Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
Atkinsonova dieta X.
Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: svobge ()
Datum: 29. 10. 2015 12:50

Ahojky kvet kvet

tak já chvíli nebyla, nebylo ani o čem psát..vše stále stejné..
ta moje kamárádka z hospice zemřela, dnes má pohřeb..takže smutek ale jsem i ráda..tolik bolesti člověk nemůže unést...
rybolov byl fajn, ani jsem moc nehřešila, jen francouzská palačinka ale ta byla dokonalá, nelituji nene
:vaha1: stojí a pokud se hne tak spíše směrem nahoru..no co už..
baštím stále to stejné. ráno šunka a sýr, oběd žaludky žampiony s kysankou a zbytek nevím..dala bych vínko ale venku je zima a doma nepiji..možná dám svařáček...počasí fakt dušičkové..tak pěkné odpolko všem..

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 29. 10. 2015 16:42

Počasí fakt typicky dušičkové .... Linduš - to je nějaká shoda s tou kamarádkou :-( :-( Bála jsem se jak to ustojím, obvzláště, když nádherně zpíval Ladˇa Kerndl.... No - zvládli jsem to s manželem, ale bude mi moc chybět - naše svěřování u kafíčka - chjooooooooooooooo - není to fer :-(

Jídlo - minerálka a káva se smetanou

Ať máte dnes hezčí den love

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: svobge ()
Datum: 30. 10. 2015 09:45

Ahojky nepíšící snad alespoň čtecí kolegyňky..kvet kvet
tak nakonec jsem dala vínko v garáží, zmrzlá jsem byla jak v únoru ale bylo to třeba...
Dívala jsem se do letáků, v kaufu mají koleno v akci tak asi koupím, minulý týden jsem zapoměla..tentokrát mám chuť na řízky tak o víkendu si dáme a upeču raw buchtu , byl recept na seznamu..jsou tam sice vločky strel ale stejně mám od pondělí dovolenou v Tatrách, tak holt začnu užívat již v neděli.
Zato dnes jsem nějak zapomněla oběd tak bude jen žervé a okurek..
tak příští týden se omlouvám z naší komunity a hubnutí zdar :mys:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hekute ()
Datum: 02. 11. 2015 08:37

Moje milé, snad nebyla volná chvíle...:-)¨
Od středy až do včerejška - návštěvy, návštěvy, návštěvy...Což znamená - pečení, vaření ale i hezké povídání, vzpomínání... Lidičky z rodiny, jež jsem neviděla 10 - 20 let - vážně...
Nicméně - jak jsem včera ve 23 hod. ulehla, upadla jsem téměř do tzv bezvědomí až do dnešních 8 hod. rána...:-)
Tak dnes a za chvíli - za Zrzíkem,kvetpusinka1
teď mám kafe se smetanou, po cestě koupím kuřecí korpus na polévku a taky nějakou čtvrtku kuřete, a něco z toho uvařím:-)
Váha neutěšená, to byly chlebíčky, nějaké sladké řezy, taky kačena...no zdálo se mi , že jsem si jen všeho zobla...ale váha je stále neuspokojivá:-(:-(:-(
Tak vás všechny zdravím, přeji úspěch ve všem- co podniknete- podnikáte a těším se i na vaše pozitivní řádky sdělení....páááápusinka1 kvet

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hekute ()
Datum: 05. 11. 2015 08:44

Héééééj...kde jste všichni...? :-)
Závěje ještě nejsou, aby jste zapadly...holkyyyyy!!!!
No - já bych popisovala jen můj denní režim- zahrádka, Zrzík...apodkvet
Ráno jsem byla v Lidlu, koupit si kokos str. - rozinky, a vanilk.lusk...Bože tam zas bylo lidí...:-(:-(
Pak jsem ještě zaběhla na poštu poslat dopis...teď si konečně dávám kafe se smetanou - další smetánku nesu Zrzíčkovi, vždy ji snídá s rozmoč.rohlíkem...
Včera jsem si dělala masové kuličky a la Ikea a k tomu jsem si nakrájela malou okurečku .Chut
No dnes mám v plánu si udělat trochu guláše - z vepř.plece. Tak mám ještě vývar a vařená srdíčka...mňam.
Jinak je konečně po návštěvách, mám vypráno, vyžehleno a tudíž klid...:-)
Tak se taky někdo ozvěte...Ahoj posílám pusinka1

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 06. 11. 2015 05:00

Ahoooj Helenko,

Linduš se dovolenkuje v Tatrách pochvala hop - a já jsem celá po tom pohřbu nějaká dobolavělá, bez nálady :-( Tak jsem to tu nechtěla kazit .....Doufám, že se z toho brzy dostanu, protože tloustnu jedna radost - jak jen sedím doma, cpu se, zajídám, popíjím - prostě všechno špatně. Chtěla bych se nějak usebrat, ale zatím to nejde ...

Jsem ráda, že píšeš o Zrzíkovi - ten se má prsa - dcra bude muset na domek co kupují taky pořídit kočičky - kvůli myším. Tak se na ně už moc těším, jen ti naši hafani je asi budou zahánět nene

Konečně si taky trochu po návštěvách odpočneš pusinka1

Já dnes - pribor2 - uz. koleno (srdíčka mám taky ještě v lednici - mňam) a večer kuř, jatýrka na prudko a majoneza .... A málo teď piju vodu - budu muset přitlačit JO

Tak měj (te) krásný den a už budu jídelníčky zase poctivě psát love

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hekute ()
Datum: 06. 11. 2015 07:55

Ahoj Verunko...to víš, nějakou dobu smutek bolí....musíš myslet teď na sebe a na své zdraví...:-):-):-)kvet
Tak já za chvíli ranní procházka - na zahrádku, dnes mi tam Zrzík bude sekundovat, dnes tam zůstanu dýl, musím tam očistit jednu ze dvou dýní - dnes tu menší..:-(
Zítra přijede Terezka - vnučka- má ráda dýňovou polévku a dýňový džemík, tak si pak pár skleniček odveze i domů...
Já jsem měla včera ten guláš z vepřového masa...jen tak holej, ale byl trochu zahuštěnej moukou...ale na to množství- co ho je - je to množství mouky zanedbatelné...větší polovinu guláše už mám v krabičce z UH - nachystaný pro syna.
Dnes plánuji ten vývar se srdíčkama na oběd...teď mám čaj..no večer asi ten guláš...
Tak se všichni opatrujte, užívejte doposud nádherných podzimních dnů, dokud nepřijdou nějaké plískanice a chmurky či smutky...Žijte každý den - co to dá...páááápusinka1

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 06. 11. 2015 08:04


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 07. 11. 2015 05:44

Krásný víkend kvet

Díky moc za povzbuzení prsa Život jde dál, to se nedá nic dělat ....
Užij si Heli Terezky banan - ta moje vnučka Terinka chytla nějakou střevní chřipajznu a lehli celá rodina. Také jsem ji tu měla na víkend mít - chjooooo :-( O to víc budou muset moji chlapi zpracovat řízků hop Já si udělám maso nějak na nudličky na kari s malinko česneku - to můžu pořád Chut Tu dýňovou jsem ještě nikdy nedělala - naši se na to moc v Prostřenu netváří nene - prý vývárek nebo bramboračka nic nenahradí... Tak to ani nezkouším. Ty máš Zrzíka a zahrádku, já teď zase chodím na dlouhé procházky s hafáky a čistím hlavu. Dost to pomáhá - jen stafík už má špatné zadní nožičky, toho budu muset vodit domů dřív, - sotva s nima na konci vycházky plete.

Maruško - už jsem tam přidaná - ten palmový olej to je zlo strel a cpou to do všeho zed člověk fakt už pomalu neví, co jíst .....

Dnes - pribor2 - káva s tr. smetany a čaj - později nudličky z vepřového na kari, majoneza a okurka - navečer ještě mám uz. koleno s troškou hořčice a salátu

Mějte se zatím fajn a užívejte ještě teplíčka love

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 09. 11. 2015 05:38

Ahoj kvet

Tak tohle počasí bylo fakt pohádkové prsa Snad to ještě chvíli vydrží JO

Dnes - pribor2 - káva se sm. a čaj - uzený bůček, minerálky (vincentka nebo bílinská) - gril. kuře a okurek

Všem krásný začátek týdne pusinka1

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hekute ()
Datum: 09. 11. 2015 07:27

Ahoj všichnikvet
Já za chvíli klušu na poštu, poslat houbičky - kefíráčky, následně do lékárny pro mastičku do bolavého očička Zrzíkovi, no a pak za ním na zahrádku...:-):-)
Vůbec nevím co bude dnes- co si utvořím na papu:-(
Špatně jsem spala - do půl 2 jsem nemohla usnout...pobolívá mě hlava.:-(
Přeji všem hezký den a ne jeden...pusinka1
U nás zatím zataženo, ale snad se vyčasí...pááá holky kvet pusinka1

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: Valentýna ()
Datum: 09. 11. 2015 08:07

Ahojky,

no nějak jsem to tady flákala, sorry, ale sleduji Vás. No neflákala jsem to jenom tady, ale i s jídlem a tak by to teda nešlo:-(.

Zato jsem byla čiperka, opravila jsem vymalování chodby, co mi zedník při malé úpravě umazal, umyla jsem okna a dala nové záclony a hned je líphop. Včera bylo fakt parádně a šlo to samo.

Dnes konečně zavařím to plecko a dám vědět jaké to bude.

Začala jsem pít meltu, ale nějak nemůžu bez mlíka, zkusím šlehačku.

Heli také špatně spím, sice usnu hned, ale v noci se budímnene

Dnes - hermelín, tuňák a odpoledne mám cestu kolem gyrosu:-D.

Krásné pondělíkvet

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: svobge ()
Datum: 09. 11. 2015 12:28

Ahojky ženy a dívky..
tak já z Tater doma :-(, bylo tam božsky, počasí dokonalé-17 stupňů, místo dovezených čepic a rukavic jsme kupovali trika s krátkým rukávem,. Výhled přímo na Štrbské Pleso..kvet fakt nádhera..bohaté snídaně, jedla jsem všechno, snad i palačinky Chut a kupodivu, nepřibrala jsem. To asi ty nádherné horské tůry..jak to pujde, jedeme znovu..rotoped
takže jídelníček psát nebudu.nebyl...snídaně..pak okolo večera polévka nebo halušky.
Náš kocourek také venocný, kýchá a teče mu z očí..druhý je zatím v pořádku, tak moc neřešíme..uvidíme, jíst mu chutná..tak pěkné odpoledne..kvet

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 10. 11. 2015 06:49

Ahoooj - no sláva - jste tu kvet

Já myslím, že to spaní bude souviset nějak s tím počasím .... Taky se chystám před Vánoci na opravy malby - kde jsou fleky na zdi od ležení psů záchvat Záclony potřebuji koupit nové - ale okna jsem umýt nestihla a už prý bude zase zima, tak nevím smích

Vali - melta se může ?? Noa určo raději šlehajdu než mléko JO Už jsem se konečně naučila dávat trošíííčku - a ne půl hrnku grinning smiley

Linduš - záááávist - ale v dobrém pochvala Užila sis to, a bez následků - to je super prsa

U nás teplo, zataženo, ale zatím bez deště.... hop hop hop Pršet začně, až vyrazím na procházku s hafáky nene Klasika grinning smiley !!

Dnes pribor2 káva a sm. - čaj, zbytek gril. kuřete (prsíčka - tak asi se salátem a majolkou) - večer tuňák

Krásný den všem love

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: Valentýna ()
Datum: 10. 11. 2015 11:40

Ahojky,

Lindo, jó Tatry, paráda, taky je miluju. V srpnu jsme byli v Taranské Štrbě a na Štr. pleso jsme se dívali zdola:-). Ale všude se dostaneš zubačkou a vláčkem a tak pro skorodůchodce jak dělané:-D. Také se tam musím vrátit, fantazie.

Věrko, melta má myslím asi 4,7g, což je jako inst. kafe a na litr vody dám jen 3-4 lžíce.

Dělám něco pro zdraví, když už musím nějaké to kafe pít. Mně je totiž jedno co to je a tak proč si zbytečně zvyšovat tlak a dávat do těla kofein. Na kafi nejsem závislák, ale potřebuji se zaplácnout a čajem mi to moc nejdeHOT.

Navíc jsem si přečetla jak se vyrábí instantní káva:-( - prášek který pijeme je původně bez chutě, kterou tam dodají chemiínene

Tak včera na plecko nedošlo, ale dnes už musím, nebo půjde do mrazáku, jsem hrozná. Gyros byl, ale pak jsem jaksi automaticky šáhla po jitrocelovém medu a bylo vymalováno. V práci všichni kašlou a tak ho lížu preventivně, dnes jsem si koupila celaskony a echinaceu na 3 měsíce, tak jsem zvědavá jak to ustojím.

Tak vidíte jak mi to jde:chuze:.

Dnes mám s sebou zbytek gyrosu a doma asi čabajka.

U nás sluníčko, ale větrno, krásný denkvet

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 10. 11. 2015 12:43

Valentýno, teď už je mi jasný, proč se brání žlučník instantnímu kafi a turek (ke kterému jsem se po letech vrátila) mi nic nedělá nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 11. 11. 2015 05:08

Ahoj holky,

ach joooo - a já mám nakoupeného Velveta a kávy Irskou příchuť a Oříškovou, drahý je to jako potvora, ale teď nevím - jestli to mám vůbec pít zed Ráno dávám turka a později pak tyhle jedy strel Taky mi na zaplácnutí čaj nestačí nene

Na med domácí, hustý lesní zatím jen smutně koukám - použiju až bude nejhůř banan grinning smiley Čabajku už jsem dlouho neměla - dnes něco koupím JO Chut

Máte už někdo dárky na Vánoce ? - je mě až zle, jak se to blíží ... Taky beru Cečko, draslík s hořčíkem, chlorellu (ještě koupím yuccu) a Revalid na vlasy (začaly mi hrozně padat) - tak snad to pomůže ....

Dnes pribor2 káva, čaj Roibos - míchaná vejce na slanině, navečer 3 pl. 48 % sýra a čabajku bum

Mějte se fajn Andel1

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 11. 11. 2015 08:24

Věrko, vánoce mám částečně. Minulý týden jsme byli v Polsku na trhu a zakoupila jsem mladýmu oblek a mě kostýmek smích Pro vnoučata nějaké drobnosti a zbytku rodiny věnuji potravní doplňky a kosmetiku a bude.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 11. 11. 2015 10:23

Maruško - tak to máš skoro vyřešené - sobě kostýmek , to je super záchvat Měla bych to taky tak praktikovat JO Jinak - taky to řeším kosmetikou - parfemy pro holky, balíčky pro chlapy - chlapům ještě nějakou dražší flašku a nějaké blbinky k tomu... Jen vnučka mi dělá starosti - potřebovala by mobil, kolo grinning smiley grinning smiley samé levné věci smích Když se složíme - tak jí to dají doma, a já mám zase další starost ......

Sýr, čabaja a vejce už jsou ve mě - nechápu tu rozežranost (půlku jsem si chtěla nechat na pak grinning smiley ) Jsem fuj, fuj strel

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: Valentýna ()
Datum: 11. 11. 2015 20:29

Ahojky,

Věrko kávy s příchutí jsou největší humus, ale když už je máš tak si užij, cpaly jsme to do sebe 40 let, tak to ještě ustojíš:-D.
Na vánoce nemám nic, ale to je u mě klasika, všechno nechávám na poslední chvílinene. Na vlasy zkus šampon Alpecin C1 z lékárny, fakt pomáhá, vitamíny jsou běh na dlouhou trať a také je dobrý křemík.
lukášová, kostýmek JO, dobrá inspirace, zítra mám do CaC kupony na 25% slevu.

Včera jsem zavařila to plecko, asi jsem tam dala moc vody a mám řídký rosol, nechám to v lednici do zítřka a uvidím. Kůži jsem tam dala, no chybama se člověk učíotaznicek.

Pěkný večer bez hřešeníbanan

Nastavení: OdpovědětCitovat


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.