Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: Předchozí1234
Aktuální stránka: 4 z 4
Re: Dieta Arthura Agatsona
Autor: Ela ()
Datum: 25. 11. 2004 21:40

Janino - krásně ti to jde, zvládneš i vánoce, neboj. JO


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Dieta Arthura Agatsona
Autor: Dobračka ()
Datum: 26. 11. 2004 07:21

No ty vánoce mě taky děsí, ale s vaší podporou to snad zvládnem, co říkáte. Janino, z toho pečiva neměj strach. Jeden krajíc chleba klidně můžeš, nebo celozrnný rohlík. Určitě po tom nepřestaneš hubnout. Můžeš místo toho i malou porci přílohy - brambůrka, nebo rýže (pokud možno natural, má nižší GM index). Ono se to hubnutí zpomalí - u mě 0,5 kg za týden- ale to je vlastně žádoucí. Bude to sice trvat déle, než se dostaneme na naši vysněnou váhu, ale zase se snad nedostaví JoJo efekt. A hlavně máme dost času si zvyknout na jiný způsob stravování, protože to je na celý život. Držím palečky a přeji hezký víkend.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Dieta Arthura Agatsona
Autor: Petra ()
Datum: 26. 11. 2004 09:22

Ahoj holky.. no ja som na vanoce doma a tam nemame internet yawning smiley( Ale budu na vas myslet a snazit se a snazit... uz ted vim, ze neodolam nekteremu cukrovi (tvarohovy kolac od maminky nejde nejist) yawning smiley)) Ale co mi dela radost je, ze nemusim jist pecivo a v tom hodlam pokracovat i pres vanoce. Ja kdyz bych si dala jeden krajic, tak druhy den sezeru celej chleba, ja se znam yawning smiley) No ale u nas je o vanocich vzdy hodne ryb a zeleniny, tak to snad nejak zvladnu.
Ja jsem zatim zaradila taky obcas to jabko, ale myslim, ze takovy pomeranc nebo mandarinka o vanocich prijde taky vhod. Mnam! Jedna znama, co krasne zhubla zatim 30 kilo, tak ta rika, ze dela delenou stravu, ale ze podle ni je nejpodstatnejsi, ze sacharidy ji jenom dopoledne. To taky zavedu, kdyz sacharid, tak po ranu, nech mne nastartuje.
Holky, nemate tajny tip, kde v Praze koupit kvalitni OVERBALL?
Dekuju, Petra

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Dieta Arthura Agatsona
Autor: Žaneta ()
Datum: 30. 01. 2005 22:53

Teda holky motivovaly jste me, jste fakt dobry, ze jste se rozhodly pro dietu a jdu do toho taky! Zitra je pondělí, tak můžu začít hned ;o) doufám, že to zvládnu...chce to odhodlání, vůli - s tou to je horší..je děsně slabá, ale při troše tréninku ;o) no nic, tak zatím a pište a podporujte se, je to super ;o)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Dieta Arthura Agatsona
Autor: Mrkvička ()
Datum: 16. 09. 2014 09:40

Dobrý den, děvčata, držíte některá turo dietu? Já jsem začala 16.9.2014.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Dieta Arthura Agatsona
Autor: Mrkvička ()
Datum: 17. 09. 2014 08:51

Pondělí:
Sn: 3 vejce na tvrdo, na plátečky, rajčata
Sv: okurka strouhaná, se solí
O: 2 vejce na tvrdo, rajčata, okurka
Sv: tofu
V: cottage

Úterý:
Sn: jogurt s vlašákama (příště si dám ricottu :-)
Sv: 1 vejce, nastrouhané s cottage, mandle 20 ks, namočené 4 hod ve vodě, změknou
O: rajčata, paprika, mírně osolené, pokapané jablečným octem.
Sv: neměla jsem hlad
V: brokolice uvařena, na česneku (česnek osmahneme na trošce oleje, uvařenou brokolici - dle chuti, já mám ráda když chřoupne - okapeme a vmícháme do česneku)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Dieta Arthura Agatsona
Autor: lukasova ()
Datum: 17. 09. 2014 08:56

Mrkvičko, možná by bylo dobré místo soli používat bylinky, zvýšené množství bílkovin už tak zatěžuje činnost ledvin a sůl by to ještě mohla zhoršovat :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Dieta Arthura Agatsona
Autor: Mrkvička ()
Datum: 17. 09. 2014 09:00

Ano, děkuji ti za připomínku, petrželku, pažitku a celerovou nať a bazalku používám běžně. Ale tyto 2 dny jsem je pravda, nepoužila.
Ještě se zásobím některými sušenými bylinkami, které v truhlíku nemám.
Krásný den!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Dieta Arthura Agatsona
Autor: lukasova ()
Datum: 17. 09. 2014 10:13

:-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Dieta Arthura Agatsona
Autor: Mrkvička ()
Datum: 18. 09. 2014 08:19

Sn: šunka od kosti, sýr plátkový, paprika červená - do sytosti :-)
Sv: paprika, rajčata, okurka salátovky, posypané čerstvou bazalkou a pažitkou.
O: kuřecí prso, brokolice na česneku (viz včera večeře)
Sv: Brynza rozředěná syrovátkou z jogurtu, ementál nastrouhaný,
vše posypáno petželkou.
Rozpustné kafe s mlíkem (snad to není velkej mínus?) K tomuto se čaj rozhodně nehodí!
V: Vaječná omeleta ze 3 vajec, obložená plátkem šunky a plátkem čedaru,
zeleninová mísa. Takto připravená omeleta je velmi sytá, skoro jsem ji nedojedla.
Samozřejmě připravená na teflonové pánvi!

celé odpoledne jsem popíjela čaj.
Zeleniny si dávám opravdu hodně, těch 500g denně rozhodně sním.

úspěch č. 1 - sukně je mi volná již celý den, ne jenom ráno :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Dieta Arthura Agatsona
Autor: Mrkvička ()
Datum: 18. 09. 2014 22:29

Sn: cottage, červená paprika
Sv: rajčata
O: brokolicový salát s tuňákem a zeleninou (mrkev, hrášek, kukuřice, vařená v páře)
Sv: půlka hermelínu
Sv II: kapučíno bez cukru (schůze, nervy...)
V: kuřecí prso ve smetaně pečené, šálek slunečnicových semínek neloupaných, neslaných. A prásknu škvarky :-) asi půl šálku.

Ale i tak jsem se sebou spokojená, i když už by to stálo za to přepsat na dietu Mrkvičky ☺

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Dieta Arthura Agatsona
Autor: Mrkvička ()
Datum: 23. 09. 2014 15:48

jSEM NA SEBE PYŠNÁ, JIŽ PO TÝDNU SE VÝSLEDKY ZAČÍNAJÍ DOSTAVOVAT!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí1234
Aktuální stránka: 4 z 4


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.