Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
tukožkroutská polevka
Autor: Lucie ()
Datum: 28. 06. 2004 12:34

tukožkroutská polevka ano ci ne? Neni to nebezpecne zdravi...?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: tukožkroutská polevka
Autor: Ela ()
Datum: 28. 06. 2004 13:19

Pokud si ji Lucie dáš občas, k obědu nebo k večeři, jistě neuškodí. Pokud máš na mysli týden či déle nic jiného, nedělej to, jakmile začneš jíst normálně, všechno přibereš zpátky.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: tukožkroutská polevka
Autor: Ondra ()
Datum: 21. 09. 2004 07:31

Já už jí držel několikrát a musím potvrdit = funguje (i když po několikerém opakování si to tělo "pamatuje" a efekt se postupně snižuje), ale pokud nedojde k úpravě jídelníčku a nejlépe celého systému stravování - kila jsou obdivuhodně rychle zpět a jdou výše (do 3 měsíců !)! Doporučuji jen jako nouzovku, pokud vážně potřebujete rychle a nakrátko zhubnout...

Nastavení: OdpovědětCitovat


Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR-----------REKLAMA-------------
This forum powered by Phorum.