Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
Atkinsonova dieta X.
Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 08. 12. 2015 23:14


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 09. 12. 2015 04:31

Krásný den holky kvet

Bože - Maruško - to je něco přesně pro mě JO To jsem celá já v současné době :-( Určitě knížku budu shánět - díky moc za zajímavý tip ! otoc Dieta neuteče záchvat

Linduš - zvládáš to suprově na jedničku - úplně Ti závidím (v dobrém) banan
A přesně - nepřecpávat se, sladké taky nějak necpu bum - a teď jsem teprve objevila Večerní bílkovinový chlebík (v Bille pod názvem Fit chleba), jeden plátek do 3 sach. - tak jsem ho zařadila ráno k snídani - dva plátky. Někdy se ovšem neudržím smích a dám tři nene Ta semínka - mňááám - k tomu kafe s troškou smetany - máslo, to nemá chybu. Na váhu nelezu - počkám jak se tělo s trochou sacharidů srovná prsa

Helenka asi peče a peče, a lítá za Zrzečkem hop hop hop

Tak užívejte a sem tam PC

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hekute ()
Datum: 09. 12. 2015 09:42

Ahoj moje milé - děti - vnoučata - jsem měla od pátku do úterka - včera odpol.odjely já lehla ve 21 hod a spala do dnešních 8 hod. Pořád vařila a pekla a děti krmila, áááále...nějak mě to přestává bavit a vysiluje mně to i z peněz - hlavně...no co už... nějak přežiju, dožiju...Dnes budu převlékat, taky ta okna ještě nemám... a abych pravdu řekla, chce se mi do všeho miň a míň... Váha neutěšená, Medrol - denně...zatím to nepolevuje a tak z každého celého dne - ač to zní nadneseně - se těším jen na Zrzíčka na zahrádce...Vždy ráno, ani nechce ven ze své zateplené boudičky, kde má i teploměr a na něm bývá i 25 st.C - Věřte - nevěřte..Jsem ráda, že nejsou mrazy, ale sníh nějakej by taky už mohl napadnout, letošní způsob zimy - " zdá se mi poněkud nešťastný" / citace z českého filmu / - to víte a znáte - že jo ?
Jdu za Zrzkem- jdu si po cestě koupit kousek kýty- vše děti jedly a snědly - počínaje dvěma druhy koláčů na celý velký plech - jeden linecký - mřížkový s jablky, druhý - jogurový s rybízem...pak byly lasagně, cuketová sekana, smažák, kotlety po normandsku, zapečené těstoviny s uz.masem, hříbková polévka - jednou hnědá, potom - bílá...ach - holky...já jsem nějaká stále moc vyčerpaná...asi budu muset říct jednou DOST- Všem ...i těm - co miluji...na čas - mít čas - jen pro sebe...Pa mám vás ráda..Hela pusinka1

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 10. 12. 2015 05:50

Krásný den kvet

Heli - prosím Tě, vzpamatuj se !!!! pusinka1 Musíš zvolnit a naučit se říkat NE ! nene Takhle jsi na cestě skončit jako nedávno já :-( a dostat se tam, kam nechceš zed Taky jsem to takhle pořád táhla - ale pak je to jako lusknutím prstu a zhroutíš se .... Musíš se naučit odpočívat, hledat trošku radosti v každém dni a těšit se na něco prsa - já vím, na Zrzečka love Držím pěsti ať to dokážeš - a svátky prožiješ aspoň trošku v klidu :pohlad:

Já dnes lítání po úřadech s dcerkou - hypoteka, ověřování podpisů, katastr atd. .... strel - a večer první schůze našeho SVJ, takže žádná hitparáda grinning smiley grinning smiley

Jídlo - ani nepíšu - jsem na domácích klobáskách a ráno bílkovin. chlebíku a káva se smet. - to mě uklidňuje... Po Vánocích mléčné výrobky na nějakou dobu zruším - doufám záchvat

Držte se a opatrujte se banan

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: svobge ()
Datum: 13. 12. 2015 13:09

Ahojky..kvet kvet
Maruško, díky za vánoční inspiraci..banan
já včera dopekla cukroví a je to banan

Celý týden jsem na školení a budu jezdit pozdě tak jsem ráda, že mám vše hotovo..
Verko, ten fit chleba je dobrý, kupuji ho v Tescu a taky z Lídlu vícezrný za 29,90 Kč. Je to samé zrníčko, hodně bílkovin, málo sacharidů. snídám ho..
jinak váha nic moc ale něco dolů ano, takže 61,2 po víkendu bude hůř.. strel
Heli, jsi fakt blázínek.., obětuješ se pro druhé, to je sice moc hezké ale co až onemocníš? Zdraví ti nikdo nevrátí.Čert vem :vaha1: ale jsou důležitější věci.
Holky, krásnou addventní neděli..love

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 13. 12. 2015 17:42

Haha, já se musela podívat, za co že mi to děkuješ smích To už bylo v úterý...

My jsme byli u bráchy, má dneska narozeniny, tak jsme strávili pěkné odpoledne JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 14. 12. 2015 05:44

Hezké ranko,

pěkně nám to utíká grinning smiley Taky ten chleba snídám - váha nahoru nejde - i když sním tak tři kousky s máslem a šunkou.... Přidala jsem opět mandle - a mám pocit, že to dost pomáhá psychice. banan Musím se napráskat, že jsem si dala i hodně procentní čokoládu - a to bylo záchvat Chytne mě to tak jednou za půl roku smích Aspoň bude po Novém roce z čeho ubírat - a váha snad půjde dolů .... nene

Linduš - no, máš s topu novou prací dobrý zápřah - Vánoce do toho, ale aspoň se něco děje,ne ? JO Závidím, že Ti váha i při tom příjmu leze dolů prsa pochvala

Maruško - tak sis aspoň užila hop

Dnes - káva, čaj, voda s citronem - kuře pečené a okurek, klobása a navečer tuňák se salátem ( káva se šl.) - mandle Chut

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 21. 12. 2015 05:43

Ahoj holky,

asi všechny v jednom kole myska , dieta až po Novém roce hop - tak vám přeji, ať jsou vánoční svátky plné pohody, klidu a bez stresů prsa

Užijte si krásné Vánoce se vším všudy - hodně štěstí a zdraví do Nového roku 2016 love

Těším se, jak se v lednu (po dojezení zbytků grinning smiley ) zase do toho opřeme - mějte se fajn pusinka1



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Věra Hankocyová (21. 12. 2015 05:45).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 21. 12. 2015 08:16

Já to asi nebudu přehánět, zase se mi ozval žlučník, tak budu muset dost opatrně. A jako novoroční předsevzetí budu muset navštívit lékařku nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 21. 12. 2015 19:07

ajejda Maruško - takže hezky dietka na vodě - kapičky. chjooooo no to budou Vánoce :-( :pohlad: Jen, aby jsi nemusel lékařku navštívit už mezi svátky - raději bych to nezanedbávala ..... Držím pěsti, ať se žlučník umoudří a zklidní - a užiješ si svátky v klidu Andel1

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 21. 12. 2015 20:24

Zatím jsem si naordinovala čaj od Váni a vypadá, že funguje JO A ani není tak hnusný, jako ostatní čaje smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: svobge ()
Datum: 29. 12. 2015 11:03

Ahojky..kvet
asi nemá smysl psát co baštím záchvat a na :vaha1: nelezu..
Maruško-soucítím, mě zase chytli zuby..nemohu nic tvrdého (ani oříšky) a po vánocích mažu k zubařce, zatím baštím ibalginy..
Docela se těším, až bude po svátcích Andel1
Od ježíška jsem dostala knihy a recepty Břicháč Tom, tak čtu a inspiruji se..Chut
Děvčata všem dodatečně krásné svátky a úspěšný nový rok..ať se nám všem daří

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 29. 12. 2015 12:08

Svobge, přeju ti, aby zuby přestaly brzy bolet, to je snad ještě horší, než žlučník smích U mě se stav stabilizoval JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hekute ()
Datum: 30. 12. 2015 11:12

Milé ženy, můj zdravotní stav stále nezlepšen, kortikoidy k snídani - bohužel stále. Nicméně neztrácím víru a naději...:-)
Přeji vám - nám

Nejen doba Vánoční

ať je dobou sváteční....

V duši mír

a v mysli klid,

to si přejme

všichni mít...

Vám všem !

Do nového roku 2016
Helena
pusinka1

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 31. 12. 2015 06:22

Ahoj holky,

To je mi moc líto, že tak trpíte - přeji vám, ať o půlnoci vykročíte tou pravou nohou a všechno se otočí - čili zdraví, štěstí, lásku a pohodu v Novém roce 2016 love Ať se nám všem v tom novém roce všechno daří, jak si sami přejeme Andel1

Opatrujte se a bacha na petardy bum záchvat - užijte si dnes hezkou oslavu JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 31. 12. 2015 08:24

U nás bude domácí pohoda JO Tak je přijdu z práce, chlapi mají nějakého bacila, takže půjdu popřát k našim a budu koukat na TV.

Holky moje, ať se máte v příštím roce dobře a pokud přijde nějaké trápení, tak ať je jen malé, protože vždycky musíme mít na paměti, že jsou na tom někteří ještě hůř než my :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 01. 01. 2016 10:45

Maruško - děkuji za přání, určitě se splní .... Jj - taky si říkám, jak sjou na tom někteří zle - hlavně se zdravím :-( Tak hlavně to ZDRAVÍ všem JO

U nás nasněženo - ráno super procházka s pejsky (i když stařečkovi budu muset koupit plíny opravdu - asi ho to už nepřejde :-( - ale drží se JO

Tak od pondělka se tu, doufám, sejdeme ve větší sestavě záchvat !!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 01. 01. 2016 11:28

Jasně, od Nového roku se většinou začíná hubnout. Já vloni přibrala paradoxně až v lednu, tak doufám, že letos to ustojím JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 04. 01. 2016 05:44

Zdar. zdar. zdar hop hop hop

Tak a hezky od znova - od 0 sach. Doufám, že to zvládnu - jsem "rozožratá" nene

Maruško - no - on je pěkně tuhej mráz - to nám hubnutí moc neulehčuje strel - ale dáme to JO

Docela už se těším - cítím se jako žok bum Na váhu :vaha1: si skočím, až se vzbudí manžel - a určitě omdlím (o svátcích by zaházená krámama záchvat - ale rifle nedopnu, tak to bude pecka ocicka Ale stálo to za to JO !!!! grinning smiley grinning smiley

Dnes : zatím černá káva, a zelený čaj ..... mám tam klobásy a tuňáky - tak asi z toho něco - vajíčka můžu pořád prsa


Krásný den všem kvet

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 04. 01. 2016 08:28

Mráz? V lednu? Tuhle jsem zrovna vzpomínala, jak jsem začala po maturitě pracovat v nemocnici a tenkrát byly -20tky...To se chodilo radostmě do práce na půl sedmou nene

Nastavení: OdpovědětCitovat


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.