Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: PředchozíPrvní...3738394041424344454647Následující
Aktuální stránka: 45 z 47
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 05. 04. 2016 11:01

Hezký den kvet

Druhý den půstu - a zatím je mi fajn JO Chtěla bych vydržet 7 dní, ale když to nepůjde - beru i 3 záchvat Nejhorší je denně chlapům nakupovat a vařit, lepší by to bylo někde na samotě smích - ale to holt neovlivním ...

Mějte se fajn pusinka1



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Věra Hankocyová (05. 04. 2016 11:01).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hanina ()
Datum: 05. 04. 2016 17:02

Ahojky jen na vode vydrzim jeden dva dny.
Vetsinou po prozranych dnech :-)
U nas krasne sla jsem na chvilku behat - lehce :-)
Jak uz tuhle stravu znam nedela mi to problem.
Problem byl si rict a ted zacnu :-)
Tak uvidime co vydrzim.
Taky mate vsude slunicko ?
Nechci uz zimu :-(

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 06. 04. 2016 04:52

ahoooj kvet

U nás taky nádherně - těch kytiček co různých vyrazilo na trávnících, Jsem s hafákama co nejvíc venku, zato doma moc nestíhám záchvat Však ono se to nezblázní smích Začínám třetí den půstu (bohužel i s tou slabou kávou) - zatím v poho JO Cítím se taková odlehčená Andel1 Doufám v zlepšení bolestí zad a kloubů (kyčle) a taky ve zlepšení spánku ....
Zatím teda jen - ráno žaludeční čaj, pak mátový a meduňkový a vodu s kapkou citronu

Mějte krásnou středu - snad se nám moc neochladí prsa

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 06. 04. 2016 08:26

U nás zatím 14 stupňů JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hanina ()
Datum: 06. 04. 2016 16:49

Teplice dest jen v noci jinak slunicko.
Delala jsem pruvan ve skrini a mam par
motivacnich kousku. Minule leto uz mi byly.
Noo nevzdavam. Zas budou .
Nam v praci v arealu kvetou fialky a krasne voni :-)
Zima uz je pryc nebojte

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 07. 04. 2016 04:51

Hlásím, že v Brně včera odpo sluníčko a teplo hop Dnes mrazivější ráno, tak uvidíme banan

Čtvrtý den půstu - ta doufám, že to do neděle dám, cítím se dobře - ale záda bolí pořád smích Doporučují při půstu pít destilku a nejíst ani vitamíny - ale já bych to bez zahřívacích čajů nedala. Dnes jedu i bez kávy JO

Tak jsem se pochválíla a můžu zas jít záchvat

Přeju Hanino, ať brzy ty motivační kousky oblékneš ! :kral:

Mějte moc hezké dny kvet

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 07. 04. 2016 08:33

Věrko JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hanina ()
Datum: 07. 04. 2016 14:10

Verko velky obdiv !
Ja se vzbudim a uz si rikam co bude dnes dobreho ?!
:-))))

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 08. 04. 2016 04:33

Holky - díky moc za pochvaly, to povzbudí hop Jdu do pátého dne - po ránu teda teď nic moc, žaludek trošku protestuje, - ale to bude asi na vitaminové doplňky.... Cetebe a draslík s hořčíkem, později Chlorella a Kelp (jod). Ale už věřím, že to dám - horší asi bude ta návratovka o pařené brokolici - má trvat stejnou dobu jako půst...
Kupodivu s kilama to nijak moc nehejbe, ale kvůli tomu to nedělám :-)

Tak mějte hezký, i když upršený den kvet

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hekute ()
Datum: 08. 04. 2016 19:25

Tak já - po desátém dnu teplot a nekonečně vleklé slabosti, bolest v zádech, bolesti hlavy... tak jsem se konečně dnes dokopala k lékaři, cesta která mi jinak trvá 10 minut, dnes jsem šlapala minut 25... Udělal mi CRP - to bylo !!! 136.5 !!!!
A tak mám oboustr.zápal plic a další ATB... !!! Já mám " půst " nechtěně...nic pomalu nejím, je mi blbě a za 10 dnů mám 4kg dole....Tak aahoj, mám přísný zákaz " vycházek " - ach ta moje zahrádka a Zrzíček ...No chodí tam za ním můj Ex / ten první / ale budu muset asi ten klid na lůžku už fakt vydržet... Tak ahojte Hela

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 09. 04. 2016 05:18

Ahoooj holky kvet

No teda Helenko - to sis uhnala s tou zahrádkou :-( To je teda síla, musíš teď opravdu ležet a šetřit se - teď musí zabrat ti, kterým tak vyvyřuješ a hezky se o ně staráš Andel1 Já takhle po přecházení skončila na skoro 3 měsíce v nemocnici, nezabíraly ani ATB a nakonec mi jedna plíce přirostla k pohrudnici ...

Zrzeček to teď už zvládne neboj a buď hlavně v klidu love :pohlad:

Já jedu šestý den půstu a dokonce jsem spala 6 hodin - u mě zázrak (ovšem s melatoninem)

Helence brzké uzdravení a vy ostatní užívejte jara, nějak ty vůně teď výrazně vnímám záchvat

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hekute ()
Datum: 09. 04. 2016 11:22

Ahoj Věrko, děkuji za hezká slůvka, to víš, že se musím dát do pořádku, jen nepamatuji, že b se mi kdy zdály tak šíleně hnusný sny, jak na dnešek v noci...vzbudila jsem se křikem...děs, běs...No snad bude brzo lépe...S tím půstem ti držím palečky, ale tak - ať to nepřeženeš... A že víc cítíš a vnímáš vůně okolí, to je známo, že se bystří smysly...tak ahoj a všichni ahoj..jsem tady občas -na netu- v myšlenkách stále Pa Helakvet

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: svobge ()
Datum: 09. 04. 2016 13:40

Ahoj děvčata.jsem lajdák aly vy jste se to do toho pěkně daly kvet super
byla jsem týden na horách super. Bylo tam nádherně, hned bych jela znovu hop
Občas jsem sem nakoukla, přečetla a pak se ke psaní zase nedostala. záchvat
za chvíli dorazí návštěva tak raději píši teď hned zed
koukám, že nemoci se nás pěkně drží, Heli brzy se uzdrav, jaro za rohem, tak ať ho hezky uvítáš kvet
s jídlem jsem stále stejně, s :vaha1: bohužel taky.
Ráno chlebík fit, jak psala Věrka je drahý ale vydrží mi celý týden a střídám i žitný hop se šunkou nebo ovčím sýrem. Sváča ovoce, oběd masičko a krapet přílohy, odpolko jogurt nebo chio pudink a večer zavináč,tuňáček. Teď jsem si začala dělat vývar.do misky nakrájím tvarůžky a zeleji vývarem Chut mňamka.
Dnes venku hnus tak budu cvičit tabatu a večer trošku vinka s tetičkou. Dělala jsem buchtu z červené řepy..snad se povedla. Píší pěčte půl hodiny, já pekla hodinu a špejle stíle mokrá záchvat
tak krásný víkend kvet

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 10. 04. 2016 06:00

Ahoooooj kočenky kvet

to jsem ráda, že nepísám sama se sebou záchvat Linduš, viděla jsem fotky JO - to musela být paráda - moc Ti to na lyžích sluší banan My se už na lyže nedostali, ani nepamatuji - co mě začaly bolet kyčle a páteř, nemám odvahu ....

Jídlo mívám stejné jako Ty - jen do toho vývaru miluju tvrdý sýr - ale tvarůžky miluju - tak zkusím - díky za tip !! hop

Jedu sedmý den půstu (nikdy bych neřekla, že to dám) - kyčle přestaly bolet, ale záda momentálně bolí .... Spánek delší - od deseti do pěti rána, pro mě naprostá bomba !! A z nosu pořád teče voda, asi se čistím, jen klystýry nezvládám :-( Snad příště......

Zítra už pařená brokolice s květákem a kousek mrkvičky, další dny přidám mrkvovou šťávu - a takhle celý týden zed smích

Mějte se fajn a Helence držím pěsti, ať je brzy lépe (sny mám taky, a taky nic moc :-( ) Andel1

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 10. 04. 2016 09:53

Jsi dobrá!! JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: aldona ()
Datum: 10. 04. 2016 16:17

dobry den
Dnes som začela dietu dufam ze do svadby zhodim 20kg mam na to 5 miesicy

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: aldona ()
Datum: 10. 04. 2016 16:31

mam upytanie musí brat Eutyrox 75 na ščytnu zelazu není to problém

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hanina ()
Datum: 10. 04. 2016 19:24

Se stitnou zlazou neporadim.
20kg za 5mesicu se da.
Jasat budete i pri deseti :-)
Hlavne hodne pit vodu at nejsou
zatezovany ledviny.
Ja mam za sebou skoro dva tydny a tri kila dole.

Jak se maji ostatni ? Co marodi ?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 11. 04. 2016 05:28

Ahoooj kvet
Vítám Aldonu a držím pěsti JO - se štítnou žlázou taky neporadím :-(

Díky Maruško - dnes osmý den, je mi fajn - tak vzhůru na pařenou brokolici záchvat - až po týdnu začnu přidávat trošku bílkovin - snad ta kila hned nenaběhnou zpět smích

Hanina - gratulace, hezky Ti to jde pochvala

Mějte hezký týden a pište PC love



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Věra Hankocyová (11. 04. 2016 05:29).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: aldona ()
Datum: 11. 04. 2016 09:43

dobry den

dekuji za spravu a podporu
prajem hesky den

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: PředchozíPrvní...3738394041424344454647Následující
Aktuální stránka: 45 z 47


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.