Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hanina ()
Datum: 29. 04. 2015 20:54

Ahojky všem.
Nějak jsem nezvladala a týden tu nebyla.
Váha 83kg. Půl kilco zase.
Trocha hrabání v šatníku a ejhle na některých kouscich je to znát.
Všichni se dál drzte :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Datum: 30. 04. 2015 04:57

Hezké ráno kvet

Gratulace Hanino pochvala - držím pěsti, ať kilča dál ubývají JO

A protože jsem tu pořád a furt - tak jen jídelníček

pribor2 Káva turek bez, čaj, magnezie - kuřecí prsa se salátem a majonezou /prsa zbyla z grilovaného - tak bude dobrý salát :hura: ) a navečer vejce na másle s okurkou

Pište, pište PC a mějte krásný den pusinka1

Autor: hekute ()
Datum: 30. 04. 2015 07:41

Ahoj všichni...sNÍDANĚ : káva, čaj-mích.vejce, oběd vývar z kuř.korpusu- čistý, pak ledvinky, večer sardinky s vejci / taková pomazánka s přidáním másla, cibule hořčice/- přijede mi vnuk- budu mu vařit bramboračku, a klobásku na večeři - pro něj..Krásný prodloužený víkend...pa:-) kvetpusinka1

Datum: 01. 05. 2015 07:20

Hmmmm - ale že nás tu je grinning smiley grinning smiley

Všem krásný prodloužený víkend kvet - pusu pod rozkvetlou třešní pusinka1

a krásně si odpočiňte (bez porušování otoc ) :vevane:

pribor2 - káva turek, převařená voda s citronem - zapečená prsa a stehna s okurkou, večer - domácí škvarky mňááááááám Chut

Autor: svobge ()
Datum: 01. 05. 2015 13:41

Ahoj ahoj ahoj dívky a ženy..to bylo 3x protože jsem tu zři dny nebyla. V práci teď nesmím a doma už na PC nejdu..
Tak koukám, že všechny můžeme oslava
Ladusko, obrovská gratulace, opravdu šikulka..
I já mám důvod k radosti..doplňuji :vaha2: tak konečně - dnes ráno 68,5.
Trošku jsem upravila jídelníček, méně jím a méně posilovani
Je svátek, takže strava doma trošku jinak..dnes bez snídaně, oběd byl květák na mozeček a majonéza, vývar s mletým masem, večer budou párky ( vysokoprocentní) a když mě chytne mlsná, koupila jsem si maskarpone tak dám s instantní kávou..Zase pěču AD housku, takže ,,pečivo,, mám po ruce. Jím hlavně s tvarůžkama, ty bez pečiva moc nejdou..
Dnes venku hnus tak místo plánované zahrádky budu uklízet skříně, musím se nějak zabavit..
joj a byla jsem koukat na zahradě a třešeň nám ještě nerozkvetla, tak budu muset improvizovat ale počkám ještě do večera, třeba po děšti rozkvete..tak všem krásný první máj..

Datum: 01. 05. 2015 14:43

koukám, že jsem se nádherně uklikla..ta váha je 58,5 smích

Datum: 02. 05. 2015 05:20

Ahooooj kvet (mě to stačí jednou grinning smiley)

Linduš - teď jsi mě šokovala, že kradeš moji váhu hop!! Nooo - gratuluji pochvala - váhu :vaha2: máš super JO

Doufám, že s ta mrcha :vaha1: po úplňku hne - jinak už fakt nevím zed

Dnes pribor2 káva, čaj meduňka - oběd kuřecí prsa na nudličky se salátem a majonezou - večer tuňák s pár kolečky okurky

Mějte krásnou sobotu

Autor: Laduskaa ()
Datum: 02. 05. 2015 10:44

Ahojky holky, doufám, že jste všechny nehořlavé a přežily jste bez většího strádání. :-) Na úplněk se chystám, Věruš, tak si tu budeme držet palce!! :-)
Jídlo standard, ráno dva párky, v poledne grilovaná prsa a zelenina na másle, zbyde i na večer. Pořád se musím honit s tím pitím, už jsem i zaúkolovala rodinu, ať se mě ptají, jestli jsem pila, připadám si, jako ten můj malej dvouletej :-D :-D
Pěkný zbytek víkendu :-)

Datum: 02. 05. 2015 14:04

Ahoj ( i já dnes pouze jednou)

jo z váhy mám fakt radost, hlavně, že jsem překonala tu šedesátku..on i ten Středa píše, že když je někdo dlouho na stejné váze, tělo si to pamatuje a fixne se. Výkyvy ano ale vždy se to vrátí..já přestala ty tvarohy a ubrala. Jím tedy i méně zeleniny..
Taky už týden sleduji ketozu, a papírek jak fialka. Vím, že stačí růžová a ketoza je ale čím víc-tím lépe pro oko i dušičku..
dnes jsem mědla jen oběd ( zatím) a to pečená krůtí prsa, lžíce zelí..ostatné měli zahuštěné a bramb. knedlík..
Když mám hlad tak i víc piju - dvě mouchy jednou ranou..zatím 2 litry-do večera doženu..s úplňkem držím palečky, na to jí nemám. Asi bych potřebovala, vím, že je dobrý start týdne ale jak něco musím tak mi to nejde..just bych to nezvládla. Ve finále budu taky jíst méně ale je to jiné..vše je v hlavě jak víme..tak pěkné odpoledne..

Autor: Dany ()
Datum: 02. 05. 2015 18:37

"Ahoj Hvězdo" (říkával Logan Rorry v Gilmore Girls) Svobge, asi bych Ti měla gratulovat k váze, ale nějak mi to nejde... blahopřát někomu ke shození - 3,5 kg za 11 měsíců? No, dle mého, to je na palici, když netrpíš žádným zdravotním omezením?
Nicméně, měla bys děkovat Lauře, která je tady 3 měsíce i s cestou, že Ti objasnila naprosto primitivní základy AD, tzn. nevhodnost laktózy pro Atkinsonovu dietu ((já jsem to přes věškeré úsilí za 7 měsíců, nezvládla)?
A taky by bylo na místě, se omluvit všem, hlavně nově příchozím holkám, které toto fórum čtou, že je už od počátku roku, soustavně uvádíš v omyl (nyní již i já chápu, že je to neúmyslné).
A jsem opravdu ráda, že jsi přesídlila k bodové dietě pana Dr. Středy a zdržíš se popisu denního příjmu potravin, které teď konzumuješ, včetně mrkve, jablek, banánů a a "šlehy", zde na tomto fóru, které se jmenuje stále ještě, Atkinsonova dieta.
A myslíš, že Tvůj milovaný cottage je vyrobený z čeho? Z vepřových jater?.

Hvězdo, prosím, odkráčej. Třeba do sekce Hubnutí II. Jsou tam prima baby, které dost cvičí a hubnou a přibírají a hubnou... a mají spolu legraci, ale prosím, "nesviň" svými pseudonesmysly, tuto debatu o Atkinsonově dietě.
Děkuji Ti, Hvězdo!!!" Dany

Upraveno 1krát. Naposledy upravil Dany (02. 05. 2015 18:55).

Datum: 03. 05. 2015 06:37

??? otaznicek

Nevím, jestli je to "úmyslně či neúmyslně ", že svými výpady neustále likviduješ tohle Forum, Dany. Co holek už odsud odešlo - a ne v dobrém, když po sobě zpětně dokonce mazaly své příspěvky! Toto není forum asketů či modelek, které se kopou do zadku za jednu lžíci tvarohu či kousnutí do jablka.
Tady se schází holky, co se vzájemně podporují - určité věci si vyjasňuji - ale oproti Tobě, jsou v naprosté pohodě JO

Už jednu dobu (po Angie) jsem si tu psala málem sama se sebou, a možná raději odejdu, než si jednou za čas přečíst takovéhle invektivy - to si nikdo nezaslouží! Někdo hubne z velké hmotnosti, tak mu to jde rychleji. Někdo shazuje poslední kila - tak to jde přece jenom nejhůře ....
Pohoda je pryč - děkujeme!

Všem ostatní přeji krásnou a pohodovou neděli kvet pusinka1

Datum: 03. 05. 2015 06:44

Laduskaa - tak to se těším, čím víc nás bude - tím líp banan

A neboj - grilovačce jsem unikla, ani jsem na koštěti neuletěla hop

pribor2 - jedeme do Starého Města fandit - tak byla ráno ve čtyři káva turek, a převařená voda s citronem - někde po cestě oběd - maso a zelenina (klkasika) a večer tam mám uherák nebo škvarky grinning smiley - dělám Lindě chutě Andel1

Autor: Laduskaa ()
Datum: 03. 05. 2015 09:06

Holky, nehádejte se, cákra!!! :-( Je to škoda, máme tu být jedna pro druhou, no nééé?? Každej má svůj přístup...a že zrovna nedrží striktně Atkinse není přece důvod k nějakému inzultování.
Přišlo období grilovaček, paráda. Odpovídá to přesně AD, šmakuje mi to a ještě si člověk užije spoustu legrace. Tak tenhle víkend jsem to stihla hned dvakrát :-D
Tak zítra už je ten ouplněk?? Nooo... tak jdeme na toooo!! :-D To zase bude v bříšku vyluxováno :-D

Datum: 03. 05. 2015 13:15

Ahoj holky,
Dany v klidu, já to od Tebe čekala už dřív. V podstatě jsem byla jediná, koho jsi nenapadla takže mě kočko nemůžeš rozhodit. Já jsem totiž, narozdíl od Tebe fakt v pohodě, mám čistou hlavu i myšlenky, nepotřebuji nikoho urážet aby mi bylo fajn a kdybych k tomu potřebovala cottage, tak si ho raději dám..nebo Ti tolik vadí, že se hýbu?
A fórum neopustím, nejsem tu totiž kvůli Tobě princezno smiling smiley.
No a nečti povrchně - Dr.Středa -nejí se ani mrkev ani banány...je to AD jak vyšitá, jen jiný název..
Ale je fakt, že pohodu jsi narušila.
Věrko, díky za podporu..a škvarky fakt jo, za víkend jsem spráskala zase pytlík..
Na grilovací sezónu se taky těším, zahajujeme příští víken. Plánuji s vnukem ( v kočárku) kolečkové brusle pak buřtíka..
Dnes opět poměrně strohý jídelníček ( já vstavala až 10.00), takže bez snídaně, oběd pečená krůta a okurka hadovka, na večerm jsem si uvařila žaludky a srdíčka..
V Albertu jsem zahlédla tuňáky, tak zítra valím pro pár kousků..na zítra do práce si vařím mleté maso se žampiony a večer asi plněné žampiony..
Tak všem pěknou neděli a kdybych zítra nepsala, klídek neodcházím, jedu na služební cestu..smiling smiley

Datum: 03. 05. 2015 13:18

Jetě jsem zapoměla..když jsem nastoupila sem a fakt to v červnu bude roček..měla jsem 63-64 a cílem bylo 58-59. Víc ne neboť visící kůže nevypadá dobře a zpevnit žel bohu nejde ani cvičením, takže teoreticky jsem v cíli ale půjdu ještě na 56..ale ani pak vás neopustím..

Autor: lukasova ()
Datum: 03. 05. 2015 18:03

Svobge, já myslím, že by to bylo škoda.

Dany, před nějakou dobou si sama usoudila, že toto fórum ti už nemá co dát a pravila jsi, že odcházíš. Nevadí, že dál čteš, nikdo ti nebude mít za zlé, když občas i napíšeš. Ale prosím žádné útoky, to si tady nikdo nezaslouží i přesto, že zrovna nejede AD podle tebe. Je to každého věc.

Datum: 04. 05. 2015 05:32

Krásný začátek týdne hubňulky pusinka1

Uuuuuuuf - Svobge - slyšelas tu řachu?? To mi spadl kámen ze srdce, že nám nezmizíš, - i když jsem tušila, že Ty to ustojíš s grácií JO Lindi - kurňááááá - já vám všem tak to grilování závidím grinning smiley Chut - já tak leda na balkonku HOT
jj - a škvarečky - mňááám - taky ještě v lednici mám - musím opatrně, minule jsem se nacpala bum , a fakt mi nebylo dobře... Takže už jenom jako oříšky mlsat! otoc A dík za radu - z města se taky v Albertu stavím banan

Holky - ta zvládnem ten úplněk, že joooo ?? prsa Já zatím - převařená voda s citronem - káva s tr. skořice - a do města minerálku do kabelky - potom už jen čaje - meduňka, zázvorový atd. Tak hezky si pomáhat help a psát, ať si odpo přečtu, jak nám to jde kvet

Datum: 04. 05. 2015 13:52

Hlásím zatím bez ztráty kytičky - ale dvě kafeeee byla, no grinning smiley

Tak se držte, a zítra nás :vaha2: potěší pochvala

Autor: lukasova ()
Datum: 04. 05. 2015 14:28

Já dneska stihla jen jedno, tak teď sedím u druhého smích

Datum: 04. 05. 2015 16:06

a jestlipak jíš Maruško ? Nebo držíš s námi basu ? otaznicek

I když nevím, holky se nějak neozývají, jestli nám neumřely hlady Andel1 Kdepak je ta podporááááááááááá ????? :hura: hop

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR

This forum powered by Phorum.