Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 12. 11. 2015 05:26

Ahoooooj kvet

Tak jo Vali - dám jednu kávu s příchutí denně odpo se šl. jako potěšeníčko záchvat Jestli mám umřít na uzeniny nebo kafe - to už je jedno smích
Ten Alpecin mi už někdo doporučoval - díky, určitě dnes koupím, snad to pomůže hop hop

Včera mi muž přinesl závitky v rosolu, ale s paříž. salátem uvnitř - snad jsem moc nezahřešila - slupla jsem je k večeři s velkou chutí banan Chut
To plecko určitě k jídlu bude - neboj JO Já raději všechno naprudko grinning smiley

Linduš - viděla jsem Tvé fotky na FB - bomba - vůbec na babičku nevypadáš, spíš jako maminka prsa Moc Ti to sluší - postavu máš super JO Mě prvně nedošlo, že Tě mám v Přátelích grinning smiley JO

Holky držte se, doufám, že přijde nálada, kdy hodně zpřísním, aspoň na 14 dní, - ale zatím nehrozí. zed I když se snažím neporušovat. Ale těch 14 dní striktně by pomohlo !!! Mám 69,5 kg - hrůza, - že jsem po těch stresech na tu váhu lezla :-( vrrrrrrrrrrrrrr cert

Přeji krásný den, teploučko (i když se motám venku jako opilec - asi tlak :-( )
užívejte a napište - kdo půjde tvrdě do toho PC - toho se chytnu (doufám záchvat)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: Valentýna ()
Datum: 12. 11. 2015 10:26

Ahojky,

Věrko, jestli budeš používat ten šampon, tak vždy při prvním nanesení ho nech asi 2-3 min. na hlavě, mezi tím si můžeš vyčistit zuby:-D a zahnat chutě. Myslím, že je to tam napsané(bez těch zubůzáchvat). Ty uzeniny mě taky dostávají, koupila jsem kladenku v kauflu a po přečtení cca 7 cm složení jsem si jí už nevzala, copak dnes neumí udělat šunku jen z masa a solinene. Odpovím si sama, umí, ale lidi si to zkur... sami, když chtěli všechno laciné, ach jo.

Tak rosol ztuhnul a jdu dnes do něj, musím to přece ochutnat:-).

Taky potřebuji zabrat, ale 17. oslava a jak se znám, nechám to na pakHOT.

Užívejte teploučka má se ochladit, páá.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 12. 11. 2015 10:30

Díky Vali - už šampon mám - paní magistra říkala, ať to tam chvíli nechám učinkovat- tak uvidím JO

Dobrou chuť k rosolu - já si dnes zase koupila Ruské vejce k snídani Chut a čínu budu dělat na večeři banan

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 12. 11. 2015 10:31

Valentýno - oslava? Narozeniny? Já v neděli :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: svobge ()
Datum: 12. 11. 2015 14:26

Ahoky holky,
dlouho jsem nebyla a nestíhám ani číst.Jak měním to zaměstnáví tak se s tím taky plno starostí a vyřizování a z práce na zaučování a dopoledne vyřít lékaře..myska
hop hop hop
tento týden jsem dareba a stydím se. Začala jsem ráno fit nízkosacharidový chleba, občas i buchta...jsem stále v letu tak neřeší a hřeším..pribor2
a vánoce? Času dost ale dcera už má všechny dárky, tak se směji..já fakt až v prosici..mám rituály, teď úklid, pečení, a nakonec nákupy..mám ráda tu atmosféru, sníh a mráz a koledy..teď to nemá to správné aroma..(pak vám budu závidět, že máte nakoupeno..)Andel1
Alpecin používá dcera po tom, co jí lékařka řekla, že má lupenku ..zuačala používat Alpecin a hlavičku má jak mimino, nedá na něj dopustitzarovka
Věěruš..děkuji srdce
slavit jdu dnes, rozlučka s kolegy v práci
a všem kdo mají narozeniny..posílám kvet pusa :kral: pusinka1 a krásnou bohatou oslavu...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 13. 11. 2015 05:14

Krásný pátek i víkend kvet

No - máš co dělat Linduš... Tak aspoň ve chvilkách za námi nakoukni, ať víme co a jak JO To víš, Kelišky záchvat Alpecin včera použit - krásně to chladilo, tak snad to zabere i na lupy. Dříve jsem taky nevěděla vůbec co to je nene Nějak se mi to všechno rozjelo blbým směrem - to ta 60-tka na krku smích
Dnes čekám vnučku, tak už se moc těším hop hop

Koukám, že nás bude narozeninovat víc - já 22.11. - hřešit nehodlám, neb nehodlám ani slavit smích

Dnes pribor2 káva se skoř. a sm. - Vincentka, Magnezie - kuřecí nudličky (prsa ve slevě v Bille grinning smiley ) - odpo chilli tuňák (opět sleva Billa)

Tak oslavujet a užívejta - ať máme sílu se do toho potom pořádně opřít andel

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: Valentýna ()
Datum: 13. 11. 2015 07:49

Ahojky,

narozky má manžel, ale sejde se celá familie a tak musí být navařeno a napečeno:-).

Prvně budu dělat husu, nikdy jsem jí nejedla, tak jsem zvědavá jak chutná a pro jistotu ještě krkovici.

Včera jsem koupila uzeného úhoře je vynikající a tak budu celý den uzobávat. Mám dovolenou a do práce až ve středu, krásná představakour

Ráno si teď dávám do vody lžíci jablečného octu domácí výroby a letos se mi obvzlášť vydařil. Mám ho asi 2 litry a tak v zimě ocet a v létě citron.

Užijte si narozeniny a všechno nejjjjkvet

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hekute ()
Datum: 13. 11. 2015 09:47

Ahoj holkykvet
Já konečně po dlouhé době - první víkend bez návšrěv...U mě stále na 1.místě - ranní procházka a zahrádka, Zrzík je teď priorita...pusa
Dnes jsem koupila v akci kuře, udělám si to na celý víkend - v PH - zelí/ kysané/ posypané paprikou mletou a solí, plus česnek, pak klobása na kolečka, pak rychle opečené naporcované kuře - sůl, česnek, paprika. ..pokrýt další tenčí vrstvou kysaného zelí, opět okořenit... a pomalíme 5 hod.Nakonec můžeme polít šlehačkou a znovu prohřát. nezahušťuji. Říkám tomu- segedínské kuře - a je to den ode dne lepší...ChutPokud by jste to dělali pro rodinu - je k tomu naprosto bezkonkuřenční bramb.knedlík, nebo i houskový a nebo brambory...
Tak - nepsala jsem nějakou dobu, klekl mi NTB...a než mi syn zprovoznil starší pevný PC- tak jsem byla pár dnů bez netu...Vše dosluhuje a nevím , kdy našetřím na něco nového...hm :-(
Tak si užijte víkend...stále pěkný podzim...pááá pusinka1

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: svobge ()
Datum: 13. 11. 2015 13:38

Ahojky kvet kvet

takže jsem nenažraná koza, co jsem včera na oslavě do sebe nacpala, stačilo by pro regiment vojáků..fůůůj Chut
začnu od pondělka, od 0 tak doufám, že zase nějakou dobu vydržím..v sobotu ještě cibulový koláč..dlouho jsem ho nedělala, takže pohřeším.
to kuře vypadá dost dobře..asi udělám na příští týden..
v sobotu začínám i předvánoční úklid, tak bud i pohyb..
Věrko,narozky se musí oslavit alespoň trošku..
tak mějme krásný víkend..hop hop

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 16. 11. 2015 04:43

Ahojky holky kvet

Linduš - jdu do toho s Tebou , a pevně doufám že vydržím hop Zatím mám turka černého jak noc s trošinkou skořice. Má nakoupené tuňáky s chilli - to budou večeře a k obědu plánuji vždy nějakou flákotku na přírodně JO

Docela mě hodně mě vzalo, co se stalo ve Francii. Ta bezmoc se bránit - nikdo nemůže vědět, kde udeří příště. :-( :-( Zmetci hnusní cert strel

Jinak bylo s Terezkou veselou, je ve třetí třídě a už má docela bezva hlášky - byla jsem moc ráda, že tu byla s námi love

To kuře se mi taky Heli moc líbí - vyzkouším prsa Vali, jak dopadla husa? Uzeného úhoře jsem ještě neměla - to někde kupuješ?

Tak se držte - já si budu užívat procházek (ať nemyslím na jídlo) banan

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: svobge ()
Datum: 16. 11. 2015 07:37

Ahojky,
tak koukám, přes víkend nic moc..
kvet kvet

já celý víkend uklízela, jsem ráda, že je hotovo. Ještě pár drobností..kdyby to tak šlo i s nakupováním dárků..zed za měsíc vánoce a mne stále nenapadá, koho čím obdarovat..záchvat

minulý týden byl s jídlem docela divoký, tento již začínám od 0 hop hop

snídala jsem vejce, šunka od kosti, malinko goudy..oběd bude ve městě tak nevím asi bude klobáska na studeno..zítra bude kačena tak už teď slintám..
teď je fakt těžké nemyslet na jídlo..dlouhé večery, venku nevlídno..naštěstí jsem vyjedla lednici tak hurá do bije banan

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 17. 11. 2015 05:47

Hezký sváteční den kvet

Já teda s tím úklidem jsem nemožná, okna by to potřebovala - ale poslední dobou se mi pořád nějak motá hlava, - tak mám výmluvu záchvat

Jedu podle plánu - ráno černé kafe, minerálka - budu dělat svíčkovou, tak já jen pečené maso s trochou salátu, - a navečer opět chilli tuňák se salátem... Odpo i jedno rozpustné oříškové kafe se šlehačkou (malinko) - bez toho to nejde smích

Mějte se fajn a snažte se grinning smiley grinning smiley hop hop



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Věra Hankocyová (17. 11. 2015 05:59).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 18. 11. 2015 05:31

Ahojky kvet

tak dnes jen jídelníček pribor2 černá káva, čaj, minerálka - trocha šunky a tvr. sýr gouda 3 pl., pečené maso a okurek, navečer tuňák se salátem.

Mějte krásný den love

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hekute ()
Datum: 18. 11. 2015 10:43

ahoj kočky, já s úklidem taky nějak nestresuji...ale okna by už vyčistit chtěla :-(
No já mám naložené kuřecí plátky, které jím střídavě s kouskem rajčete, nebo červenou řepou, nebo kys.zelím... Nějak aspoň trochu zeluniny musím... No váha stále neuspokojivá...
Dnes u nás větrno a chvílemi dost prší..že by už skončil ten slunný podzim ? kvet
Tak buďte v pohodě a hlavně zdraví...pááá pusinka1

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 19. 11. 2015 05:14

Ahooooj kvet

Já pořád stejně - kuřecí plátek oběd, tuňák - večeře, sem tam kousek tvrdého sýra nebo okurky hop

Heli pohladˇ za mě Zrzečka love

Včera vichr - hrůza ... 3smiling smiley A při tom teplo - moooc divný nene Taky jsem čekala 3 hodiny na PPL - kvůli balíčku, a dnes nám budou měnit měřáky na teplou a studenou vodu - chudáci psi - zase budeme sedět doma a čekat - vrrrrrrrrrrrrrr zed

Zítra přijede na otočku dcerka z Čech - tak už se moc těším prsa na pokec JO

Mějte se fajn a snažte se (aspoň trošku grinning smiley ) banan

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: Valentýna ()
Datum: 19. 11. 2015 08:56

Ahojky,

no Vy jste se do toho opřelyJO. Včera jsem vydržela než jsem dorazila domů a tam dorazila zbytek vánočky a po oslavě 2 míša řezynene.
Věrko husa byla dobrá, našla jsem recept na 15 hodin pečení a zkusila ho. Celou noc v troubě na 90 st. pak 3 hod. na 120 a odkryté dopéct na 180, aby se udělala kůrčička. Úplně se rozpadala, ale toho sádla a chuť mi přišla stejná jako kačena a masa taky tak stejně.
Úhoře jsem koupila ve stánku u tesca, měli tam velký výběr uzených ryb, asi nějací rybáři.

Uklizeno mám a už to nehrotím jako zamlada, kdy jsem byla schopná mýt dveře ještě 24., ale ty dárky nechávám tradičně na poslední chvíli. Něco mám vybrané, jen objednat. No měla bych začít, předloni dorazil dárek v lednuzáchvat.
Váha stále neuspokojivá, heli to se ti povedlo:-D.a jsem na tom stejně. Dnes mám jen tuňáka a řapíkatý celer a z práce pojedu nocovat asi do lesa, tam nic nesním.

Ba ne, musím to už večer ustát, pokoušela se o mě rýma, tak jsem ji zaháněla cibulovým čajem s medem a úspěšněJO. Doma všichni prskají tak se ani nedivím.

Situace ve světě není dobrá, říkám si chudáci děti, čeho se ještě nedožijí:-(.
Zaráží mě ale, že útok v Paříži máme od pátku on-line a o ruském letadle kde zemřelo jednou tolik lidí se jen letmo zmíní, vždyť obojí je hrůza.
Vím proč to tak je, nečtu jenom novinky, kde je zajímavější spíš diskuze pod článkem než ty jejich bláboly, ale hledám i jiné zprávyzarovka.

No zpátky k jídlu, doma bude asi čabajka nebo vejce.

Krásný větrný denkvet

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: svobge ()
Datum: 19. 11. 2015 14:37

Ahojky..kvet kvet

já stále v poklusu, z jedné práce do druhé, domů večer, hlad ani nemám ale vím, jíst musím. Po večerech ještě louskám ořechy na cukrovíčko..:mys:
jsem docela ráda, že venku podzim, z toho tepla mi bylo divně, je to nepřirozená, naše těla i mysl jsou připraveny na zimu a ono téměř jaro..nene
no a jídlo dnes sušená šunka, pom. máslo, oběd krůta ( nesehnali jsme husu) a teď tvaroh a večer asi klasika tuňák nebo mozzarela Chut
úklid hotov, jen dveře a knihovny..hurá..
Valentýno, ten celer přikusuješ? Mám ho doma, že udělám šťávu ale nechce se mi..tak přemýšlím co s tím..
chřpka se nám :hura: vyhýbá, jen kocouři jsou nemocní..
:vaha1: odmítám, stačí pohled do zrdadla záchvat nemám ani čas chodit cvičit..rotoped

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: Valentýna ()
Datum: 19. 11. 2015 15:44

Lindo, celer jsem začala jíst, když jsem se potřebovala zbavit kalcifikace v rameni a sháněla informace. Měla se pít celerová šťáva a představa, že jí budu dostávat z bulvy mě děsila a tak jsem jí začala jíst a moc mi chutná syrová. Teprve pak jsem koupila řapíkatý a rozmixovala jsem ho, tenkrát myslím s mrkví, aby měl lepší chuť, no humus největšínene.
Pak mi kolegyně v práci dala ochutnat řapíky nakrájené na malé kousky a to mi zachutnalo. A tak ho jím samotný, zrovna jsem ho dojedla:-) - 2 kousky.

A tak radím, žádnou šťávu, ale jen tak. Nejlepší jsou ty světlejší a pak ty uprostřed.

Třeba má někdo nějaký recept.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 20. 11. 2015 05:19

krásný pátekk a začátek víkendu love

Co je mi to platné, že jsem se do toho opřela, když nedopnu gatě nene Už mě to fakt štve zed strel

Vali - já takhle pekla nedávno kačenu a fakt výborný, úplně se rozsýpala. JO No - tak úhoře si asi nedám, ještě, že mám zásobu tuňáků grinning smiley Celer teda nemůžu ani omylem, od mala mi to hrozně smrdí ... Bohužel ani červenou řepu - která je tak zdravá ...

S tím letadlem se to prostě, Vali, nevědělo hned, že je to atentát - asi proto se hned nezvedla vlna podpory - tragedie strašná :-( Ale v té Francii ty popravy byly zjevné hned - proto zřejmě ta solidarita... Bojím se, čeho se ještě dožijeme!

O víkendu budu mít opět vnučku - synův tchán slaví v restauraci 60tku, tak mi ji pak dovezou - a já aspoň svoje narozky oslavím s ní hop prsa

Linduš - taky mě to teplo nějak zmáhá, snad už o víkendu bude mrznout záchvat Takové nijaké počasí je nejhorší .... Jsi hodná, že i v tom fofru s novou prací si na nás najdeš chvilku banan Ježíš - ještě dveře a knihovnu smích - já nemám hotovo nic, pořád doma plno lidí - tak snad příští týden něco udělám grinning smiley !

Jídlo pribor2 pořád stejně - flákota a večer vejce nebo tuňák ....

Mějte se fajn Andel1

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: svobge ()
Datum: 20. 11. 2015 08:58

Valentýno- děkuji za inspiraci, dříve jsem ho jedla tak, že jsem si ho máčela v rajčatové šťávě, kterou miluji a nepožívám..koupila jsem ho po dlouhé době..vyzkouším..
Také jsem si myslela, že mám zásobu tuňáků, když jsem uklízela spíž a ejhle, stavila se doma dcera a jelikož nebylo niksde nic tak si jich asi ,, pár,, přesunula do Olomouce do bytu..je někde sleva? Zjistila jsem, že (Franz Josef) pribor2 , když koupím chilli tak je to drť a jen v oleji či šťávě tak jsou krásné kousky..
hurá :vanice: jsme v česku tak přírodo konej..banan banan

No já také tento týden vnoučka ale padáme ven do nějakého dětského centa..jen budu více vařit..no a ještě jsem zapoměla na podlahy ale ty až po pečení hop hop

i já jídlo stejné ale ubírám tuky a porce..a v poledne občas tak lžíci rýže, potřebuji fungující mozek..
Holky, máte dárky? Začínám být trošku nesvá, nemám jediný..strel

Nastavení: OdpovědětCitovat


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.