUNGUJE!
Autor: Cvicka ()
Datum: 20. 10. 2004 18:20

Muzu se zeptati, kolik to tvoje kouzlicko stoji??

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: FUNGUJE!
Autor: Elíček ()
Datum: 10. 11. 2004 20:10

Ahojky Andrejko!Chtěla jsem se jen zeptat kolipak ta Guareta stojí???Já vážím 65kg a jsem z toho zničená.Mám velký stehna,pomáhá to i na to???Díkymoooc za odpoveď!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: FUNGUJE!
Autor: Lucka ()
Datum: 17. 11. 2004 22:34

Taky bych chtěla vědět,kolik to stojí a jestli je to vhodné pro děti.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: FUNGUJE!
Autor: Kačka ()
Datum: 13. 12. 2004 23:25

Taky by mě zajímalo, kolik to stojí. Jestli to funguje, jdu do toho. Dneska jsem se vsadila, že do léta zhubnu 15kg. Musím to zvládnout, i když podfukem Guarety yawning smiley) napiš cenu, prosím...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: FUNGUJE!
Autor: Saša ()
Datum: 14. 12. 2004 12:25

Ahoj, taky by mě zajímala cena. Po porodu mi zůstaly dvě kila , ale během 5ti měsíců jsem přibrala dalších 10kg !! Strašný! Mámsice krásné sluníčko, ale nemůžu se na sebe podívata co je nejhorši, do ničeho se nevejdu. Je mi skoro 40 a tělo už nefungje jako dřív ani na ty diety. Hezký předvánoční čas vše. Saša

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: FUNGUJE!
Autor: linditko ()
Datum: 22. 12. 2004 13:18


Nastavení: OdpovědětCitovat


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.