Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
Atkins - CKD - 2+1 atd... aneb ze 125kg na 90 a na 95 konečných
Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: Předchozí12345Následující
Aktuální stránka: 2 z 5
Re: Atkins - CKD - 2+1 atd... aneb ze 125kg na 90 a na 95 konečných
Autor: Ela ()
Datum: 25. 06. 2004 09:17


Nastavení: OdpovědětCitovat
Uhlovodany (sacharidy) - nepřítel štíhlé linie
Autor: Ela ()
Datum: 25. 06. 2004 10:19

Zkopíruju to sem, není to až tak dlouhé.

POTRAVINY VHODNÉ PRO DOPLŇKOVÁ JÍDLA
(obvykle snídaně a oběd)

Vaše doplňkové jídlo by mělo obsahovat kteroukoli z potravin zde uvedených. Nezapomeňte, že porce mají být průměrné. Při přípravě doplňkového jídla lze opékat, vařit, péct, dusit či rožnit. Vejce by měla být smažena na kuličce másla či margarínu. Doplňkové zákusky, svačiny, by měly mít stejné složení - málo tuku, hodně vlákniny, co nejmenší množství uhlovodanů, ale co do objemu by měly být poloviční ve srovnání s doplňkovým jídlem.

MASO A DRŮBEŽ

Vaše doplňkové jídlo má obsahovat 100-150 g libového masa, ev. masové náhražky, jak je zde uvedeno
- dresinky hotové, na saláty (nezapomeňte, že tzv. nízkokalorické druhy obsahují více uhlovodanů !)
- hamburgery (jen maso, bez housky!)
- hovězí maso, sekané i dušené
- cheeseburger (s obyčejným či nízkotučným sýrem, bez housky)
- játra (pouze kuřecí)
- jehněčí
- kachna
- klobásy (z různých druhů masa, bez přísad uhlovodanů)
- kuře, kuřecí křidélka, kuřecí rolka (bez nádivky)
- krůtí křídla, krůtí maso, krůtí řízky
- lančmíty, salámy suché i měkké (z jakéhokoli masa, bez uhlovodanových či cukerných přísad), nejlépe nízkotučné s malým obsahem soli
- olivový, slunečnicový, sezamový, podzemnicový a sójový olej
- párky na frankfurtský způsob (z masa hovězího, kuřecího a pod., žádné přísady s cukrem)
- sekané hovězí
- slanina
- šunka či uzené krůtí maso
- telecí maso
- tofu
- vepřové maso

RYBY, PLODY MOŘE
Přibližně 100-150 g. V tuňákových, lososových a ostatních salátech z mořských plodů se důsledně vyhněte jakékoliv zálivce, nekonzumujte k nim chléb ani jiné pečivo a neužívejte dochucovací prostředky.
- garnát, halibut, hřebenatky, humr, jeseter, koruška, krab
- losos (vařený, konzervovaný nebo čerstvý)
- makrela, mečoun, mořský jazyk, okoun, platýs, pstruh
- sardinky (v oleji nebo v tomatové šťávě)
- škeble, treska, tuňák, ústřice

VEJCE A MLÉČNÉ VÝROBKY
Zvolte vždy raději nízkotučné výrobky.
Denně povoleno 60 g normálního či nízkotučného mléka, smetany, napůl se smetanou nebo práškové smetany a s nízkým obsahem uhlovodanů na šálek kávy.
Povolena 2 vejce, 100 g jakéhokoli druhu sýra, příp. 150 g tvarohu či tvarohového sýra (farmářský, cottage).
Můžete si dopřát kombinaci : 2 vejce + 100 g sýra ve formě omelety.

Produkty vhodné do doplňkových jídel :
- kysaná smetana či její nízkotučná varianta
- tofu
- vejce

SÝRY : brie, camembert, čedar, eidam, feta, gouda, havarti, jarlsberg, modrý (gorgonzola, rokfór a jim podobné),
mozzarella, parmazán, ricotta, cottage, smetanový, tavený pasterovaný, uzený v copáncích.

ZELENINA A DRUHY SALÁTŮ

Denně zkonzumujte alespoň 2 misky následujících druhů zeleniny či předem připravených salátů ke každému z doplňkových jídel. Zeleninu jezte syrovou, vařenou či zlehka podušenou.

- baklažán (lilek), bambusové výhonky, celer, cibule, cuketa, čekankové puky, chřest, fazolové výhonky
- fenykl, hlávkový salát, kapusta, všechny druhy zelí, kedluben, květák, okurky, pálivé papričky, petržel, pórek
- rajčata (syrová, na chod pouze půlka rajčete) *)
- růžičková kapusta, rychlokvašené okurky, ředkvičky, řeřicha, špenát, tykev (pouze letní odrůdy)
- zelené fazolky, žampiony

*) Rajčata a výrobky z nich (kečup) stojí na hranici mezi přijatelnými a zakázanými přísadami doplňkového jídla. V malých množstvích závislostní reakci nevyvolávají. Omezte jejich konzumaci na polovinu rajčete či jednu, nejvýš dvě polévkové lžíce kečupu.

DEZERTY
Ke každému doplňkovému jídlu je povolen dezert s nízkouhlovodanovým želé a doma ušlehanou šlehačkou bez cukru, popřípadě její nízkouhlovadonovou náhražkou.
K doplňkovému jídlu si nikdy nedávejte jako dezert zákusky z obchodu, cukrárny nebo restaurace. Ačkoli bývají označené jako nízkokalorické, mohou obsahovat dost uhlovodanů na to, aby vyvolaly nežádoucí inzulinovou reakci.
Nejezte jako dezert k doplňkovému jídlu ovoce !
Svůj oblíbený dezert si nechte až k jídlu „za odměnu“.

Ochucování :
Při přípravě jak doplňkových jídel, tak jídel za odměnu, smíte použít bujon či jiný vývar, veškeré bylinky, ocet, hořčici, olivy, pepř, sůl, sojovou omáčku, česnek, pálivou omáčku, křen.

Pečivo a obiloviny:
Při doplňkových jídlech nekonzumujte žádný druh chleba, žádné pokrmy z litého těsta (lívance), vůbec žádné obiloviny. I malé množství zkonzumované mimo čas jídla „za odměnu“ dokáže zvýšit hladinu inzulinu, chuť k jídlu a následně i tělesnou hmotnost.

Nápoje :
Je povolena dobrá voda, sodovka, stolní vody, neslazená černá káva, čaj v libovolném množství. Do čaje či sodovky si můžete přidat 2 lžíce neslazené citronové šťávy.
Jestliže dáváte přednost kávě s mlékem či smetanou, můžete si ji dopřát jednou denně s přídavkem až 100 ml mléka či smetany. Smetana v prášku je rovněž přípustná, pokud obsahuje méně než 2 g uhlovodanů na porci. A dbejte, abyste svou bílou kávu vypili do 15 minut.

Cukr do kávy je povolen pouze u jídel „za odměnu“. Stejně tak veškeré nápoje s obsahem alkoholu.

Ovoce:
Jen během jídla „za odměnu“, mimo něj žádné ovoce ani ovocné šťávy.

Denně vypijte 6-8 sklenic vody nebo nekalorického nápoje.

JÍDLO "ZA ODMĚNU"

Hraje rozhodující roli v boji proti nadprodukci inzulinu jako příčině uhlovodanové závislosti. Představují důležitý psychologický aspekt : máte se na co těšit a můžete si to splnit bez výčitek a morální kocoviny. Aby vám jídlo za odměnu bylo ku prospěchu, řiďte se následujícími pravidly :
Stravujte se vyváženě. Menu za odměnu má být denní slavností, nikoli orgií ! Dopřejte si chutná, dobře vyvážená jídla. Vybírejte ze 4 základních skupin : maso, ryby, drůbež ; ovoce a zelenina ; mléko a mléčné výrobky ; chléb a moučné výrobky.
Odměňujte se pravidelně jednou denně v době, kterou si sami zvolíte. Jediné omezující pravidlo je dodržení časového limitu 60 minut. Můžete si vyhradit kteroukoli hodinu svého dne, ale dejte pozor, aby to nebyla jednou půlhodina a podruhé hodina a půl. Jídlo za odměnu se musí sníst na jeden zátah a nesmí trvat déle než hodinu - tečka.

Většina klientů udává, že jim nejvíc vyhovuje zařadit je jako večeři, ale dosti značný počet klientů volí čas oběda, protože jim to vyhovuje z hlediska pracovní doby. Pár jich také vyzkoušelo čas snídaně.
Je důležité, aby jídlo zapadalo do vašeho časového rozvrhu a vyhovovalo vašemu životnímu stylu. Mějte na paměti, že nemusí nutně začít každý den ve stejnou dobu. Ale doporučujeme přesouvat jídla za odměnu pouze při zvláštních příležitostech, jako třeba slavnostní pohoštění na pracovišti nebo sváteční oběd v rodinném kruhu.
Při jídle za odměnu si dopřejte všechno, na co máte chuť. Včetně masa, chleba, těstovin, rýže, fazolí, brambůrků, ovoce. Klidně si dejte i oblíbené pití, normální či dietní, ovocné nápoje, mléko, pivo, víno, koktejly. Hostinu zakončete milovaným dezertem, ale pozor ! Na všechno máte pouhých 60 minut. Dopřejte si jídlo v jakémkoliv množství, možná nakonec zjistíte, že jste nedokázali sníst tolik, kolik jste si představovali.

Mějte na paměti :
Jídlo za odměnu musíte spořádat na jeden zátah a mezi denními jídly nesmíte nic jíst. Při jídlech doplňkových nesmíte konzumovat žádné uhlovodany.
Když jste skončili s jídlem za odměnu a najednou si vzpomenete ještě na „maličkost“, kterou byste si rádi dali, nezoufejte a hlavně si nepřidávejte. Maličkost uložte do lednice a klidně ji spořádejte při příštím jídle za odměnu.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Uhlovodany (sacharidy) - nepřítel štíhlé linie
Autor: sametka ()
Datum: 27. 06. 2004 08:48

Ahoj Elo, docel ame to nadchlo co pises,protoze ja jsem asi stejnen pripad jako ty, ze jsem spis sacharidackasmiling smiley A tudis i kdyz malo ale presto jsem jedla poraqd sacharidy prevazne a zeleninu ovoce,a jaksi ani s delenou stravou to nejak rapidne neslo dolu,tak bych zkusila tohleto masovysmiling smiley Mne maso nevadi vubec,ale nejak jsem si odvykla jej jist, ale treba kdyz nebudu vubec sacharidovat,jenom bilkovinovat a zeleninovat tak to pujde dolu... Iva psala taky jedno tema ted nedavno a pry ma uspech,a je to podbny tomuto tvemu popisu. Muzu te poprosit o vzorovy ramcovy jidelnicek?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Uhlovodany (sacharidy) - nepřítel štíhlé linie
Autor: Ela ()
Datum: 27. 06. 2004 17:46

Sametko - sestav si dvě tzv. doplňková jídla z výše uvedených potravin zhruba v uvedeném množství a třetí - hlavní tzv. jídlo za odměnu si dej jaké chceš. Jídelníček v knize sice uveden nějaký je, ale je vesměs sestaven z jídel podle jejich receptů, různé omelety a palačinky z bílků a další poměrně pracná jídla, takže psát to sem nemá smysl.
Namátkou :
snídaně - speciální dietní zázvorový chlebíček, čaj, káva
oběd - plátky krůtích prsíček nebo křidélka, strouhaná okurka, ředkev, olivy, zálivka s česnekem, ledový čaj bez cukru nebo dietní limonáda, soda, voda
večeře - co chcete
nebo
sníd. omeleta se šunkou a sýrem, káva, čaj, voda
oběd pikantní krevety s houbami, zelené fazolky dušené na másle, káva, čaj, voda
večeře - co chcete
nebo
sníd. salám s vejci, káva, čaj, voda
oběd salát z darů moře, míchaný salát z celeru, paprik, okurek s krémovým či smetanovým bylinkovým dresinkem, káva, čaj, voda
večeře - co chcete

Funguje to, netrápím se chutěmi, po velmi dlouhé době zažívám zázrak zvaný "pocit sytosti", večer se nepřežírám, ač by vše tomu nasvědčovalo, 9.6. jsem začínala na 72 kg, dnes ráno tam bylo 68,5 kg. Jsem zvědavá na vývoj dní příštích, zatím všechno v pohodě.
Jako pozitivní vidím to, že ačkoliv oproti Atkinsově dietě mám ve stravě i tak poměrně dost sacharidů, kolem 100 g na den (Atkins se pohybuje kolem 30), účinek to má taky. Dlouho jsem se bránila snížení sacharidů, ale vypadá to, že není jiné cesty, už nestačí jen snížit kalorickou hodnotu, chce to jinou strategii. Vyzkoušej to, uvidíš, každý reaguje na něco jiného a jinak.
Snažím se v rámci možností této metody o co nejzdravější jídelníček s nižším obsahem tuků a dostatkem vlákniny, budu se ještě muset snažit o méně živočišných bílkovin a více rostlinných.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Uhlovodany (sacharidy) - nepřítel štíhlé linie
Autor: Ema ()
Datum: 28. 06. 2004 10:23

Tedy Elo, ty jsi divoch. 3,5 kg za necelé tři týdny!!!
Mně taky vyhovuje přes den se omezit a večer se najíst normálně s manžou. Akorát včera to uzený nějak nesedlo.
Přešly mě záchvaty pozdně večerní (pro někoho už noční) žravosti. Když mám hodně velkou chuť na něco, dám si mražený nízkotučný jogurt, který mám stabilně v mrazáku. A ten si klidně dám i ve 22 hodin, protože má necelých 300 kJ. Určitě je to lepší než si dát sušenky nebo tyčinky.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Uhlovodany (sacharidy) - nepřítel štíhlé linie
Autor: sametka ()
Datum: 28. 06. 2004 12:48

Elo - tisíceré díky! No zkusím, a uvidím. Já myslím, zže na principu bílkovinných diet bylo napsáno už řadu receptů k odtučnění. Mám jen dotaz - co jsou to uhlovodany? To asi nejsou sacharidy,že ne? Nebo ano?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Uhlovodany (sacharidy) - nepřítel štíhlé linie
Autor: Ela ()
Datum: 28. 06. 2004 13:33


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Uhlovodany (sacharidy) - nepřítel štíhlé linie
Autor: sametka ()
Datum: 07. 07. 2004 12:58

Ahoj Elo-tak jsem po tech dnech volna uplne nedockave zvedava na tebe jak pokracujes v hubnuti????!! Jde to s tim Atkinsnem nebo ne?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Uhlovodany (sacharidy) - nepřítel štíhlé linie
Autor: Ela ()
Datum: 07. 07. 2004 13:41

Sametko - s Atkinsem to nejspíš jde, ale já nedodržuju tuto metodu. Atkins omezuje sacharidy až ke 30 g na den, to je šílenost, aspoň prozatím nemám pocit, že bych byla schopná se sacharidů v podstatě vzdát úplně. Řídím se podle výše uvedené metody vypracované manžely Hellerovými, to mi prozatím celkem vyhovuje, za červen šla dolů 3 kila, což je uspokojivé a doufám, že to půjde dál. :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Uhlovodany (sacharidy) - nepřítel štíhlé linie
Autor: sametka ()
Datum: 07. 07. 2004 14:34

Elo-tak to je uz uspech! Super-gratuluji a drzim palecky k dalsim kilogramum!!!!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Uhlovodany (sacharidy) - nepřítel štíhlé linie
Autor: Miska ()
Datum: 07. 07. 2004 20:38

Pokud nekdo drzite atkinsona, jak si korigujete cholesterol? Zjistila jsem, ze obycejny jidelnicek, jako tunak, vejce a tvaroh mi hodi skoro 400sad smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Uhlovodany (sacharidy) - nepřítel štíhlé linie
Autor: Ela ()
Datum: 07. 07. 2004 22:38

Misko - když ono se prý teď zase najednou ukazuje, že právě při této dietě ten "špatný" cholesterol klesá, zatímco při vysokosacharidové dietě stoupá. Kde je pravda, to ví bůh. Ale na jedné stránce je mezi výhodami low-carb diet napsáno toto :
"Je čas vzdát se myšlenky, že když máte vysoký cholesterol, nesmíte jíst červené maso, vejce, mléčné výrobky atd. Mnozí lékaři šíří mezi svými pacienty vysokoproteinový životní styl. V jedné studii Duke University medicínského centra v Durhamu, pacienti dodržující Atkinsovu dietu založenou na bílkovinách a tuku s malým až nulovým množstvím sacharidů, vykazují snížení triglyceridů a celkové hladiny cholesterolu a zvýšení „dobrého“ HDL cholesterolu. Účastníci studie ztratili zároveň na váze a tělesném tuku.
Jak Michael R. Eades a Mary Dan Eades vysvětlují v jejich knize Protein Power (Bantam, 1996), všechno padá na inzulín. Příliš inzulínu je příčinou mnoha nemocí, včetně nemocí srdce, vysokého tlaku, vysokého cholesterolu a krevních tuků, obezity a diabetu. Při omezení sacharidů ve stravě, přiměřeného množství tuků a proteinů, můžete změnit vaše tělesné hormony včetně inzulínu."

No, těžko říct, na druhou stranu mi vrtá hlavou, proč dr. Atkins vážil ke stáru přes metrák a zemřel na srdeční onemocnění.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Uhlovodany (sacharidy) - nepřítel štíhlé linie
Autor: Sluníčko ()
Datum: 08. 07. 2004 06:56

Ahoj Misko,
musím držet cholesterol na minimu. Jím hlavně sojové produkty. Mám asi tu výhodu, že mi opravdu chutnají. Jinak souhlasím s Elou, kdo ví, kde je pravda.Jsem pod lékařským dohledem, o svém jídle mám přehled a hladina cholesterolu se snižuje.Taky jsem si říkala, zkusím např. 3 měsíce maso a uvidím, co to udělá. Nemůžu se k tomu ale nějak odhodlat. Říkám si, že dokud mi maso nechybí, nebudu blbnout. Ale samotnou by mně zajímalo, do jaké míry dokáže pohyb přijatý cholesterol při Atkinsonovi odbourat.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Uhlovodany (sacharidy) - nepřítel štíhlé linie
Autor: sametka ()
Datum: 09. 07. 2004 10:16

Elo - mam dotaz. Da se pri te low-carb diete jist nizkotucna zakysana smetana s nakrajenym susenym ovocem? Davam si jen brusinky, svestky a merunky, tedy nesirene a neprislazovane susene ovoce. doufam ze se to muze,prave se tim cpusmiling smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Uhlovodany (sacharidy) - nepřítel štíhlé linie
Autor: Martin ()
Datum: 09. 07. 2004 21:51

"proč dr. Atkins vážil ke stáru přes metrák a zemřel na srdeční onemocnění"

to ze si nedelal reklamu vzhledem je jeho osobni vec. Kdyz se nekdo bude PRECPAVAT s "atkinsnovymi" potravinami tak urcite nezhubne, i tady plati prijem,vydej,rychlost metabolizmu ... neni to zadny zazrak

to ze zemrel na srdecni onemocneni je podle me tim ze vazil XXX kilo, ne tim ze jedl nejakou "tajnou" stravu, taky je treba brat v potaz to ze k tomu mozna mel sklon. Proste mi jde o to ze nemuzeme rict atkins = infarkt, v americe je to dost popularni a kolik lidi zije timhle stylem zivota? a jak dlouho?

chtelo by to nejaky dukaz ze atkins (dlouhodoby) je spatny ... me osobne to nikdy netrapilo, zkousel jsem jenom ckd (o dost vylepseny atkins) a na ni nedam dopustit. Takze tak.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Uhlovodany (sacharidy) - nepřítel štíhlé linie
Autor: MIKI ()
Datum: 20. 07. 2004 13:47

Já jsem četla, že dr. Atkins zemřel na poranění hlavy, když nešťastně upadl na náledí.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Uhlovodany (sacharidy) - nepřítel štíhlé linie
Autor: stepa ()
Datum: 28. 07. 2004 10:42

Cau vsichni , ahoj Martine.. jen tak letmo jsem si procitala tady vsechny prispevky a zaujalo mi to tvoje CKD.. Muzes mi prosim napsat co to jako znamena? Pises , ze je to vylepseny atkins... Co se tyce atkins. diety moje zkusenost je takova, ze nikdy v zivote nemam takovou chut na sladke jako po mase, nehlede na to ze se o mne kazdou chvilku pokousi zavratesad smiley To budu radsi na vode, nez jist jen vajicka a maso.. protoze to dopada opravdu spatne. Ale nadruhou stranu, nez jsem poprve rezignovala a vydrzela tuto dietu asi 3 dny mela jsem 2 kila dole. Coz je opravdu zazraksmiling smiley Bohuzel druhy den se mi zacala tocit hlava a treti den jsem malem omdlela, a to neprehanim... Nevim proc to tak spatne snasim....
Tak jestli budes mit nekdy casek napis co to je..
dekuju moc.. Stepa

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Uhlovodany (sacharidy) - nepřítel štíhlé linie
Autor: Martin ()
Datum: 29. 07. 2004 22:07


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Uhlovodany (sacharidy) - nepřítel štíhlé linie
Autor: stepa ()
Datum: 02. 08. 2004 00:28

Dekuju moc Martine!

Vse jsem poctive procetla a verim tomu, ze na tom asi neco budesmiling smiley Jen jsem se te chtela jeste zeptat, v dnech kdy by jsi mel mit sacharidy do 20, co asi tak zhruba zkonzumujes? Jen abych si udelala malickou predstavu. Divala jsem se na etikety a vychazi mi to tak na jogurt denne. Jinak dost casto nejsou sacharidy popsany, jen kalorie.. tak abych vedela kolik toho je.. jestli muzes poraditsmiling smiley

Co se tyce cviceni, tak urcite nepatrim k tem co si mysli ,ze budou mit ohromny svaly po navsteve v posilovne. Parkrat do roka dostavam zachvat ( jako kazda zenska) a do te posilovny skaknu... ale vetsinou to dopadne tak, ze do mesice mam z 50 kilo tak 55 a nedopnu jediny kalhoty. Muzou mi vsichni vysvetlovat , ze je to voda ve svalech.. ale ja se na to na nejak nemuzu koukat.. takze bych se radsi drzela ty dietysmiling smiley))

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Uhlovodany (sacharidy) - nepřítel štíhlé linie
Autor: Martin ()
Datum: 05. 08. 2004 20:31

Ta voda ve svalech se mi nejak nezda ... napis o tom neco

Jo neco na tom bude, je to nejlepsi dieta, na nic lepsiho jsem zatim nenarazil (koukni poradne na to forum kolika lidem to pomohlo)

Zaklad je jist NIC co ma sacharidy, na nejaky jogurt jenom proto aby sis splnila 20g sachru zapomen ... sacharidu si do zblbnuti uzivej pres vikend

V 1 tydnu jsem jel zhruba nasledovne: (Ne-Pa)

snidane: 2 platky anglicke slaniny + 2 vajicka
svacina: 100g Eidam (45%)
obed: Tunak v oleji
svacina: klobaska
vecere: 50g hermelinu + tatarka nebo hlt oleje nebo nejaky salam

tyhle potraviny jsem nakoupil a pak je sem tam obmenoval, nevyhoda je asi chut ale zas nejsi zas tak hladova, SAMOZREJME TO PO ME NEMUZES KOPIROVAT, musis dat vseho min, ale princip jsem naznacil, taky je dulezite rict ze se nemuzes timhle precpavat, zas plati prijem, vydej, mcl ...

hlavni je nebat se tuku, to je absolutni zaklad!!!

dalsi tydny jsem ubiral a p-o-s-t-u-p-n-e pridaval aerobku(3 krat tydne, nejdrive 40 minut v druhem tydnu a pak +20 minut kazdy dalsi tyden)

posilovaci trenink muzem taky rozebrat jestli chces

jinak jsem takhle ubral asi 5 cm v pase -6 kg za 4 tydny. na uvod to staci

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí12345Následující
Aktuální stránka: 2 z 5


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.