Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: PředchozíPrvní...3738394041424344454647
Aktuální stránka: 47 z 47
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hanina ()
Datum: 03. 05. 2016 22:10

V prvnich 14ti dnech bych se drzela sacharidu do 20g
Ja bych repu nejedla a ani rajcata.
Pouze zelenou zeleninu.
Ja to tak delala a hezky se to rozjelo.
Ale druhy zpusob. Prvnich 14 dni jen do 20g ale davala jsem si i rajcata.
A taky se to rozjelo.
Ja uz na tuto dietu najizdim podruhe.
To je rada co :-)
Jinak dnes v Praze se synkem na hokeji
v O2 Arene. Atnosfera super i kdyz goly jen v nasi siti.
Snad se na MS chlapcum bude darit lepe.
Vsem krasne dny !

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: Tess ()
Datum: 23. 05. 2016 09:41

Tak mám doma z lékárny papírky na zjištění ketózy a zjišťuju každé ráno. Zjistila jsem, že je úplně jedno, co jím. mohla jsem i pár brambůrek atd..... nicnéně do 20g sacharidů denně včetně nějakého zhřešení mě to z ketózy vůbec nevyhodilo a za nějaké 3 týdny mám dole skoro 6kg. Takže já bych asi neřešila, jestli se některé potraviny hodí do první a některé do druhé fáze. prostě bych jedla hodně zelené zeleniny, to je jasný, ale pokud si budu chtít dát zrovna řepu, musím hold jen dobře propočítat a odvážit dané množství, abych se vešla do daného počtu sacharidů na den. winking smileykaždý den si píšu přesně i s gramáží, co jsem jedla. pokud má někdo zájem, lze jídla sledovat i na instagramu: terezkasudaparmova a popřípadě si napsat o recept či gramáž.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hanina ()
Datum: 24. 05. 2016 16:39

Tady se nic nedeje :-)
Tess zavidim 6kg nejak se v tom placam.
Souhlasim s 20g denne .
Ja tyden ok a vikendy vzdy navsteva.....a hresim
Krasny den :-) preji

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: aldona ()
Datum: 04. 06. 2016 10:21

dobry den

Dietu som zacela 10.04 do 20.04 som dala dole 9.2 kg teraz bohuzel spomalilo to dalej doryzavam 20g sharydov a dole mi ide jen po 2 kg na 14 di je to dobre eim cy vam tez to tak spomalilo

dekuji a prajem hesky den

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: svobge ()
Datum: 03. 07. 2016 13:20

Ahoj děvčata, dlouho jsem tu nebyla ale co je venku hezky, trávím čas jinak než u PC zed
Ale čtu vás. Trošku to tu uvadá strel ale jak je tu člověk delší dobu tak ono je to stále dokola. kvet kvet
Aldona i Tess, jste šikovné, jde vám to moc dobře banan mně zase tak dobře nešlo, takže jsem AD poloviční. Snažím se co nejméně SCH ale iá zdravě, což je ovoce a zelenina, málo tuků.:probor1:
Každej si najde, co mu vyhovuje, hlavně, že něco děláme a neválíme se u TV s brambůrkama nene
Tak držím palečky, ať vám to stále jde tak dobře myska

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: Radule ()
Datum: 27. 10. 2018 10:10

Někdo na Atkinsovi? Já se vracím na fórum po letech a vidim, že je tu mrtvo.Vrátila jsem se k low carb stravování, protoze mi to prostě děla dobře a hubnutí je jen příjemný vedlejší účinek. Najde se někdo na pokec?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 27. 10. 2018 17:00

Zkuste Hubnuti II., tam určitě někdo tuto dietu zkoušel.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: Dany ()
Datum: 22. 01. 2020 15:40

Ahoj baby, kde jste všechny?

Zdravím Vás, já stará "Atkinsovka" z roku 2013, nyní tedy značně "vyžraná" do 57,5 kg na 168 cm ve věku 57 let... Je to dva dny, kdy jsem se naštvala a zahájila jsem tvrdou AD. Chci jít na 52 - 53 kg.

V dubnu vloni jsem měla 49,5 kg, a to tedy bylo dost hrozné, ale 52 kg mi docela sluší.

Tak se některá přidejte...

P.S. Zdravím drahou Karlu a také Lukášovou. Dany

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 22. 01. 2020 16:09

Zdravím, zkus to na Hubnuti II.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: PředchozíPrvní...3738394041424344454647
Aktuální stránka: 47 z 47


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.