Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: PředchozíPrvní...3738394041424344454647Následující
Aktuální stránka: 44 z 47
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hekute ()
Datum: 14. 03. 2016 13:15

Ahoj holky...píši dnes už potřetí, už mi 2x klekl net, tak snad napotřetí už to dám...?
No já se s tou svou nemocí dostala ke kožní mudr. čehož jsem se obávala... no a jsem stále stejně a pořád na kortikoidech... a pěkně mě sespsula za tu moji samoléčbu a nasadila mi takové dávky, že mi je z toho zle - a to upřímně...Nicméně mám rozpis na celý měsíc a slíbila mi, že pokud se ta její doporuč.léčba nesetká s úspěchem. že mě pak pošle do Olmíku na kliniku...Takže tak je to u mě. Váha stále vysoká a hodně...!!!
Zrzíček se nám začal toulat, někdy nepřijde a já jsem pak z toho na nervy, no snad už brzo skončej kočičí námluvy a zas bude u domečku...
Ve středu jedu i s dcerou do Bechyně - Zaplatila nám relaxační pobyt... Tak pak dám info - jaké byly procedury a polopenze...
Dnes jsem se vrhla na částečný jarní uklid, sluníčko svítí, všude jsem najednou viděla prach, chlupy...no binec... Kočky mi línaj, chlupy lítaj vzduchem...
Věrko - pejskovi držím palečky, člověk by za ta svá zvířata fakt dejchal, když jim něco je...Znám to.
Tak holky ahoj - zima je za námi a čeká nás to krásné jarní období- které já tolik miluji...Pááááá Helapusinka1

Nastavení: OdpovědětCitovat
Autor: lukasova ()
Datum: 14. 03. 2016 14:27

No jo, jak vyleze sluníčko, tak i v uklizeném bytě je děsný binec NE smích

Datum: 15. 03. 2016 04:41

Krásný den (i když dnes propršený asi) love

S tím sluníčkem máte naprostou pravdu - také jsem si myslela, že aspoň jakž takž mám uklizeno - ale jak zasvítilo, málem jsem omdlela záchvat Přesně - chlupy všude, každá kapka na linu i koberci vidět na dálku - já snad budu mít raději zataženo smích
Z váhy si Heli nic nedělej, víš, že se musíš dát předem do kupy... Dcerka má taky pořád s tou kůží problémy - z Mladé Boleslavi se už dostala na special. pracoviště v Praze Vinohradech. Vůbec nevědí, proč se jí na kůži někdy dělá ekzem - i ve vlasech, tak jí tam vzali ze spánku vzorek (dost jí to krvácelo :-( ) a za 14 dní budeme chytřejší - proč jí padají vlasy, atd. Udělají prý podrobný rozbor, je z toho hodně nešťastná, a my s ní... Syn s šelestem na srdíčku dopadl dobře, tak aspoň něco hop Briteček po operaci týden - a pořád hodně čurá, tak jsem ob dvě hodiny venku - doufám, že je to jen po ATB JO a přejde to ...
Myslela jsem, jak váha poletí dolů - ale u mě se potvrzuje, že stres kila přidává - vrrrrrrrrrrrrrrr strel

Ráno snídám 2 - 3 pl. fit chlebíku s máslem a šunkou /to mi stačí až do pozdního odpoledne) - a potom budˇ ryba nebo maso se salátem ... Hodně kafuju (chyba ! ) a musím si hlídat pití (nějak jsem polevila)
Tak ať je brzy holky líp kvet

Upraveno 1krát. Naposledy upravil Věra Hankocyová (15. 03. 2016 04:43).

Autor: svobge ()
Datum: 20. 03. 2016 14:12

Ahoj děvčata..kvet kvet
tak já taky přispěji zdravotními neduhy..strel jak mě od vánoc trápily zuby tak mi tento týden odstranily můstek a vyrvaly osmičku zed hurá ale bolí další zub, tak jdu v úterý na další trhání. Vše na jedné straně, takže od dubna implntáty. A to jedeme ve čtvrtek do Itálie na hory tak nevím, snad se kvůli zubům nebudeme vracet.NE prý tam bolí zuby každého. Jedeme na ledovec, je tam jiný tlak..
Úklid mě naštěstí míjí, bude až před vánoci (kecám, tak dlouho to nevydržím) ale teď to opravdu neřeším.
Kocourek se nám taky 3 týdny někde toulá. Jeden je doma a druhý zmizel. No, kocourek..to říkal veterinář, když byl malý (kocour), ale chová se jako kočka, i mrouská, tak máme z Vaška Vašku ale stále tápeme. Udělal to už podruhé, měsíc se toulá, pak se vrátí polodivoký, pak je zase mazel..záchvat
Heli, drž se, snad nové léky zaberou..
No a dcera( co jí píchali ucho), je alergička astmatička a co je těhotná, vzali jí léky. Je celá oteklá, samý exém, alergie se spustila i na citrusy a tchýně má pásový opar. Dcera je ve 3 měsíci tak si to fakt užívá..
Věrko, hovězí jsem koupila normální, v Tesco mírná sleva ale těch pár korun mě nevytrhne..ale nevím, jak ho budu kousat nene
:vaha1: se stále nehne..včera jsem to zase přehnala, snědla jsem zašité sušenky, tak dnes se nesnáším a řádně se omezuji..jídlo stále stejné, zavináče, tuňák, fit chlebík, kozí sýr, zelenina, dopolko ovoce..
Tak doufám, že se až se tu příště sejdem tak budeme zdravé, i ta naše zvířátka, prostě holky v rozpuku (snad se ne těch horách nezabiju..)

Datum: 22. 03. 2016 05:26

Ahoj Kočky love

Nebudu se rozepisovat - "vzaly mě tzv. záda" - kříž, nemůžu se skoro hnout, ale musím. Kdopak by za mě venku sbíral po hafacích exkrementy ?? záchvat Nechci moc psát ani z důvodu, že strava šílená ( i čokoláda bum - hrůza :-( ) Snažím se umravnit, ale nějak to teď nejde ..... Ale Linduš - s Tebou bychj fááááákt neměnila, já se nedonutím ani k zubaři na kontrolu - jak tam sednu - jsem hned slitá potem grinning smiley grinning smiley A dcerka teda si to "nejhezčí" období v životě užívá nene - znám to a proto lituju zed - skoro celé první těhotenství jsem proležela na udržování a kapačkách - pustili mě jen na svatbu, kde jsem to odkejvala, omdlela a zpátky ke sv. Anně - kde nás bylo 25 na pokoji (spíš v hale). Moc jí držím pěsti, ať se to vše zklidní pusinka1 I tchýni (jo) - to je taky pěknej "vopruz" :-(
Hlavně, že kočička trefí domů hop hop - Brit se po operaci drží, ale já ho pořád sleduju, kde se co projeví :-( Údajně to přijde z hodiny na hodinu, záleží co za orgán rakov. buňky napadnou jako první - zkouším všechny možné rady - melu lněné semínko do tvarohu - zaliju Bio lněným olejem, když to nepomůže - aspoň bude mít krásnou srst :-)
Lindi - z hovězího si udělej tatarák, ale to zase nepokoušeš topinku grinning smiley !! Promííííííň Andel1

Hlavně, že jsem se nechcela rozepisovat smích - uzdravujte se - at jsme na léto FIT - však my to naše stravování zase upravíme prsa
[www.supertelo.cz]

Upraveno 1krát. Naposledy upravil Věra Hankocyová (22. 03. 2016 05:28).

Datum: 27. 03. 2016 08:53

Všem přeji Veselé Velikonoce - ať si je hezky užijete se vším všudy prsa

Upraveno 1krát. Naposledy upravil Věra Hankocyová (27. 03. 2016 08:53).

Datum: 27. 03. 2016 10:02

I já vám přeji pěkné svátky, u nás konečně vylezlo i sluníčko, takže dneska bude JO

Autor: hanina ()
Datum: 30. 03. 2016 14:19

Ahojky hubňulky,

snad mne nevyženete. Tak od léta jsem tu nebyla.
A je tu můj nový začátek hubnutí.
Minulý rok cca 12kg dole, ale ejhle polovina zpět.
Mlsala jsem ,žrala jsem a tááák.
O Velikonocích jsem se takzvaně všeho co si teď zakážu dožrala :-)
Tak znovu rozjezd.
V létě jsem provdala dceru, to jsem tu ještě psala a od listopadu pracuje v Pekingu.Je spokojená tak já též. Uvidíme se v září až přiletí na dovču :-)

Jestli poctivě jedete musíte být už strašně hubený.
Já jsem asi věčný začátečník :-) jako v angličtině :-)
Kila dolu nahoru a to si vždycinky říkám že nahoru už neeeee.

Co jsem si ale ověřila je příjem tekutin. Jak jsem přestala pít 2-3 l vody denně tak a to speciálně přes zimu, suchá svědivá pleť, exém.
Takže se opět od včerejška nalejvám :-) a doufám že se to zlepší.

Jediné u čeho jsem celou dobu zůstala je pití čaje MATCHA.
Slušně mi nahradil ranní kávu.

Tak se mějte krásně a já jdu dočítat co se tu vše dělo.

Datum: 31. 03. 2016 07:01

Ahoooj všem kvet

Hanina - tak hlavně, že jsi vše zvládla JO Jinak jsme na tom asi stejně - taky se plácám pořád nahoru dolů záchvat Obdiv za tu kávu - já se jí vzdát nedokážu, spím tak čtyři hodky denně a bez kávy bych nezvládla vůbec nic :-(

Takže zase zpřísním - mám 70 kg - i když v únoru to bylo 73 a víc, do těch mých vysněných 64 kg je to daleko .....nene Budu asi muset ráno vynechat Fit chlebík, i když má málo sacharidů. Večeřím jen tuňáka nebo maso se zeleninou - a váha se stejně nehne. Asi nasadím na chvilku osvědčenou vajíčkovou dietku - ta se mi osvědčila a žlučník zatím neprotestoval nikdy smích A s tím pitím máš pravdu - tak taky musím zabrat hop

Tak jsem ráda, že zase někdo píše PC - půjde nám to veseleji prsa

Datum: 31. 03. 2016 08:27

Věrko, nediv se, že nehubneš, když spíš 4 hodiny ocicka - tělo je v chronickém stresu a nic nepustí.

Datum: 31. 03. 2016 08:43

Jj spat ctyri hodiny to by me znicilo.
Rozumim vsak ze to nekdy jinak nejde.
Ja se houpla na 85kg pritom v rijnu jeste 78kg
Cil alespon 72kg tak uvidime :-)
Jinak ta voda dava zabrat nez si telo zvykne.
Curam curam a zas curam :-)
Jo a zacnu zase behat. Jsem si slibila.
Dnes rano mozarela a na obed pecene hovezi
a trocha zel fazolek.
Krasny den preji i kdyz v Teplicich mi prsi :-(

Datum: 31. 03. 2016 08:51

No nejde...Jde to pár dní, když to pak člověk dospí. Ale jinak je pak celý metabolismus nastven do jiné polohy a vše se tomu přizpůsobuje (stresové hormony, zvýšené ukládání tuků a vylučování inzulínu apod.).

Datum: 31. 03. 2016 09:54

Maruško - to všechno vím :-( , však mě to už jednou položilo a to doslova ... Skoncovala jsem s prášky i doktory (už je to rok), prášků po hrstech a stejně se úderem druhé až třetí v noci vzbudím, a ne a ne už zabrat strel Ani Tritico nezabíralo - prostě nic ... Tak jsem si zvykla prsa Až na to hubnutí - to mě teda štve nene

Hanina - jj - taky jsem jak průtokáč záchvat a říkám si, - " jen odtíkej sádlo, jen odtíkej " smích

Já ráno ještě Fit chlebík (musím ho dojíst). když je tak drahej grinning smiley - máslo, šunka 97% masa a káva s tr. šlehačky, později tr. tvarohu s kakaem a semínky, a navečer tuňák se salátem (polníček) - vodu a určo ještě tak dvě kávy ......

Datum: 31. 03. 2016 10:24

Věrko, chtělo by to pročistit játra, protože to je zrovna doba aktivace tohoto nejdůležitějšího detoxikačního orgánu. Zkoušela jsi to někdy?

Datum: 31. 03. 2016 11:08

jj - Maruško - Ostropestřec atd. - detox - a nic .... No - asi by to chtělo znovu :-( Četla jsem, které orgány v kterou hodinu - to mají na svědomí. Proto beru taky KELP a Chlorellu ....

Datum: 01. 04. 2016 19:26

Taaak hura vikend hezky si ho uzijte.
Jaa uz dnes pekla a zitra jak rano vstane ohen v peci plane :-)
Prijede tchan tak ho musim pohostit.
Dnes tvarohova mracna a bacha neulizovala jsem
zitra vyvar a znojemskou peceni.
Sobe vcas uberu a rodinka si da s knedlem.
Rezim drzim ctvrty den ale mam dobrou naladu ze jsem zase zacala.

Datum: 02. 04. 2016 06:40

Krásný víkend kvet

Ty jsi úplná básnířka Hanino JO grinning smiley Tak ať si tchán a rodinka nechá chutnat bum

Já už jsem konečně zase pod 70-tkou, mám 69,9 kg záchvat Tak nám držím pěsti, ať nám to hezky jde banan Už leze sluníko - tak si jdu ven s hafáky užívat smích Jeden jde hot a druhý čehý hop

Dneska plánuju kuře - tak si dám stehýnko s okurkou a večer vejce na másle... Ráno jeden plátek Fit chlebíku se šunkou a kafe se smetanou :-)

Hezkou sobotu všem, pokud tu ještě někdo s námi zůstal Andel1

Autor: hekute ()
Datum: 03. 04. 2016 08:28

Ahoj holky, i já tu jsem, když se mi vůbec na net podaří přihlásit, mám starou pomalou mrchu a na novej zatím nemám... Já mám chřipku...tak ležím už skoro týden, taky občas teplotu,,,Včera jsem se konečně po týdnu rozhodla jít na zahrádku - myslela jsem , že tam nedolezu - je to 2km... no nevdržela jsem tam...a asi po půl hodině jsem si zavolala taxi,,,doma padla do postele, na teploměru 38.6...a tak zas ležím, piju džusy, kafe nedávám, není vůbec chuť... tak nějak to trvá dlouho, co jsem upoutaná na lůžko...nevařím, nepeču...jen se válím a nebaví mě to.. Přeji vám všem krásný den - dny...Pa pusinka1

Datum: 03. 04. 2016 09:43

Jen se pěkně válej, a dej se dohromady JO A žádné další "hrdinské činy", až budeš v pořádku :-)

Datum: 04. 04. 2016 05:54

Heli - jj - má pravdu Maruška, hezky vyležet JO Zahrádka ještě chvilku počká, i když vím, že Těto určitě v tomhle teple láká Andel1 Držím pěsti - ať je brzy lépe pusinka1

Chtěla bych teď chvilku držet půst - bylinkové a žaludeční čaje, jen nevím - káva se skořicí do toho asi úplně nezapadá - ale bez toho to vůbec nedám :-(

Mějte krásný a slunečný den kvet

Strany: PředchozíPrvní...3738394041424344454647Následující
Aktuální stránka: 44 z 47

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR

-----------REKLAMA-------------
This forum powered by Phorum.