Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: PředchozíPrvní...3738394041424344454647Následující
Aktuální stránka: 42 z 47
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 27. 01. 2016 11:45

Zdravím kvet

Tak od soboty jsou téměř dvě kila dole (vč. úplňku) hop - kéž by to šlo takhle dál Andel1

Tak všem držím pěsti - ať se taky daří - mějte fajn středu prsa

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 27. 01. 2016 12:13

Věrko ocicka

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 27. 01. 2016 17:23

No jo - však já vím, Maruško, že je to hlavně voda... smích Ale půjde to, cítím ta kila v nohou :-( Musí jít pryč záchvat !!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: svobge ()
Datum: 28. 01. 2016 18:36

Ahoj sluníčka..kvet
Věrko pochvala , super..to je fuk, jestli to trošku stoupne..za tu radost při pohledu na :vaha1: to stojí..

já úbytek malý, 61,5 takže nic moc potvora, kila se mě drží..ale dlouho jsem necvičila tak teď snad to půjde lépe. Nevzdám se ani náhodou..hop hop

tak se držme ( od kednice dále) záchvat

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 29. 01. 2016 05:05

Ahooooj kvet

To je aspoň přístup - nevzdáme JO

Jedeme dál Andel1

Za chvilku čekám vnučku na hlídání, tak musíme něco hezkého vybrat za vysvědčení, tak doufám, že mi nenabídne i z bonbonierky, co koupil dědeček smích Ale budu tvrdá :-) :-)

V pondělí se zkusím poměřit "měřícíma kalhotama", ale asi ještě nic moc - ovšem i kousek potěší - tak zatím a pište PC



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Věra Hankocyová (29. 01. 2016 05:06).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 02. 02. 2016 05:40

Ahoooj kvet

Žijete ? smích "hubnoucí kalhoty" jsou na dobré cestě, když to takhle půjde dál, budu spokojená hop Zatím se nevážím - ale centimetry jdou dolů .... prsa

Jem mě zlobí to počasí - všude bahna plno, nestačím vytírat :-( A taky mě nikdy nebolela nějak extra hlava, za to teď si to "užívám" nene

Dnes černá káva - později peč. kuře a polníček, trocha valašského jogurtu s ořechy a malinko kakaa ... Během dne ještě dvě kávy - z toho jedna se smetanou 40% Andel1

Tak doufám, že nikdo nechřipkujete, u nás už se lazaret taky lepší JO

Krásný den všem love



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Věra Hankocyová (02. 02. 2016 05:42).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 02. 02. 2016 08:23

Já jsem tady, jen jsem myslela, že začátek roku bude trochu klidnější...Zítra máme maturitní ples, jindy bych to prožívala 14 dní dopředu a teď na to nějak není čas. Dnes jdeme na den otevřených dveří, tak jsem zvědavá, kam se ten náš kluk posune :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 02. 02. 2016 10:02

Už jsem se tu cítila opuštěná Maruško, jj - žije se moc rYchle zed Tak si to zítra hezky užij, napiš pro co se po matuře rozhodne. A neboj, mladá taky tehdy klídek - bez nervů - a já šílela grinning smiley grinning smiley Oni to mají na háku záchvat

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 02. 02. 2016 10:17

No zatím moc neví NE ale snažím se ho sunout smích Nicméně od začátku ví, že doma se poflakovat nebude :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 03. 02. 2016 05:12

To jsme v jeho věku nevěděl skoro nikdo Maruško otoc Jen ho pěkně směruj a suň smích !

Já dnes černá káva - později káva se smetanou 40 % (dvě lžičky), mascarpone, mandle a vlašáky (asi 15 kousků) - trošku kakaa, navečer tuňák chili s polníčkem :-)

Hezký den všem, doufám, že "nechřipkujete" v tomto téměř letním počasí nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 03. 02. 2016 08:18

Já to jistím echinaceou smích, neb kolegyně prská od minulého týdne.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 03. 02. 2016 10:08

Taky jsem ji manželovi pořídíla - jistota je jistota záchvat Ale musím ho hlídat - je na všechno možné braní lempl (ale cigarety to nezapomene smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: svobge ()
Datum: 07. 02. 2016 13:22

ahoj děvčátka a ženy kvet tedy spíš jak to tak čtu tak Maruško a Věrko kvet
u mne nic nového, ta bestie co na ni každý den lezu se mi směje do obličeje zed
Stále stejná váha. Centimtry jsou tuším lépe ale také nic moc nene
Jídlo teď mám více pestré, ráno chlebík se šunkou, dopolko jogurt se semínky, oběd klasika ale s přílohou a zelenina mražená vařená ( ta čerstvá je docela hnus) záchvat odpoledne nějakou musli tyčinku nebo tvaroh a večer tuňáček nebo tvarůžky, mozzarela..tlačenka, zavináč,, Andel1
Viroza se mi docela vyhýbá. Dávám si lichořeřšnici a vitamin C. Zatím to funguje..
prsa
Pohybu moc nemám, pracovní doba v novém zaměstnání mi nepřeje..takže doma Tabata a koupila jsem si krokoměr, tak se snažím alespoň 2x týdně víc než těch 10 000 kroků ujít. hop hop hop
tak holky, přejí krásný sluníčkový celý týden kvet kvet

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 08. 02. 2016 05:07

Ahoooj kvet

No tady to pomalu nějak umírá .... :-( :-( Jsem ráda, že ses Linduš ozvala - nějak se v tom plácáme - taky stojím - když nijak nehřeším (vlastně jo - mandlema smích ) ale zase si to omlouvám, že jsou jednou ze superpotravin záchvat Takže teď taky stojím, a čekám, kdy se to rozjede - ubírat na jídle nemíním otoc Ať se Ti v nové práci daří JO a zase nakoukni ocicka

Dnes je novoluní - tak jen tekutiny, - hlavně zelený čaj - snad se tělo vzpamatuje hop hop hop

Opatrujte se holky před virozou a hezký "jarní" týden love

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hekute ()
Datum: 08. 02. 2016 11:09

Ahoj holky..:-)
Co napsat pozitivního.?
Jsem ráda, že pár přátel mám, ať virtuálních ...či " naživo"...
Nezapomínám na tyhle stránky, pořád a setrvale se plácám s tou svou nemocí a s Medrolem - každé ráno...Váha neutěšená...:-(
Dcera mi koupila relaxační pobyt - třídenní... v Bechyni... jedeme tam spolu asi 15.3. - tak se těším na společně strávené chvíle s mojí dcerenkou...pusinka1
Za Zrzíčkem stále každé ráno - už se - lumpík - začíná toulat , ale také nosit myšky...
Doma moje kočky jsou taky téměř v pohodě, ta jedna starší často blinká, a tak stále jí upravuji stravu...někdy se mi to daří, někdy to není 2x OK...no - co už..
O víkendu jsem tu měla vnoučata i dceru, tak víkend opět o vaření a pečení...teď se mi ozvala neteř z Rakouska, že se tu dnes odpol. staví - tak nahonem - peču bábovku...:-)
Tak se nějak nezastavím...nenudím se... ale hlavně se těším už na jaro a na zahrádku , kdy tam budu často celé dny...
Tak vám přeji všem - ať se vám daří ve všem a ať jste spokojené s každým novým dnem- co přinese...Pááá Hela pusinka1

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 08. 02. 2016 15:12

Helčo, já mám ten začátek roku taky nějak hektický, a bábovku nějak nestíhám smích Občas tedy uvařím záchvat

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 09. 02. 2016 05:35

Hezký den holky kvet

Heli - to je super - ten relaxační pobyt JO Máš hodnou dcerku - tak ať si to tam krásně užijete - aspoň se máš na co těšit! prsa

Ze Zrzíčka je frajer a lovec hop No - máme kříž s těmi staršími zvířátky, co ? Taky stafíkovi upravuji stravu - rýže, vařená mrkev - granulky a maso - a jen po troškách celý den, taky mi to jinak blinká :-( Navíc svěrače fungují už jen sem tam - ale drží se, jen ty procházky s jeho zastavováním a rozhlížením se se prodlužují smích Ten mladší retrivr by běhal a Karel zdržuje záchvat

Váha stojí - buď za to mohou ořechy nebo zakysanka (ale ta má jen 2,7 sach.) - předepsanou 20tku denně nepřekračuji a přesto stojím myska - Aspoň, že nepřibírám bum

Takže - ráno zakysanka s tr. kakaa - odpoledne už jen nějaká flákota nebo tuňák se zeleninou ... Během dne káva s tr. šlehačky (2,3 sach.)

Tak zatím love

p.s. Hladové novoluní se nevydařilo - není síla grinning smiley grinning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Věra Hankocyová (09. 02. 2016 05:37).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: svobge ()
Datum: 14. 02. 2016 19:37

Ahojky kvet kvet
já vím lajdačím ale mám pocit, že nám v práci monitorují PC a jsem ve zkušebce tak neriskuji :nene
jsem na tom jako vy..jsem hodná, nehřeší a :vaha1: stojí. Když se nenajím OK ale, však to znáte.. :mys:
Heli, dobře, že jsi napsala,fakt nám to nějak vázne a nevím proč. Vždyť nám tpo taky nejde a jsme tu zed
Maruško, jsem lepší..občas i vyžehlím smích
Verko - to znám..mladší by běhal, starší zdržuje..hop hop
jídlo ani nepíši, stále stejné. Ubrala jsem jen tuky přidala snídani..ale nic se mnou nehne..
tak všem pěkný vstup do nového týdne a bojujem..pusinka1

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 15. 02. 2016 04:56

krásný den kvet


Jasně Linduš - neriskuj JO - nestálo by to za to nene Já taky moc nepíši - mám vždy vůli v pondělí - jedu, jedu vzorně a pak to "sprasečím" strel Trošku nervíky a šup - čokoláda - sice 85 % - ale v neděli padla postpuně celá - manžel mi vnutil záchvat indijánka a špičku (proč ne, když už jsem sežrala tu čokošku bum) - prostě úplně pitomá :-( zed

Takže hezky zase znovu od pondělka - teď mám černý kafe s kokos. tukem, Fit chlebík 2 pl. bude k snídani s máslem - odpo salát s flákotou .... Tuky taky budu ubírat (nic se nemá přehánět) - hlavně se přestat přežírat velkýma porcema masa (to já teda umím smích )

Tak se holky sem tam ozvěte, jak to jde - ať se v tom neplácám sama.... Dobře mi z toho teda není - váha se drží přes 70 kg, až je mi z toho do breku .....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Věra Hankocyová (15. 02. 2016 04:56).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hekute ()
Datum: 15. 02. 2016 12:32

Ahoj holky...pusinka1
Musím tu taky zase něco písnout, já dobrala před třemi týdny ATB... to mi předtím brali krev a měla jsem i vysoký cholesterol...no dnes opět u Mudr...po ATB mi bylo týden dobře, nyní zase - kašlu - na prsou bolí a v noci hvízdá, že mě to budí ze spaní...Dnes mi vzali opět krev a výtěry z nosu, krku...mám si koncem týdne volat a pak se uvidí...
Mé nekonečné problémy s kožnímí komplikacemi stále jsou neměnné - což značí - ve stádiu rozsáhlém, takže stále vyšší dávky kortikoidů...už mě fakt jebne, protože se to odráží na váze a to " neúrekom " :-( :-(:-( :vztek:
No já jsem si včera uvařila lehkou zelenninovou polévku s čerstvými žampiony, tak ji mám i dnes...taky tam mám ještě pečené kuře a pár plátků bramb.knedlíků + zelí - to jím od soboty po troškách a s kočkami :-) :-) smích Kočky teda mají jen to masko, že jo...?!
Zrzík na zahrádce je jak váleček, ale už začíná lítat po všech čertech - kočkách ?...atd- no v chaloupce ho už nic moc nedrží...:-) Jen ten pravidelnej gáblík - :-):-):-)No jasně - jaro se už blíží...doufám...
No holky- jsem ráda, že jsme tady - i když jen pár, ale víme o sobě.. a tož....hlavně to zdraví...že jo Páááááá Helík pusinka1 pusinka1

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: PředchozíPrvní...3738394041424344454647Následující
Aktuální stránka: 42 z 47


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.