Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2
Re: Jak udržet pevnou vůli ?
Autor: Pallando ()
Datum: 26. 05. 2005 09:16

Kristy: zkus si najít nějakou posilovnu jenom pro ženy. Já do jedné takové chodívám (bohužel je v Ostravě, ale jistě se nějaká najde i v Praze) a je to tam výborné, protože je to taková takřka domácká posilolvna a chodí tam spousta žen při těle, některé z nich velmi (např. já - momentálně cca 102 kg, na začátku hubnutí přes 114 kg). Nikdy se mi nestalo, že by se tam na mě někdo nějak blbě koukal. Dají se najít třeba i hodiny aerobiku pro lidi s nadváhou a tam by ses už vůbec nemusela stydět. A plovárna - tam je stejně vždycky spousta tlouštíků, tak proč se vzrušovat. JO

A procházky jsou skvělá věc, sama chodím ráno kus cesty do práce pěšky, o pauze si dám takovou 30-ti minutovou ostrou procházku a cestou z práce se plazím pěšky do kopce (celkem to dá něco přes 1 hodinu). Možná by ti pomohl nějaký kurz hubnutí, tam potkáš lidi se stejným problémem a pomůžete si navzájem.

Určitě to zvládneš! JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak udržet pevnou vůli ?
Autor: lukasova ()
Datum: 26. 05. 2005 21:34

No vždyť už jsem nabízela! A jsme taky skoro na Žižkově!______________________
.: ZHUBNEME :.
Zdravě ke štíhlé linii
______________________

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2


Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR-----------REKLAMA-------------
This forum powered by Phorum.